Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkdefender

Pct mi devammı

Önerilen İletiler

Darkdefender    52

Yaklaşık 3yıldır kür yapıyorum başlarda 10,20hafta kullandım bıraktım . pct bittikten 3ay sonra dinlenerek başladım  şuandada toplamda 24hafta kür yaptım.  8haftanpp  8haftatren ace  kalanı prop masteron olarak kan değerlerim çok kötü değil. Çocuk düşünmüyorum Pct yapmaya gerek varmı reseptörleri dinlendirmek için Pct yapsamda tekrar küre giricem onun yerine düşük doz only Testo devam edip hcg tomoxifen kullansam yeterli olurmu nasıl bi yol izlemeliyim ? @rastlantisal

@metinav @Vural2 @Rdm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

trznd    71

Bence düşük doz devam et çünkü ne kadar çok pct yaparsan pct ilaçları o kadar tesirini kaybetmeye başlıyor vücut alıştığı için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
trznd, Bir saat önce yazdı:

Bence düşük doz devam et çünkü ne kadar çok pct yaparsan pct ilaçları o kadar tesirini kaybetmeye başlıyor vücut alıştığı için

Bazılarıda reseptörler doluyor ilaca tepki vermiyor Pct yapmadan olmaz diyor kafam karıştı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
Darkdefender, 1 saat önce yazdı:

Bazılarıda reseptörler doluyor ilaca tepki vermiyor Pct yapmadan olmaz diyor kafam karıştı 

Uzun kürlerde protokoller farklıdır yüksek ihtimalle @rastlantisal abim genelde uzun kürler yapıyor bu konuda bilgilidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
Darkdefender, 2 saat önce yazdı:

Böyle bişey olsaydı yurtdışında blast cruise yapmazlardı hiç kesmeden kür geçişlerinde en kötü testoya devam edip gidiyolardır bende öyle yapıyorum şahsen ve 6 ayda bir 3 kere olucak şekilde 2 günde bir 2000iu ovitrelle yapıyorum o kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 9 saat önce yazdı:

onun yerine düşük doz only Testo devam edip hcg tomoxifen kullansam yeterli olurmu nasıl bi yol izlemeliyim ?

Only düşük doz testo ile 2 ay giderek, klomenle destekleyerek testis fonksiyonunu ve hipofiz aktivasyonunu çalıştırabilirsin...Ne işe yarar bu dersen tamamen körelmesini önlemiş olursun, bir çeşit motorun yağlanması akünün şarj tutuyor olmasını sağlamak için...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.397
metinav, 12 saat önce yazdı:

Only düşük doz testo ile 2 ay giderek, klomenle destekleyerek testis fonksiyonunu ve hipofiz aktivasyonunu çalıştırabilirsin...Ne işe yarar bu dersen tamamen körelmesini önlemiş olursun, bir çeşit motorun yağlanması akünün şarj tutuyor olmasını sağlamak için...

Metin Hocama ilaveten bu only düşük doz testosteron konusuna yanlış yaklaşıyor insanlar. Haftalık 250mg testosteron düşük doz değildir. Kilona göre haftalık 70 ila 125mg arasında almak gerekir ki kendi üretimini yakalamış olabilesiniz. Evet ben yıllık kürlere giriyorum ancak Blast & Cruise ile giriyorum. Cruise evresinde 100mg/hafta gidiyorum. Eğer gerekli olduğunu düşünüyorsam 2 ay PCT yapmaktan korkmuyorum. Form kaybederim endişesi duymadan aylarca ilaçsız devam edebiliyorum vs. 

Demek o ki riski en aza indirerek gitmek yönünde gayret gösterilmeli.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 14 saat önce yazdı:

100mg cpyonat 1ay 1ayın sonunda sabah akşam klomen toplam5gün 1ay daha 100mg cpyonat yeterli olurmu hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 10 saat önce yazdı:

100mg cpyonat 1ay 1ayın sonunda sabah akşam klomen toplam5gün 1ay daha 100mg cpyonat yeterli olurmu hocam 

Benim sana önerim, haftalık 100 mg cyopionatı hiç kesmeden üzerine günlük 1 tablet klomen kullanman yönünde...Bunu süre olarak yeni bir küre başlayacağın zamana kadar sürdürebilirsin...2 ay olur, 3 ay olur farketmez.İlk aydan sonra klomen dozunu yarıya da indirebilirsin...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 20 saat önce yazdı:

Benim sana önerim, haftalık 100 mg cyopionatı hiç kesmeden üzerine günlük 1 tablet klomen kullanman yönünde...Bunu süre olarak yeni bir küre başlayacağın zamana kadar sürdürebilirsin...2 ay olur, 3 ay olur farketmez.İlk aydan sonra klomen dozunu yarıya da indirebilirsin...

Tomoxifene gerek varmı hocam klomen ile beraber  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 20 saat önce yazdı:

Peki neden hocam testosteron baskılamıyor mu hipofizi klomen de açıyor nasıl bir etki yaşanır vücutta ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 12.09.2023 - 16:36 yazdı:

Tomoxifene gerek varmı hocam klomen ile beraber  

Testosteronun o dozlarında tamoksifene gerek yok...

Emirkaan2955, 12.09.2023 - 16:49 yazdı:

Peki neden hocam testosteron baskılamıyor mu hipofizi klomen de açıyor nasıl bir etki yaşanır vücutta ?

Tatlı bir rekabet yaşanır :) 

Pct yapmayıp küre devam edeceği için bu şekilde düşük dozlarda klomen kullanarak hipofizi az da olsa uyarmak ve testisleri canlandırmak atrofi için iyidir.En son okuduğum kadarıyla steroid kürlerinde düşük doz klomen kullanımı uygulandığında hipofizin tekrar hormon üretimi süreci çok daha kolay oluyormuş.Bununla ilgili bir çalışmayı gördüm...Baskılama durumu direkt testosteronu algılayarak olmuyor, onun östrojene dönüştürülen miktarıyla negatif geribesleme yoluyla algılanıyor hipotalamusta...Düşük doz testo ve klomenin dönüşeceği östrojen miktarı fazla olmayacakğından, bu ara dinlenme sürecinde de olsa bu şekilde uygulama yapılması hipofiz-testis aksını canlı tutacaktır...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 17 saat önce yazdı:

Pct yapmayıp küre devam edeceği için bu şekilde düşük dozlarda klomen kullanarak hipofizi az da olsa uyarmak ve testisleri canlandırmak atrofi için iyidir.En son okuduğum kadarıyla steroid kürlerinde düşük doz klomen kullanımı uygulandığında hipofizin tekrar hormon üretimi süreci çok daha kolay oluyormuş.Bununla ilgili bir çalışmayı gördüm...Baskılama durumu direkt testosteronu algılayarak olmuyor, onun östrojene dönüştürülen miktarıyla negatif geribesleme yoluyla algılanıyor hipotalamusta...Düşük doz testo ve klomenin dönüşeceği östrojen miktarı fazla olmayacakğından, bu ara dinlenme sürecinde de olsa bu şekilde uygulama yapılması hipofiz-testis aksını canlı tutacaktır...

Teşekkür ediyorum bir sonraki kür arası Cruise deneyeceğim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 13.09.2023 - 01:37 yazdı:

Testosteronun o dozlarında tamoksifene gerek yok...

Hocam proptan curise geçtim ilk 1hafta propta vurmadım boş geçti 2ci hafta 100mg Testo c vurdum şuan 3hafta bitiyor Pct halinden beter etti. Ağırlıklar baya düştü uyku hali bastırdı Pct de gibi düşünüp idmanları azaltmakmı gerekli bu süreçte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Darkdefender, 19.09.2023 - 14:23 yazdı:

Hocam proptan curise geçtim ilk 1hafta propta vurmadım boş geçti 2ci hafta 100mg Testo c vurdum şuan 3hafta bitiyor Pct halinden beter etti. Ağırlıklar baya düştü uyku hali bastırdı Pct de gibi düşünüp idmanları azaltmakmı gerekli bu süreçte 

Yoo gerekmez.Dışarıdan testosteron alıyorsun sonuçta, cyopionat daha tam açılmamıştır onun da etkisi olabilir...Uyku halinin başka bir sebebi de olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 1 saat önce yazdı:

Yoo gerekmez.Dışarıdan testosteron alıyorsun sonuçta, cyopionat daha tam açılmamıştır onun da etkisi olabilir...Uyku halinin başka bir sebebi de olabilir.

Aynen hocam büyük ihtimalle açılmadı daha  vücut bi anda söndü ağırlıklar düştü 11gün oldu klomen kullanalı testislerde küçük bir doz ovittrelli kullansam olurmu.  1ay sonra tekrar başlayacağım küre 30hafta kadar devam edip Pct ye geçmeyi düşünüyorum pct ye mi saklamalıyım ovitrelliyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: Kürşat1453
      İyi günler hocalarım. İsim Emre yaş 30.
      8 haftadır Testo e 500mg, Bolde 500mg, oxandrolone 30 mg kürümdeyim. Elimde olmayan sebeplerden ötürü kürü Şuan için bırakmak durumundayım. Kür öncesi hormon testlerimde herhangi bir sıkıntı yoktu. Son enjeksiyonu cumartesi günü yaptım. Bundan sonra ki süreçte nasıl ilerlememi neler yapmamı önerirsiniz PCT süreci için
    • Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

• Yazan: Eampowered
      Selamlar arkadaşlar. 
      Aralığın ilk haftası başladığım kürüme bundan tam 4 hafta önce son vermiştim kullanmış olduğum ilaçlar ve dozlar şu şekilde:
      1-6 hafta arası testesteron enantha 300mg 6-18 hafta arası testesteron enanthat 500m 1-6 hafta arası boldenon 300mg 6-14 hafta arası boldenon 500mg  Bugün verdiğim kan sonucunda herhangi bir protokol uygulamama rağmen lh açılmış görünüyor (fsh ta istemiştim ama enabızda görünmüyor doktorum eklemeyi unutmuş olabilir) ayrıca ne kür boyu nede kürden sonra ne bir libido nede herhangi bir ereksiyon sorunu hiçbir şey yaşamadım sorularıma gelecek olursak:
      herhangi bir protokol uygulamam gerekiyor mu? bu tek seferlik bir şeymi yoksa hayatım boyunca yaptığım kürlerde pct yapmadan döngüm hep açılacak mı? son olarak kendim gerek görmesemde sizce gidip tekrardan bir fsh değeri istemelimiyim yoksa gerek yok mu ? Kür içi ve kür sonu değerlerimi aşağı bırakıyorum cevaplarınız benim için değerli teşekkürler şimdiden.
      @metinav @rastlantisal @GHOST @SPECTRE @otopsicikedi @crosfredy @AREN @godofdark @Diver @SantoR

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.