Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

enes2525

Ilk defa steroid kullanma

Önerilen İletiler

enes2525    0

herkese selamlar yaşım 21 düzenli spora başladım daha yeniyim beslenme alışkanlığım çok kötü hayatımda hiç et yemedim boyum ve kilom yaşıma göre gayet iyi sizce sadece 1 aylık kür + pct denesem bir problem olur mu ve hangi kürleri önerirsiniz. iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

dostum boşver ilacı ye bas uyu bunu bi dene  düzen oturt sonra düşünürsün ilacı 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
enes2525, Bir saat önce yazdı:

herkese selamlar yaşım 21 düzenli spora başladım daha yeniyim beslenme alışkanlığım çok kötü hayatımda hiç et yemedim boyum ve kilom yaşıma göre gayet iyi sizce sadece 1 aylık kür + pct denesem bir problem olur mu ve hangi kürleri önerirsiniz. iyi forumlar.

1 aylık kürün sana bi getirisi olmaz hiç gerek bile yok düzene oturt bu sporu sonra düşünülecek şey bu kür işi

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
janbertozen, 2 saat önce yazdı:

dostum boşver ilacı ye bas uyu bunu bi dene  düzen oturt sonra düşünürsün ilacı 

Valla çok büyük kazanç beklenmiyorsa uğraşılacak iş değil, ne kadar pct de yapsan eski halin gibi maalesef pek olamıyorsun  bu da bir gerçek :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enes2525    0
Larues, 10.09.2023 - 05:59 yazdı:

Valla çok büyük kazanç beklenmiyorsa uğraşılacak iş değil, ne kadar pct de yapsan eski halin gibi maalesef pek olamıyorsun  bu da bir gerçek :)

tabi, çok büyük bir kazanç beklemiyorum ayrıca istemiyorumda halk arasında plaj vücudu olarak adlandırılan vücut tipi uygun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enes2525    0
otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

Et yiyecek parayı bul ondan sonra ilaca girmeyi düşün.

maddi durumdan bir problemim yok gayet çok da iyi bir durumum var kendim istemediğim için yemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrJoker    23
enes2525, 10.09.2023 - 03:21 yazdı:

Naturel olarak sınırlarını bir zorla bakalım öncelikle. Bir noktadan sonra yetersiz gelecek ondan sonra ilaç kullanımını düşünebilirsin. Spora yeni başlayıp seni hemen ilaca yönlendiren ne oldu? O sosyal medyada gördüğün üf dediğin fizikler 1 ayda olmuyor kardeşim. 1 ay işim hiç girme. Kaldı ki yeni başlamışsın en az 2 sene naturel olarak kendini geliştir. Sonra ilacı konuşalım olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
enes2525, 28 dakika önce yazdı:

maddi durumdan bir problemim yok gayet çok da iyi bir durumum var kendim istemediğim için yemiyorum.

Et yemeyi sevmiyorsan yanlış spor dalını seçmişsin sebze tüketerek dans uygun olabilir bizlerle eğlenmek için başlık açmış birisin

• Alkış 1
  • Tebrikler 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigiterkent    11
enes2525, 10.09.2023 - 03:21 yazdı:

et yiyemiyorsan yanlış spor hayvansal kaynaklı protein olmadan bu spor olmaz önce bi bakacaksın kendine vucuda sağlam besini vereceksin sağlam antrenmanı yapacaksın vucut sana ne diyor gelişim nasıl oluyor maddi durumun o kadar iyiyse herkesten 10 adım öndesin önce kendini tanı ilaç vurduğun zaman eti de daha çok yiyeceksin başka proteinleride çünkü bu ilaçlar sana kas summonlamaz veya inşa etmez protein sentezi arttırır. Hiç düzgün yapmamıssın kendini bilmiyorsun ilaç kullanırsın bi işe yaramaz fayda değil zarar görürsün burda veya başka bi yerdeki merdiven altı hocalar mağduru azarlamayı sever kimse de sana yardım etmez oyuncak sanma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aksiyonist    8
Larues, 10.09.2023 - 05:59 yazdı:

Sizi uzun zamandır takip ediyorumz yazdıklarınızı okuyorum, bende kullanmayı düşünüyorum yaklaşık 2 yıldır aralıklı bir şekilde spor yaptım, genetiğim iyi, hızlı kas yapılanması oluyor.

1). Eskisi gibi olamıyorsunuz dediniz ve bunu duydum, kimiside birşey olmuyor diyor,

2). kimi 2. Kürden sonra yumurtalarım küçüldü diyor, siz dürütçe anlatabilir misiniz neler yaşadınız ? 

3). Ayrıca çocuk yapma olayında bir sorun oluyor mu ? 

Sürekli araçtırma halindeyim testo bolde hafif kür düşünüyorum.

4) yılda iki tane civarı kür yaparsam yaşayacakları tahmini olarak neler olur ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Aksiyonist, 4 saat önce yazdı:

Sizi uzun zamandır takip ediyorumz yazdıklarınızı okuyorum, bende kullanmayı düşünüyorum yaklaşık 2 yıldır aralıklı bir şekilde spor yaptım, genetiğim iyi, hızlı kas yapılanması oluyor.

1). Eskisi gibi olamıyorsunuz dediniz ve bunu duydum, kimiside birşey olmuyor diyor,

2). kimi 2. Kürden sonra yumurtalarım küçüldü diyor, siz dürütçe anlatabilir misiniz neler yaşadınız ? 

3). Ayrıca çocuk yapma olayında bir sorun oluyor mu ? 

Sürekli araçtırma halindeyim testo bolde hafif kür düşünüyorum.

4) yılda iki tane civarı kür yaparsam yaşayacakları tahmini olarak neler olur ? 

Farklı bir konu açıp sorsan daha iyi yardım ederler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.