Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

machinegun

Ilk yarışma hakkında tecrübe

Önerilen İletiler

machinegun    1

Herkese iyi günler diliyorum. Deneyim olsun kendimi göreyim diye yarışmak istiyorum 7 aydır only testo giriyordum böyle bir planım yoktu gerçekten denildiği gibi only testo uzun kullanımda fark ediyormuş son zamanlarda iyice kuruyup açıldım. Etrafımdan yarışma yapsana form gayet iyi deniyor ben de iş buralara kadar gelmişken denemek istiyorum deneyimim olmadığı için buraya danışmak istedim.

Kamera arızalı olduğu için atamıyorum pazartesi günü çektirir buranın altına form bırakırım fotoğrafsız fikir vermek belki zor olur ama anlatmak gerekirse 174 75 kg şuan flatim damarlarım patlayacak şekilde salonda yarışma tecrübesi olan kişiler hocalar vs formum da eksik olarak sadece çam ağacı dediğimiz yerin ve oblik kısmının biraz daha detay istediğini söylüyorlar ki bende zaten bu kadar kısa süre kalmışken burayı nasıl bir reçeteyle çözebilirim diye danışmak için yazıyorum.

Şu an ne yaparsam yada ne kullanırsam kısa sürede etki alabilirim. Beslenme ve Antrenmandan bahsetmem gerekirse şuan son hafta yüklemek için sıfır karb alıyorum 20 25 civarı yağ alıyorum onlarda yumurta ve yediğim et, tavuktan dışardan ekstra almıyorum, tuz almıyorum. Sadece protein yiyorum. Bir de antrenmandan önce karaciğer karb depolarını hızlıca doldursun diye muz yiyorum eğer bu yaptığım yanlışsa kesebilirim. Sebze olarak salatalık biber soğan yiyorum instada popüler bir hocanın soğan su tutar dediğini görmüştüm bunun gerçeklik payı var mıdır varsa onu da kesebilirim.

Günde 8 10 litre su ve 1 litreye yakın yeşil çay karahindiba mısır püskülü kiraz sapı karışımı içiyorum. Antrenmandan önce filtre kahve ve iki coraspirin alıyorum.Antrenmanlar isteksiz halsiz geçiyor pump olamıyorum bile denebilir tekrar ve set sayılarını fazla tutuyorum. Son olarak günde 1 1,30 saat kardiyo yapıp gün içinde on beş bin kadar adım atıyorum.

Tüm günüm böyle geçiyor herhangi bir koçla çalışmadığım için doğru yada yanlış kendim araştırıp okuyup üstümde deniyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum . Teşekkürler şimdiden.  @metinav @rastlantisal @Semih Erarslan

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Bu yarışma bu şekilde sorularla kendini geliştirip dahil olacağın bir şey değil. Böyle bir planın varsa çıktığın gibi inersin podyumdan.

Mutlaka yarışmış hatta defalarca yarışmış ve işini gerçekten önemseyen birilerinden destek almalısın. 

Mümkünse bire bir şekilde uzaktan eğitim olarak değil.

Yarışma için böyle bir konu var bence tam senlik okumanı isterim.

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.238

Vücudu koy bakalım ne var ne yok neye ne kadar yatkın ondan sonra herkes yorumlayacaktır zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Tecrübe edinmek farklı,kafaya oynamak farklı.

Eğer sen 2.yi istiyorsan yıllardır bu işin içinde olan güvenilir bir hoca bulman ve maddi manevi bir sürü fedakarlıklar yapman şart hocam.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
machinegun, 11 saat önce yazdı:

Herkese iyi günler diliyorum. Deneyim olsun kendimi göreyim diye yarışmak istiyorum 7 aydır only testo giriyordum böyle bir planım yoktu gerçekten denildiği gibi only testo uzun kullanımda fark ediyormuş son zamanlarda iyice kuruyup açıldım. Etrafımdan yarışma yapsana form gayet iyi deniyor ben de iş buralara kadar gelmişken denemek istiyorum deneyimim olmadığı için buraya danışmak istedim.

Kamera arızalı olduğu için atamıyorum pazartesi günü çektirir buranın altına form bırakırım fotoğrafsız fikir vermek belki zor olur ama anlatmak gerekirse 174 75 kg şuan flatim damarlarım patlayacak şekilde salonda yarışma tecrübesi olan kişiler hocalar vs formum da eksik olarak sadece çam ağacı dediğimiz yerin ve oblik kısmının biraz daha detay istediğini söylüyorlar ki bende zaten bu kadar kısa süre kalmışken burayı nasıl bir reçeteyle çözebilirim diye danışmak için yazıyorum.

Şu an ne yaparsam yada ne kullanırsam kısa sürede etki alabilirim. Beslenme ve Antrenmandan bahsetmem gerekirse şuan son hafta yüklemek için sıfır karb alıyorum 20 25 civarı yağ alıyorum onlarda yumurta ve yediğim et, tavuktan dışardan ekstra almıyorum, tuz almıyorum. Sadece protein yiyorum. Bir de antrenmandan önce karaciğer karb depolarını hızlıca doldursun diye muz yiyorum eğer bu yaptığım yanlışsa kesebilirim. Sebze olarak salatalık biber soğan yiyorum instada popüler bir hocanın soğan su tutar dediğini görmüştüm bunun gerçeklik payı var mıdır varsa onu da kesebilirim.

Günde 8 10 litre su ve 1 litreye yakın yeşil çay karahindiba mısır püskülü kiraz sapı karışımı içiyorum. Antrenmandan önce filtre kahve ve iki coraspirin alıyorum.Antrenmanlar isteksiz halsiz geçiyor pump olamıyorum bile denebilir tekrar ve set sayılarını fazla tutuyorum. Son olarak günde 1 1,30 saat kardiyo yapıp gün içinde on beş bin kadar adım atıyorum.

Tüm günüm böyle geçiyor herhangi bir koçla çalışmadığım için doğru yada yanlış kendim araştırıp okuyup üstümde deniyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum . Teşekkürler şimdiden.  @metinav @rastlantisal @Semih Erarslan

Pump için tansiyona ve suya ihtiyacın var.Bu su atılan su değil, hücre içine alınan su olmalı.Hücre içine suyu alabilmen için karbonhidrat almalısın.Karbonhidratı alabilmek için taşıyıcı roldeki insüline ihtiyaç var.İnsülin direncin olmamalı ki hücrelerin karbonhidrat ve suyu proteini hücre içine alabilsin...Karbonhidratı dalgalı olarak kullan sürekli sıfırlama...Bu zamanla metabolizmanı yavaşlatır ve hiç ilerleme kaydedemezsin yağ yakımı konusunda...

Beslenmende ve günlük yaşantında hava yolu ile bile olsa alerji yapan herşeyden uzak durmaya çalışmalısın...Bu durum ödeme neden olur...

Beslenmenden ve aldığın-harcadığın kalorinin dengesinden eminsen o zaman yağları enerjiye dönüştüren ilaçları suplementleri kullanabilirsin desteklemek anlamında...Clen, efedrin, yohimbin bark ektresi ve cardarin, l-carnitin gibi destekler kullanılabilir, 1-2 ay sürecinde...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
machinegun    1
metinav, Bir saat önce yazdı:

Pump için tansiyona ve suya ihtiyacın var.Bu su atılan su değil, hücre içine alınan su olmalı.Hücre içine suyu alabilmen için karbonhidrat almalısın.Karbonhidratı alabilmek için taşıyıcı roldeki insüline ihtiyaç var.İnsülin direncin olmamalı ki hücrelerin karbonhidrat ve suyu proteini hücre içine alabilsin...Karbonhidratı dalgalı olarak kullan sürekli sıfırlama...Bu zamanla metabolizmanı yavaşlatır ve hiç ilerleme kaydedemezsin yağ yakımı konusunda...

Beslenmende ve günlük yaşantında hava yolu ile bile olsa alerji yapan herşeyden uzak durmaya çalışmalısın...Bu durum ödeme neden olur...

Beslenmenden ve aldığın-harcadığın kalorinin dengesinden eminsen o zaman yağları enerjiye dönüştüren ilaçları suplementleri kullanabilirsin desteklemek anlamında...Clen, efedrin, yohimbin bark ektresi ve cardarin, l-carnitin gibi destekler kullanılabilir, 1-2 ay sürecinde...

Detaylıca yazdığınız ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim hocam fikir sahibi oldum sağolun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
machinegun, 13 saat önce yazdı:

Ah dostum şimdi yarışma takip ediyorsun herhangi yarışma günü gdip koltuğa oturuyorsun yarışmayı izliyorsun sonrada bu tecrübeyi cebine koyuyorsun çünkü şuan edinmeye çalıştığın tecrübe bu yani orda 10. Ol veya 4. Gdip koltukta izlemenle ayrı tecrüben olmayacak bu sözüme şuan ufaktanda olsa kızıyorsun ama sonra iyiki dediğini yapmışım diğeri hem gereksiz diete uğraşa sokacaktı beni diyip 1.ilk için ne gerekli bütçe zaman vs ayarlayıp gerçek bir antrenörle seni oraya elleriyle götürüp boyana kadar başında durup gece kalkıp formunu kontrol edeceği şekilde hazırlanmayı kafana koyuyorsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.