Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

jemenshore

Kendi planladığım kür

Önerilen İletiler

jemenshore    2

Merhaba, iyi forumlar. Kendi planladığım steroid kürümü sizinle paylaşmak isterim öneri ve yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler 

1-20 Hafta Testosteron E. 1.000 mg
1-20 Hafta Boldenone 750 mg
1-10 Hafta Deca Durabolin 500 mg
1-20 Hafta Primabolon 200 mg
10-20 Hafta Trenbolone E. 400 mg
1-6 Hafta Anapolon 50 mg

ve kür boyu GHRP-6 Peptid kullanacağım.

Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlaçlar hangi marka brom? bende tren e. ve anapolon hariç mglar aynı sayılır 30-35 hafta yapacağım.

tarihinde GustavoGaviria tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
jemenshore, 22 dakika önce yazdı:

Merhaba, iyi forumlar. Kendi planladığım steroid kürümü sizinle paylaşmak isterim öneri ve yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler 

1-6 Hafta Anapolon 50 mg

dostum şuan ki formunu çok merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jemenshore    2
squafy, 27 dakika önce yazdı:

dostum şuan ki formunu çok merak ediyorum. 

boyum 1.77 75 kilodan 52 kiloya düştüm ruhsal bir hastalık sebebi ile, daha önce bir kür yapmıştım haftada 500mg testo ve 200mg rimobolan kürüydü 12 haftalık.

GustavoGaviria, 35 dakika önce yazdı:

İlaçlar hangi marka brom? bende tren e. ve anapolon hariç mglar aynı sayılır 30-35 hafta yapacağım.

Henüz almadım ilaçları. Ben de kür kesmeden devam edebilirim duruma göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
jemenshore, 13 dakika önce yazdı:

boyum 1.77 75 kilodan 52 kiloya düştüm ruhsal bir hastalık sebebi ile, daha önce bir kür yapmıştım haftada 500mg testo ve 200mg rimobolan kürüydü 12 haftalık.

Henüz almadım ilaçları. Ben de kür kesmeden devam edebilirim duruma göre.

öncelikle geçmiş olsun sana tek tavsiyem bu kadar yüksek başlamaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigiterkent    11
jemenshore, 44 dakika önce yazdı:

1-6 Hafta Anapolon 50 mg

ilaç işi de antrenman gibi çok ssss ile çok çocuk olmuyor. Bir ya da iki compoundda ustalaşmak en iyisi bro sana tavsiyem boldeyi çıkar primoyu arttır bütçe doğrultusunda 700 mga kadar çıkarsın deca yerine de anapolon ile kick atacak npp kullanır kesersin. Tren senin takdirine kalmış zira ileri seviye bi yarışmacı kürü var yazıda eğer profesyonelsen ona göre yorum yapalim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jemenshore    2
squafy, 22 dakika önce yazdı:

öncelikle geçmiş olsun sana tek tavsiyem bu kadar yüksek başlamaman

Çok teşekkür ederim hocam, gözümü kararttım, ölümü de göze aldım. O yüzden bu kürü yazdım. Sence bu kürü 5-6 ay yapsam sonucu ne olur? 

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
jemenshore, 1 dakika önce yazdı:

ölümü de göze aldım.

giphy.gif

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jemenshore    2
yigiterkent, 17 dakika önce yazdı:

ilaç işi de antrenman gibi çok ssss ile çok çocuk olmuyor. Bir ya da iki compoundda ustalaşmak en iyisi bro sana tavsiyem boldeyi çıkar primoyu arttır bütçe doğrultusunda 700 mga kadar çıkarsın deca yerine de anapolon ile kick atacak npp kullanır kesersin. Tren senin takdirine kalmış zira ileri seviye bi yarışmacı kürü var yazıda eğer profesyonelsen ona göre yorum yapalim

Çok teşekkür ederim hocam yanıt için. Anapolon ve Deca'yı hızlı bi şekilde hacim almak için yazdım, akabinde bolde ve testo uzun vadeli 20 haftada iyi etki verir diye düşündüm. Deca yı kestikten hemen sonra da Tren ekledim ki. Sadece testo ve bolde kalmasın diye. Rimobolan'ı öylesine ekledim diyebilirim. Daha önce kullandım bi etkisini görmedim, boldeyi çıkarıp onu ekleme şansım yok çünkü aşırı külfetli olur o takdirde. Profesyonel değilim, amatör bir sporcuyum. bir kaç yılllık spor geçmişim var. Bir de kür geçmişim var o kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
jemenshore, 3 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam, gözümü kararttım, ölümü de göze aldım. O yüzden bu kürü yazdım. Sence bu kürü 5-6 ay yapsam sonucu ne olur? 

gözüde karartsan ölümü de göz alsan o işler öyle olmuyor.hiçbirşey sağlıktan önemli değildir.20 haftalık bi süreden bahsediyorsun her 6-8 haftada bir kan testi verip kontrollü ilerlemen daha iyi olur.

eğer ilaçları daha almadıysan sana şöyle bi tavsiye verebilirim

ilk 4 hafta

pazartesi cuma 250-250 testo enanthat

pazartesi carsamba cuma 100-100-100 testo propionat 

pazartesi cuma 250-250 boldenon

primobolanı 20 hafta boyunca hiç kesmeyedebilirsin ama 200 yerine 300 yapabilirsin.

4-12 hafta boyunca 

pazartesi cuma 375-375 testo enanthat 

pazartesi cuma 250-250 boldenon 

pazartesi carsamba cuma 100-100-100 npp

primobolana full devam

12-20 hafta

testo aynı bolde aynı 

nppyi istersen kes istersen kesme 

haftalık 300 tren enanthat ekleyebilirsin 

primobolana devam

gözümğ kararttım diyorsun bari gözlerin full kapkara olmasın 😁

kür boyunca hiçbir koruyucu vitamin eksik olmasın npp ve tren eklediginde haftada en az 2-3 defa nac600 

nop ve treni aynı anda kullanıcaksan en az 3 adet nac600 kullan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
jemenshore, 6 saat önce yazdı:

1-6 Hafta Anapolon 50 mg

bune kanka herşeyi aynı hafta kullanıyon anapolon ile deca mı kullancan çok ilaç kullanınca çok vücut olsaydı ben olurdum la

GustavoGaviria, 6 saat önce yazdı:

kanka sizin formları atsanıza bi merak ediyom.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
jemenshore, 4 saat önce yazdı:

Kendinize gelin arkadaşlar. Spor uğruna ölümü göze aldım ne demek ??? Bu psikoloji ile gerçekten kür yapmayı düşünüyorsun güzel kardeşim. Şaka mısınız ? @rastlantisal @metinav bence arkadaşımızın aydınlatılmayı ihtiyacı var. Üstelik 23 yaşındasın dostum kendine gel (!) 

tarihinde Arenn tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
jemenshore, 4 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam yanıt için. Anapolon ve Deca'yı hızlı bi şekilde hacim almak için yazdım, akabinde bolde ve testo uzun vadeli 20 haftada iyi etki verir diye düşündüm. Deca yı kestikten hemen sonra da Tren ekledim ki. Sadece testo ve bolde kalmasın diye. Rimobolan'ı öylesine ekledim diyebilirim. Daha önce kullandım bi etkisini görmedim, boldeyi çıkarıp onu ekleme şansım yok çünkü aşırı külfetli olur o takdirde. Profesyonel değilim, amatör bir sporcuyum. bir kaç yılllık spor geçmişim var. Bir de kür geçmişim var o kadar.

valla dayılar ben 46cm kolu testo 500 bolde 500 danabol 20mg ile 12 haftada yaptım hala 46 cm kolum bi yüksek doj ilaç girek tren fln kullanak dedik ilaçlar boş çıktı iyiki çıkmış adam gibi kür yapın böyle kür olmaz

Arenn, 21 dakika önce yazdı:

Kendinize gelin arkadaşlar. Spor uğruna ölümü göze aldım ne demek ??? Bu psikoloji ile gerçekten kür yapmayı düşünüyorsun güzel kardeşim. Şaka mısınız ? @rastlantisal @metinav bence arkadaşımızın aydınlatılmayı ihtiyacı var.

kanka kürle ölen kaç kişi var zaten salla gitsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Dekzer0, 21 dakika önce yazdı:

kanka kürle ölen kaç kişi var zaten salla gitsin 

Kanka ne demek salla ya ?? 23 yaşında ki bir çocuktan bahsediyoruz daha çocuk ya. Bu psikoloji normal değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
Arenn, Şimdi yazdı:

Kanka ne demek salla ya ?? 23 yaşında ki bir çocuktan bahsediyoruz daha çocuk ya. Bu psikoloji normal değil.

kanka  kürden maks alacağı zarar ya dick olur yada orgalar zarar görür ölmekten beter olur hayatı bu spor olan zaten adam bitmiştir bizde kür yapıyozda bune moruk adam 99 ilacı full miktarda kullanıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Dekzer0, 3 dakika önce yazdı:

kanka  kürden maks alacağı zarar ya dick olur yada orgalar zarar görür ölmekten beter olur hayatı bu spor olan zaten adam bitmiştir bizde kür yapıyozda bune moruk adam 99 ilacı full miktarda kullanıyor 

Bir kaç senelik spor geçmişi ve 23 yaşında.. Hormon döngüsü daha oturmamışken böyle bir kür üstelik.. Bu ilk defa steroid’i duyup şunu alayım bunu alayım hepsini kullanayım ki Tanrı olayım diye düşünen bir insan gibi geldi bana. Herşeyi full miktar da gelişim olsaydı ben kesin ölmüştüm şuan. Organlar ya da Dick sadece ne ki.. Yazık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
Arenn, 12 dakika önce yazdı:

Bir kaç senelik spor geçmişi ve 23 yaşında.. Hormon döngüsü daha oturmamışken böyle bir kür üstelik.. Bu ilk defa steroid’i duyup şunu alayım bunu alayım hepsini kullanayım ki Tanrı olayım diye düşünen bir insan gibi geldi bana. Herşeyi full miktar da gelişim olsaydı ben kesin ölmüştüm şuan. Organlar ya da Dick sadece ne ki.. Yazık.

öyle bişey olsaydı ben cbum olmuştum bazı insanlarda bazı ilaçlar çalışmıyor insan kendisine yarayan ilacı bulmak zorunda bana danabol testo bolde yarıyo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jemenshore    2
Arenn, 5 saat önce yazdı:

Daha önce bir kür geçmişim olmuştu hocam, Çok da kötü değildi aslında 500 Testo 200 Rimo ile 12 haftada 13 kilo almıştım ama beklentimin çok altında bir gelişim olmuştu ve o zamanlar korkuyordum doğuştan tek böbrekli olduğum için bi sıkıntı olur vs. diye, bi sıkıntı olmamıştı ama artık korkmuyorum çünkü kaybedecek canımdan başka bir şeyim kalmadı. Dibi görmüş biriyim, ve bunu denemek istiyorum. yazdığım kür ve yanında GHRP-6 ve günlük 5-10 iu İnsülin ile 5-6 ayda kendimi tanıyamaz hale gelirim diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz de çok değerli tabi, okumak isterim.

Dekzer0, 5 saat önce yazdı:

Her türlü az da kullanılsa zarar verecek çok da kullanılsa o yüzden kullanmışken hakkını vermek daha iyi olmaz mı hocam? Yarışmacı isimleri görüyorum adamlar haftada 4-5 gr ilaç alıyorlar. Bu iş sanki haftalık 1 gr ilaç ile olmaz gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Mental olarak demir kıvamında olmadan küre girilmemeli. Psikolojik sorunları olanları uzak durması gereken bir iştir kür. 

Genel sağlık sorunların, doz vs gibi konulara girmiyorum bile. Uyaran arkadaşları dinlemiyorsun ve kararını vermişsin. 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Seni dibe çeken şey nedir bilemiyoruz, bilsek bile yardımcı olamayız klavye başından. Şimdi yazdıklarımızın da bir faydası olmayacak onunda farkındayım ama bir umut yazıyorum işte.

Düzgün bir psikolog bul, konuş gerekirse psikiyatriste yönlendirsin seni. Bunca ilacı kullanacağına her gün tek bir ilaç kullanarak tedavi olabilirsin. Vücut yapmak sandığın kadar etrafındakiler tarafından takdir edilen bir spor değil. Kimsenin 40 cm kollarının olması, göğüslerinin omuzlarının  heybetli durması umurunda değil. Anca 3-5 kişinin dikkatini belki çekersin. 6 ayda 30 kilo da alsan dahi  takdir edilmeyeceksin.

Önce psikolojini etkileyen nedenleri yok et, sonrasında vücut geliştir, istediğin kadar steroid kullan, şu an sağlıklı düşünemiyorsun.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

ölümü göze alabiliyo olabilirsin emin ol bunu çok kişi yapar şu sporu yapan ama mesele o değil. bu kadar ilacı kullanamicak vücudun patlicaksin bi noktasında kürün, diyelim çok bişey olmadı ufak sıkıntılar vs vs atlattın sağlam idman düzgün beslenme ile 4te 1 i dozlada alcağınla aynı belki daha az kazanç sağlicaksın dediğim gibi kullanamicak vücudun. E şimdi ben sana şunu diyeyim sen bu kürü yaptın sonra ne kullanacaksın daha ne kadar arttıracaksın bir çok kişinin düşükten başlama sebebi bu zaten ben şimdi çok kullanırsam ilerde ne kullanacağım. 1 2 kür yapıp bırakırım fln kafasındaysan zaten tartışmaya kapalı şekilde hayatının hatasını yapıyosun. Ki görünüşe göre çok sağlıklı bi psikolojiyede sahip değilsin o kadar ilaç vücuduna girince psikolojik olarak hangi noktaya gideceğinden haberin varmı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5

kendi ölmesini geçtim artık psikolojik sıkıntı varsa tren kullanıcak eğer ki tren doluysa bu kafayla birine de zarar verebilir canına kast edebilir doğru değilmi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.