Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Yavuz    6

Beyler selam 12 haftalık kür bitti testo prop. Ve masteron kürü ile diyete de hep uydum böyle sizce sonuç iyi mi. Eski - yeni diye yazıyor resimlerin üstünde yaklaşık 2.5 ay. Ocak ayına kadar şimdi 1 hafta ara verip bu küre aynen devam edeceğim hoca eşliğinde çalışıyorum.

IMG_1357.jpeg IMG_1358.jpeg IMG_1359.jpeg IMG_1360.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mtgrlylmz    14
Yavuz, 02.09.2023 - 19:16 yazdı:

Beyler selam 12 haftalık kür bitti testo prop. Ve masteron kürü ile diyete de hep uydum böyle sizce sonuç iyi mi. Eski - yeni diye yazıyor resimlerin üstünde yaklaşık 2.5 ay. Ocak ayına kadar şimdi 1 hafta ara verip bu küre aynen devam edeceğim hoca eşliğinde çalışıyorum.

Gayet iyi duruyor hocam , gelişme hızlı ve güzel olmuş. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213

Emeğine sağlık 👏🏻👏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    6
mtgrlylmz, 10 dakika önce yazdı:

Gayet iyi duruyor hocam , gelişme hızlı ve güzel olmuş. 

Teşekkür ederim brom, şimdi aynı küre ocak ayına kadar daha devam edeceğim aynı dozajlarla sonra 2 hafta ara verip bu sefer son noktayı testo prop ve growth ile yapacağım 6 aylık bir süreç olacak günde 3 iü gh alacağım 500 testo p sence nasıl olur?

Arenn, 9 dakika önce yazdı:

Emeğine sağlık 👏🏻👏🏻

Teşekkür ederim brom, şimdi aynı küre ocak ayına kadar daha devam edeceğim aynı dozajlarla sonra 2 hafta ara verip bu sefer son noktayı testo prop ve growth ile yapacağım 6 aylık bir süreç olacak günde 3 iü gh alacağım 500 testo p sence nasıl olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
Yavuz, 2 dakika önce yazdı:

Bence  öncelikle kilonu yükseltip kaslarını doldurmanı öneririm. 2-3 ay daha Only prop  şu aşamada yeterli olacaktır kilo alsanda yağ oranın o kadar ahım şahım artmaz.Kilo artmadıkça sabit kiloda  steroidlerin bile kas yapması zor. Sende şu an eksik olan şey kütle diye düşünüyorum  tabi enanthant bolde karışımı bir bulk kürü de yapabilirsin. Ben şahsen bulkta dahi  PROP tercih ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    6
mtgrlylmz, 10 dakika önce yazdı:

Bence  öncelikle kilonu yükseltip kaslarını doldurmanı öneririm. 2-3 ay daha Only prop  şu aşamada yeterli olacaktır kilo alsanda yağ oranın o kadar ahım şahım artmaz.Kilo artmadıkça sabit kiloda  steroidlerin bile kas yapması zor. Sende şu an eksik olan şey kütle diye düşünüyorum  tabi enanthant bolde karışımı bir bulk kürü de yapabilirsin. Ben şahsen bulkta dahi  PROP tercih ediyorum

Hocam ben cabuk yağlanan bir vucut tipim var ve bulka girersen adelenin görünmesi çok zor benim vucut tipimde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
Yavuz, 3 dakika önce yazdı:

Hocam ben cabuk yağlanan bir vucut tipim var ve bulka girersen adelenin görünmesi çok zor benim vucut tipimde

Hocam bu spor böyle zaten , prop sana destek olacaktır yağlanmama konusunda  alacağın yağ  alacağın kasın yanına yaklaşamaz.  Kilonu yükseltirken daha fazla ve daha hızlı kas inşa edersin daha sonrasında yağları yakarsın bu sporun döngüsü budur maalesef istenen hedefe kadar  bazenleri yağlı durmak gerekli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    6
mtgrlylmz, 42 dakika önce yazdı:

Hocam bu spor böyle zaten , prop sana destek olacaktır yağlanmama konusunda  alacağın yağ  alacağın kasın yanına yaklaşamaz.  Kilonu yükseltirken daha fazla ve daha hızlı kas inşa edersin daha sonrasında yağları yakarsın bu sporun döngüsü budur maalesef istenen hedefe kadar  bazenleri yağlı durmak gerekli

Peki dediğim süreç sizce nasıl olur pro hocayla çalışıyorum zaten o çok iyi olacğaını söylüyor growth son nokta diyor zaten 6 ay groeth sürecinden sonra sadece koruma odaklı gideceğiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13

Kaç mg ve hangi marka kullandın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Yavuz, 2 saat önce yazdı:

Gh için sanki biraz vakti bar var gibi? Güzel bi fazla yağlanmadan minimum 20dk kardiyo’yu eksik etmeden güzelce büyüyüp kütle koyabilirsen 3-4 ay sonra Gh çaktığın an bebek gibi olur 👍🏻 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    6
Arenn, Bir saat önce yazdı:

Gh için sanki biraz vakti bar var gibi? Güzel bi fazla yağlanmadan minimum 20dk kardiyo’yu eksik etmeden güzelce büyüyüp kütle koyabilirsen 3-4 ay sonra Gh çaktığın an bebek gibi olur 👍🏻 

Evet işte dediğim gibi ocak ayına kadar 3 4 ay var sonra 2 hafta ara verip dinlenicem sonra gh ve testoya başlsyacağım 😊

yusuftenk, 2 saat önce yazdı:

Kaç mg ve hangi marka kullandın

Bro haftalık 375 testo, 300 masteron - proton marka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mertoor
      2 ay süren doğal nir serüven

• Yazan: enes2525
      herkese merhaba oral steroid olarak dianabol kullanımında etki veya yan etki gören var mı kas ve güç artışı sağlıyor mu ve yağ yakımına etkisi var mı etki edenlerde etkisi ne zaman farkettiriyor herkese iyi forumlar
    • Yazan: parzival
      Herkese günaydın arkadaşlar.. bir önceki yazımda @Loving hocam ile birlikte konuşarak kullanmam gereken ürüne karar verdikten sonra  mk677 ve rad140 match edilen ürünü kullanmaya başladım ve bunun etkileri ile ilgili yazı yazmıştım.. şuan ürünün bitmesine yaklaşık tahminen 1 hafta belki 10 gün kadar kaldı.. ayın 12'sinde başladım ürünü kullanmaya ve her gün düzenli olarak kullandım off günleri dahil olmak üzere.. etkileri , eksileri vs bunlara değinmeyeceğim bir önceki yazıda okuyabilirsiniz :)... ben burada size başlamadan önceki ve başladığım günden bu yazıyı yazdığım zamana kadar olan değişimin resmini paylaşacağım.. ama!! şu etkenler hiç bir zaman değişmez o yüzden kimsenin direk " kullanırsam demek bende böyle olacağım " düşüncesi olmasın malum bu spor nankör olduğu kadar insan psikolojisi de çok büyür yere sahip.. ilk etken; genetik yapı..
      bu etken her zaman 1.sırada yer alır sebebini görmek için eski vg şampiyonlarına bakabiliriz.. 2.sırada beslenme.. ben makro , mikro olayına takılmıyorum ne zaman karnım açıksa doyacak şekilde yiyorum 1 tane elma bana yetmiyor çünkü  3.sırada tabi ki uyku ( dinlenme ) ona da uymuyorum çünkü vücudunu dinleyen biriyim ne zaman uykumun geldiğini hissedersem o zaman uyuyorum örnek vermek gerekirse insan vücudunun gh salgıladığı zaman dilimi 22:00 ve 02:00 saatleri arası.. ben 01:00 ve 01:30 saatleri arasında uyuyorum çünkü vücudum bu saatte " artık uyuma vaktin geldi " diyor bana ve biraz daha durayım demiyorum..
      sabah da alarm 08:45 e kurulu ama standart bir şekilde 08:30 da uyanmış oluyorum.. yalnız şunu belirteyim vücut tipini bilmek de çok önemli faktör beslenme, antrenman programı çok büyük öneme sahip vücut tipine göre.. benim vücut tipim yarı ektomorf ve endomorf bu yönden genetik olarak artım olduğu kadar eksimde var tabi bu yüzden genetik yapının ne kadar önemli olduğunu bu sporu yapan herkes bilir bilmeyenlerde mutlaka hedeflerini bu şekilde belirlesin..!!! ürünler bittiği zaman bir önceki yazıda belirttim ürünlerin ayrı ayrı olanını kullanıp ekstra ekleme yapacağım tabi ki yine @Loving hocam ile konuşup kafamıza göre hareket etmemeli diye düşünüyorum.. sormak istediğiniz soru olursa yazın arkadaşlar her türlü yardımcı olurum.. diyeceklerim bu kadar sağlıcakla kalın...

• Yazan: anak1nskyw4lk3r
      Merhabalar. Yaklaşık 2.5 aylık natural gelişim. Yaş 21, 178 boy. Başlangıç kilo 65 güncel 71. Kol soğuk 37. Sitrülin ve maltodekstrin kullanıyorum. Günlük kalori 3000 üstü, dirty bulk gibi bir şey, gün içerisinde abur cubur (bağımlıyım) tükettiğim bir düzenim var fakat tavuk pilav, ton balığı vs aksatmadan devam. Nizami bir before after paylaşımını da yapacağım fakat şu anlık fotoğraflarla amacım omuz kol proporsiyonu ve üst vücut duruşundaki göze çarpan değişiklikler hakkında yorum almak. Omuzlara son 2 hafta yüklenmeye başladım ve sonuç bu şekilde. Arnold split programındaki gün düzenini kendi hareketlerimle uyguluyorum. Ektomorfun tillahı gibi bir şeyim, bir kaşık yemekten 2 dakika sonra tuvalete gidiyorum. Müthiş zor kilo alıyorum. Metabolizma hızı dezavantajıma karşılık, kas-adele genetiğimin iyi olduğunu düşünüyorum bunun hakkında fikirlerinizi duymak isterim. 2.5 aylık süreçte neler katabilmişim değerli yorumlarınızı bekliyorum. (Not: Yüzümü karaladığım için kusuruma bakmayınız geçici bir durum.) 
      @metinav @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.