Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Protein tozu şeker oranı

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Arkadaşlar grizzondan protein tozu aldım biraz bakındım 700 TL bütçem vardı en mantıklısı bu geldi şeker oranina bakmadan aldım tadını falan biliyorum gayet lezzetli hoşuma gidiyor sorum şu 1 ölçekte 5 gr şeker olduğu yazıyor günlük 2 scop alicam 10 gr şeker normalde takılmam böyle şeker oranlarına ama kürün bitmesine 6 hafta kaldı elimden geldiğince en iyi vermi almak istiyorum kürden bir sorun yaratır mı günlük bu miktar 

@galicik @metinav @rastlantisal

IMG_20230902_035046.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

Karbı şeker diye yazmışlar ondan fazla geliyor gözüne ama yinede karb oranı çok fazla proten oranı çok düşük gayet kötü bir whey daha iyi tercihler varmış :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Swissindirimdeydi wheyleri ben alacak olsam swiss alırdım neredeyse ocean wheyleri kadar indirim yapmışlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
crosfredy, 02.09.2023 - 04:05 yazdı:

Arkadaşlar grizzondan protein tozu aldım biraz bakındım 700 TL bütçem vardı en mantıklısı bu geldi şeker oranina bakmadan aldım tadını falan biliyorum gayet lezzetli hoşuma gidiyor sorum şu 1 ölçekte 5 gr şeker olduğu yazıyor günlük 2 scop alicam 10 gr şeker normalde takılmam böyle şeker oranlarına ama kürün bitmesine 6 hafta kaldı elimden geldiğince en iyi vermi almak istiyorum kürden bir sorun yaratır mı günlük bu miktar 

@galicik @metinav @rastlantisal

IMG_20230902_035046.jpg

** insta hesabının yaptığı analizden sonra türk markalarına yonelmiyorum hocam yonelsem bile b.j. h.l. böyle piyasaya yeni giren çin hammadde olduğundan şüphelendigim markalara özellikle asla. Tavuktan devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Kapukaya, 57 dakika önce yazdı:

** insta hesabının yaptığı analizden sonra türk markalarına yonelmiyorum hocam yonelsem bile b.j. h.l. böyle piyasaya yeni giren çin hammadde olduğundan şüphelendigim markalara özellikle asla. Tavuktan devam

Hardlinenin para veterek yaptırdığı karalama çalışmasından mı bahsediyorsun pahalı fiyattan iteleyince hardline alan kalmadı tabi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
janbertozen, 3 dakika önce yazdı:

Hardlinenin para veterek yaptırdığı karalama çalışmasından mı bahsediyorsun pahalı fiyattan iteleyince hardline alan kalmadı tabi :) 

Kaliteli bı steroidle ucuz Steroid arasındaki farkla aynı durum olduğunu düşünüyorum kanka ikiside calsiiyor lh fsh sıfırlıyor ancak vücudunda testo harici birinde ne gezdiği belli ve sterilken diğerinde ne olduğu belli değil hardline ovmuyorum ancak aynı 2 ürünün biri 1000 TL iken diğerinin 500-600 TL olması akıl kârı ve kaliteli bı protein olmadığını açıklıyor bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Hammaddeleri tr üretim ürünlerin alayı çinden alıyor sadece fikrin olsun diye söylüyorum bedava öpüyorlar kullanıyıcıyı. Hele creatine de tüm dünya çinden alıyor globalde inanılmaz bir artış oldu creatine de sebebi de çin pahalı vermeye başladı hammaddeyi tr deki en ucuz creatinden en pahalısına hammadde aynı. Peotein tozunda dediğin gibi işleyişte kalite farkları net oluyor ama eklemesiz protein oranı iyi olan ve sindirim sıkıntısı yapmayan her whey iyidir kullanıcı için örnek vermek gerekirse ssn iyi  bu saydıklarım açısından

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Bende farkındayım pek iyi değil ama malum küre tavuğa besine para yetiştirmek ayrı bir dert protein tozunu günlük protein ihtiyacını karşılamak için almıyorum tatlı krizleri geldiği zaman 25 30 gr pirinç unuyla karıştırıp yiyiyorum protein tozunu hayatta içmem öyle bir alışkanlığım yok her zaman yemişimdir bide arada arkadaşlarıma kek yapıyorum o 

janbertozen, 13 saat önce yazdı:

Karbı şeker diye yazmışlar ondan fazla geliyor gözüne ama yinede karb oranı çok fazla proten oranı çok düşük gayet kötü bir whey daha iyi tercihler varmış :( 

Günlük protein ihtiyacimi karşılıyorum 

Hikmett, 10 saat önce yazdı:

Swissindirimdeydi wheyleri ben alacak olsam swiss alırdım neredeyse ocean wheyleri kadar indirim yapmışlar

Bu arada swiss tamamen para tuzağı yaptığı İndirim 900 gram ve 1800 Luk wheyleri satıştan kaldırdılar sadece 420 gramlık var 4 kutu aldığın zaman 1280 TL geliyor servis sayısı da düşüyor ama 1820 gramlık aldığın zaman 800 TL geliyor ve servis oranı artıyor umarım açıklayıcı olmuştur böylelikle sürümden kazanıyorlar ne kadar 420 lik satilirsa o kadar kaar ediyorlar bu sadece whey için geçerli baktığımda vitaminler alınabilir ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
crosfredy, 58 dakika önce yazdı:

Bu arada swiss tamamen para tuzağı yaptığı İndirim 900 gram ve 1800 Luk wheyleri satıştan kaldırdılar sadece 420 gramlık var 4 kutu aldığın zaman 1280 TL geliyor servis sayısı da düşüyor ama 1820 gramlık aldığın zaman 800 TL geliyor ve servis oranı artıyor umarım açıklayıcı olmuştur böylelikle sürümden kazanıyorlar ne kadar 420 lik satilirsa o kadar kaar ediyorlar bu sadece whey için geçerli baktığımda vitaminler alınabilir ama 

900lük var bu arada ben aldım ayrıca biraz yanlış bakıyorsunuz olaya. Sporcu koduyla beraber okyanus fiyatına swiss alınabiliyor ve okyanus gibi gramaj oyunu yapmadan direkt 12 servis yazmışlar kaliteli bir marka gerçekten. Tabi şuanki indirimden bahsediyorum normal fiyatına değeceğini düşünmüyorum. Stokta bitmiş olabilir ürünler ben ilk başladığında baktığımda en büyük boyu stoktaydı ama sömürmüşler direkt.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.