Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

napervaq

3. hafta testo bolde yüksek e2 seviyesi, ne yapacağim?

Önerilen İletiler

napervaq    5

Merhabalar yaklaşık 4 yıldır spor yapıyorum ilk kürüm tam olarak 21 gün oldu 22. günde test verdim ve 3 -4 günlük cinsel perhiz yaptıktan sonra aç karnına teste gittim. Enjeksiyon günlerim pazartesi- perşembe  test verdiğim gün ise cuma , kullandığım dozaj 500 testo 500 bolde haftalık 2 ye bölerek kullanıyorum.

Kürden önceki kan testlerimde prolaktin ölçtürmemiştim o yüzden bilmiyorum ancak

• LH 3.07     
  • FSH 2.19
  •  E2 35.8
  • TOTAL TESTO 597

İlk enjeksiyondan 21 gün sonraki test sonuçlarımsa aşağıda.

E2 ye müdahale gerekli mi yan etki olarak herhangi bir şey hissetmiyorum yardıma ihtiyacım var. @galicik @Askabar @otopsicikedi

TAHLİL 1.png TAHLİL2.png TAHLİL3.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

erc    49

Daha bilgili kişiler yardımcı olucaktır herhangi bir libido yada göğüslerle ilgili bir problem yoksa müdahale etmeye gerek yok diye biliyorum ,eğer gerekirse de armidex kullanılır devamında da isteğe bağlı masterona başlanabilir çalıştığım hocalardan gördüğüm bu şekilde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25

belli bi haddeye kadar e2 ye müdahale edilmez hem vucudumuzu koroner sistemizi korur hemde eklemleri korur meme ucunda hassasiyet libido kaybı yoksa e2 ye ellenmez e2 büyütür vucudu ama senin harbiden çok yükselmiş 1 tane arimidex atabilirsin ayriyettende hergün 1 tane proviron al ki aromatize olmasını bi tık engeller

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411

Ben bolde ve rimo kullandığım zaman e2 hiç yükselmezdi en fazla 6 birim filan  tam kan sayımın var mı göremedim bir de hangi markayı kullanıyorsun ? Bence armidex kullan istersen 

ayrıca kolestrol içinde omega 3 kullanmanı tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415
napervaq, 18 saat önce yazdı:

Merhabalar yaklaşık 4 yıldır spor yapıyorum ilk kürüm tam olarak 21 gün oldu 22. günde test verdim ve 3 -4 günlük cinsel perhiz yaptıktan sonra aç karnına teste gittim. Enjeksiyon günlerim pazartesi- perşembe  test verdiğim gün ise cuma , kullandığım dozaj 500 testo 500 bolde haftalık 2 ye bölerek kullanıyorum.

Kürden önceki kan testlerimde prolaktin ölçtürmemiştim o yüzden bilmiyorum ancak

• LH 3.07     
  • FSH 2.19
  •  E2 35.8
  • TOTAL TESTO 597

E2 ye müdahale gerekli mi yan etki olarak herhangi bir şey hissetmiyorum yardıma ihtiyacım var. @galicik @Askabar

Normalde vücudun kilo almaya meyilli mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    943
napervaq, 18 saat önce yazdı:

• LH 3.07     
  • FSH 2.19
  •  E2 35.8
  • TOTAL TESTO 597

E2 ye müdahale gerekli mi yan etki olarak herhangi bir şey hissetmiyorum yardıma ihtiyacım var. @galicik @Askabar 

Bence hassasiyet veya aşırı duygusallık yoksa müdahale etmeye gerek yok şuan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Normalde vücudun kilo almaya meyilli mi?

hayır hocam spora başladığımda 55 kiloydum yaklaşık 4 yılda 77 78 kilo civarlarına geldim küre girmeden önce 79 80 civarıydım şuanda 83 küsür çıkıyorum tartıda ek olarak biraz daha güçlü hissediyorum libidoda sorun yok ancak psikolojik mi bilmiyorum sanki eskisi kadar gün içinde isteğim olmuyor , tam kan sayımında ise eski tahlillere göre biraz daha yüksek çoğu ama hep referans aralığında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415
napervaq, 12 dakika önce yazdı:

hayır hocam spora başladığımda 55 kiloydum yaklaşık 4 yılda 77 78 kilo civarlarına geldim küre girmeden önce 79 80 civarıydım şuanda 83 küsür çıkıyorum tartıda ek olarak biraz daha güçlü hissediyorum libidoda sorun yok ancak psikolojik mi bilmiyorum sanki eskisi kadar gün içinde isteğim olmuyor , tam kan sayımında ise eski tahlillere göre biraz daha yüksek çoğu ama hep referans aralığında 

Östrojen çok yüksek. Daha aşağıda tutman iyi olur. Bu kadar yüksek östrojenin kür bitimi kötü olur. Çok kilo kaybedersin. Psikolojik olarak o yükü kaldırmak zor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5

@rastlantisal  tavsiyeniz olarak ne kullanayım nasıl kullanayım?

@Ironmann  tam kan sayımımda eskiye nazaran yükselme var ancak tamamı referans değerlerinde,

kür içi kullandığım takviyeler

milk thistle, ara ara nac900, zinx, , magnezinc , bemiks c, bemiks b, omega3, c vitamin, d vitamini kullanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Östrojen çok yüksek. Daha aşağıda tutman iyi olur. Bu kadar yüksek östrojenin kür bitimi kötü olur. Çok kilo kaybedersin. Psikolojik olarak o yükü kaldırmak zor. 

2 günde 1 olmak üzere 1 tane arimidex alalım. 10 gün sonra tekrar e2 testi ile duruma bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

2 günde 1 olmak üzere 1 tane arimidex alalım. 10 gün sonra tekrar e2 testi ile duruma bakalım.

toplamda 5 tablet arimidex mi alayım yani hocam, kusura bakmayın ilk kürüm olduğu için tam kullanım şekillerini bilmiyorum, öğrenmeye çalışıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415
napervaq, 2 dakika önce yazdı:

toplamda 5 tablet arimidex mi alayım yani hocam, kusura bakmayın ilk kürüm olduğu için tam kullanım şekillerini bilmiyorum, öğrenmeye çalışıyorum

pazartesi - çarşamba - cuma - pazar - salı - perşembe - cumartesi - pazartesi...

şeklinde gün atlayarak 1 tane al. Bunu teste kadar sürdür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

pazartesi - çarşamba - cuma - pazar - salı - perşembe - cumartesi - pazartesi...

tamam bu şekilde kullanım yapacağım hocam , 8 eylüle randevu alıyorum, prolaktin için dostinex kullanmam doğru olur mu?, yardımlarınız için herkese çok teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415
napervaq, 1 dakika önce yazdı:

tamam bu şekilde kullanım yapacağım hocam , 8 eylüle randevu alıyorum, prolaktin için dostinex kullanmam doğru olur mu?, yardımlarınız için herkese çok teşekkürler

Bu miktar için hiç gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Bu miktar için hiç gerek yok.

hocam bi soruda ben sorucam arkadaşın hdl baya bi düşmüş çok bi risk teşkil eder mi sizce ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415
qwert, 6 saat önce yazdı:

hocam bi soruda ben sorucam arkadaşın hdl baya bi düşmüş çok bi risk teşkil eder mi sizce ?

Merhabalar.

Memorial hastanesinin makalesi: 

HDL düşüklüğü nedir?

HDL değerinin düşük olması kalp damar hastalıklarına yakalanma riskinin arttığını göstermektedir. Eğer yeterli düzeyde HDL olmazsa kolesterol kandan temizlenmez bu da damarlarda plak oluşumuna; damar sertliği ve damar daralmasına neden olur. Dışarıdan hiçbir şekilde kolesterol ihtiva eden yiyecekler tüketilmese bile vücudun günlük kolesterol imalatı 5.5 gr'dır. Bu arada iyi kolesterolün azalması da mutlaka sağlık açısından dikkate alınmalıdır. Kısacası kolesterolle ilişkili bir damar riskinizin bulunup bulunmadığını anlamak istiyorsanız, yalnızca kötü kolesterolünüzün değil, iyi kolesterolünüzün de ne düzeyde olduğunu bilmeniz şart. HDL'si düşük olanlar damar sağlığı bakımından en riskli kişiler arasında sayılır.

Görüldüğü gibi riskli bir durum aslında. Kürde iken oluyor bu. O yüzden bol bol omega kaynaklarından faydalanmak gerek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, 28.08.2023 - 12:06 yazdı:

hocam dediğiniz şekilde kullanım yaptım bugünkü kan testi sonuçlarım, östrojen halen çok yüksek son arimidexi alalı 3 4 gün oldu ne yapacağım yardıma ihtiyacım var. @rastlantisal

WhatsApp Image 2023-09-08 at 11.00.09.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415

Kullandığın ilaçların markası nedir?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

bolde değildir kullandığın dostum muhtemelen 1gr a yakın bir testo alıyorsun, yoksa bu kadar arimidexle bu e2 değeri mümkün değil

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
janbertozen, Şimdi yazdı:

bolde değildir kullandığın dostum muhtemelen 1gr a yakın bir testo alıyorsun, yoksa bu kadar arimidexle bu e2 değeri mümkün değil

aynısını yazıcaktım tam bencede öyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, 34 dakika önce yazdı:

Kullandığın ilaçların markası nedir?

Boldeyi değiştirdim hocam, son enjeksiyonda 400mg bodytech vurdum bir önceki sanırım gerçekten bolde değil testoydu cünkü 6 tablet arimidex ile bu durum hiç normal değil bu aşamada ne yapabilirim öneriniz nedir, haftaya 200mg tren girmeyi düşünüyordum, şuanki ilaçlarım çok sağlam ancak ilk ay sanırım bolde adı altında kazıklandım iran testo ve pek bilinmeyen ancak fiyat olarak 1100 tl olan bir bolde kullandım. Şuanda kürde 35. günüm, 

tarihinde napervaq tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415
napervaq, 36 dakika önce yazdı:

Boldeyi değiştirdim hocam, son enjeksiyonda 400mg bodytech vurdum bir önceki sanırım gerçekten bolde değil testoydu cünkü 6 tablet arimidex ile bu durum hiç normal değil bu aşamada ne yapabilirim öneriniz nedir, haftaya 200mg tren girmeyi düşünüyordum, şuanki ilaçlarım çok sağlam ancak ilk ay sanırım bolde adı altında kazıklandım iran testo ve pek bilinmeyen ancak fiyat olarak 1100 tl olan bir bolde kullandım. Şuanda kürde 35. günüm, 

Yalnız bazı vücutlar ne yaparsan yap östrojene çok meyilli oluyor. İstisnai de olsa böyle bir durum olabilir. Yine de yerinde olsam gider SP, Balkan gibi markalardan temin eder yoluma öyle devam ederim. Şuan aromasin bulsan daha iyi olur. Bulamıyorsan da Femara ile daha etkili E2 baskılama yoluna gidebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Yalnız bazı vücutlar ne yaparsan yap östrojene çok meyilli oluyor. İstisnai de olsa böyle bir durum olabilir. Yine de yerinde olsam gider SP, Balkan gibi markalardan temin eder yoluma öyle devam ederim. Şuan aromasin bulsan daha iyi olur. Bulamıyorsan da Femara ile daha etkili E2 baskılama yoluna gidebilirsin. 

hocam yeniden bir arimidex kullanımı yapayım mı, veya öneriniz nedir östrojeni en azından 80 - 100 seviyesine çekmek istiyorum bolde değişikliği sonrası bu kadar yükseleceğini tahmin etmiyorum, aynı markayı kullanan kim varsa östrojende hep bi yükselme yaşamış sanırım sorun ilaçta bu sebeple bodytechle değiştirdim, bana bir kullanım protokolü sunarsanız yeniden bir şey kullanıp sonrasında test vermek istiyorum, ayrıca progesteron seviyemde bir sıkıntı var mı? işin garip yanı hiçbir şekilde bir yan etki hissetmiyorum sırtta hafif kırmızı lekeler oluştu libido , ereksiyon kaybı yok varsa da %15lik bir düşüş yaşamışımdır   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.