Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hikmett

Sustanon ve genotropin boy uzaması yardım lazım

Önerilen İletiler

Hikmett    62

Merhabalar öncelikle 3 senedir vücut geliştirme yapıyorum 3 haftadır sustanon kullanmaktayım 250-250 pazartesi perşembe olarak. Aşağıda soracaklarımı internette aradım ancak net bir sonuca ulaşamadım. Büyüme plaklarım tamamen kapanmamış yeni testlere girmiştim sonuçlar biraz şaşırttı, açıkcası uzasam hiç fena olmaz ilerde denemedim demem en azından. kemik yaşım 16-17 çıktı. Yaşım 20. Sırayla cevaplarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler

(1)Sustanon kullanımında boy uzamasının durması gibi yan etkileri var boy uzamam durur mu sustanon kullandığım sürece? Bırakmalımıyım?

(2)Genotropin 12mg kullanacağım günlük 4 ünite aylık 4 kalem şeklinde boyum için olumlu sonuçlar alırmıyım? Alırsam takribi ne kadar sürede boyum uzamaya başlar?

(3) Genotropin kullanırken sustanon kullanmaya devam etmeli miyim? Genotropinin boy’a olan etkisine dokunurmu? 12 haftalık bir küre girmiştim temiz kas kazanamı için baya müthiş ilerliyorum.

Abilerim sizin bilginize ve tecrübelerinize güveniyor yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.. @Mickey @metinav

Boy 165 bu arada en önemli kısmı yazmayı unutmuşum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235

Gh için geçen YouTube da bi kanal gördüm çocuğun yaşı 20 küsür. Spor için gh kullanmaya başlıyor ve 2-3 haftanın sonunda boyunun 1.5 cm uzadığını söylüyordu. Tam net hatırlamasam da eğer yanlışlıkta yoksa hemen hemen böyleydi. Boyla ilgili sorunun varsa sustanona girme ghye de dikkat etmelisin çünkü hücreleri  sandıgınızdan daha ciddi ve hızlı büyütüyor. Yinede ben kullanılmaması taraftarıyım çünkü vücudumuz bize uzun süre lazım

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Larues, 25 dakika önce yazdı:

Gh için geçen YouTube da bi kanal gördüm çocuğun yaşı 20 küsür. Spor için gh kullanmaya başlıyor ve 2-3 haftanın sonunda boyunun 1.5 cm uzadığını söylüyordu. Tam net hatırlamasam da eğer yanlışlıkta yoksa hemen hemen böyleydi. Boyla ilgili sorunun varsa sustanona girme ghye de dikkat etmelisin çünkü hücreleri  sandıgınızdan daha ciddi ve hızlı büyütüyor. Yinede ben kullanılmaması taraftarıyım çünkü vücudumuz bize uzun süre lazım

Teşekkürler hocam baktım ama youtube de bulamadım bi bakarmısınız birde kaç ünite kullanıyordu hatırlıyormusunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Uzasa uzasa max 1.5 cm belki uzar bence hiç gerek yok böyle şeylere uzicağın varsa zaten uzarsın 20 yaşından sonra boy atan insanlarda var.Gh ı vuracaksan vücudunu büyütmek için vur boyunun uzamasını düşünerek değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Ironmann, 4 dakika önce yazdı:

Uzasa uzasa max 1.5 cm belki uzar bence hiç gerek yok böyle şeylere uzicağın varsa zaten uzarsın 20 yaşından sonra boy atan insanlarda var.Gh ı vuracaksan vücudunu büyütmek için vur boyunun uzamasını düşünerek değil.

Yoo gayette uzatıyor? Trde eski klasik fizikçi yarış döneminde ( 20 Li yaşlar ) 6 ui gh aldığını ve bir süre sonra 1.81 den 186 ya çıktığını instagram soru cevapta söyledi 

Hikmett, 9 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam baktım ama youtube de bulamadım bi bakarmısınız birde kaç ünite kullanıyordu hatırlıyormusunuz

2-4 arası kullanıyordu ama burda link atmak ve isim vermek  yasak zaten çok izlenen birisi  değildi iyi ara bulursun. Ama kullanmanı tavsiye etmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
Larues, 1 dakika önce yazdı:

Yoo gayette uzatıyor? Trde eski klasik fizikçi yarış döneminde ( 20 Li yaşlar ) 6 ui gh aldığını ve bir süre sonra 1.81 den 186 ya çıktığını instagram soru cevapta söyledi 

Yani bu sonuç herkesin uzicağı anlamına mı geliyor ? 6 ünite gh da az bir durum değil böbrekleri organları da bir o kader büyümüştür.

Satıcı ismi vermek yasak bu arada bilgiler halkında bir yasak yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Larues, Şimdi yazdı:

2-4 arası kullanıyordu ama burda link atmak ve isim vermek  yasak zaten çok izlenen birisi  değildi iyi ara bulursun. Ama kullanmanı tavsiye etmiyorum 

Teşekkürler düşünceniz için biraz daha bakayım o zaman üstteki yanıtımı düzenlemiştim ama değişmemiş “17 yaşındaki çocuklar testoymuş decaymış cart curt kullanıyorlar isim yasak olduğundan söylemiyorum ama gayette güzel uzuyorlar gh ile beraber kullanıyor olabilirler mi” yazmıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Hikmett, 3 dakika önce yazdı:

Gözünüzden kaçmış sanırım 20 

Evet hızlı okurken es geçmişim. Bu yaştan sonra ben ciddi uzamalar olmayacağı kanısındayım ama yine de şansınızı deneyin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Ironmann, 21 dakika önce yazdı:

Yani bu sonuç herkesin uzicağı anlamına mı geliyor ? 6 ünite gh da az bir durum değil böbrekleri organları da bir o kader büyümüştür.

Satıcı ismi vermek yasak bu arada bilgiler halkında bir yasak yok.

Böbrekleri büyüttü veya büyütmedi onu bilemem. ama gördüğüm kadarıyla uzattı mı uzattı, zaten tavsiye eden birisi de değilim yukarıda okuduysan kullanmamasını söyledim bundan sonraki durum kişiye kalmış:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
forbit, 1 saat önce yazdı:

Evet hızlı okurken es geçmişim. Bu yaştan sonra ben ciddi uzamalar olmayacağı kanısındayım ama yine de şansınızı deneyin. 

Aynen bende o şekilde düşünüyorum en azından denemedim demem aslında 16 yaşımdayken kullanacaktım ama doktor yazmadı ve durumum yoktu malesef şimdi kullanabileceğim 4ünite fazla mı gelir bu arada 2 ünite falan kullanılıyormuş boy için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
Larues, 3 saat önce yazdı:

definasyon yaparken ayaktaki suyu atinca 2cm kisaliyorum ben 1.5cm olcerken olusan fark bile olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Shiedas, 7 dakika önce yazdı:

definasyon yaparken ayaktaki suyu atinca 2cm kisaliyorum ben 1.5cm olcerken olusan fark bile olabilir

mesele topuktan su atmak definasyon yapmak değil, 6 ui gh kullanımından sonra +5 cm uzadığını söyleyen sporcular var. Gh de boy uzatır mı uzatmaz mı bilemiyorum kişiden kişiye farklılık gösterebilir açıklamayı neden bana yapıyorsunuz😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Dostum 20 yaşından sonra istersen 30 iu al uzayacağın boy 2-3 santim olur o da maksimumun maksimumu elin ayağın büyür öyle kalır. Boyumuzu değiştiremeyiz takma kafana değiştirebileceğin şeylere kafa yor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
janbertozen, 4 dakika önce yazdı:

Dostum 20 yaşından sonra istersen 30 iu al uzayacağın boy 2-3 santim olur o da maksimumun maksimumu elin ayağın büyür öyle kalır. Boyumuzu değiştiremeyiz takma kafana değiştirebileceğin şeylere kafa yor 

Aynen öyle boy ve kemik yapısı meselesi çoğunlukla genetik, bunları kafaya takıp hayatı zehir etmenin anlamı yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Hikmett, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar öncelikle 3 senedir vücut geliştirme yapıyorum 3 haftadır sustanon kullanmaktayım 250-250 pazartesi perşembe olarak. Aşağıda soracaklarımı internette aradım ancak net bir sonuca ulaşamadım. Büyüme plaklarım tamamen kapanmamış yeni testlere girmiştim sonuçlar biraz şaşırttı, açıkcası uzasam hiç fena olmaz ilerde denemedim demem en azından. kemik yaşım 16-17 çıktı. Yaşım 20. Sırayla cevaplarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler

(1)Sustanon kullanımında boy uzamasının durması gibi yan etkileri var boy uzamam durur mu sustanon kullandığım sürece? Bırakmalımıyım?

(2)Genotropin 12mg kullanacağım günlük 4 ünite aylık 4 kalem şeklinde boyum için olumlu sonuçlar alırmıyım? Alırsam takribi ne kadar sürede boyum uzamaya başlar?

(3) Genotropin kullanırken sustanon kullanmaya devam etmeli miyim? Genotropinin boy’a olan etkisine dokunurmu? 12 haftalık bir küre girmiştim temiz kas kazanamı için baya müthiş ilerliyorum.

Abilerim sizin bilginize ve tecrübelerinize güveniyor yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.. @Mickey @metinav

Boy 165 bu arada en önemli kısmı yazmayı unutmuşum.

Anabolik kullanmadan veya trt dozlarında kullanarak genotropin alımıyla kemiklerin uzaması ve dolayısıyla boyun uzaması mümkün...Ben senin yaşlarda kullanmadığım için bunu deneyimleyemedim, ama 35 yaşında bir adamken ayak numaramı ve elimi büyütebildi istemesemde :) Bence deneyebilirsin bir kaybın olmaz...Günlük 4-6 ünite yeterli olur...3 ay kullan ilk ay kemiklerde eklem dokularında uyuşma karıncalanma yaşamalısın.Bunun yanına kesinlikle d3 daha da iyisi ismini vereceğim bir ilacı 2-3 günde bir kullanıp kalsiyum içeren gıdalar alarak bol bol uyumanı tavsiye ederim.Sonuçlar tatmin edici olabilir.

D3 vitaminin ülkemizde satılan en aktif formu "rocaltrol veya qalyviz" 0,25 mcg olanı bir gün arayla 30 gün kullanıp bırak bu gh la birlikte...Yalnız bu ilaç tehlikeli olabilir doz ve fazla kullanım damarlarda plak ve böbrekte taşa neden olabilir.0,5 mcg bir kapsül alındığında d vitamininin psikoloji üzerinde ne etkisi olduğunu insan net olarak anlıyor.Kemik erimesi olan insanlara verilen bir ilaç olduğundan, paratiroid bezlerini uyarıyor...Dikkatli kullanılmalı mümkünse bilinçli olmayan kullanmasın sonra istenmeyen durumlar gelişebilir...

Son olarak gh kullanılmadan 2-3 saat önce ve sonra kesinlikle yemek tatlı şekerli vb. insülini harekete geçirecek gıda alınmamalı.Aç ve boş karınla alınmalı...

Diğer türlü etkisini gösteremez istenildiği gibi...

• Beğen 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
metinav, 12 saat önce yazdı:

Anabolik kullanmadan veya trt dozlarında kullanarak genotropin alımıyla kemiklerin uzaması ve dolayısıyla boyun uzaması mümkün...Ben senin yaşlarda kullanmadığım için bunu deneyimleyemedim, ama 35 yaşında bir adamken ayak numaramı ve elimi büyütebildi istemesemde :) Bence deneyebilirsin bir kaybın olmaz...Günlük 4-6 ünite yeterli olur...3 ay kullan ilk ay kemiklerde eklem dokularında uyuşma karıncalanma yaşamalısın.Bunun yanına kesinlikle d3 daha da iyisi ismini vereceğim bir ilacı 2-3 günde bir kullanıp kalsiyum içeren gıdalar alarak bol bol uyumanı tavsiye ederim.Sonuçlar tatmin edici olabilir.

D3 vitaminin ülkemizde satılan en aktif formu "rocaltrol veya qalyviz" 0,25 mcg olanı bir gün arayla 30 gün kullanıp bırak bu gh la birlikte...Yalnız bu ilaç tehlikeli olabilir doz ve fazla kullanım damarlarda plak ve böbrekte taşa neden olabilir.0,5 mcg bir kapsül alındığında d vitamininin psikoloji üzerinde ne etkisi olduğunu insan net olarak anlıyor.Kemik erimesi olan insanlara verilen bir ilaç olduğundan, paratiroid bezlerini uyarıyor...Dikkatli kullanılmalı mümkünse bilinçli olmayan kullanmasın sonra istenmeyen durumlar gelişebilir...

Son olarak gh kullanılmadan 2-3 saat önce ve sonra kesinlikle yemek tatlı şekerli vb. insülini harekete geçirecek gıda alınmamalı.Aç ve boş karınla alınmalı...

Diğer türlü etkisini gösteremez istenildiği gibi...

Değerli bilgileriniz için çok teşekkürler gerçekten çok işime yarayacak. Peki hocam maksimum verim almak istiyorum sustanonu 2 ampül kullanıyordum haftada 1 e düşürsem gh’den daha mı iyi sonuç alırım veya kullanmayı kesmelimiyim en iyi sonuç için, birde 4 ünite kullanmayı düşünüyorum süre olarak ne kadar kullanmalıyım son sorularım bunlar teşekkürler tekrardan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: nisanci
      Merhaba değerli büyüklerim, nasılsınız?
      Boy uzaması konusunda bazı düşüncelerim var ve bu konuda gh kullanımının mantıklı olabileceğini düşündüm. Haliyle bazı sorum olacak cevaplar sanız çok mutlu olurum.  Yaşım : 18 ve 1.77 cm boyundayım.
      Gh kullanımı benim boyuma pozitif etkisi olur mu? Kaç ay veya yıl kullanmalıyım? Günde kaç iu yükleme yapmalıyım? Tüm cevaplar için şimdiden, teşekkürler
    • Yazan: Hikmett
      Merhaba dostlar umarım iyisinizdir. Öncelikle geçen açmış olduğum başlıkta durumu belirtmiştim konuyu uzatmamak için tekrar anlatmıyorum. Geçen zamandan bu yana gerekli tüm kontrollerimi verdim ve ilacı kullanmamda bir sorun olmadığını gördüm. Başlığı açtıktan kısa süre sonra sustanonu kestim kan değerlerim ve mental fiziksel anlamda çok bir değişiklik yaşamadım ancak garantiye almak için Pct’ye başladım.
      Şimdi gelelim en güzel kısma 2 hafta sonra ilacı kullanmaya başlıyorum. Daha önce çeşitli anabolikler kullandım ancak gh tecrübem hiç olmadı. Şuanlık planım 4-5 ay kullanıp duruma göre süreyi uzatmak 2iu ile başlayacağım şuan durumum ancak bu kadar el verişli. Qalyviz ile kullanacağım @metinav hocamında dediği gibi araştırıyordum bayadır kendisi detaylıca anlattı sağolsun. Bu başlığı hem bir günlük olarak açıyorum daha önce forumda deneyen olmadığı, ve mutlaka merak edenler olduğu için. Kullanmaya başladığımda düzenleme yapacağım. Bilgili hocalarım ve değerli kardeşleriminde ufak tavsiyelerine her zaman açığım.
      Görüşmek üzere.
    • Yazan: Dagcıkomando
      Merhaba,bir ay önce hastahanede kemik plaklarıma baktıydım,doktor kapanmış uzamasın dedi.Farklı bir yorum almak için foruma sormak için açtım konuyu anlayanlar vardır mutlaka,sizce röntgendeki durum kapandığını mı gösteriyor?Kemik yaşım kaç?Boyum 167 anne 151 baba 178.Boy uzatma egzersizleri işime yarar mı?yaşım 16

Aranızda büyüme plakları kapandıktan sonra uzayan var mı ? Baba boyu 178 anne 151 benim boyum 168 Büyüme plaklarım kapanmış.Kendimi gerçekten kötü hissediyorum verebileceğiniz tavsiye var mı?
      Merhaba,büyüme plaklarım aşağıdaki gibi,bilen varsa yorumlayabilir mı? Babam 180 annem 155 ama benim boyum 165 yaşım 16.Ayrıyeten ghrp 6 kullanımı uzamama katkı sağlar mı?Doktor max 2 cm uzarsın dedi fakat farklı görüşleri almak istiyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.