Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

serhatkadir

Steroid akne oluşumu

Önerilen İletiler

serhatkadir    2

Kan sonuçlarım bunlar omzumda, boynumda, göğüste ve yüzümde sivilceler çıktı. En çok boyun taraflarımda var. Sırtta hiç yok. Beyaz uçlu değiller daha çok içi kan dolu şişkin gözüküyorlar. Tahlillerimi inceleyip ne önerirsiniz üstadlar

IMG_2822.jpeg IMG_2823.jpeg IMG_2824.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

serhatkadir    2

Testosteron enenthate ve primobolan kullanıyorum ikisininde markası iron pharma. Testoyu 625 mg, primoyu 133 mg kullanıyordum. Testi verdiğimde ve sivilceler artışa geçene kadar. Bugün 500 mg düşürme kararı aldım. Primoyu da 100 mg’a düşürdüm. Normalde havalar çok sıcak olsa bile bu kadar sivilce çıkmazdı. Milk thistle, glukozamin, kreatin kullanıyorum. Gün içinde sebze, bol su tüketiyorum. Protein ve karbonhidrat ihtiyacımı gideriyorum bulk yapıyorum. Yağlı beslenmiyorum. Bana ne önerirsiniz hocalarım @DeMoNhUnTeR @metinav  @rastlantisal  @Loving  @mtgrlylmz  @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14

Kusura bakma değerleri karıştırdım , ck yi crp olarak görmüşüm*

mtgrlylmz, 4 saat önce yazdı:

Kusura bakma değerleri karıştırdım , ck yi crp olarak görmüşüm*

ALT-AST değerlerin gayet normal gözüküyor. Ne kadardır kullanıyorsun hocam , Total testo fsh-lsh-prolaktin-e2 gibi hormonlara da baktırsan iyi olurdu testinde her hangi bir sorun gözükmüyor
Ek olarak yağ oranın nedir 

Testosterone vücutta yükselince tabi ki sivilce çıkma durumu gayet normal   mesela benim de vücudumda 2-3 tane sivilce çıkıyor bazen yüzüme 1-2 tane atıyor
Önemli olan bu sivilcelerin sıklığı ve çokluğu bir resim atabilmen mümkün müdür 

tarihinde mtgrlylmz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serhatkadir    2

Yağ oranım muhtemelen %13’tür diye tahmin ediyorum. Çünkü küre başlamadan önce damarlarım baya kapalıydı vücudum da yağlıydı. Kilo 98’di. Tanita tartıda ölçtüm defalarca %15.0 çıkmıştı. Şuanda o halime göre baya parçalıyım <%13 diyebiliriz. Şuan Kilo 94. Boy 1.79. Yüzümde 1 tane sivilce var asıl şikayetim orda değil göğüs boyun tarafında. Sol boyun değil de sağ boynumda bayağı oluştu.

IMG_2831.jpeg IMG_2832.jpeg IMG_2833.jpeg IMG_2834.jpeg

Kürü 2 aydır kullanıyorum. İlk 5 hafta only testo. 3 haftadır testo + primo ile devam. Bu 8. Hafta. Sivilcelerin artışı 5. Haftadan sonra daha çok başladı. İstediğin testleri en son 20 gün önce yaptırmıştım ama o zaman bu kadar sivilce yoktu. Ama bazı değerlerim yüksekti e2 felan istersen bir bak hocam. Bu konuda paylaşmıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Bazımızın vücudu bunu maalesef yapıyor. DHT türevi işin içine girdiğinde daha bir sivilce çıkıyor. Yapacak çok bir şeyin yok. Kür bittiğinde sivilceler de bitecek.

E2 baskılayıcı kullanıyorsan şu ara kullanma.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serhatkadir    2
Tr3n, 5 saat önce yazdı:

Aşırı sıcak havalarda terlemek de tahriş olmuş gibi sivilceler yapıyor 

Spor yaptığım spor salonu çok havasız orada aşırı terleyerek antrenman yapmak yapmış olabilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
serhatkadir, 7 dakika önce yazdı:

Spor yaptığım spor salonu çok havasız orada aşırı terleyerek antrenman yapmak yapmış olabilir mi ?

Bunlar çerez sebepler. Hormon dalgalanması bir ırmak ise bu tarz şeyler 1 kova su.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serhatkadir    2
DeMoNhUnTeR, 3 saat önce yazdı:

Asist 1200 kullanmak

beyaz sabun ile banyo yapmak

aknilox kremi sivilcelerin üstüne sürmek

sivilceleri geçirecektir 

Günde 2 kez banyo yapıyorum. Asist 1200 hiç kullanmadım. Kremlere çok güvenemiyorum. 6 yıl önce 5 ay roaccutane kullanmıştım. Ondan dolayı cildim temizlenmişti.

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Bazımızın vücudu bunu maalesef yapıyor. DHT türevi işin içine girdiğinde daha bir sivilce çıkıyor. Yapacak çok bir şeyin yok. Kür bittiğinde sivilceler de bitecek.

E2 baskılayıcı kullanıyorsan şu ara kullanma.

Hiç kullanmadım e2’yi kendi haline bırakın dedikleri için. Takviye olarak ne alabilirim şunu tavsiye etmişler. Hali hazırda milk thistle alıyorum ama bunu da alın der misiniz. https://m.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-on-cycle-120-tablet-15221

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
serhatkadir, 12 dakika önce yazdı:

Hiç kullanmadım e2’yi kendi haline bırakın dedikleri için. Takviye olarak ne alabilirim şunu tavsiye etmişler. Hali hazırda milk thistle alıyorum ama bunu da alın der misiniz. https://m.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-on-cycle-120-tablet-15221

Zararı olmaz faydası olur. Lakin sendeki sivilceleri karaciğer olarak düşünme. Karaciğer yağlanması - zorlanması gibi durumlarda sivilceden ziyade çıban oluşuyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serhatkadir    2
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Zararı olmaz faydası olur. Lakin sendeki sivilceleri karaciğer olarak düşünme. Karaciğer yağlanması - zorlanması gibi durumlarda sivilceden ziyade çıban oluşuyor.

E2 baskılayıcı hiç kullanmadım e2’nin artması da sivilce oluşumu yapar mı?  @metinavhocam 3 hafta önce açtığım kür içinde tahlil sonuçları adlı konuma “ haftada 2 defa yarım tablet arimidex kullan “ demiş. Mesajı şimdi görüyorum. Maalesef hiç e2’yi düşürecek bir şey yapmadım. Önceliğim sağlığım zaten temiz kütle kazanmak istiyorum. Arimidexi kullanmaya başlayayım mı hocam.

tarihinde serhatkadir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
DeMoNhUnTeR, Bir saat önce yazdı:

Asist 1200 kullanmak

beyaz sabun ile banyo yapmak

aknilox kremi sivilcelerin üstüne sürmek

sivilceleri geçirecektir 

Aknilox ve Asist 1200 genel olarak sivilceler için bu kadar etkili mi ? Ben hala testo e’ye devam etmeme rağmen küçük küçük sivilceler çıkıyor, malum estetikte önemli biraz 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Arenn, 9 dakika önce yazdı:

Aknilox ve Asist 1200 genel olarak sivilceler için bu kadar etkili mi ? Ben hala testo e’ye devam etmeme rağmen küçük küçük sivilceler çıkıyor, malum estetikte önemli biraz 😅

bunun dışında yapılacak çok birşey yok malesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
serhatkadir, 51 dakika önce yazdı:

E2 baskılayıcı hiç kullanmadım e2’nin artması da sivilce oluşumu yapar mı?  @metinavhocam 3 hafta önce açtığım kür içinde tahlil sonuçları adlı konuma “ haftada 2 defa yarım tablet arimidex kullan “ demiş. Mesajı şimdi görüyorum. Maalesef hiç e2’yi düşürecek bir şey yapmadım. Önceliğim sağlığım zaten temiz kütle kazanmak istiyorum. Arimidexi kullanmaya başlayayım mı hocam.

E2 düşük olduğunda DHT ile rekabet edecek bir şey kalmıyor ve DHT baskın hale geliyor. O da kıllanma, ses değişikliği, sivilce gibi sorunlara neden oluyor. Yani yeniden ergenlik yaşıyorsun. Eğer @metinavhocam dedi ise östrojenin yüksektir. Onu dinlemelisin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serhatkadir    2
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

E2 düşük olduğunda DHT ile rekabet edecek bir şey kalmıyor ve DHT baskın hale geliyor. O da kıllanma, ses değişikliği, sivilce gibi sorunlara neden oluyor. Yani yeniden ergenlik yaşıyorsun. Eğer @metinavhocam dedi ise östrojenin yüksektir. Onu dinlemelisin.

3 yıl önce aldığım arimidexi buldum şimdi. Allahtan stokta kalmış 😂 Son kullanma tarihi 2024 marta kadar devam ediyormuş. İlginç. Haftada 2 kez yarım tablet kullanmaya başlıyorum o zaman. Teşekkür ederim hocalarım. 2 hafta sonra tahlil verip sonuçları tekrar yazarım.

tarihinde serhatkadir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.