Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

JohnDalton

Östrojeni ve prolaktini ideal seviyede nasıl tutarım

Önerilen İletiler

JohnDalton    1

Prolaktin sınırda gibi fakat e2 yüksek ideal seviyede tutmam için haftada bir yarım yarım arimidex kullanmayı düşünüyorum 

Dostinex de kullanayım mı yoksa beklemeli miyim.

Ek soru ( Haftada 500 testo 500 boldeyi tek iğnede alıyorum ikiye bölsem daha mı iyi olur)

Değerli hocalarım bi öneri verirseniz sevinirim. 
iyi forumlar.

IMG_1199.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

trznd    71

Bence e2ye bir sorun yaşamıyorsan dokunmamalısın. Sorundan kastım sertleşme sorunu aşırı duygusallık vs. Prolaktinin tedavi dozunu tam hatırlamıyorum yanlış bilgi vermeyeyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JohnDalton    1
trznd, 1 dakika önce yazdı:

Bence e2ye bir sorun yaşamıyorsan dokunmamalısın. Sorundan kastım sertleşme sorunu aşırı duygusallık vs. Prolaktinin tedavi dozunu tam hatırlamıyorum yanlış bilgi vermeyeyim

Değerli yanıtınız için teşekkürler herhangi bi yan etkisi yok şuan için 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
JohnDalton, 35 dakika önce yazdı:

Değerli yanıtınız için teşekkürler herhangi bi yan etkisi yok şuan için 

e2 yan etki yapmıyosa baskılama bence benim daha 3.haftada 120 seviyesindeydi muhtemelen şuan çok daha yüksek ama kür bitmek üzere 0 sıkıntı katkısı olmuştur bana yüksek e2 nin güzel hacim aldım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JohnDalton    1
Hikmett, 3 saat önce yazdı:

Merhaba hocam beslenmeniz nasıl ayrı olarak ikiye bölmen daha iyi olur dostinexe gerek yok gibi ama @metinav 

Yorumunuz için teşekkürler hocam
Sabah 200 gram yulaf bir adet muz 

öğlen, spor öncesi ve spor sonrası total 400 gram prinç protein olarak ya kırmızı et yada tavuk o da yaklaşık 400 gram 

Yatmadan önce aç hissedersem yulaf yiyorum 100 gram 

supplement kreatin ve protein tozu 

ulquiorra_z, 3 saat önce yazdı:

e2 yan etki yapmıyosa baskılama bence benim daha 3.haftada 120 seviyesindeydi muhtemelen şuan çok daha yüksek ama kür bitmek üzere 0 sıkıntı katkısı olmuştur bana yüksek e2 nin güzel hacim aldım

Herhangi bi yan etki yapmadı sadece idrarım biraz koyu ama sertleşme vs sıkıntı yok 

Kürün bitmesine yaklaşık 16 hafta var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414

Hormon sisteminde ne kadar dalgalanma, o kadar aromataz. Enjeksiyon sıklığını artırmalısın. Keza yan etki yaşamadığın sürece dokunma. Olası yan etki ise ereksiyon zorluğu ve erken boşalma. Buna göre ayarlarsın kendini.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
JohnDalton, 4 saat önce yazdı:

Prolaktin sınırda gibi fakat e2 yüksek ideal seviyede tutmam için haftada bir yarım yarım arimidex kullanmayı düşünüyorum 

Dostinex de kullanayım mı yoksa beklemeli miyim.

Ek soru ( Haftada 500 testo 500 boldeyi tek iğnede alıyorum ikiye bölsem daha mı iyi olur)

Değerli hocalarım bi öneri verirseniz sevinirim. 
iyi forumlar.

IMG_1199.jpeg

Pazartesi 1 ml enanthat 1 ml boldenon perşembe 1 ml enanthat 1 ml boldenon yap daha iyi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JohnDalton    1
squafy, 8 dakika önce yazdı:

Pazartesi 1 ml enanthat 1 ml boldenon perşembe 1 ml enanthat 1 ml boldenon yap daha iyi olur.

Teşekkürler değerli yorumunuz için ilacı o şekilde almaya başlıyacağım bakalım 

tarihinde JohnDalton tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
JohnDalton, 1 saat önce yazdı:

Yorumunuz için teşekkürler hocam
Sabah 200 gram yulaf bir adet muz 

öğlen, spor öncesi ve spor sonrası total 400 gram prinç protein olarak ya kırmızı et yada tavuk o da yaklaşık 400 gram 

Yatmadan önce aç hissedersem yulaf yiyorum 100 gram 

supplement kreatin ve protein tozu 

Herhangi bi yan etki yapmadı sadece idrarım biraz koyu ama sertleşme vs sıkıntı yok 

Kürün bitmesine yaklaşık 16 hafta var 

Yan etki görmeden ezbere kullanmak yanlış başlık açman iyi olmuş ekstradan yorma vücudunu ilaçlar elinin altında olsun bir yan etki gördüğünde başlık açarsın yardımcı oluruz yeşillik tüketiminide arttırmanı tavsiye ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JohnDalton    1
Hikmett, 2 saat önce yazdı:

Yan etki görmeden ezbere kullanmak yanlış başlık açman iyi olmuş ekstradan yorma vücudunu ilaçlar elinin altında olsun bir yan etki gördüğünde başlık açarsın yardımcı oluruz yeşillik tüketiminide arttırmanı tavsiye ederim

Tamamdır hocam teşekkürler değerli yorumunuz için yeşillik günde bir öğün iki avuç dolusu yiyorum çok aram yok ama arttırayım biraz daha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JohnDalton    1
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Hormon sisteminde ne kadar dalgalanma, o kadar aromataz. Enjeksiyon sıklığını artırmalısın. Keza yan etki yaşamadığın sürece dokunma. Olası yan etki ise ereksiyon zorluğu ve erken boşalma. Buna göre ayarlarsın kendini.

Çok teşekkür ederim hocam enjeksiyon sıklığını herkes dile getirdi dediğiniz gibi uygularım 

🫡

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.