Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onur41_38

Evogen çalişiyor mu

Önerilen İletiler

onur41_38    43

evet arkadaşlar bunaları yapar mısın dedim doktora tahlil sonuçlarını paylaşıyorum ben bir şey anlamadım aydınlatırsanız sevinirim evogen dolu mu boş mu? @Rdm @otopsicikedi @DeMoNhUnTeR

LH
FSH
PROLAKTIN
ALT
AST
E2
FREE TESTOSTERON

TOTAL TESTOSTERON

1.png.3a55dc2c88a0fd82d31960261ec7cf07.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

Kür öncesi değerlerinizde lazım nasıl kıyaslama yapacağız? Bu haline bakarsak testosteron %100 çalışmıyor total sonuçlarına göre.

Ama totaliniz belki sorunludur bunu ancak kür öncesi değerlerine bakarak anlayabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
onur41_38, 1 saat önce yazdı:

evet arkadaşlar bunaları yapar mısın dedim doktora tahlil sonuçlarını paylaşıyorum ben bir şey anlamadım aydınlatırsanız sevinirim evogen dolu mu boş mu? @Rdm @otopsicikedi @DeMoNhUnTeR

LH
FSH
PROLAKTIN
ALT
AST
E2
FREE TESTOSTERON

TOTAL TESTOSTERON

1.png.3a55dc2c88a0fd82d31960261ec7cf07.png

Döngü kapanmış ama testosteron pek yükselmemiş kaç mg giriyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
aç goril, 45 dakika önce yazdı:

bazı hastaneler o kadar ölçüyor dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Kür öncesi değerlerinizde lazım nasıl kıyaslama yapacağız? Bu haline bakarsak testosteron %100 çalışmıyor total sonuçlarına göre.

Ama totaliniz belki sorunludur bunu ancak kür öncesi değerlerine bakarak anlayabiliriz.

Hastane max 1009 degerini ölçüyor. Testosu en azindan 250mg ustunde dolu. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    43
aç goril, 1 saat önce yazdı:

500 mg testo 400 mg bolde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Ben 1500 altı ölçen yani sınır olarak 1000  ölçen hastaneye hiç denk gelmedim en az 5,6 hastanede test yaptırdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
SPECTRE, Şimdi yazdı:

Ben 1500 altı ölçen yani sınır olarak 1000  ölçen hastaneye hiç denk gelmedim en az 5,6 hastanede test yaptırdım.

kankam denk gelmediğin olmadığı anlamına gelmiyor sonuçta 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

kankam denk gelmediğin olmadığı anlamına gelmiyor sonuçta 

Doğrudur ne çevremde ne kendimde hiç denk gelmedim ilk defa duydum hatta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    43

Zaten böyle hastane olmaz olsun. Bu testi istediğim diye dalga geçti doktor. Bir utandım kadına karşı. En sonunda ülke açık hava tımarhanesi hastam mutlu olsun yeter dedi.

otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

Yani ilaç iş görüyor mu?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
SPECTRE, 23 dakika önce yazdı:

Doğrudur ne çevremde ne kendimde hiç denk gelmedim ilk defa duydum hatta.

bende ilk defa duydum sınırdan büyükse genelde büyüktür işareti oluyor yanında o yüzden şaşırdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
onur41_38, 1 dakika önce yazdı:

Yani ilaç iş görüyor mu?

evet fakat daha iyi ürünler almanızı öneririm en azından testoyu iran alabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    43
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

evet fakat daha iyi ürünler almanızı öneririm en azından testoyu iran alabilirsin

Zaten son üç hafta. Bundan sonra bi aksilik olmazsa @Loving hoca dan alacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadiolum    4

Aynı markayı geçen yıl kullanma gafletinde bulundum. 5 günde 1,  250 mg Test E. ve 250 mg Boldenonunu kullandım, 10 hafta sonunda başladığım vücut ağırlığımın 2 kg altındaydım.  (90'dan 88'e) Beslenmem ve antrenmanlarımda bir aksatma olmadığı halde.

Test yaptırmadım ancak yani olur tarafı yok, hiç yok.

Only iran testo küründe 4 haftada dahi 3-4 kilo en azından su tutuyor vücudum normalde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
SPECTRE, 4 saat önce yazdı:

Bursa Mustafakemalpaşa, Bursa Karacabey ikisinde de max 1009 mesela. Merkeze yakin olmayan yerler bu ilçeler hep. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.