Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

quacky

Deca deneyimleriniz?

Önerilen İletiler

quacky    93

2. kürüm 500 testo 500 bolde olacak, 20 hafta bolde 24 hafta testo gitmeyi planlıyorum.

Bu küre girişte 10 hafta deca eklesem verimi nasıl olur?

Yan etkilerine değen bir ilaç mı? tecrübelerinizi bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    235

10 hafta deca kullandım, ağır ilaç enjekte ederken kas içine zor gidiyor. etkilerine gelince güçlü ilaç ve su tutumu çok oluyor, benim ağzım yüzüm şişti omuz başlarım deca yerine npp kullanmayı tercih ederdim bir dahaki sefere npp tecrübem olmadı deca libidoyuda bozuyor kür bittince anlarsın bunu

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5. Haftanın son enjeksiyonunu az önce yaptım. Şuan etki ve yan etki öyle beklediğim kadar güçlü gelmedi bana belki daha erken bunu söylemek için ama. Ufaktan güçlenmeye başladım ve psikolojim biraz değişti o kadar şimdilik.

Tr3n, 56 dakika önce yazdı:

10 hafta deca kullandım, ağır ilaç enjekte ederken kas içine zor gidiyor. etkilerine gelince güçlü ilaç ve su tutumu çok oluyor, benim ağzım yüzüm şişti omuz başlarım deca yerine npp kullanmayı tercih ederdim bir dahaki sefere npp tecrübem olmadı deca libidoyuda bozuyor kür bittince anlarsın bunu

Hocam sen tam olarak kaçıncı haftadan itibaren verim almaya başladın ?

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235
Geleceğin Olympia'sı, 27 dakika önce yazdı:

5. Haftanın son enjeksiyonunu az önce yaptım. Şuan etki ve yan etki öyle beklediğim kadar güçlü gelmedi bana belki daha erken bunu söylemek için ama. Ufaktan güçlenmeye başladım ve psikolojim biraz değişti o kadar şimdilik.

Hocam sen tam olarak kaçıncı haftadan itibaren verim almaya başladın ?

Gözle görülür etkisini 2 ay sonra görmeye başladım uzun ester ilaç olduğu için kısa vadede fark edemiyorsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    236
Tr3n, 12 dakika önce yazdı:

Gözle görülür etkisini 2 ay sonra görmeye başladım uzun ester ilaç olduğu için kısa vadede fark edemiyorsun 

Kullanmana değdi mi peki güç artışın nasıldı? yan etki olarak kür içinde bir şey yasadin mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    235
KlasikFizik, 1 dakika önce yazdı:

Kullanmana değdi mi peki güç artışın nasıldı? yan etki olarak kür içinde bir şey yasadin mi

Dediğin Güç artışı su toplamak,  topladığın suda kürü kesince gidiyor Decanın en büyük artısı eklemleri güçlendirmesi ağır kilolarla çalışmana destek oluyor sakatlık riski düşüyor. Kür içinde olumsuz bir şey yaşamadım. kür bittikten sonra yaşadım libidoyu toparlayamadim 6 ay oldu. Deca vücuttan 18 ay sonra çıkıyormuş 12 ayım kaldı 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417

Bulk sıze dönemlerinin efsanesiidir ama ilaç kalitesi periyotlama ve dozaj önemli.Orjinal ilaçta arkadaş 6 haftayı geçememişti günde 1 2 kilo alıyordu resmen.
Örneğin 20 haftalık bir kürdesin 

8.haftada en minimal dozajda örn:200 mg sonrasında 250 300 300 350 350 400 400 mg şeklinde 8 hafta kullanıp son enjeksiyon sonrası testo dozajın bu süreçte 500 se bir dalgalandırma ile onu da 550 600 e çıkartıp tekrar dönebilirsin. Bu bir tecrübe sonu örnek sadece vücuduna göre işler biraz değişir 

Birde ek olarak bilgisine güvendiğim bu konularda çok deneyimli bir yarışmacı hocamın deca başlamadan 1 hafta önce gün aşırı 1 tablet proviron ve deca ile yine proviron kullanımını yapanlarda kür esnasında libido konusunda bir sorun yaşamadsn atlattılar ama provironun buradaki amacını pek bilmiyorum sanırım shbg ile alakalı olabilir @metinav abinin bilgisi olduğunu düşünüyorum bize açıklayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.618
Ironmann, 20.08.2023 - 10:52 yazdı:

Birde ek olarak bilgisine güvendiğim bu konularda çok deneyimli bir yarışmacı hocamın deca başlamadan 1 hafta önce gün aşırı 1 tablet proviron ve deca ile yine proviron kullanımını yapanlarda kür esnasında libido konusunda bir sorun yaşamadsn atlattılar ama provironun buradaki amacını pek bilmiyorum sanırım shbg ile alakalı olabilir @metinav abinin bilgisi olduğunu düşünüyorum bize açıklayacaktır.

Bunu çok defa konuştuk forumda.Decanın sorun yaratma sebebi testosteron enzimini vucutta istenmeyen bir şekle çeviriyor 'dhn' dediğimiz bu form zamanla deca dick denilen olayı oluşturuyor.Normalde doğal olan 'dht' formu...İşte dht seviyelerini düşürüp decayı bu açıdan baskınlaştırmamak için dht türevi steroid almayı öneriyoruz.Bu proviron olabileceği gibi, primobolan, winstrol masteron da olabilir...Bir tablet yeterli gelmeyebilir proviron için, kür içinde 2 tablet kullanılmalı...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
metinav, 23 dakika önce yazdı:

Bunu çok defa konuştuk forumda.Decanın sorun yaratma sebebi testosteron enzimini vucutta istenmeyen bir şekle çeviriyor 'dhn' dediğimiz bu form zamanla deca dick denilen olayı oluşturuyor.Normalde doğal olan 'dht' formu...İşte dht seviyelerini düşürüp decayı bu açıdan baskınlaştırmamak için dht türevi steroid almayı öneriyoruz.Bu proviron olabileceği gibi, primobolan, winstrol masteron da olabilir...Bir tablet yeterli gelmeyebilir proviron için, kür içinde 2 tablet kullanılmalı...

Yani kral sen bulk kürü içinde proviron kullanılması taraftarısın ? @Loving hoca tam tersi mesela kullanılmaması gerektiğini savunuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802
klinux, 12 dakika önce yazdı:

Yani kral sen bulk kürü içinde proviron kullanılması taraftarısın ? @Loving hoca tam tersi mesela kullanılmaması gerektiğini savunuyor

Adam önermiyorum diyor ve ekliyor ezbere kullanılmaz diye. Kullanma diye kalın çizgilerle ültimatom vermiyor. :) 

özellikle bulk dönemi diyor ama def dönemi tavsiye ediyor mesela. Metin hoca ciddi sağlık sorunlarında öneriyor yanlış anlamadıysam.

Diğer şekilde kürlerde ezbere yutuluyor veya provironsuz kür yapılmıyor sanırım buna karşı bir durum söz konusu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.618
klinux, 6 saat önce yazdı:

Kardeşim yorumumda bulk veya definasyon ibaresi gördün mü ? Benim önerim decadick denilen durumun olmaması için önlem anlamında kullanılabileceği...Bu kürü baltalamaz veya zarar vermez ama cinsellik yüzünden aylarca sorunlar yaşanmasını önler...Lovingin paylaşımını ve yazısını iyi okumanızı öneririm.Nereden baktığınıza göre ve ne hedeflediğinize göre durum değişir.Bulk amaçlı bir kür yapıyorsanız orada östrjeni baskılamazsınız gerekmedikçe.Östrojenle rekabete giren hormonları baskılayabilirsiniz ama...Dht de östrojenin etkisini baskılayan bir hormon türevi, dolayısıyla istenmemesi gayet doğal.Fakat bazı insanlarda bu durum ciddi yan etkilere neden olabildiğini gördük yaşadık okuduk.Tedbir almak isteyene hayr yapma diye kimse bir şey söyleyemez, söylemez de...Çok yönlü durumlarda sizce en doğruyu ve gerekli olanı seçin...

Sağlıklı sporlar

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
metinav, 7 saat önce yazdı:

Kardeşim yorumumda bulk veya definasyon ibaresi gördün mü ? Benim önerim decadick denilen durumun olmaması için önlem anlamında kullanılabileceği...Bu kürü baltalamaz veya zarar vermez ama cinsellik yüzünden aylarca sorunlar yaşanmasını önler...Lovingin paylaşımını ve yazısını iyi okumanızı öneririm.Nereden baktığınıza göre ve ne hedeflediğinize göre durum değişir.Bulk amaçlı bir kür yapıyorsanız orada östrjeni baskılamazsınız gerekmedikçe.Östrojenle rekabete giren hormonları baskılayabilirsiniz ama...Dht de östrojenin etkisini baskılayan bir hormon türevi, dolayısıyla istenmemesi gayet doğal.Fakat bazı insanlarda bu durum ciddi yan etkilere neden olabildiğini gördük yaşadık okuduk.Tedbir almak isteyene hayr yapma diye kimse bir şey söyleyemez, söylemez de...Çok yönlü durumlarda sizce en doğruyu ve gerekli olanı seçin...

Sağlıklı sporlar

Peki proviron dozu ne olmalı. 500 test 400 deca yada 250 testo 200 deca olması proviron miktarını değiştirir mi yada kişinin kilosu yoksa fix 1-2 tablet mi önerirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32

İlk defa deca kullandım 9 hafta süre boyunca 400 mg ile başladım 6. Haftada 200 mg kadar düşürdüm . Proviron ekleyince ereksiyonda hiç sorun yaşamadım ama eklemeden önce yaşıyordum . Proviron ciddi anlamda kurtarıcı olabilir. Deca konusunda söylemem gerekenler güzel güç ve doluluk verdi fakat çok su tuttum bu aşırı rahatsız etti beni . Antrenmandayken pumpla beraber güzel gözüküyor fakat antrenman yapmadığım günlerde çok sulu duruyordum tabiki de benim deri kalitemle beslenmem vücut yağ oranımla alakalı bir durumda var ve genetik olarak da su tutmaya müsait bir vücudum var . Deca biraz pişmanlık oldu açıkcası ama dizimde sakatlığım vardı onu geçirdi bunu da eklemeliyim amaç büyümekse kütle koycam sulansam da sorun değil diyorsan kesinlikle öneririm ama hep formda kalmayı seviyorum çok sulu yağlı gözükmek istemiyorum diyorsan uzak durulması gereken bir ilaç benim kendi düşüncem, Gh yoksa özellikle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.618
klinux, 7 saat önce yazdı:

Peki proviron dozu ne olmalı. 500 test 400 deca yada 250 testo 200 deca olması proviron miktarını değiştirir mi yada kişinin kilosu yoksa fix 1-2 tablet mi önerirsin 

Bilimsel bakış açısıyla bununla ilgili bir çalışma olup olmadığına bakmak ve sonuçları analiz etmek ilk yapılması gereken şey.Onun dışında kendi üzerimizde deneyip test ettiğimiz durumlara göre edindiğimiz deneyimler de bir veridir.Ve göz ardi edilmez derecede kesinliğe sahiptir...Burada sorun oluşturan anabolik deca. ve dozuna göre tesiri de artıyor.Doğal olarak bu doza bağlı olacak şekilde dht eklentisi düşünülmeli hassas bünyeler için...Bir tablet proviron da ikame dozu olarak belirlenip hazırlanmış olmasından 2 tablet kür içinde asgari seviye olarak düşünülmeli...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.