Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kado

Her bölge de kas ağrısı

Önerilen İletiler

Kado    111

Herkese selamlar , boy 1.85 kilo 75 

Günlük 2600 kalori / 320 karb / 173 protein alıyorum

ve vitamin vs takviyelerim de düzenli kullanıyorum 

daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım ilaçlıyken de ilaçsızken de aktif spor yaptığım halde 

şu an mesela kol çalışıyorum 3 gün kolum ağrıyor  sırt göğüs de dahil hele bacak çalışıyorum perşembe günü diğer perşembe bacak gününe kadar bacaklarım pert oluyor sanki sopayla bacaklarıma sırtıma vurmuşlar gibi oturduğum yattığım yerden kalkamıyorum , glukozamin vs kullansak çözer miyiz veya neyden kaynaklı anlayamadım. 

Antrenmanlarda hareketi bozmayacak şekilde ki en yüksek ağırlımı kullanıyorum. Hafta içi 5 gün antrenman ve hafta sonu 2 gün dinleniyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

desperado    104

Aldığın kaloriye göre antrenman şiddetin yüksek olabilir. Östrojenin düşük olabilir. Vitamin mineral değerlerinde eksiklik olabilir. Kas toparlanmasında glutaminin işe yaradığını söyleyenler var bir dene istersen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Kado, 23 dakika önce yazdı:

daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım ilaçlıyken de ilaçsızken de aktif spor yaptığım halde 

şu an mesela kol çalışıyorum 3 gün kolum ağrıyor  sırt göğüs de dahil hele bacak çalışıyorum perşembe günü diğer perşembe bacak gününe kadar bacaklarım pert oluyor sanki sopayla bacaklarıma sırtıma vurmuşlar gibi oturduğum yattığım yerden kalkamıyorum , glukozamin vs kullansak çözer miyiz veya neyden kaynaklı anlayamadım. 

Antrenmanlarda hareketi bozmayacak şekilde ki en yüksek ağırlımı kullanıyorum. Hafta içi 5 gün antrenman ve hafta sonu 2 gün dinleniyorum.

Kalori arttır özellikle protein 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
desperado, 1 saat önce yazdı:

Aldığın kaloriye göre antrenman şiddetin yüksek olabilir. Östrojenin düşük olabilir. Vitamin mineral değerlerinde eksiklik olabilir. Kas toparlanmasında glutaminin işe yaradığını söyleyenler var bir dene istersen.

Genel olarak çoğu vitamini alıyorum günlük , glutamin elimde var deneyim bi , 6 ay önce ilacı kesmiştim ama antrenman şiddetini düşürmedim ondan kaynaklı olabilir belki de dediğiniz gibi. 

janbertozen, Bir saat önce yazdı:

1.Sabahları yumurtadan bıktığım için 3 tam yumurta yerine 1 ölçek protein tozu 100 gram yulaf 100 ml badem sütü elma ve 200 gram yeşiklik ekledim, 

2.diğer öğünlerse çiğ ağırlık 125 gram et 80 gram  pirinç , 200 gram yeşillik 

3. 125 hindi 350 gr patates , badem ezmesi ve ananas yine yeşillik 

4. 125 hindi 60 gram pirinç 10 gram ceviz yine yeşillik

5. 125 gram et 200 sebze 10 gram kuru kaysı şeklinde

buraya ne ekleyebiliriz mesela veya şu fotoğraftaki beslenmeye mi geçsem?

IMG_9037.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
janbertozen, 31 dakika önce yazdı:

Alınması gereken protein miktarı kg *2 değil mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
onur41_38, 47 dakika önce yazdı:

Naturelsen evet :)  Değilsen 3.5-4 gider gider durur 

Kado, Bir saat önce yazdı:

1.Sabahları yumurtadan bıktığım için 3 tam yumurta yerine 1 ölçek protein tozu 100 gram yulaf 100 ml badem sütü elma ve 200 gram yeşiklik ekledim, 

2.diğer öğünlerse çiğ ağırlık 125 gram et 80 gram  pirinç , 200 gram yeşillik 

3. 125 hindi 350 gr patates , badem ezmesi ve ananas yine yeşillik 

4. 125 hindi 60 gram pirinç 10 gram ceviz yine yeşillik

5. 125 gram et 200 sebze 10 gram kuru kaysı şeklinde

buraya ne ekleyebiliriz mesela veya şu fotoğraftaki beslenmeye mi geçsem?

Aslında gramajlae gayet iyi  her öğüne 25 gr çiğ et tavuk hindi ne tüketiyorsan 25 gr arttır birde öyle bak 1 hafta arttırabiliyorsan 50 şer arttırmanı öneririm ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
onur41_38, 47 dakika önce yazdı:

kürdesin 3-4 arası almak zorundasın 

Kado, 1 saat önce yazdı:

uyku saatlerin nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
janbertozen, 46 dakika önce yazdı:

Naturelsen evet :)  Değilsen 3.5-4 gider gider durur 

Aslında gramajlae gayet iyi  her öğüne 25 gr çiğ et tavuk hindi ne tüketiyorsan 25 gr arttır birde öyle bak 1 hafta arttırabiliyorsan 50 şer arttırmanı öneririm ama 

Normalde zaten tartı da 20-30 fazla çıkınca eksiltmeden öyle pişiriyorum da 175 gr deniyim bi de 

redexits, 39 dakika önce yazdı:

uyku saatlerin nedir?

Akşam en geç 23:00 / Sabah da 7:30-8:00 arası uyanış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
redexits, Bir saat önce yazdı:

uyku saatlerin nedir?

Yemin ederim burda her gün yeni bir şey öğreniyorum. Bende diyorum neden aynı yerde sayıyorum diye. Yemin ederim salon sahibini şimdi gidip döveseim var. Yaş kaç kere sordum abi bu ilaçları kullanıyorum beslenme olayı nasıl olacak diye aynı şekilde devam et değişen bir şey yok diyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
Kado, 29.07.2023 - 12:35 yazdı:

Normalde zaten tartı da 20-30 fazla çıkınca eksiltmeden öyle pişiriyorum da 175 gr deniyim bi de 

Akşam en geç 23:00 / Sabah da 7:30-8:00 arası uyanış 

Uyku saatlerin ideal 

onur41_38, 29.07.2023 - 13:17 yazdı:

Yemin ederim burda her gün yeni bir şey öğreniyorum. Bende diyorum neden aynı yerde sayıyorum diye. Yemin ederim salon sahibini şimdi gidip döveseim var. Yaş kaç kere sordum abi bu ilaçları kullanıyorum beslenme olayı nasıl olacak diye aynı şekilde devam et değişen bir şey yok diyor .

Bakma salon sahibi de bilmeyebilir ama öğrenmeye açık olması gerekiyor bunu sana satarken bir şey yok ama iş ciddiye binince kaçar dikkat et. Normal insan 1.5-2 alması gerekiyor sen gergedan yolundasın. Büyük oynarsan büyük kazanırsın.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.