Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MrJoker

Testo e. boldenone dianabol kürü sonrası

Önerilen İletiler

MrJoker    23

Merhabalar değerli hocalarım, arkadaşlarım. Ben 22 yaşında 178 boyunda 83 kilo bir kardeşinizim. Yaklaşık 2 ay önce kür yapmaya karar verdim ve konu başlığında belirttiğim kombinasyona başladım. Şu an 2. ayım doldu ve sonuçtan orta derecede memnunum. Bu kürden sonra Mart Nisan ayına kadar kas kütlemi arttıracak bir küre devam etmek istiyorum. Sonrasında yaz başına kadar temiz bir definasyon kürü ile yaza bomba gibi girmek istiyorum. Şimdi sizlere sorum şu;

Eylül ayında bu kürüm bitecek ve PCT yapacağım. Sonrasında 6 ay kadar kütle koyacak bir küre devam edeceğim. İlaçları şu an yaşadığım şehirde temin ediyorum. Üniversiteler açılınca maalesef okuduğum şehire gideceğim ve orada ilaç teminim olmayacak. Dolayısıyla şimdiden yaza kadar gireceğim kür planlamasını yapıp ilaçlarımı alıp üniversiteye gitmek istiyorum. 6 aylık bir kür var mıdır yapılabilecek? Ya da 12 hafta + PCT + tekrar 12 hafta şeklinde bir planlama mı yapmalıyım? Kısaca Nisan ayına kadar kas kütlemi arttıracağım, sonrasında da vücudu parçalayacağım bir kür planı yapmama yardım eder misiniz? Şimdiden tüm değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

@rastlantisal @Rdm @metinav

Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

squafy    23
MrJoker, 27 dakika önce yazdı:

Merhabalar değerli hocalarım, arkadaşlarım. Ben 22 yaşında 178 boyunda 83 kilo bir kardeşinizim. Yaklaşık 2 ay önce kür yapmaya karar verdim ve konu başlığında belirttiğim kombinasyona başladım. Şu an 2. ayım doldu ve sonuçtan orta derecede memnunum. Bu kürden sonra Mart Nisan ayına kadar kas kütlemi arttıracak bir küre devam etmek istiyorum. Sonrasında yaz başına kadar temiz bir definasyon kürü ile yaza bomba gibi girmek istiyorum. Şimdi sizlere sorum şu;

Eylül ayında bu kürüm bitecek ve PCT yapacağım. Sonrasında 6 ay kadar kütle koyacak bir küre devam edeceğim. İlaçları şu an yaşadığım şehirde temin ediyorum. Üniversiteler açılınca maalesef okuduğum şehire gideceğim ve orada ilaç teminim olmayacak. Dolayısıyla şimdiden yaza kadar gireceğim kür planlamasını yapıp ilaçlarımı alıp üniversiteye gitmek istiyorum. 6 aylık bir kür var mıdır yapılabilecek? Ya da 12 hafta + PCT + tekrar 12 hafta şeklinde bir planlama mı yapmalıyım? Kısaca Nisan ayına kadar kas kütlemi arttıracağım, sonrasında da vücudu parçalayacağım bir kür planı yapmama yardım eder misiniz? Şimdiden tüm değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Saygılar...

Dostum anladığım kadarıyla ekim ayından başlayıp marta kadar kütle koyacaksın.

Öncelikle şuanki kürünün mglarını yazarsan ve formunu atarsan sevinirim.

Ve o 6 aylık süreçte Testosteron Enanthat - Deca yada sık enjeksiyon yapabilirim diyorsan NPP de kullanabilirsin - Yanına da Turinabol yada Danabol düşünebilirsin kickstart olarak 4 hafta boyunca.Bana kalırsa 6 ay aralıksız kürde kal hiç 12 hafta sonra pct sonra bi 12 hafta daha yapma onun yerine 12 hafta bittikten sonra bi kan tahlili yaptırırsın eğer bir sıkıntı yoksa 12 hafta daha devam edebilirsin.

Definasyon içinde Testosteron Propionat - Masteron - Oxandrolon deneyebilirsin. NPP'ye burda da devam edebilirsin.

tarihinde squafy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrJoker    23
squafy, 2 saat önce yazdı:

Dostum anladığım kadarıyla ekim ayından başlayıp marta kadar kütle koyacaksın.

Öncelikle şuanki kürünün mglarını yazarsan ve formunu atarsan sevinirim.

Ve o 6 aylık süreçte Testosteron Enanthat - Deca yada sık enjeksiyon yapabilirim diyorsan NPP de kullanabilirsin - Yanına da Turinabol yada Danabol düşünebilirsin kickstart olarak 4 hafta boyunca.Bana kalırsa 6 ay aralıksız kürde kal hiç 12 hafta sonra pct sonra bi 12 hafta daha yapma onun yerine 12 hafta bittikten sonra bi kan tahlili yaptırırsın eğer bir sıkıntı yoksa 12 hafta daha devam edebilirsin.

Definasyon içinde Testosteron Propionat - Masteron - Oxandrolon deneyebilirsin. NPP'ye burda da devam edebilirsin.

Aynen öyle Ekim'den Mart'a kadar kütle koymak istiyorum. Enjeksiyonda sıkıntı yok sık yapabilirim. Ben de dediğiniz gibi 6 ay aralıksız kürde kalmak istiyorum ama ilaçları temin ettiğim hocam bunu önermedi. Ben de bu işin tam profesyonellerine sorayım diye buraya yazdım. Daha detaylı bir şekilde planlama yapabilir miyiz? Bir de forumda gördüğüm kadarıyla Loving hocam konulara çok vakıf ve yardım sever. Ayrıca hemen hemen her konuya da cevap yazmış. Umarım bana da yardımcı olur çünkü onun da fikirlerini merak ediyorum. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
MrJoker, 2 saat önce yazdı:

Aynen öyle Ekim'den Mart'a kadar kütle koymak istiyorum. Enjeksiyonda sıkıntı yok sık yapabilirim. Ben de dediğiniz gibi 6 ay aralıksız kürde kalmak istiyorum ama ilaçları temin ettiğim hocam bunu önermedi. Ben de bu işin tam profesyonellerine sorayım diye buraya yazdım. Daha detaylı bir şekilde planlama yapabilir miyiz? Bir de forumda gördüğüm kadarıyla Loving hocam konulara çok vakıf ve yardım sever. Ayrıca hemen hemen her konuya da cevap yazmış. Umarım bana da yardımcı olur çünkü onun da fikirlerini merak ediyorum. Teşekkürler.

Form atabilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.660
MrJoker, 7 saat önce yazdı:

Saygılar...

Mesele kütle ise bu konuda en iyisi her zaman deca olmuştur. Yağ oranını bilmiyorum ancak bulunduğun şehirden temin etmek yerine @LovingBurak hoca danışmanlığında Deca kürüne girmek sana sonuç getirecektir. 

0 - 2 hafta 250mg testosteron enhantate

2 - 4 hafta 500mg testosteron enhantate

4 - 12 hafta Deca / NPP 300mg + 500mg testosteron enhantate

12 - 16 hafta testosteron enhantate

PCT

Yada

Bir sonraki küre kadar TRT doz testosteron.

Şeklinde kür planlar, dinlenir sonra yaza  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrJoker    23
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Mesele kütle ise bu konuda en iyisi her zaman deca olmuştur. Yağ oranını bilmiyorum ancak bulunduğun şehirden temin etmek yerine @LovingBurak hoca danışmanlığında Deca kürüne girmek sana sonuç getirecektir. 

0 - 2 hafta 250mg testosteron enhantate

2 - 4 hafta 500mg testosteron enhantate

4 - 12 hafta Deca / NPP 300mg + 500mg testosteron enhantate

12 - 16 hafta testosteron enhantate

PCT

Yada

Bir sonraki küre kadar TRT doz testosteron.

Şeklinde kür planlar, dinlenir sonra yaza  

Cevabınız için çok teşekkür ederim sayın hocam. @Lovinghocama ulaşabileceğim bir telefon numarası veya Instagram adresi var mıdır?

Sahineffect, 11 saat önce yazdı:

Form atabilir misin?

Hocam yağ oranım biraz fazla bulk için. Çok kişiden aynı şeyi duydum ancak benim için bir sorun teşkil etmiyor. Yağ oranımı ve (şimdilik) formumun kötü olması benim için sorun değil. Amacım kas kütlemi arttırmak. Eğer form, kür planlamasında kişinin psikolojisi haricinde bir zarar vermiyorsa her türlü küre hazırım benim için sorun değil. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.660
MrJoker, 4 dakika önce yazdı:

Cevabınız için çok teşekkür ederim sayın hocam. @Lovinghocama ulaşabileceğim bir telefon numarası veya Instagram adresi var mıdır?

Sol alt köşedeki Whatsapp simgesine tıklayarak ulaşabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.672
MrJoker, 22 saat önce yazdı:

Saygılar...

Kür süresi 6 ay bir yıl da olur...Bu 3-4 aylık kürler standart uygulamalar olduğundan, genelde anaboliklerin yan etkilerinden de korunmak amaçlı tercih ediliyor.Bilinçli ve tecrübeli kullanıcılar bu süreleri kendileri belirleyebilirler...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.