Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metropol

2aylık değişimim

Önerilen İletiler

metropol    74

2ay içinde sadece beslenmeyi düzelterek oturttuğum form kullandigim

500test enanthat 300tren enanthat

4gündür 50mg dianabol bide son 2haftadır 200mg npp 

clean bulk tarzı gittim şimdi aklımda treni kesip igf1 eklemek var bakalım nasıl olucak

IMG_2490.png IMG_2328.jpeg IMG_2433.jpeg

• Beğen 1
  • Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shiedas    9

bel inceliği ve omuzlar mükemmel hocam trapez bi çıtır eksik gibi onuda halledersin zamanla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398

Tren, deca yaş 19. Umarım sorun yaşamazsın.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
Umutkkgz, 2 saat önce yazdı:

hocam jinekomasti başlangıcı mı var yoksa bana mı öyle geldi

Malesef başladı

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Tren, deca yaş 19. Umarım sorun yaşamazsın.

neler neler yaşadım hocam bir ben bir Allah bilir kullanacak arkadaşlara tavsiyem kullanmayın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
metropol, 6 dakika önce yazdı:

neler neler yaşadım hocam bir ben bir Allah bilir kullanacak arkadaşlara tavsiyem kullanmayın.

Sende kullanma kardeşim. Oto kontrolü yüksek 43 yaşında ben dahi decanın ve trenin beni soktuğu ruh halinin kontrolünde çok çok zorlanabiliyorum. Üstelik benim için büyümenin durması, erken yaşlanma, kalıcı cinsel performans hasarı, üreme kabiliyetinde noksanlık gibi yan etkiler söz konusu değilken. Sizin yaşlarda bu riskler çok yüksek. Değmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Vücut oranı güzel tabi sırta da bakmak lazım biraz kazımaya başlasan güzle şeyler çıkabilir değişimde gayet iyi.Tek tavsiyem jineo yaşamış olan biri olarak jinoya baştan dikkat etmen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
metropol, 24 dakika önce yazdı:

Malesef başladı

kür içinde arimidex kullandın mı? Ya da kullanılsa jino olur muydun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
redexits, 7 dakika önce yazdı:

kür içinde arimidex kullandın mı? Ya da kullanılsa jino olur muydun?

jinoya yatkınlık varsa önüne geçemezsin ve tek çaresi ameliyat

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
Valhallaxd, 1 saat önce yazdı:

jinoya yatkınlık varsa önüne geçemezsin ve tek çaresi ameliyat

baskılayabilirsin, jino genetik bir durum 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Şu lanet jino hafiften bendede başladı batmayla tamoksifen Arimidex bunları kullandım ancak pek faydasını göremedim batma kesmesi dışında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
metropol, 26.07.2023 - 04:50 yazdı:

clean bulk tarzı gittim şimdi aklımda treni kesip igf1 eklemek var bakalım nasıl olucak

Dostum merhaba, yüksek yağ oranı ve düşük bir kas kütlesiyle ağır no19 ilaçlarına girmişsin ve sonuç ortada. After formun only testosteronla elde edilebilecek bir fizik üzülerek söylüyorum. Burda seni aşşağılamıyorum iyi değişim yakalamışsın ama asla trenlik, npplik birşey yok ortada ve bunun olmamasının en büyük sebebi iyi bir formdayken düşük yağ oranındayken girmediğin için oldu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Brom igf ne kadara patladı maliyet olarak ve kaç ünite kullanican yağ yakımı bariz olmuş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
metropol, 26.07.2023 - 04:50 yazdı:

güzel form ürünlerin markaları nedir loving hocadan mı aldın

Sahineffect, 23.08.2023 - 07:16 yazdı:

Dostum merhaba, yüksek yağ oranı ve düşük bir kas kütlesiyle ağır no19 ilaçlarına girmişsin ve sonuç ortada. After formun only testosteronla elde edilebilecek bir fizik üzülerek söylüyorum. Burda seni aşşağılamıyorum iyi değişim yakalamışsın ama asla trenlik, npplik birşey yok ortada ve bunun olmamasının en büyük sebebi iyi bir formdayken düşük yağ oranındayken girmediğin için oldu.

hacım adam kürü bitirecek senin söylediğin şuan adamın modunu düşürmekten başka işe yaramaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Sahineffect, 23.08.2023 - 07:16 yazdı:

Senin değişim fotoğraflarını merak ettim doğrusu. Çocuk ciddi şekilde değişmiş benim düşüncem. Nppye yeni başlamış zaten onu hesaba bile katmamak lazım.

Sağlık kısmını vs konu dışı bırakacak olursa bence gayet güzel gelişim sağlamışsın tebrik ederim. Eşeğin kuyruğunu herkesin yanında kesersen biri kısa der biri uzun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

selam arkadaşlar bu postu attıkdan bir kaç hafta sonra sorunlardan dolayı treni herşeyi kesip sadece testo cypionat la devam ettim ama yarışma planları vs oldu 3hafta önce sadece parabolan-propionatla başlayıp kurumaya başladım 

formumda bu şekilde

IMG_4875.jpg

tarihinde metropol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
metropol, 23 dakika önce yazdı:

selam arkadaşlar bu postu attıkdan bir kaç hafta sonra sorunlardan dolayı treni herşeyi kesip sadece testo cypionat la devam ettim ama yarışma planları vs oldu 3hafta önce sadece parabolan-propionatla başlayıp kurumaya başladım 

formumda bu şekilde

Yarışma ne zaman?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
desperado, 8 dakika önce yazdı:

Yarışma ne zaman?

mart’da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
metropol, 41 dakika önce yazdı:

mart’da

Yarışma işlerinden çok anlamam ama marttaki yarış için parabolanla işin nedir kardeşim tam olarak? Önce kuruyup sonra büyüyüp tekrar mı kurumak amacın? Vücudun ve mentalin için ciddi yorucu olabilir bu süreç bence bir gözden geçir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
desperado, 2 saat önce yazdı:

Yarışma işlerinden çok anlamam ama marttaki yarış için parabolanla işin nedir kardeşim tam olarak? Önce kuruyup sonra büyüyüp tekrar mı kurumak amacın? Vücudun ve mentalin için ciddi yorucu olabilir bu süreç bence bir gözden geçir.

önce bi tamamen yağsız olup yavaş yavaş eklicem formu hiç bozmadan illaki sulanıp biraz bozulucak ama onuda son aylar halledicem tamamen kendim hazırlanıyorum yarışmaya benim için çok büyük bir tecrübe

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
metropol, 1 saat önce yazdı:

önce bi tamamen yağsız olup yavaş yavaş eklicem formu hiç bozmadan illaki sulanıp biraz bozulucak ama onuda son aylar halledicem tamamen kendim hazırlanıyorum yarışmaya benim için çok büyük bir tecrübe

ilaçların markası ne?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
klinux, 3 saat önce yazdı:

ilaçların markası ne?

zphc bodytech

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

kürün son günü artık dinlenme 3ay kadar hiç bi ilaç sokmadan duracağım ben kendimi tatmin edicek verim aldım gücüm çok arttı sürekli pumplı gezdim bi 15kg aldım diyete girdim 4kg ı gitti biliyorum kürü bıraktığım için nerdeyse hepsi gidecek ama geri dönüşü çok güzel olcak başladığımda ve şuan formum böyle karbonhidrat düşük olduğu için adele boş çıkmışım

IMG_1265.jpeg

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.