Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Omuz enjeksiyon ml mitkari

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Merhaba Kürlerimi hep omuzdan vuruyorum merak ettiğim aklıma takılan soru bir omuz en fazla kaç ml ilaç alabilir? Bu güne kadar 1-1 olarak hep ayırarak vurdum 1.4 vursam tek omuzdan alirmi ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

squafy    23
crosfredy, 39 dakika önce yazdı:

Merhaba Kürlerimi hep omuzdan vuruyorum merak ettiğim aklıma takılan soru bir omuz en fazla kaç ml ilaç alabilir? Bu güne kadar 1-1 olarak hep ayırarak vurdum 1.4 vursam tek omuzdan alirmi ?

Çoğu kişi omuz adelesi 1ml alır diyor.

Bacaktan enjeksiyon denedin mi hiç ben öyle yapıyorum çok kolay ve rahat.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

dene gör kanka. herkesin yapısı adelesi farklı biliyorsun. 2 vuran da var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
squafy, Bir saat önce yazdı:

Eczaneden 5cc siyah uçlu enjektör aldım. Bir iki video da izledim , biraz cesaretim gelince çakacagım ayağa bakalım ne olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
squafy, 2 saat önce yazdı:

Bacağa haftaya geçiş yapicam mecbur haftada 3 enjekte yapıyorum omuzu kaldıramam yoksa 1.4 ml tek seferde bir omuza vurabilirmiyim diye düşünüyorum deneme yanılma olucak biraz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
onur41_38, 25.07.2023 - 20:45 yazdı:

Eczaneden 5cc siyah uçlu enjektör aldım. Bir iki video da izledim , biraz cesaretim gelince çakacagım ayağa bakalım ne olacak.

haydi bismillah piston yap mutlaka 

crosfredy, 25.07.2023 - 22:27 yazdı:

Bacağa haftaya geçiş yapicam mecbur haftada 3 enjekte yapıyorum omuzu kaldıramam yoksa 1.4 ml tek seferde bir omuza vurabilirmiyim diye düşünüyorum deneme yanılma olucak biraz 

en iyisi bacak defter gibi önünde hazır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
redexits, 11 saat önce yazdı:

haydi bismillah piston yap mutlaka 

Bu sabah ilk enjeksiyonumu vurmuş oldum. İlk dört sokusta kan aktı. Sonra kan yoktu heyecandan piston yapmadım anca ilacı bıraktım.  Neyse ilk enjeksiyonda 4 ml vurdum. 

IMG_20230726_071211.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
onur41_38, 4 saat önce yazdı:

Bu sabah ilk enjeksiyonumu vurmuş oldum. İlk dört sokusta kan aktı. Sonra kan yoktu heyecandan piston yapmadım anca ilacı bıraktım.  Neyse ilk enjeksiyonda 4 ml vurdum. 

Siyah ucun hepsini mi soktun hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
crosfredy, 2 dakika önce yazdı:

Siyah ucun hepsini mi soktun hocam?

EVET AMA TEKNİK BİLGİM YOK BELKİ SOKMAMAK GEREKİYOR

tarihinde onur41_38 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
onur41_38, 4 saat önce yazdı:

ilk 4 derken, soktuğunda pistonuna gelen kan mı?  

squafy, 16 saat önce yazdı:

bacak en rahatı kitap gibi önünde hazır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
redexits, 19 dakika önce yazdı:

ilk 4 derken, soktuğunda pistonuna gelen kan mı?  

4 TANESİNDE DİREK ŞARIL ŞARIL KAN AKTI. 2 TANESİNİ SOKUP ÇIKARTTIM BİR ŞEY YOK EN SONUNCUSUNDA SOKTUM BASTIM.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    939
crosfredy, 17 saat önce yazdı:

Ben 3 ml vuruyorum. Bana mısın demiyor. Biraz acelen ile alakalı benim omzum en baskın bölgem ve büyük olduğu için 3 ml ağrısız geçiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
onur41_38, Bir saat önce yazdı:

4 TANESİNDE DİREK ŞARIL ŞARIL KAN AKTI. 2 TANESİNİ SOKUP ÇIKARTTIM BİR ŞEY YOK EN SONUNCUSUNDA SOKTUM BASTIM.

fotoğrafa ve söylediklerine göre yanlış yapmışsın, diz kapağından 4 parmak aşağısından dışa doğru vuracaksın. Eğer soktuğunda, piston kontrolü sırasında kan gelirse ilaç çöp bir daha o ilacı enjekte etme yenisini vur.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
crosfredy, 17 saat önce yazdı:

3,5 mle kadar denedim ve emilim uzuyor farkediyorsun. Emmesine emiyor elinde sonunda yani en azindan bende öyle oldu ama süreç uzayabiliyor. Bence 2ml i pek geçmemek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
redexits, Bir saat önce yazdı:

fotoğrafa ve söylediklerine göre yanlış yapmışsın, diz kapağından 4 parmak aşağısından dışa doğru vuracaksın. Eğer soktuğunda, piston kontrolü sırasında kan gelirse ilaç çöp bir daha o ilacı enjekte etme yenisini vur.  

YOK KAN ŞIRINGAYA HİÇ GİRMEDİ. MÜSAİT OLUNCA ŞU AYAK BÖLGESİNİ FOTO İŞARETLERMİSİN NEREYE VURAYIM.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
onur41_38, 6 saat önce yazdı:

YOK KAN ŞIRINGAYA HİÇ GİRMEDİ. MÜSAİT OLUNCA ŞU AYAK BÖLGESİNİ FOTO İŞARETLERMİSİN NEREYE VURAYIM.

Bacağının fotoğrafını çek 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
redexits, 27 dakika önce yazdı:

...

Adam usenmemis paint ile cizmis :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
onur41_38, 26.07.2023 - 12:46 yazdı:

Kankam anlamadım sen iğneyi sokup geri çıkartıp kan gelip gelmediğine mi bakıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
trznd, 45 dakika önce yazdı:

Kankam anlamadım sen iğneyi sokup geri çıkartıp kan gelip gelmediğine mi bakıyorsun

HAYIR. UCUNU DEĞDİRİNCE KAN ÇIKTI İĞNEYİ YAMUK SOKTUM. SONRA 90 DERECE SOKTUM SORUN OLMADI.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Greblan, 26.07.2023 - 12:43 yazdı:

3,5 mle kadar denedim ve emilim uzuyor farkediyorsun. Emmesine emiyor elinde sonunda yani en azindan bende öyle oldu ama süreç uzayabiliyor. Bence 2ml i pek geçmemek lazım.

1.4 vurucam omuzum baskın emilim illaki uzar 12 hafta bir şekil idare edicem artık bacak omuz arası dönücem sürekli kalçadan yapamıyorum cesaret edemedim açıkçası 

onur41_38, 8 saat önce yazdı:

HAYIR. UCUNU DEĞDİRİNCE KAN ÇIKTI İĞNEYİ YAMUK SOKTUM. SONRA 90 DERECE SOKTUM SORUN OLMADI.

hocam ucunu da değdirsen illaha ki kan gelicek zaten iğne giriyor sonuç olarak uç içerideyken piston kontrolü yapman gerekiyor  iğne içerideyken enjektöre kan gelirse basma çıkar bir tık alt üst fark etmez enjekteyi vur delik deşik ettin kendini :DDDD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
crosfredy, 28.07.2023 - 00:06 yazdı:

1.4 vurucam omuzum baskın emilim illaki uzar 12 hafta bir şekil idare edicem artık bacak omuz arası dönücem sürekli kalçadan yapamıyorum cesaret edemedim açıkçası 

hocam ucunu da değdirsen illaha ki kan gelicek zaten iğne giriyor sonuç olarak uç içerideyken piston kontrolü yapman gerekiyor  iğne içerideyken enjektöre kan gelirse basma çıkar bir tık alt üst fark etmez enjekteyi vur delik deşik ettin kendini :DDDD

Eee bu işler tecrübe işi zamanla olacak. Delik deşik olayım da kimseye minnet etmeyim. Enjeksiyon başına 100 lira veriyordum adama birde yalvarıyorum sanki bedava yapıyor. Yok bugün olmaz yok akşam olmaz hep 1 gün aksatarak oldum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.