Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Corpse35

Kür ve test sonucu kafa karşıklığı

Önerilen İletiler

Corpse35    0

Öncelikle herkese iyi günler dilerim testesteron enanthtat boldenon kürümün 10 un cu haftasındayım haftalık 250 testo 300 boldenon kullanıyorum kilo olarak 2 3 kilo falan aldım beslenme konusunda yaşadığım problemler den dolayı biraz geri kaldım sabit kiloda vucudumda gelişimler oldu ama enjeksiyon sonra ertesi günlerde halsizlik ve vücud kırgınlığı yaşadım tarif etmek gerekirse grip gibi oluyorum gidip test vermeye karar verdim son vurulduğum enjeksiyondan 1 hafta sonra ilaç vurulmadan kan testi verdim test sonuçlarını görünce kafam karıştı şuan testislerde ufalma yaşamama rağmen total testo düşük çıktı yardımcı olabilirmisiniz bu arada yaklaşık 25 gündür falanda günlük 0.6 ml genetrophin vuruluyorum @metinav @rastlantisal

Enabiz-Tahlilleri 2.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.602

Bence normal...Östrojen olmadığını farkettim testlerde.Daha net fikir sahibi olurduk.Kullandığın anaboliklerden verim alıyorsan bence fazla kuruntu yapma.Normalde boldenin 400-500, testosteronun 250-500 arasında kullanılması gerekirken sen yarım dozlarda alıyorsun.Dolayısıyla etki ve yan etki perspektifi de aynı şekilde olur...Gribal durumlar ve yorgunluk halsizlik gibi durumlar ilaçların içeriğindeki maddelerden kaynaklı alerjik semptomlardan oluyor genelde.Çok ağır oluyorsa ya marka değişikliği yap, yada antialerji ilaçlarından destek al diyebilirim...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
Corpse35, 17 saat önce yazdı:

Öncelikle herkese iyi günler dilerim testesteron enanthtat boldenon kürümün 10 un cu haftasındayım haftalık 250 testo 300 boldenon kullanıyorum kilo olarak 2 3 kilo falan aldım beslenme konusunda yaşadığım problemler den dolayı biraz geri kaldım sabit kiloda vucudumda gelişimler oldu ama enjeksiyon sonra ertesi günlerde halsizlik ve vücud kırgınlığı yaşadım tarif etmek gerekirse grip gibi oluyorum gidip test vermeye karar verdim son vurulduğum enjeksiyondan 1 hafta sonra ilaç vurulmadan kan testi verdim test sonuçlarını görünce kafam karıştı şuan testislerde ufalma yaşamama rağmen total testo düşük çıktı yardımcı olabilirmisiniz bu arada yaklaşık 25 gündür falanda günlük 0.6 ml genetrophin vuruluyorum @metinav @rastlantisal

Enabiz-Tahlilleri 2.pdf

günlük vitaminlerini almadığından kaynaklı yorgunluk, halsizlik, çabuk pes etme vs gibi özellikler artar. 

yerinde olsam tekrar test verirdim. e2, prolaktin yani östrojen hormonların eksik. Bunlar önemli hormonlar mutlaka bakılması gerekmektedir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Corpse35    0

Cevaplarınız için teşekkür ederim eksik olan testleri mi de kısa bir zamanda yaptırıp paylaşacağım evet multi vitamin olarak optimum markasının multi vitamini 3 günde bir almaya çalıştım ama dediğiniz gibi düzenli şekilde kullanmadım yaşadığım olaylar beslenme moral ve motivasyon olarakda kürümün düzenini baya etkiledi 1 buçuk ay ilaçsız bir şekilde devam edip psikolojik olarak kendimi toparlayıp düzgün bir beslenme antreman ve kür programıyla tekrar başlamak daha iyi olucak sanırım 

redexits, Bir saat önce yazdı:

günlük vitaminlerini almadığından kaynaklı yorgunluk, halsizlik, çabuk pes etme vs gibi özellikler artar. 

yerinde olsam tekrar test verirdim. e2, prolaktin yani östrojen hormonların eksik. Bunlar önemli hormonlar mutlaka bakılması gerekmektedir. 

Kür öncesi test sonuçlarımı da buldum onlarıda paylaşıyım sizinle belki kıyaslama yapmak için faydası olur

Enabiz-Tahlilleri 5.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.