Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onur41_38

Göbeğin üstündeki son tabaka

Önerilen İletiler

onur41_38    44

Arkadaşlar herkese selam,

Bu spor artık kafamı tirlatmaya başladi.

Yaşım 38. İki sene önce 110 kg iken bu spora başladım. Şuan 78 kiloyum.  Son 9 haftadır da testi e+boldenon kullanıyorum. Güç, idman hareket zirvedeyim. 0 karbo olsa bile basıyorum ama gelin görün ki şu göbeği elinle sıkınca bir tutam gelir ya ele. İşte o parçayı nasıl yok edeceğim. Lütfen, yalvarıyor bilen, eden bir akıl versin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mtgrlylmz    14
onur41_38, 1 dakika önce yazdı:

Yaşım 38. İki sene önce 110 kg iken bu spora başladım. Şuan 78 kiloyum.  Son 9 haftadır da testi e+boldenon kullanıyorum. Güç, idman hareket zirvedeyim. 0 karbo olsa bile basıyorum ama gelin görün ki şu göbeği elinle sıkınca bir tutam gelir ya ele. İşte o parçayı nasıl yok edeceğim. Lütfen, yalvarıyor bilen, eden bir akıl versin.

Yağ oranın kaç ? , Yağ oranını %10un altına düşürdün mü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
onur41_38, 2 dakika önce yazdı:

fotoğrafını gönderme şansın var mı? göbek yağdan mı kaynaklı sudan mı görmek gerek ona göre kür kullanılmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Preworkout, 17 saat önce yazdı:

fotoğrafını gönderme şansın var mı? göbek yağdan mı kaynaklı sudan mı görmek gerek ona göre kür kullanılmalı.

IMG_20230720_224846.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
Preworkout, 2 dakika önce yazdı:

Hocam bel ve boyun ölçüsünden yağ oranımı ölçtüğümde %12.5 çıkıyor , Bu durum bende de mevcut. Göbeğin üzerinde birazcık tabaka var   su ile alakası olabildiğini düşündüm   eğer su ile alakası varsa  nasıl bir ayar çekmemiz lazım acaba

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

yağ oranın biraz yüksek

test e yerine test p öneririm,boldenon bulk kürü içindir su tutar onun yerine sertlik veren ürünler tercih edilebilir

antrenman sonrası kardiyo eksik etme

0 karb çözüm değil şekeri 0 lamalısın , benim tavsiyem bunlardır benden daha bilgili,tecrübeli kişiler mevcut onların da tavsiyesine kulak verebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Preworkout, 10 saat önce yazdı:

yağ oranın biraz yüksek

test e yerine test p öneririm,boldenon bulk kürü içindir su tutar onun yerine sertlik veren ürünler tercih edilebilir

0 karb çözüm değil şekeri 0 lamalısın , benim tavsiyem bunlardır benden daha bilgili,tecrübeli kişiler mevcut onların da tavsiyesine kulak verebilirsin.

cevabın ilgi alakan için teşekkür ederim. işte hayat böyle bir şey 2 yıl bir salona gidersin, salon sahibi ile arkadaş olursun çünkü haftada en az 4 gün zaman geçirirsin ve sonuç. meğer definasyonla alakası olmayan şeyleri çakmış bana. birde ne internetten araştıracan burada tecrübe konuşuyor dedi. paramızla rezil olmayı bırak bütün sistemim yanlış olmuş meğer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
onur41_38, 6 saat önce yazdı:

cevabın ilgi alakan için teşekkür ederim. işte hayat böyle bir şey 2 yıl bir salona gidersin, salon sahibi ile arkadaş olursun çünkü haftada en az 4 gün zaman geçirirsin ve sonuç. meğer definasyonla alakası olmayan şeyleri çakmış bana. birde ne internetten araştıracan burada tecrübe konuşuyor dedi. paramızla rezil olmayı bırak bütün sistemim yanlış olmuş meğer.

rica ederim,Kür satanların çoğu torbacıdan farksız arkadaşın olsada güvenmemek en sağlıklısı.İyi yandan bakmak lazım test e ve boldeyle kütle eklemişsindir kürünü tamamla sonra definasyon kürü yaparsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Preworkout, 23 dakika önce yazdı:

rica ederim,Kür satanların çoğu torbacıdan farksız arkadaşın olsada güvenmemek en sağlıklısı.İyi yandan bakmak lazım test e ve boldeyle kütle eklemişsindir kürünü tamamla sonra definasyon kürü yaparsın.

işte sorun orda kütle küründe definasyon yapmaya çalışıp saçma sapan zaman kaybı yaşadım. beslenme 1500 kalori. çok yanlış çok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Preworkout, 19 saat önce yazdı:

yağ oranın biraz yüksek

boldenonun su tuttugunu ilk defa senden duyuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
onur41_38, 8 saat önce yazdı:

Hocam mutlaka küre girdikten sonra düzenli olarak (1-1.5ay sonra) kan tahlili verin. Ürünler merdiven altı olma ihtimali var. 

Preworkout, 19 saat önce yazdı:

yağ oranın biraz yüksek

Boldenon kullanımında su tutumu olmadığı için kütle olarak hacim artışı sağlayabilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Hocam bende yağ azaltmaya çalışıyorum Bi süredir istersen tecrubelerimi sana aktarabilirim . Zor bir süreç ama istikrarlı olunca başarı elde ediliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
proliqht1, 2 saat önce yazdı:

Hocam bende yağ azaltmaya çalışıyorum Bi süredir istersen tecrubelerimi sana aktarabilirim . Zor bir süreç ama istikrarlı olunca başarı elde ediliyor

Aynı kürü kullanarak mı? Ayrıca bilgiye gerçekten ihtiyacım var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
onur41_38, 16 dakika önce yazdı:

dostum enanthat ve boldenon genellikle bulkda kullanılır fakat,iş beslenme de bitiyor bu ilaclarla def de yapabilirsin ama ne gerek var 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Dorukhan, 9 saat önce yazdı:

başkan trensiz gitmez bu. 

testo e+boldenon  yanına tren ekleyebilirim doğru mu anladım yoksa sade testo+tren mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38, 4 dakika önce yazdı:

testo e+boldenon  yanına tren ekleyebilirim doğru mu anladım yoksa sade testo+tren mi?

Yanına ekleyebilirsin tren ace , prolaktin dikkat etmen gerekli düzenli dostinex al.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Anayurt Oteli, 7 saat önce yazdı:

Yanına ekleyebilirsin tren ace , prolaktin dikkat etmen gerekli düzenli dostinex al.

peki süresi ve kullanım miktarı ml olarak söyleyebilirmisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38, 7 saat önce yazdı:

peki süresi ve kullanım miktarı ml olarak söyleyebilirmisin

Kullandığın ilacın markasına göre değişir , çoğu testo flakonuna tren etiketi yapıştırıp satıyor , ilaç doluysa 200 ace bile formu değiştirir ama dolu değilse istediğin kadar vur etki göremezsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Anayurt Oteli, 7 saat önce yazdı:

Kullandığın ilacın markasına göre değişir , çoğu testo flakonuna tren etiketi yapıştırıp satıyor , ilaç doluysa 200 ace bile formu değiştirir ama dolu değilse istediğin kadar vur etki göremezsin.

ne kadar süre kullanayım 5 hafta 10 hafta vs?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19

10 haftayı aşma, Letrozol, gün aşırı 1mg alabilirsin, Testodan kaynaklı aromatize olmaya karşı. Vücüdunda fazla yağ yoksa masteron kullanabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13

süresi çok da önemli değil ilaçtan zirve etkiyi 40ıncı günde almaya başlayacaksın, 10 hafta kadar kullan tam etki için. 300mg doluysa seni çok seviye atlatır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
onur41_38, 21.07.2023 - 21:00 yazdı:

Hocam herseyi unut testo enanthate ve boldenon ilede yağ yakılır. Yapman gerekeni söylüyorum aktif bir işte çalışıyorsan yani masa başı değilsen max günlük 2000 kalori alacak şekilde kendini ayarla. Günde 500 gr çiğ tavuk pişir ve 3 ögüne böl. Günlük 200 veya 250 gr pişmiş pirinci de 3 ögune böl.  Yapman gereken sabah uyandığın zaman karın antrenmani yap ayarla kendine ve sonra dairesel antrenman ekle yanına. Haftanın 6 günü bunu uygula. Sabah karbonhidrat ekleme . Günlük 3 5 yumurta yanına sebze ve biraz meyve ekle. Meyve kan şekeri düşüklüğü yaşama diye. O 3 ogune böldugumuz tavuk pirinç ve yesillikleride.  Öğle 14.30 akşam 17.30 ve 20.00 saatlerinde ye. Akşam 20.00 dan sonra sadece meyve ile gecistir 1 bilemedin 40 güne farkı hissedeceksin. İlaç mg lafına gelirsede haftalık 300 500 testo 500 bolde yeterli bir seviye gibi bence. Kafana takılan bjsey olursa etiketle dönüş yaparım.

Kardiyoyu unutuyoduk.  Haftanın 4 günü antrenman sonrası 30 dk kardiyo yapmalısın.  Ben sadece koşu bandi veya normal yolda koşu yapıyorum.  2 3 dk 5 km 7 8 dk 8 10 km ye alıp koş. Nabzin sürekli 150 üstü kalacak o sekilde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
proliqht1, 13 saat önce yazdı:

Hocam herseyi unut testo enanthate ve boldenon ilede yağ yakılır. Yapman gerekeni söylüyorum aktif bir işte çalışıyorsan yani masa başı değilsen max günlük 2000 kalori alacak şekilde kendini ayarla. Günde 500 gr çiğ tavuk pişir ve 3 ögüne böl. Günlük 200 veya 250 gr pişmiş pirinci de 3 ögune böl.  Yapman gereken sabah uyandığın zaman karın antrenmani yap ayarla kendine ve sonra dairesel antrenman ekle yanına. Haftanın 6 günü bunu uygula. Sabah karbonhidrat ekleme . Günlük 3 5 yumurta yanına sebze ve biraz meyve ekle. Meyve kan şekeri düşüklüğü yaşama diye. O 3 ogune böldugumuz tavuk pirinç ve yesillikleride.  Öğle 14.30 akşam 17.30 ve 20.00 saatlerinde ye. Akşam 20.00 dan sonra sadece meyve ile gecistir 1 bilemedin 40 güne farkı hissedeceksin. İlaç mg lafına gelirsede haftalık 300 500 testo 500 bolde yeterli bir seviye gibi bence. Kafana takılan bjsey olursa etiketle dönüş yaparım.

Kardiyoyu unutuyoduk.  Haftanın 4 günü antrenman sonrası 30 dk kardiyo yapmalısın.  Ben sadece koşu bandi veya normal yolda koşu yapıyorum.  2 3 dk 5 km 7 8 dk 8 10 km ye alıp koş. Nabzin sürekli 150 üstü kalacak o sekilde.

günlük rutinimi anlatayım.

haftanın en az 5 günü bölgesel idman, 20 dk koşu bandı en dik 5 hız kardiyo(daha fazla yapamıyorum başım dönüyor)

her gün 6 yumurta komple, 2 ölçek hirdlen matrix whey, pişmiş 300 gr tavuk. karbo öğlen işyerinde 150 gr prinç 

ama iki aydır resimdekinden bir değişiklik yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
onur41_38, 29 dakika önce yazdı:

günlük rutinimi anlatayım.

haftanın en az 5 günü bölgesel idman, 20 dk koşu bandı en dik 5 hız kardiyo(daha fazla yapamıyorum başım dönüyor)

her gün 6 yumurta komple, 2 ölçek hirdlen matrix whey, pişmiş 300 gr tavuk. karbo öğlen işyerinde 150 gr prinç 

ama iki aydır resimdekinden bir değişiklik yok.

en az 30-45 dk, inclince 15, speed 4-6 arası olacak şekilde yürümen lazım. Karbı her hafta 25gr düşür aniden düşme halsizlik, bunaltı, daralma, geç algılama, sıkılma sinir, vs. gelir.

Proteini az alıyorsun; 700-900gr tavuk almaya özen göster.  Böyle 1.1-5 ay devam et ki yüksek almalısın zaten kürdesin. Küre girdikten sonra günde 1 kg tavuk yiyorum,300-400gr et yiyorum. Ayrıca özen göstermeye dikkat et...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.