Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Koray41

Kürüm sahtemi yardım

Önerilen İletiler

Koray41    2

Abilerim kardeşlerim selamın aleyküm öncelikle kürümün 6 haftası bitti 7 giricektim tahlil yaptırdım el altı fakat ilaçlar bana sahte gibi geldi düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

altı çizili olanlar referans değeri çizik olmayan benim sonuçlar ilacların reseptörlere bağlanmadığı ve proviron almam gerektiği söylendi düşünceleriniz nedir şimdiden teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle 

32ab5fd0-04be-4b51-9da9-6385213752aa.jpeg d2f0907a-b510-455c-9f6a-b22714e8b9bf.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mtgrlylmz    14

Çalışmıyor dostum , provironu satan kişi mi önerdi 
 İlaçlarının içine ne koydu acaba hiç bir değerin oynamamış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
Koray41, 1 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim dostum boşa zaman kaybı

ilaçların markası neler ve fotoğraflarını koyman mümkün mü maksat milleti bilinçlendirme 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Koray41    2

Koyayım ama şimdi o markanın dolusuda varsa kötülemek gibi olur her markanın dolusu boşu var örnek sustanon bile sahtesini yapıp satış yapıyorlar.

3E2647FB-6FB4-4260-9ED2-97B306E049DC.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Koray41, 21.07.2023 - 00:22 yazdı:

Koyayım ama şimdi o markanın dolusuda varsa kötülemek gibi olur her markanın dolusu boşu var örnek sustanon bile sahtesini yapıp satış yapıyorlar.

Satan elemani biliyorum ya zayif bisi ana saticisi. Güvendigim 3-5satici takip ediyor diye takipteydim ama pek guvenmiyordum da zaten. Bilgilendirici bi konu oldu benim icin en azindan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Koray41, 5 saat önce yazdı:

made in :) france :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
Koray41, 5 saat önce yazdı:

Biliyorum bu markayı övünüyorlar Fransa malı diye bide Cool bir site tasarlamışlar içinde hammadde bile yok değerler oynama bile yapmamış markanın ismini okuyunca sünger bobdaki plankton aklıma geldi 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.368
Koray41, 20.07.2023 - 21:58 yazdı:

Abilerim kardeşlerim selamın aleyküm öncelikle kürümün 6 haftası bitti 7 giricektim tahlil yaptırdım el altı fakat ilaçlar bana sahte gibi geldi düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

altı çizili olanlar referans değeri çizik olmayan benim sonuçlar ilacların reseptörlere bağlanmadığı ve proviron almam gerektiği söylendi düşünceleriniz nedir şimdiden teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle 

Raporların kendisi nerede?

Prolaktin ve E2 mi baskıladın?

Değerlerin hiç ilaca girmemiş gibi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Koray41    2

El altı yaptırdım diyorum farkındaysan raporların kendisi nerde diyorsun güzel dostum yani kayıt yaptırmadım cünkü calısıyorum cumartesi pazar hangi dahliye acık ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Koray41, 2 saat önce yazdı:

El altı yaptırdım diyorum farkındaysan raporların kendisi nerde diyorsun güzel dostum yani kayıt yaptırmadım cünkü calısıyorum cumartesi pazar hangi dahliye acık ?

Niye kızıyorsun ki ? :)

El altından yaptırdığın tahlilleri de tükenmez kalemle kağıda yazıp vermiyorlar sonuçta.

Belki test yaptırdığın yerin cihazlarında bir sıkıntı var, belki sen markayı kötülemek için eline kağıtla tükenmez kalemi alıp senaryo hazırladın nereden bilebiliriz ki ?

Bu konuda tek mantıklı olan şey "Raporların kendisi nerede" diye sorulması  :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Koray41    2

Ozaman ayın 31 randevu aldım hastaneye hocam 31 bekleyip beraber görelim umarım cihaz sorundur tahlil karışmıştır markayı kötüleyecek olsam atarmısın dediklerinde her ürünün boşu dolusu var demezdim :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Koray41    2

IMG_8511.png IMG_8502.png 

Arkadaşlar çalışıyormuş fakat boldonone için burdaki hct artmamış mı veya beni aydınlatma şansınız varmı 

Rdm, 21.07.2023 - 08:43 yazdı:

Niye kızıyorsun ki ? :)

El altından yaptırdığın tahlilleri de tükenmez kalemle kağıda yazıp vermiyorlar sonuçta.

Belki test yaptırdığın yerin cihazlarında bir sıkıntı var, belki sen markayı kötülemek için eline kağıtla tükenmez kalemi alıp senaryo hazırladın nereden bilebiliriz ki ?

Bu konuda tek mantıklı olan şey "Raporların kendisi nerede" diye sorulması  :) 

Bu arada dostum haklıymışsın teşekkür ederim tekrardan :)) buyur tahlilerim yorumlarsanız sevinirim kürüm testo boldo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Koray41, 31.07.2023 - 17:24 yazdı:

Arkadaşlar çalışıyormuş fakat boldonone için burdaki hct artmamış mı veya beni aydınlatma şansınız varmı 

Bu arada dostum haklıymışsın teşekkür ederim tekrardan :)) buyur tahlilerim yorumlarsanız sevinirim kürüm testo boldo

Hocam testosteron dışında diğer hiç bir ilacın çalışıp çalışmadığını kimse kan testi veya hormon testi ile kesin olarak söyleyemez. Sadece belirli emarelere göre yorum yapılabilir. Evet boldenon kan yoğunluğunu arttırır, ama seninkini çok benimkini az arttırır, evet boldenon sivilce yapar ama bazılarında sadece testosteron da sivilce yaptığı için boldenon dolu ondan mı sivilce sorunu yaşıyorsun yoksa boldenon boş testosteron mu sivilce sorunu yaşatıyor bilemeyiz.

Özetle, güvendiğin kişilerle çalış ama kimseye de güvenme :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    145
Koray41, 21.07.2023 - 00:22 yazdı:

dostum şunu söylemek isterim fransızlar milliyetçi bir toplumdur bu ürün gerçekten fransada üretilmiş olsaydı fabrique en france yazardı made in france değil. Fransadaki çoğu kişi ingilizce bilir ama seninle ingilizce konuşmazlar. kutuların üzerinde bir tane bile fransızca kelime göremedim. ürünler güven vermedi bana açıkcası diyeceğim ama  bi arkadaş vardı forumda yine sahte diyorsun ilaçlara diyecek bana :D :D . ilaçlar için merdiven altı diyebiliriz ama ne kadar çalışıyordur ne kadar çalışmıyordur ona net bir şey diyemeyiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Koray41    2
Valhallaxd, 01.08.2023 - 12:27 yazdı:

dostum şunu söylemek isterim fransızlar milliyetçi bir toplumdur bu ürün gerçekten fransada üretilmiş olsaydı fabrique en france yazardı made in france değil. Fransadaki çoğu kişi ingilizce bilir ama seninle ingilizce konuşmazlar. kutuların üzerinde bir tane bile fransızca kelime göremedim. ürünler güven vermedi bana açıkcası diyeceğim ama  bi arkadaş vardı forumda yine sahte diyorsun ilaçlara diyecek bana :D :D . ilaçlar için merdiven altı diyebiliriz ama ne kadar çalışıyordur ne kadar çalışmıyordur ona net bir şey diyemeyiz.

Knk ben bunu alırken bana zaten fransa malı söylenmedi burda yapıldı söylendi sadece hammade çinden geldi denildi ben fransa yurt dışı ürünü demedim ki şimdi siz bunu diyorsunuz 

yurt dışından ürün getirmek cok zor gümrükten toplu sokmazsın hadi gümrük geçtim pilot tanıdığın olur sokarsa oda belki yani bana yurt dışından bizzat basılıp geliyor diyenlere asla ama asla ben inanmıyorum orası net :)) belki vardır ama doğruluk payı ne kadar dır bilemem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.