Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ismailtasar

Gh kullanımı

Önerilen İletiler

ismailtasar    6

kürüme gh ekledim ve yaklaşık 6. haftadayım ama eklemlerimde özellikle diresek ve dizlerimde ağrılar meydana geliyor acaba bu normal birşey mi yada bunun için nasıl bir yol izlenebilir bilgisi olan var mı? @rastlantisal @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fert    75
ismailtasar, 46 dakika önce yazdı:

kürüme gh ekledim ve yaklaşık 6. haftadayım ama eklemlerimde özellikle diresek ve dizlerimde ağrılar meydana geliyor acaba bu normal birşey mi yada bunun için nasıl bir yol izlenebilir bilgisi olan var mı? @rastlantisal @metinav

Yaş kaç? Ve günlük kaç ünite kullanıyorsun? Uzuyo olabilir misin acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790

Evet normal. GH eklemlerde su tutar bu da ağrıya neden olur. Tek seferde 4 üniteden fazla kullanma. İdeali sabah kalkar kalmaz (becerebilirsen sabah 4) ve gece yatmadan önce 2'şer ünite yeterli. Doğru etki için en az 6 ay düzenli kullanım şart ve bu esnada kürlerini akıllıca programlaman lazım. Temiz ve kalıcı büyümenin anahtarı gh ve insülindir. Hiç bir madde bunlardan daha etkili ve kalıcı kas kazanımı sağlamaz bunu bilmek lazım.

Tabi gelişmek için ağır ama çok ağır çalışman gerekiyor fakat eklem ağrıların izin vermiyor, paradoks, ne yapılacak? Kurtarıcı deca veya npp'dir, kürlerinde bunlara yer vermen lazım.

Kür protokolü oluşturmak başlı başına bir sanattır. İlaçların birbiriyle sinerjisini ve yan etkilerini çok iyi bilmek lazım. Beslenme antrenman ve protokol bir bütün olmalı. Programlar senelik yapılmalı. Hatta gerekirse 2 yıl 3 yıl bulkta kalınmalı. Tabi ki arada geçici definasyonlar yapılmalı bu hem dinlenme ve adele armonisini görme açısından önemli hem de rebound için önemli. 

Konu çok kapsamlı. GH vuralım büyüyelim şeklinde bir dünya maalesef yok. Çok dikkatli, akıllı ve sabırlı olmak lazım. Bu işte çok hızlı kas kazanıyorsanız (ki kas değildir o) bilin ki o kadar çabuk gidecektir. Uzun süreli kalıcı hacimli kaliteli adele sabırla inşaa edilir, kesinlikle ilaçla değil. İlaç sadece dikkatli kullanılması gereken bir araçtır.

Bu forumun da en sevdiğim yanı her zaman mantığı savunması. Herhalde başka bir ilaç forumunda olsam bu sözlerimle atılırdım ki yıllardır burada bu tür yazılar yazıyorum:)

tarihinde Mickey tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
  • Cool 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismailtasar    6
Mickey, 9 saat önce yazdı:

Evet normal. GH eklemlerde su tutar bu da ağrıya neden olur. Tek seferde 4 üniteden fazla kullanma. İdeali sabah kalkar kalmaz (becerebilirsen sabah 4) ve gece yatmadan önce 2'şer ünite yeterli. Doğru etki için en az 6 ay düzenli kullanım şart ve bu esnada kürlerini akıllıca programlaman lazım. Temiz ve kalıcı büyümenin anahtarı gh ve insülindir. Hiç bir madde bunlardan daha etkili ve kalıcı kas kazanımı sağlamaz bunu bilmek lazım.

Tabi gelişmek için ağır ama çok ağır çalışman gerekiyor fakat eklem ağrıların izin vermiyor, paradoks, ne yapılacak? Kurtarıcı deca veya npp'dir, kürlerinde bunlara yer vermen lazım.

Kür protokolü oluşturmak başlı başına bir sanattır. İlaçların birbiriyle sinerjisini ve yan etkilerini çok iyi bilmek lazım. Beslenme antrenman ve protokol bir bütün olmalı. Programlar senelik yapılmalı. Hatta gerekirse 2 yıl 3 yıl bulkta kalınmalı. Tabi ki arada geçici definasyonlar yapılmalı bu hem dinlenme ve adele armonisini görme açısından önemli hem de rebound için önemli. 

Konu çok kapsamlı. GH vuralım büyüyelim şeklinde bir dünya maalesef yok. Çok dikkatli, akıllı ve sabırlı olmak lazım. Bu işte çok hızlı kas kazanıyorsanız (ki kas değildir o) bilin ki o kadar çabuk gidecektir. Uzun süreli kalıcı hacimli kaliteli adele sabırla inşaa edilir, kesinlikle ilaçla değil. İlaç sadece dikkatli kullanılması gereken bir araçtır.

Bu forumun da en sevdiğim yanı her zaman mantığı savunması. Herhalde başka bir ilaç forumunda olsam bu sözlerimle atılırdım ki yıllardır burada bu tür yazılar yazıyorum:)

Hocam öncelikle bu kadar detaylı yazmanız çok güzel ancak deca kullanmak çok fazla istemiyorum şuan Testosteron Enanthate - Primabolon - Masteron - Turinabol- Gh olarak gidiyorum bunların arasına eklenir diyorsanız Nandrolone Decanoate ekleyebilirim. İnsülin konusundada şuan insülin kullanacak kadar saatlik beslenmeme dikkat edemiyorum işimden dolayı bir kere tecrübe ettim onun için beslenme saati saatine oluncaya kadar insülin eklemek istemiyorum @Mickey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
ismailtasar, 9 saat önce yazdı:

Hocam öncelikle bu kadar detaylı yazmanız çok güzel ancak deca kullanmak çok fazla istemiyorum şuan Testosteron Enanthate - Primabolon - Masteron - Turinabol- Gh olarak gidiyorum bunların arasına eklenir diyorsanız Nandrolone Decanoate ekleyebilirim. İnsülin konusundada şuan insülin kullanacak kadar saatlik beslenmeme dikkat edemiyorum işimden dolayı bir kere tecrübe ettim onun için beslenme saati saatine oluncaya kadar insülin eklemek istemiyorum @Mickey

Düşük dozda, haftalık 100mg deca alabilirsin ama kürün süresi nedir? Anabolik etkiden ziyade sinerjik etkilerini kullanacaksın.

Eğer kürün bitmek üzere ise yeni küründe kullanırsın. Deca almak istemiyorsan şimdilik gh için yazdığım kullanım metodunu denersin ama yine de eklem ağrısı kaçınılmaz.

Seninki biraz ortaya karışık olmuş.

Yerinde olsam böyle bir kürde turinabol ve masteron yerine npp/deca alırdım. Küçük bir doz bile gh ve testo ile birlikte güzel işler ortaya koyabilirdi tabi tecrübeli birinin desteğini alman lazım. Protokolü daha çok hacim kürüne çevirip karb ve proteine yüklenirdin. 

Daha sonra propionat masteron winstrol/oxand ile definasyon yapabilirdin. Tabi kür burada tren acetat ister ama deneyimli biriyle yapabilirsin bunu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismailtasar    6
Mickey, 13 saat önce yazdı:

Düşük dozda, haftalık 100mg deca alabilirsin ama kürün süresi nedir? Anabolik etkiden ziyade sinerjik etkilerini kullanacaksın.

Eğer kürün bitmek üzere ise yeni küründe kullanırsın. Deca almak istemiyorsan şimdilik gh için yazdığım kullanım metodunu denersin ama yine de eklem ağrısı kaçınılmaz.

Yerinde olsam böyle bir kürde turinabol ve masteron yerine npp/deca alırdım. Küçük bir doz bile gh ve testo ile birlikte güzel işler ortaya koyabilirdi tabi tecrübeli birinin desteğini alman lazım. Protokolü daha çok hacim kürüne çevirip karb ve proteine yüklenirdin. 

Daha sonra propionat masteron winstrol/oxand ile definasyon yapabilirdin. Tabi kür burada tren acetat ister ama deneyimli biriyle yapabilirsin bunu.

Benim küre gireyim hayvan gibi olayım diye bir derdim yok şuan zaten güzel bir form koydum sadece biraz kalıcı kas kütlesi koymak istediğim için bu kürü seçtim ama deca ekleyebilirim kürü 4 - 6 ay arasında yapmak istiyorum gh ve Primobolondan max verimi almak için 

Şuan haftalık:

750mg testosteron Enanthate 

400 Primabolon 

200 Masteron 

Günlük 2 iu sabah uyanır uyanmaz 2 iu 12 gibi antrenmandan sonra 

Sabah öğle akşam 10 ar mg Turinabol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
ismailtasar, 13.07.2023 - 11:49 yazdı:

Kullanmaya başlamadan önce tümor kanser vs test yaptırdın mı? Yoksa direk başladın mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismailtasar    6
Mickey, 14.07.2023 - 10:41 yazdı:

@Mickey hocam dediginiz gibi kürde degişiklikler yaptım şuan:

200mg Decanoate 

400mg Primobolan 

750mg Test Enanthate 

200mg Masteron 

Günlük 4iu gh olarak yapıyorum.

Ancak 8. Haftada olduğum halde gelişim hayal ettiğim gibi olmadı. Gh ve Primobolan dan verim almak için daha önümde 3 4 ayım olduğunu biliyorum. Deca ekledikten sonra eklem ağrılarım geçti ama decadan verim almak için dozu arttırsam bu küre uyum sağlar mı sizce?

Ve İnsülin eklemek istiyorum ama tam olarak nasıl kullanacağım konusunda kararsız kaldım sizin öneriniz var mı?

@metinav @Loving hocam sizde cevap verebilirmisiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Puppey    3

İnsülini vg camiasına tanıtan ilk defa kullanan Milos Sarcev'dir onu dinlemeni öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

İnsülin iki ucu keskin kılıç gibidir, aslında bazı koçlar uzun süre yüksek karbonhidrat gidenlerde ağır bulkta veya gh kullananlara bazen kontrollü kullandırabiliyor pankreas dinlendirme amaçlı yerine glifor da koyabiliyor. ama bu cok ince bir çizgidir dediğim gibi, genelde insüline tövbe etmek için ciddi ve gerçek bir hipoglisemi atağı birçok kullanıcıyı vazgeçirmek için yetiyo😂 yerinde olsam iyice oturtana kadar bulaşmazdım çünkü vücudun zaten kür boyu streste.

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismailtasar    6
DeMoNhUnTeR, 23.08.2023 - 22:01 yazdı:

Kür gayet güzel şu durumda birkaç değişiklik yapılabilir ama bu durumda insüline çok gerek yok 

Nasıl bir değişiklik yapılabilir marka olarak zphc kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Deca ve gh dozu bir tık artabilir

İnsülin önermiyorum ama illa kullanacağım derseniz 10 iu eklenebilir

Ancak bunlar sadece protokol

Sonuç tatmin etmedi demişsiniz beslenmede sorun olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.