Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emsalsiz

Armidex vs aromasin

Önerilen İletiler

emsalsiz    2

Arkadaşlar aromasin bulamadığım için armidex aldım aynı oranda baskılar mı östrojeni.Ayrıca mantıklı tercihler mi bunlardan daha etkili dediğiniz ilaç varsa önerilere açığım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    776
emsalsiz, 39 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar aromasin bulamadığım için armidex aldım aynı oranda baskılar mı östrojeni.Ayrıca mantıklı tercihler mi bunlardan daha etkili dediğiniz ilaç varsa önerilere açığım. 

Arimidex veya nolvadex farklı prensipleri var çalışmak için ama yolun sonu aynı yere çıkıyor kısmen de olsa iki ilaç içinde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emsalsiz    2
SPECTRE, 24 dakika önce yazdı:

Arimidex veya nolvadex farklı prensipleri var çalışmak için ama yolun sonu aynı yere çıkıyor kısmen de olsa iki ilaç içinde.

Efektif mi sizce armideks 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.401
SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

Hocam arkadaş aromasin demiş 😂. 

emsalsiz, Bir saat önce yazdı:

Aromasin e2yi düşürdüğü yerde bırakma etkisine sahip. Arimidexde ise rebound etkisi var düştüğü yerden tekrardan geri yükseliyor. Ve aromasin lipitlere daha az zarar veriyor. Aromasin arimidexe göre daha kuvvetli oluyor. Senin yerinde olsam ilk önce testimi veririm ona göre arimidex kullanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emsalsiz    2
otopsicikedi, 23 dakika önce yazdı:

Hocam arkadaş aromasin demiş 😂. 

Aromasin e2yi düşürdüğü yerde bırakma etkisine sahip. Arimidexde ise rebound etkisi var düştüğü yerden tekrardan geri yükseliyor. Ve aromasin lipitlere daha az zarar veriyor. Aromasin arimidexe göre daha kuvvetli oluyor. Senin yerinde olsam ilk önce testimi veririm ona göre arimidex kullanırım.

Tekrar kalkmak derken östrojen ilacı temelli bırakınca mı eski haline dönüyor yoksa gün içerisinde 1 hap etkisini yitirdiği zaman anında yükseliyor mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.401
emsalsiz, 15 dakika önce yazdı:

Tekrar kalkmak derken östrojen ilacı temelli bırakınca mı eski haline dönüyor yoksa gün içerisinde 1 hap etkisini yitirdiği zaman anında yükseliyor mu

İlaç kandan çıktıktan sonra eski e2 değerine yakın bir değere geliyor.  Arimidex kullanmadan önce bence küründeki planlamayı kontrol etmekte fayda var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
otopsicikedi, 9 saat önce yazdı:

İlaç kandan çıktıktan sonra eski e2 değerine yakın bir değere geliyor.  Arimidex kullanmadan önce bence küründeki planlamayı kontrol etmekte fayda var.

Hocam arimidex kullanmayı düşünüyorum 70 e2 seviyesi olan biri için  nasıl bir doz önerirsiniiz acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.401
mtgrlylmz, 8 saat önce yazdı:

Hocam arimidex kullanmayı düşünüyorum 70 e2 seviyesi olan biri için  nasıl bir doz önerirsiniiz acaba

Eğer herhangi bir yan etki yoksa ve şuan bulktaysan e2 seviyen çok iyi durumda diyebilirim. Bu e2 seviyesi ile eklemlerine kas gücüne yeterince faydası var. Ben senin yerinde olsam hiç dokunmazdım. Şuan benimde 70 seviyesinde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Eğer herhangi bir yan etki yoksa ve şuan bulktaysan e2 seviyen çok iyi durumda diyebilirim. Bu e2 seviyesi ile eklemlerine kas gücüne yeterince faydası var. Ben senin yerinde olsam hiç dokunmazdım. Şuan benimde 70 seviyesinde 

Hocam muhtemelen jinekomasti başlangıcı yaşıyorum bu sebep ile korktum. 250 ml ilacı 350-500ml'ye çıkartacağım bu sebep ile daha da artacağını düşünüyorum 4-5 günde 1 arimidex olur mu sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.401
mtgrlylmz, 24 dakika önce yazdı:

Hocam muhtemelen jinekomasti başlangıcı yaşıyorum bu sebep ile korktum. 250 ml ilacı 350-500ml'ye çıkartacağım bu sebep ile daha da artacağını düşünüyorum 4-5 günde 1 arimidex olur mu sizce

Daha fazla ilaç kullanmak için arimidex kullanmak tamamen çılgınlık. Zaten sen tolere edebileceğin kadarını kullanacaksın. Testo arttırmak yerine yanına rimo ekle 200 mg en azından arimidex kullanmak zorunda kalmazsın. Jino riskin azalır. Test arttırdığın zaman gereksiz yere artan DHT e2 sana cinsel bozukluk cilt problemleri vs olarak geri dönecek. Jinokomkasti başlangıcı olduğunu neye göre anladın ne gibi yan etkiler yaşadın göğsünde 

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14

64b9ce7f451f7_WhatsAppImage2023-07-21at03_15_51.thumb.jpeg.bf7a4d76dd5a3fba3b6ffd5a9b0a3ef5.jpeg64b9ce82191b1_WhatsAppImage2023-07-21at03_15.51(1).thumb.jpeg.50ce7b57d77ea159c4e9a6c43636360e.jpeg  64b9ce85b1b17_WhatsAppImage2023-07-21at03_15_52.thumb.jpeg.7fb1a631535348f297da4436b8988ae1.jpeg

Hocam kusura bakmayın bu mesajı görmemişim , Hocam göğsümde her hangi bir hassasiyet his söz konusu değil.  Sağ göğüs ucum  bu şekilde belki jinekomasti değildir ve çok abartmışımdır . Meme ucunun etrafında ki o deri büyümüş ve dışarı doğru itiyor meme ucunu 3. resimde ki gibi  , Arimidex kullanmaya başladım sadece enjekisyon günleri

@otopsicikedi @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
mtgrlylmz, 13 saat önce yazdı:

Hocam kusura bakmayın bu mesajı görmemişim , Hocam göğsümde her hangi bir hassasiyet his söz konusu değil.  Sağ göğüs ucum  bu şekilde belki jinekomasti değildir ve çok abartmışımdır . Meme ucunun etrafında ki o deri büyümüş ve dışarı doğru itiyor meme ucunu 3. resimde ki gibi  , Arimidex kullanmaya başladım sadece enjekisyon günleri

Aromasin vücutta östrojeni  yok eder, Armidex ise ilgili reseptörlere yapışarak östrojene dönüşümü azaltır.

Ayrıca aromasin karaciğere daha fazla zarar veren bir ilaç türüdür.

Jinekomasti önleme amaçlı kür de  her ikisi de en son tercih edilmesi gereken ilaçlardır. Öncelikle göğüs bölgesinde seçici olan Tamoksifen kullanmak kürdeki verimi düşürmeden jinekomasti riskini azaltır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.401
Rdm, 7 saat önce yazdı:

Aromasin vücutta östrojeni  yok eder, Armidex ise ilgili reseptörlere yapışarak östrojene dönüşümü azaltır.

Ayrıca aromasin karaciğere daha fazla zarar veren bir ilaç türüdür.

Jinekomasti önleme amaçlı kür de  her ikisi de en son tercih edilmesi gereken ilaçlardır. Öncelikle göğüs bölgesinde seçici olan Tamoksifen kullanmak kürdeki verimi düşürmeden jinekomasti riskini azaltır.

Aromasin arimidexe nazaran daha güçlü bir ai ve e2 de sıcrama özelligi bırakmadan işini hallediyor ve arimidex gibi kandaki lipit değerlerini bozmuyo bana kalırsa aromasin arimidexe nazaran off sezonda çok daha iyi bir ilaç ama eğer kişi podyuma çıkacaksa son dönemde bunun kontrolünü kısa ester olduğu için arimidexle yapmalı hem kontrolü hemde üzerindeki suyu atma artısı olacağı için. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
mtgrlylmz, 11.07.2023 - 10:31 yazdı:

Eğer e2 değerin 250testoda 70lerdeyse uzgunum bro ama dozaj falan arttirmamalisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Aromasin arimidexe nazaran daha güçlü bir ai ve e2 de sıcrama özelligi bırakmadan işini hallediyor ve arimidex gibi kandaki lipit değerlerini bozmuyo bana kalırsa aromasin arimidexe nazaran off sezonda çok daha iyi bir ilaç ama eğer kişi podyuma çıkacaksa son dönemde bunun kontrolünü kısa ester olduğu için arimidexle yapmalı hem kontrolü hemde üzerindeki suyu atma artısı olacağı için. 

Tabi ki herkesin seçimi farklı, ben östrojenle oynamayı pek tercih etmeyen taraftayım,  her seferinde de yazarım jinekomasti için ilk önce tamoksifen kullanılması gerektiğini. Eğer illa düzeltmem gerekiyorsa da armidex bana daha masum geliyor karaciğer toksisitesi açısından. Bir şeyi vücudumdan komple yok etmektense düzenlemeyi tercih ederim  kendi adıma. 

Kürlerde aromasin kullanımı pek yaygın ve tercih edilen bir yöntem de değil. Bu şimdiye kadar doğru yapıldığını kanıtlayan bir veri de değil ama demek ki çoğu kişi benim gibi östrojeni tamamen baskılamayı tercih etmiyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14

@Rdm @otopsicikedi @Greblan 
Hocam yaklaşık 8 hafta içinde bitecek ilaç kullanımım, 20mg nolvadex alıp her gün bir tane kullansam olur mu  ?

Arimidex çok fazla su atmama sebep oldu kaslarım eridi gibi hissettim, kullanmayı bırakınca geri su seviyesi eski haline gelir mi     

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.401
mtgrlylmz, 37 dakika önce yazdı:

@Rdm @otopsicikedi @Greblan 
Hocam yaklaşık 8 hafta içinde bitecek ilaç kullanımım, 20mg nolvadex alıp her gün bir tane kullansam olur mu  ?

Arimidex çok fazla su atmama sebep oldu kaslarım eridi gibi hissettim, kullanmayı bırakınca geri su seviyesi eski haline gelir mi     

Bunlar ezbere kullanılacak şeyler değil kan testlerin nerde kürün ne nerden bilip yorum yapabilirim.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
mtgrlylmz, 11.07.2023 - 01:12 yazdı:

kaçıncı haftandasın 

otopsicikedi, 11.07.2023 - 10:54 yazdı:

Daha fazla ilaç kullanmak için arimidex kullanmak tamamen çılgınlık. Zaten sen tolere edebileceğin kadarını kullanacaksın. Testo arttırmak yerine yanına rimo ekle 200 mg en azından arimidex kullanmak zorunda kalmazsın. Jino riskin azalır. Test arttırdığın zaman gereksiz yere artan DHT e2 sana cinsel bozukluk cilt problemleri vs olarak geri dönecek. Jinokomkasti başlangıcı olduğunu neye göre anladın ne gibi yan etkiler yaşadın göğsünde 

rimo eklemesi için yağ oranı düşük olması gerekmez mi? Arimidex kadar etkisi olmadığını söylüyorlar? yoksa bende mi rimo eklesem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.401
redexits, 1 saat önce yazdı:

rimo eklemesi için yağ oranı düşük olması gerekmez mi? Arimidex kadar etkisi olmadığını söylüyorlar? yoksa bende mi rimo eklesem 

Birisi anti aromataz diğeri dht türevi anabolik tabikide bundan arimidex kadar etkili olmasını bekleyemezsin. Zaten genel olarak ilaçları belli yağ oranın üzerinde kullanmak mantıklı olmadığı için ve bu ilaçları kullanan kişilerin aşırı yağlı olmadığını düşünerek yazıyorum. Seninde kürünün kan testinin ne olduğunu bilmediğim için rimo ekle çıkar bişey diyemem. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
mtgrlylmz, 19 saat önce yazdı:

64b9ce7f451f7_WhatsAppImage2023-07-21at03_15_51.thumb.jpeg.bf7a4d76dd5a3fba3b6ffd5a9b0a3ef5.jpeg64b9ce82191b1_WhatsAppImage2023-07-21at03_15.51(1).thumb.jpeg.50ce7b57d77ea159c4e9a6c43636360e.jpeg  64b9ce85b1b17_WhatsAppImage2023-07-21at03_15_52.thumb.jpeg.7fb1a631535348f297da4436b8988ae1.jpeg

kanka bu jine falan değil rahat ol. arimidex de bence başlama belirtisi göstermezse hiç alma. yağ oranıyla ilgili şuan o ufak kısım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
otopsicikedi, 14 saat önce yazdı:

Birisi anti aromataz diğeri dht türevi anabolik tabikide bundan arimidex kadar etkili olmasını bekleyemezsin. Zaten genel olarak ilaçları belli yağ oranın üzerinde kullanmak mantıklı olmadığı için ve bu ilaçları kullanan kişilerin aşırı yağlı olmadığını düşünerek yazıyorum. Seninde kürünün kan testinin ne olduğunu bilmediğim için rimo ekle çıkar bişey diyemem. 

Enabiz-Tahlilleri.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
otopsicikedi, 12 dakika önce yazdı:

Kürün neydi

İran testo + zydex boldenon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.401
redexits, 43 dakika önce yazdı:

İran testo + zydex boldenon

Arkadaşlar ağzınızdan neden tane tane laf almaya çalışıyoruz. Dozaj yazmazsan ben ne anlayacam bu testten

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.