Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

VARGAS

Boy uzamasi icin sarms

Önerilen İletiler

VARGAS    0

Merhaba ben 16 yasindayim ve boyum 171 bunu sosyal olarak sorun etmiyorum(bazen ediyorum cunku yasitlarimdan en az 10 cm kisayim uzun insanlari gorunce sinirleniyor ve icten ice uzuluyorum.) fakat 2 yildir aktif olarak voleybol oynuyorum ve boyumun bu spor icin yeterli olmadigini dusunuyorum fakat bu spora cok duskunum ve hayalimdeki kariyer bu yonde. Mk-677 nin growth hormonlari arttirdigi soyleniyor. Lutfen yasimi ve zararlarini aciklamaya calismayin hepsinin zaten farkindayim ve bosu bosuna yorulmus olmayin.Zevkim icin degil gelecegim icin kullanmak istiyorum. Bu mk677 urununu kullanirsam boyumda gozle gorulur bir buyume olur mu? Beslenmem boyumu uzatmak icin ideal zaten ve uyku olarak da gerekli uykuyu aliyorum ( daha once testo cyp ve primo kullandim yaklasik 10 hafta ve zararini gormedim ama pek yarari da dokunmadi biraz kutlelendim ve guclendim sadece bunu da not duseyim.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    230

Sana tavsiyem doktora danışıp olman olacak. Boy uzaması genetik yatkınlığa bağlı boyunu Messi uzatamamış sen ben mi uzatcaz. Boy uzatma ameliyatı var olursa ancak onunla uzatamabilirsin 18 yaşına kadar bekle bence.

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
catalystxxd    4
VARGAS, Bir saat önce yazdı:

Merhaba ben 16 yasindayim ve boyum 171 bunu sosyal olarak sorun etmiyorum(bazen ediyorum cunku yasitlarimdan en az 10 cm kisayim uzun insanlari gorunce sinirleniyor ve icten ice uzuluyorum.) fakat 2 yildir aktif olarak voleybol oynuyorum ve boyumun bu spor icin yeterli olmadigini dusunuyorum fakat bu spora cok duskunum ve hayalimdeki kariyer bu yonde. Mk-677 nin growth hormonlari arttirdigi soyleniyor. Lutfen yasimi ve zararlarini aciklamaya calismayin hepsinin zaten farkindayim ve bosu bosuna yorulmus olmayin.Zevkim icin degil gelecegim icin kullanmak istiyorum. Bu mk677 urununu kullanirsam boyumda gozle gorulur bir buyume olur mu? Beslenmem boyumu uzatmak icin ideal zaten ve uyku olarak da gerekli uykuyu aliyorum ( daha once testo cyp ve primo kullandim yaklasik 10 hafta ve zararini gormedim ama pek yarari da dokunmadi biraz kutlelendim ve guclendim sadece bunu da not duseyim.)

Dostum oncelikle gecmis olsun demek istiyorum yaptigin kur icin. 16 yas biraz erken olmus forum uzerinde erken yasta kur yapip bunun sonucunda sancili donemler geciren cok arkadasimiz mevcut. Kendi ergenligini, gelisiminin buyuk kismini kendi ellerinle bitirmissin. Sarms konusu da hala tam olarak arastirilmamis ve yan etkilerinin belli olmadigi, yan etki durumunda nasil bir mudahale protokolunun izlenecegi oturtulmamis bir konu(okudugum, arastirdigim makaleler bu yondeydi)sana tavsiyem vucuduna daha fazla kimyasal sokma ustelik sonucunda ne olacagini bilmedegin bir kimyasali hic sokma. Saglik mutlu sporlar ve yasamlar diliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
VARGAS, 3 saat önce yazdı:

@Loving

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387

Keşke küre bulaşmasaydın kardeşim. Bende senin yaşlarda yaşıtlarıma göre kısaydım sakalım çıkmıyordu. Dalga geçenler üstüne beğenmeyen kızlar depresyona sokmuştu. Sabrettim Allaha dua ettim. Lise bittiğinde 1.65tim ve bundan sonra uzamaya başladım üniversite bitirene kadar boyumun uzaması durmadı. 22 yaşıma geldiğimde 1.85 olmuştum. 21-22 yaşına kadar erkeklerin boyunun uzadığını çevremde de gördüm. Sana tavsiyem endokrinoloji doktoruna görünmen. Büyüme hormonun olması gerekenden daha düşükse zaten dr müdahale eder onun kontrolünde olursun. Sarmlara gelince içinde ne olduğu gerçekten belli değil en iyi ihtimalle içinde danabol vardır. Sosyal medyada gördüğün reklamlara güvenme ilerde pişman olma ihtimalin çok yüksek. Vücudunla kumar oynama. Her zaman doğru bir seçenek vardır sabırlı ol o doğru seçeneği ara bul.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

Merhaba; henüz daha yaşınız gereği '' karakteriniz, hormonlarınız, kişiliğiniz '' ve daha fazlasının bile oturmadığı haliyle çömeldiği dönemdesiniz siz daha bu yaşlarda bin tane farklı idealiniz olması gerekirken hormonlar en son seçenek olmalı hayatınız da. Dediğim gibi daha kendi hormon yapınız oturmamış ergenliğin merkezindesiniz ve diyorsunuz ki ben steroid kullandım hatta onlarla ile aynı sınıfta olan sarms kullanacağım. Yaşınız gereği forumda hormonlar kategorisine konu açarak veya başka ilgili konuların altına mesaj atarak yardım talep edemezsiniz aksi halde forum kuralları gereği kullanıcı kaydınızı sınırsız süreyle engellemek zorunda kalırım bilginiz olsun. Okuyarak destek alabilirsiniz konulardan.

Lütfen aşağıda paylaştığım konuyu okuyup, inceleyin.

Zararını görmediğim dediğiniz şeyler aslında ne tür zararları beraberinde getirecek zamanla böylelikle anlamış olursunuz.

KONU KİLİT

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cleave49
      Merhaba arkadaşlar,
      İlk defa gireceğim, Sarms düşünmüyorum arkadaşlar. Bütçem sadece ilaçlar için 5 - 7 K arası (aylık).
      Sivilce genetiğim var bu sıkıntı olur mu birde? Sırtımdaki sivilceler çok fazla. Kür içi hangi ilaçla çözebilirim ? Benim düşündüğüm kür İlk başlarda 250 mg iran Testo E + İran somatropin. 30 iu 1500 ₺'ye buldum instagramdan bi satıcıdan. Yanına ne ekleyebilirim ? Kuru, yağsız kas kütlesi eklemek istiyorum.
      Boy 1.85 Kilo 74 Toplam spor geçmişi 5 yıl Yaş 26 1 ay sonra  Birde growth'u 3 iu vursam tam 10 güne bölsem? illa 4 iu mu vurmam gerek ? 
      Güncel form:

• Yazan: nisanci
      Merhaba değerli büyüklerim, nasılsınız?
      Boy uzaması konusunda bazı düşüncelerim var ve bu konuda gh kullanımının mantıklı olabileceğini düşündüm. Haliyle bazı sorum olacak cevaplar sanız çok mutlu olurum.  Yaşım : 18 ve 1.77 cm boyundayım.
      Gh kullanımı benim boyuma pozitif etkisi olur mu? Kaç ay veya yıl kullanmalıyım? Günde kaç iu yükleme yapmalıyım? Tüm cevaplar için şimdiden, teşekkürler
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

• Yazan: mertkara
      Merhaba arkadaşlar,
      Bulk kürümde günlük 100mcg igf1-lr3 almayı planlıyorum, uzun salınım etkisinden dolayı merak ediyorum ve bölgesel büyüme için tercih edeceğim, bunun yanında 4iu gh kullanmayı planlıyorum tavsiyelerinize göre 2iu da yapabilirim ek olarak cjc1295 no dac ve ghrp6 kullanacağım günde 100 mcg bu sa 5.5 iu yakın gh salınımı yapıyor.
      Düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi merak ediyorum
      Teşekkür ederim şimdiden
    • Yazan: wrist
      Selamlar,
      Bu sene +90 kilo bilek güreşi Türkiye şampiyonasında yarıştım ve şampiyon oldum.
      Creatine dışında bi şey kullanmadım ama rakiplerimin hepsi ağır kürdeydi.
      Bu sene ben de güç artışı yaşamak istiyorum önerileriniz nelerdir?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.