Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xendroov

Izole protein tozu tavsiyesi

Önerilen İletiler

xendroov    22

Merhabalar.
Weider Whey Protein Tozumun son 2 servisi kalmış durumda ve gün içerisinde izole toz almayı planlıyorum.
3 marka içerisindeyim bunları aşağıda listeleyeceğim ve bunların dışında önerebileceğiniz bir marka varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Scitec Izole
  • Optimum Gold
  • Multipower

Bu markalardan birini almayı planlıyorum, bunun yanı sıra Weider Izole'de alabilirim fakat fiyatları malum çok uçuk olduğundan dolayı bütçeyi zorlamak istemiyorum.

Bunların yanı sıra önerebileceğiniz bir marka varsa lütfen benimle paylaşın.

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bumin    72

Bütçen var ise Yerlilere hiç bulaşmamanı tavsiye ederim, ben şuan scitec whey kullanıyorum memnunum da bu üçü arasından seçecek olsam optimum derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Hangisinin lösin oranı yüksek ve hangisi daha porsiyonla ucuza geliyorsa onu al.Lösin oranı genel protein oranın %11 i kadar olmalı en az .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
xendroov, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar.
Weider Whey Protein Tozumun son 2 servisi kalmış durumda ve gün içerisinde izole toz almayı planlıyorum.
3 marka içerisindeyim bunları aşağıda listeleyeceğim ve bunların dışında önerebileceğiniz bir marka varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Scitec Izole
  • Optimum Gold
  • Multipower

Bu markalardan birini almayı planlıyorum, bunun yanı sıra Weider Izole'de alabilirim fakat fiyatları malum çok uçuk olduğundan dolayı bütçeyi zorlamak istemiyorum.

Teşekkürler.

protein tozuna para vermeyin hocam, şekerli su içmeyin allah aşkına 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
Dorukhan, 2 saat önce yazdı:

protein tozuna para vermeyin hocam, şekerli su içmeyin allah aşkına 

Kim soyledi sana bunu "uc harfliler" mi ? :) Hammade, hammade diye iyi kekliyorlar milleti. Evet kanda daha iyi cozulen eden hammadeler var ama sekerli su nedir ya ? Ironidir umarim. Protein tozu benim gordugum en iyi supplementlerden birisi hem sindirimi kolay hem protein alinimini kolaylastiriyor hemde benim gibi obezden zayifa gitmis birisi icin cani tatli istediginde sutlu sekilde yapip buzluga atildiginda miss gibi dondurma oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
gerokx, Bir saat önce yazdı:

Kim soyledi sana bunu "uc harfliler" mi ? :) Hammade, hammade diye iyi kekliyorlar milleti. Evet kanda daha iyi cozulen eden hammadeler var ama sekerli su nedir ya ? Ironidir umarim. Protein tozu benim gordugum en iyi supplementlerden birisi hem sindirimi kolay hem protein alinimini kolaylastiriyor hemde benim gibi obezden zayifa gitmis birisi icin cani tatli istediginde sutlu sekilde yapip buzluga atildiginda miss gibi dondurma oluyor.

tr üretim bok kıvamındaki proteinleri tükettiğini en azından denediğini düşünüyorum kardeşim. herkesin kanadadan toz getirtecek gücü yok, hiç almasın daha iyi. bedava laf karmaşası yapmana gerek yok. yok multipower yok optimus prime, gidin et yiyin en iyi besin kaynağı işte. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Dorukhan, 19 dakika önce yazdı:

tr üretim bok kıvamındaki proteinleri tükettiğini en azından denediğini düşünüyorum kardeşim. herkesin kanadadan toz getirtecek gücü yok, hiç almasın daha iyi. bedava laf karmaşası yapmana gerek yok. yok multipower yok optimus prime, gidin et yiyin en iyi besin kaynağı işte. 

Onların yerine kazein alacaksın uyku öncesi bi ölçek çakacaksın en iyisi. Şimdi şöyle de bir mantık var, weider in kutusu 3000 TL civarında ve servis başı 26 gram protein var bilindik Türk markasında da 26 gram protein var fiyatı malum. Arada muhakkak kalite farkı var koskoca weider yoksa 26 gram proteini neden o kadar pahalıya versin😂 toz alacağıma omega 3 çinko C vitamini falan alırım üstüyle de et yerim daha iyi

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Larues, 3 dakika önce yazdı:

Onların yerine kazein alacaksın uyku öncesi bi ölçek çakacaksın en iyisi. Şimdi şöyle de bir mantık var, weider in kutusu 3000 TL civarında ve servis başı 26 gram protein var bilindik Türk markasında da 26 gram protein var fiyatı malum. Arada muhakkak kalite farkı var koskoca weider yoksa 26 gram proteini neden o kadar pahalıya versin😂 toz alacağıma omega 3 çinko C vitamini falan alırım üstüyle de et yerim daha iyi

kazeinin ne kadarını insan vücudu sindirebiliyor ki ? çok verimli olduğunu düşünmüyorum ki ucuz da değil orta seviye bi kazein

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Valhallaxd, 13 dakika önce yazdı:

kazeinin ne kadarını insan vücudu sindirebiliyor ki ? çok verimli olduğunu düşünmüyorum ki ucuz da değil orta seviye bi kazein

Weider kazein 500 TL. İçerisinde de iyi protein var zaten uyku öncesi alıyorsun bence değer 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
xendroov, 8 saat önce yazdı:

Merhabalar.

• Scitec Izole
  • Optimum Gold
  • Multipower

Teşekkürler.

scitec fiyat performans hocam bende forumdan birinin önerisiyle almıştım sindirimde sıfır sıkıntı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22

Yorumlarınız için müteşekkirim.

Konu içerisinde de bahsettiğim gibi 3 ay süresince kas yıkımını minimuma indirmek için herkesin diyişiyle sporun bitimiyle sıcak sıcağına alınan altın öğün adına protein tozu kullanıyordum. Çünkü spor sonrası iş nedeniyle yemeklerim aksıyor.

Beslenme konusuna değinecek olursak aktif olarak only sustanon küründeyim ve günde 800-900 gram arası haşlanmış tavuk, 4 yumurta beyazı ve 200gr pirinç tüketiyorum.

Kilom başına 2gr protein zaten alıyorum bunu yalnızca altın öğün adına kullanmak istiyordum.

Yeterince protein alıyorsam toz almam gereksiz mı? Bana bu konuda düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Kullandığım takviyeler: multivitamin, d13 vit, zma, 600mg kafein, OMEGA 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

Protein tozuna şekerli su diyen arkadaşım için biyo yararlılık ve aminoasit profili açısından yumurta ve whey proteinin en başta geldiğini ve yurtdışında profesyonel sporcuların wheye çok önem verdiğini belirteyim. Ülkemizdeki mevcut ekonomi durumunda şu anki parasını hakeder mi? Orası tartışılır işte. Ülkemizde her geçen gün spor yapmak daha da zorlaşıyor, yurtdışındaki gibi sadece sporuna odaklanamıyorsun burda pro card alan adamlar bile yaşam mücadelesi peşinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18

Supplementler firmasının izolesinin içeriğini çok beğendim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
Dorukhan, 18 saat önce yazdı:

HIQ'un urunleri kum tanesi gibi elimde topaklanmiyor ve aromasida guzel. Oceanin urunlerinide kullaniyorum. Et yiyin demek kolay bi dusun bakalim karsindaki insan gunde ne kadar protein aliyor? Her seyi etten almak tavukdan almak degil bazi zamanlar izole protein almam gerekiyor, bazi zamanlar isim oluyor, bazi zamanlar insulin'den kaynakli canim seker istiyor izole whey yapiyorum.

Swiss, Weider, HardLine, Ocean, HIQ, Optimum kullandim, kullandigim turk yapimi ama bilinmeyen bir kac markadan da hosnut kaldim. Bedava laf karmasasi falanda yok kustahca yorum yapicaksan kendin yorum yazmayabilirsin ? Papatya cayi ic istersen gerginligini alir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22

Yukarıda da bahsettiğim gibi içerisinde bulunan BCAA takviyeleri (lösin vb) yüzünden almak istedim, 101 kiloyum ve günlük 220 gr civarı protein alıyorum.
Bunu da ekstra olarak kullanacağım fikirlerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler.
Scitec izolesini almış bulunuyorum.

IMG_20230705_134446.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
xendroov, Bir saat önce yazdı:

Yukarıda da bahsettiğim gibi içerisinde bulunan BCAA takviyeleri (lösin vb) yüzünden almak istedim, 101 kiloyum ve günlük 220 gr civarı protein alıyorum.
Bunu da ekstra olarak kullanacağım fikirlerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler.
Scitec izolesini almış bulunuyorum.

Güzel karar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

biri muscletech %100whey gold protein ile scitec izolenin farkını soyleyebilir mi? içerik bakımından muscletech daha iyi neden izole tercih edilmeli? içindeki şeker carb yağ onemsencek cinsten değil sonucta. konu emilim hızı sindirim hızı falan mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22
kakule, 10 dakika önce yazdı:

biri muscletech %100whey gold protein ile scitec izolenin farkını soyleyebilir mi? içerik bakımından muscletech daha iyi neden izole tercih edilmeli? içindeki şeker carb yağ onemsencek cinsten değil sonucta. konu emilim hızı sindirim hızı falan mı

İzole olarak adlandırılan protein tozlar en saf, en berrak halde diye biliyorum ve emilim konusunda en hızlı olan diye biliyorum.
Bilen arkadaşlar beni de aydınlatırsa sevinirim, bununla birlikte sıkı bir diyete başlayacağım için yağ, karb vb. şeylerin minimumda olması da hoşuma gitti.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.