Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Zphc problemi

Önerilen İletiler

Selamlar arkadaşlar. Bu zphc yi kendim bizzat 3 ay kullandım. Testosunu kullandım decası trenbolon enantathate ı boldenonu dianabolu hepsinidi kullandım. Trenbolonu haftalık 500 mg alıyordum ama çok çok aman aman bir etki göremedim.

Müşterilerime öğrencilerime deneteyim dedim hayatında hic steroid kullanmayanlara testo deca dianabol yaptım orjinal zphc ile 4 ayrı kişiye yaptım deneme amaclı yok yani ters giden bişeyler var toplasan hepsi 2-3 kilo aldı bulkta. Cocuklar sonradan hocam bu ilaclarda sıkıntı var bence boş diyip gidip başkasından sacma sapan markalar alıp denediler geliştiler.

Ben utandım cok övmüştüm zphc yi başta ama ya bizim ülkeye gelenlerde bi problem var yada başka birşey. Zphc medicine yazanlar değildi onlar sahte. Ben bizzat zphc orjinalini kullanıp kullandırttım aldigim kişide zphc türkiye temsilcisiydi

IMG_9139.png IMG_9140.png IMG_9141.png

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    417

İki üç sene önce ben izmirden birinden almıştım decası çok fenaydı hatta ondan sonra prolaktin zor toplamıştım tabi sonra ne oldu bilmiyorum 🤷‍♂️ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234
Yusufdemir1995, Bir saat önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar. Bu zphc yi kendim bizzat 3 ay kullandım. Testosunu kullandım decası trenbolon enantathate ı boldenonu dianabolu hepsinidi kullandım. Trenbolonu haftalık 500 mg alıyordum ama çok çok aman aman bir etki göremedim.

Ben utandım cok övmüştüm zphc yi başta ama ya bizim ülkeye gelenlerde bi problem var yada başka birşey. Zphc medicine yazanlar değildi onlar sahte. Ben bizzat zphc orjinalini kullanıp kullandırttım aldigim kişide zphc türkiye temsilcisiydi

Bulk küründe 3 kg mı da ya beslenmeden yada dianoboldan almıştır öğrencilerin. hafta da 500 mg trenbolone kullanıp da etki alamadıysan, net boştur ilaçlar. bende bu Türkiye temsilcisinden alacaktım zhpcyi iyiki almamışım.  fiyatları aşırı pahalı, o kadarda övdüler temsilcisini Forumda Parana da yazık olmuş brom. Sağlık olsun de geç. Başka saçma sapan dediğin ilaçlar hangileriydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
Yusufdemir1995, 3 saat önce yazdı:

En kötüsü de o mahcubiyet ve o kara lekenin üstüne yapışması bir daha güvenilir biri olarak görülmeme durumu iki taraf içinde çok kötü bir şey. O yüzden popüler kafaya oynayan değil kendini yıllardır kanıtlamış olduğu yeri terk etmeyen markalarla çalışın diye herkes kendini yırtıyor. Zphc o markalardan değil mi? Değil valla kimse kusura bakmasın 1,2 dönem tepe yapıp kaybolan markalardan birisi white tigerlar gibi vs. 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Yusufdemir1995, 3 saat önce yazdı:

Müşterilerime öğrencilerime deneteyim dedim hayatında hic steroid kullanmayanlara testo deca dianabol yaptım orjinal zphc ile 4 ayrı kişiye yaptım deneme amaclı yok yani ters giden bişeyler var toplasan hepsi 2-3 kilo aldı bulkta. Cocuklar sonradan hocam bu ilaclarda sıkıntı var bence boş diyip gidip başkasından sacma sapan markalar alıp denediler geliştiler.

Kimden ne fiyata aldiniz hocam bilmiyorum ama örnek olsun diye güncel iki farkli saticidaki fiyat listesini sizinle paylaşmak istedim. İlk olarak arkadaşimin da kendisinden aldığı ve aktif olarak kullanıp verim aldıği satıcının listesi:

Zphc spectrum canada fiyat liste
Testo p 42 $
Testo e. 45 $
Testo c. 45 $
Deca. 52 $
Tren a. 65 $
Tren e. 72 $
Winstrol 48 $
Boldenon 52 $
Turinabol 52 $
Wins tablet 42 $
Danabol 42 $
Oxand tablet 60 $
Parabalon 85 $

Diğeri ise instaya reklam vermiş bir satıcının listesi: 

—-ZHPC PHARMA——

Testo enantat:510 tl
Testo cyp;510 tl
Testo prop;500 tl
Sustanon,test mix; 525 tl
Primabolon:525 tl
Boldenon:550tl
Deca:580 tl
Npp deca;600 tl
Masteron prop;600 tl
Wins enjeksiyon:600 tl
Tren ace:600 tl
Tren e; 600 tl
Parabolon;650tl

Danabol: 500 tl
Turinabol: 525 tl
Oxandrolone 550  tl
Clen:500 tl
Winstrol;500 tl
Anapolon:550 tl

Alttakine benzer bir satıcıdan aldıysanız zaten sahte olması çok normal. Marka haricinde kimden aldığınız çok önemli. Forum kuralları gereği isim veremezsiniz fakat fiyat verebilirsiniz. Hangi ürünü, hangi fiyata almıştınız acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417

Bu baştaki fiyatı veren benim dediğim tanıdığım satıcı ben de yakın zamanda fiyat almıştım kendinisinden benim aldıklarımda çalışıyordu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Ironmann, 39 dakika önce yazdı:

Bu baştaki fiyatı veren benim dediğim tanıdığım satıcı ben de yakın zamanda fiyat almıştım kendinisinden benim aldıklarımda çalışıyordu.

Ondan 2-3dolar ucuza veren birisi daha var biraz araştırman lazım. Hem o satıcı dolar kurunu da internetteki gibi sayıyor. Senin aldığın doları internettekinden saymadı değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
Greblan, 29 dakika önce yazdı:

Ondan 2-3dolar ucuza veren birisi daha var biraz araştırman lazım. Hem o satıcı dolar kurunu da internetteki gibi sayıyor. Senin aldığın doları internettekinden saymadı değil mi?

Vallahi onu bilmiyorum da benim aldığım İzmir’de 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Ironmann, 22 dakika önce yazdı:

Vallahi onu bilmiyorum da benim aldığım İzmir’de 😅

Dediğin kişiyi anladım ben zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    236

Bende zphc almayı düşünüyorum ama bi kişiden daha duydum trye getirilenler daha kalitesiz diye o yüzden karar veremedim pharmtech tecrübe eden var mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
KlasikFizik, 43 dakika önce yazdı:

Bende zphc almayı düşünüyorum ama bi kişiden daha duydum trye getirilenler daha kalitesiz diye o yüzden karar veremedim pharmtech tecrübe eden var mi?

Denedim pharmtec çöp hocam. Haftalık 200mg deca ile prolaktinim 12den 18 kusurlere geldi koca 10 haftada dusun. Güç olarakta fark yaratmadı düzgün ama eklemlerime fln bi iyi geldi. Enjeksiyonu fln sorunsuz ama dolu değil tam. Arkadaşım masteronunu kullanıyor o da öyle çalışıyor fakat tam dolu değil. Zphc flakon ve dolar bazinda satan kisilerden almay calis. Zaten cok ünlü kisiler satiyor benim bildigim. Kullanan kisilerde var cevremde calisiyor. Pharmtec icin calistigini soyleyenlerde var bu arada. O konuda da belki sahtesi vardir diyecegim ama pekte sanmiyorum. Sana kalmis 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zphc aşırı büyütülüyor bence yani bi yıllar önceki balkan pharma gibi değil aşırı övüyorlar ben içinin full olduguna inanmıyorum yada bizim ülkeye gelen zphcler öyle. Düşünsene bi öğrencime testo prop masteron tren acetat yaptım cocuk değişmedi bile :D çok saçma rezil oldum cocuga. Benim şu piyasada sırf meraktan denemedigim marka ürün kalmadı. Nerde o 10 yıl onceki balkan pharma ve  vermodje…

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    80
Yusufdemir1995, 6 dakika önce yazdı:

Zphc aşırı büyütülüyor bence yani bi yıllar önceki balkan pharma gibi değil aşırı övüyorlar ben içinin full olduguna inanmıyorum yada bizim ülkeye gelen zphcler öyle. Düşünsene bi öğrencime testo prop masteron tren acetat yaptım cocuk değişmedi bile :D çok saçma rezil oldum cocuga. Benim şu piyasada sırf meraktan denemedigim marka ürün kalmadı. Nerde o 10 yıl onceki balkan pharma ve  vermodje…

Ben nppsini kullandim ödemden yuruyemedim 1hafta 1hafta bak yere dahi egilemedim degnekle yurudum etkisi varmiydi yokdu *** almam önermem daha zohc mphc

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
Yusufdemir1995, 26.06.2023 - 13:42 yazdı:

Zphc de Testo deca boldenone kullandım iyi gelişim sağladım ben hatta tekrardan stokladım 1 ay önce  diğer gireceğim kürü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak her bünyede her marka her dozaj aynı çalışmaz zaten spor gecmisin küt gecmisin hormon değerlerin vs vs bunlar etkiler ama ne olursa olsun kısa ester kür yapıyorsan ve fit bir vücuda sahipsen kısa ester ici dolu ürünler illaki damarlanma keskin hatlar ile kendine belli eder eğer belli etmiyorsa sıkıntı var o üründe bu kadar basit :) bu resimdeki ilaçlar benim 12 yıldır vücut geliştirme serüvenimde kullandıklarımın 20 de 1 i 12 yıldır bu sporu ve antrenörlük yapıyorum. Denemedigim marka supplement doping maddeleri kalmadı yurtdışı supplement ve steroidler dahil ama türkiyedekilerin cogu sıkıntılı nadir var çalısan ürün 

6470f27a-c1c6-48aa-83c9-676e32b0c6f7.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
classic    4
Yusufdemir1995, 21 dakika önce yazdı:

Bak her bünyede her marka her dozaj aynı çalışmaz zaten spor gecmisin küt gecmisin hormon değerlerin vs vs bunlar etkiler ama ne olursa olsun kısa ester kür yapıyorsan ve fit bir vücuda sahipsen kısa ester ici dolu ürünler illaki damarlanma keskin hatlar ile kendine belli eder eğer belli etmiyorsa sıkıntı var o üründe bu kadar basit :) bu resimdeki ilaçlar benim 12 yıldır vücut geliştirme serüvenimde kullandıklarımın 20 de 1 i 12 yıldır bu sporu ve antrenörlük yapıyorum. Denemedigim marka supplement doping maddeleri kalmadı yurtdışı supplement ve steroidler dahil ama türkiyedekilerin cogu sıkıntılı nadir var çalısan ürün 

koleksiyon yapmış kral

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234

Açık pazarında en iyi hangi markadan verim aldın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

haha bende bir ara saklıyordum böyle ürünlerin boşlarını, bvs eski kutu, thaiger ve gep görmek duygulandırdı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    236
Yusufdemir1995, 31 dakika önce yazdı:

Bodytechi kullandın mi peki zphcyle kıyasladığında ne düşünüyorsun ona da yarı doz diyolar yabancı forumlarda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
Yusufdemir1995, 30 dakika önce yazdı:

Doğrudur hocam , evet gerçekten de zor ve nadir şekilde ulaşılıyor çalışan ürüne bu konuda hep bi tereddüt güven sorunu var , ben sadece etki gördüğüm için belirtmek istedim aldığımız kişi farklı olabilir.

IMG_8190.jpeg IMG_8192.jpeg IMG_8193.jpeg IMG_8194.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado, 18 dakika önce yazdı:

Doğrudur hocam , evet gerçekten de zor ve nadir şekilde ulaşılıyor çalışan ürüne bu konuda hep bi tereddüt güven sorunu var , ben sadece etki gördüğüm için belirtmek istedim aldığımız kişi farklı olabilir.

İfbb pro olan sporcudan mı aldın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111
Anayurt Oteli, 18 dakika önce yazdı:

İfbb pro olan sporcudan mı aldın.

Üstler de Greblanın belirttiği dolarlı listeden

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik, 4 saat önce yazdı:

Bodytechi kullandın mi peki zphcyle kıyasladığında ne düşünüyorsun ona da yarı doz diyolar yabancı forumlarda

Bodytech çok çok güzel marka çok deneyip denettirdim daha olumsuz geri dönüş olmadı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.