Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardaonlyq

17 yaşında kandırıldım !

Önerilen İletiler

ardaonlyq    1

Merhaba ben 17 yaşındayım bana trenbolone ve testesteron enanthate satıldı ben almadan önce az buçuk araştırmıştım fakat bu forumu bilmiyordum ve bana aldığım adam ( dostum ilacı kullan bitir pct ile eskisinden daha iyi olacaksın sana bunun garantisini veriyorum ) aynen bu cümleyi kullandı bende salak gibi inanıp bu ürünleri kullandım 10 ampül vardı ben 5 ampül kullandım haftada iki defa yarın kan tahlili yaptıracağım fakat nasıl bir şekilde pct ye başlayacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

elimde tamoksifen,klomen,anapolon bulunmakta fakat bunları hangi dozlarda nasıl kullanacağımı bilmiyorum.

• Şaşkın 1
  • Üzgün 2
  • Alkış 1
  • İğrenç 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    230

pct kan testi sonuçlarına göre yapılır. küre başlamadan önce kan testi yaptın mı o sonuçlar da gerekli. Anapolon da pct de kullanılmaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Biped, 51 dakika önce yazdı:

17 yaşında kür hee 😆 

Kafalar pırıl pırıl valla 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
Larues, 2 saat önce yazdı:

Kafalar pırıl pırıl valla 😂

Gençler instagram açıyor ve  abisiyle tanışıyor
Ben de böyle olucam diyor 😆 

• Beğen 1
  • ahahaha 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Hepimiz o yaşlarda hatalar yaptık, olan olmuş yermek değil destek olmak lazım arkadaşlar.

Kan/hormon tahlillerini yaptır, durumu paylaş, değerlendirelim hep birlikte. Belki de pct'ye ihtiyacın bile olmaz. Fakat tahlil için en son enjeksiyonu yaptıktan sonra aradan en az 10 gün geçmesine dikkat et.

• Beğen 9
  • Alkış 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaonlyq, 7 saat önce yazdı:

Merhaba ben 17 yaşındayım bana trenbolone ve testesteron enanthate satıldı ben almadan önce az buçuk araştırmıştım fakat bu forumu bilmiyordum ve bana aldığım adam ( dostum ilacı kullan bitir pct ile eskisinden daha iyi olacaksın sana bunun garantisini veriyorum ) aynen bu cümleyi kullandı bende salak gibi inanıp bu ürünleri kullandım 10 ampül vardı ben 5 ampül kullandım haftada iki defa yarın kan tahlili yaptıracağım fakat nasıl bir şekilde pct ye başlayacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

elimde tamoksifen,klomen,anapolon bulunmakta fakat bunları hangi dozlarda nasıl kullanacağımı bilmiyorum.

Anapolon pct de kullanabileceğin bir şey değil, o da steroid sakın öyle bir hata yapma. Büyük ihtimal ilaçlar boştur ya da tam dolu değildir. 17 yaşında birini kandırıp ürün satan bir adamın sağlam ürün satacağını düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaonlyq    1
Geleceğin Olympia'sı, 27 dakika önce yazdı:

Anapolon pct de kullanabileceğin bir şey değil, o da steroid sakın öyle bir hata yapma. Büyük ihtimal ilaçlar boştur ya da tam dolu değildir. 17 yaşında birini kandırıp ürün satan bir adamın sağlam ürün satacağını düşünmüyorum.

Bunu bana başkasıda dedi oranları azdır bunun dedi bugün kan verecem sonuca göre ilermeye çalışacam

Tr3n, 7 saat önce yazdı:

pct kan testi sonuçlarına göre yapılır. küre başlamadan önce kan testi yaptın mı o sonuçlar da gerekli. Anapolon da pct de kullanılmaz

Küre başlamadan 2 hafta önce yapmıştım

Rdm, Bir saat önce yazdı:

Hepimiz o yaşlarda hatalar yaptık, olan olmuş yermek değil destek olmak lazım arkadaşlar.

Kan/hormon tahlillerini yaptır, durumu paylaş, değerlendirelim hep birlikte. Belki de pct'ye ihtiyacın bile olmaz. Fakat tahlil için en son enjeksiyonu yaptıktan sonra aradan en az 10 gün geçmesine dikkat et.

1EB58DFA-B93E-4DD1-B026-1059A404BAA2.png 356145A3-0743-482A-A4A3-62D40DE4F915.thumb.png.74452647cad719511589cbfe5dd9791c.png

Şöyle fsh ı falan düzgün bir şekilde atayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

17 yaşında çocuğu kandırıp ilaç satan birinin dolu ilaç satacağını sanmıyorum umarımki kullandığın süreye de bakarak sistemin çok zarar görmemiştir.
Hocalarımızın dediklerini uygula kafana göre iş yapma, çok geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Ayıp ya! Aslında bu piyasanın ne kadar sizin hedef ve duygularınızdan uzak kişilerin elinde olduğunu görmemiz için güzel bir konu! Düşünsenize daha 17 belki daha da düşük yaşı arkadaşın utancından öyle diyor bu yaşlarda birine ilaç satmak ne demek ya? Gerçekten de Allaha havale etmek lazım böyle tipleri.

Bu konuyu oku bir daha bu işlere bulaşma. Normalde 17 yaş ve altı forumda destek alması yasak kür vb gibi konularda ama senin durumun biraz farklı o yüzden kurtulana kadar bu sorundan @Loving hoca da sanırım bir şey demez. Umarım test sonuçlarını hızlıca paylaşırsın buradaki büyüklerin herkes gerekeli final yorumunu yapacaktır. Geçmiş olsun.

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
forbit, 10 dakika önce yazdı:

Ayıp ya! Aslında bu piyasanın ne kadar sizin hedef ve duygularınızdan uzak kişilerin elinde olduğunu görmemiz için güzel bir konu! Düşünsenize daha 17 belki daha da düşük yaşı arkadaşın utancından öyle diyor bu yaşlarda birine ilaç satmak ne demek ya? Gerçekten de Allaha havale etmek lazım böyle tipleri.

Bu konuyu oku bir daha bu işlere bulaşma. Normalde 17 yaş ve altı forumda destek alması yasak kür vb gibi konularda ama senin durumun biraz farklı o yüzden kurtulana kadar bu sorundan @Loving hoca da sanırım bir şey demez. Umarım test sonuçlarını hızlıca paylaşırsın buradaki büyüklerin herkes gerekeli final yorumunu yapacaktır. Geçmiş olsun.

Kurtlar sofrası bu piyasa asla gözünün yaşına bakmazlar düşünün çocuk daha 17 yaşında ağzı süt kokuyor gitmiş tren vermişler. Bu bir bebeğe çamaşır suyu içirmeye çalışmak kadar iğrenç ve vahşice bir şey. Bunu satan adamın umurunda olmaz çünkü bu genç çocuğun karşılağacağı sorunların hiç biriyle kendisi yüzleşmeyecek. Ama Allah işte böylelerine veriyoe veriyor sonra bunların ya kendilerine ya çoluğuna ya çocuğuna bir dert veriyor sonra diyorlar ki ben nerede yanlış yaptım acaba diye.

ardaonlyq, 9 saat önce yazdı:

• Kaç para verdin bu ilaçlara?
  • İllaçların markaları neler?
  • İlaçların fotoğrafını konuya eklemen mümkün mü?
  • Kim bu karaktersiz satıcı ? İsim vermek yasak sosyal medyadamı denk geldin nasıl kandırdı seni o konuda ipucu verebilirsin belki.
  • Bu kür işinden ailenin haberi var mı?
  • Ailen bu konuda bilinçli mi?
  • Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaonlyq    1
Bay-T, 3 saat önce yazdı:

Kurtlar sofrası bu piyasa asla gözünün yaşına bakmazlar düşünün çocuk daha 17 yaşında ağzı süt kokuyor gitmiş tren vermişler. Bu bir bebeğe çamaşır suyu içirmeye çalışmak kadar iğrenç ve vahşice bir şey. Bunu satan adamın umurunda olmaz çünkü bu genç çocuğun karşılağacağı sorunların hiç biriyle kendisi yüzleşmeyecek. Ama Allah işte böylelerine veriyoe veriyor sonra bunların ya kendilerine ya çoluğuna ya çocuğuna bir dert veriyor sonra diyorlar ki ben nerede yanlış yaptım acaba diye.

• Kaç para verdin bu ilaçlara?
  • İllaçların markaları neler?
  • İlaçların fotoğrafını konuya eklemen mümkün mü?
  • Kim bu karaktersiz satıcı ? İsim vermek yasak sosyal medyadamı denk geldin nasıl kandırdı seni o konuda ipucu verebilirsin belki.
  • Bu kür işinden ailenin haberi var mı?
  • Ailen bu konuda bilinçli mi?

Testesterona 600 tl verdim trene 900 verdim

ilacın markası swiss pharma 

fotoğrafını alta bırakacağım

satın aldığım adama sosyal medyadan denk geldim ilk başta yaşımı sordu sonra trenbolon testesteron gider sana dedi

ve sen olarak ailemin haberi yok ilk vurumu bacaktan yaptım tek başıma yaptığım için baya şişti topallıyordum aileme halı saha maçında düştüğümü söyledim toplamda 5 ampül vurdum haftada 2 defa pazartesi perşembe diğer 3 ampülü kalçadan vurdum son vurduğumda sadece testesteron vurdum trenbolon vurmadım

3C5379E1-3334-4B98-967E-C3B0D251D7A7.jpeg

forbit, 3 saat önce yazdı:

Test sonuçları bugün çıkarsa atacağım en geç yarın sabah atmış olurum

• Şaşkın 1
  • Olumsuz 1
  • İğrenç 1
  • Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Klasik sosyal medya mağdur örneği, ne oldu ergen kardeşim tren kanka tren hahaha diye sosyal medyada yazmaya benzemiyormuş değil mi? 3-5 ay spora gider daha antrenman yapmayı bilmez düzgün beslenmez ama anasından babasından gizli enjeksiyon yapar, eğitim yok, steril ortam yok, ne kullandığından bir haber, eski ben olsam bu olaylara şaşırırdım üzülürdüm derdim yazık bu yaşta tüm hormonları bozmuş vs ama şu an gramm üzülmüyorum, foruma her gün bu tarz konular açılıyor 17 yaşındayım sarms aldım (500 TL boyalı su) pipim kalkmıyor, sadece tablet kür yapmak istiyorum (yaş 16), hormonların çocuk oyuncağı olmadığını yaşaya yaşaya öğreneceksiniz ne demişler ''Bir musibet bin nasihatten iyidir''

• Beğen 1
  • Olumsuz 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
Anayurt Oteli, 42 dakika önce yazdı:

Klasik sosyal medya mağdur örneği, ne oldu ergen kardeşim tren kanka tren hahaha diye sosyal medyada yazmaya benzemiyormuş değil mi? 3-5 ay spora gider daha antrenman yapmayı bilmez düzgün beslenmez ama anasından babasından gizli enjeksiyon yapar, eğitim yok, steril ortam yok, ne kullandığından bir haber, eski ben olsam bu olaylara şaşırırdım üzülürdüm derdim yazık bu yaşta tüm hormonları bozmuş vs ama şu an gramm üzülmüyorum, foruma her gün bu tarz konular açılıyor 17 yaşındayım sarms aldım (500 TL boyalı su) pipim kalkmıyor, sadece tablet kür yapmak istiyorum (yaş 16), hormonların çocuk oyuncağı olmadığını yaşaya yaşaya öğreneceksiniz ne demişler ''Bir musibet bin nasihatten iyidir''

Bro haklısın ama boşver üzerine gitme dediğin gibi bir musibet bin nasihattan iyidir

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98

Tek iyi yanı swiss dolu marka değil. Çok zarar görmemişsindir. Pct konusunda forumdakileri dinle. Test sonuçlarını bekliyorum. Moralini bozmamaya çalış.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Anayurt Oteli, 2 saat önce yazdı:

haklısında ne gerek var çocuğun üstüne gitmeye

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z, 21 dakika önce yazdı:

haklısında ne gerek var çocuğun üstüne gitmeye

Çocuk da çocukluğunu bilsin yemeğini ye sporunu yap, yanlış enjeksiyon yapsa felç kalacak, damar içine ilacı enjekte etse ölecek, jino olsa bilmem kaç bin tl ameliyat parası kim ödeyecek parasını yine ailesi ödeyecek, hastaneler desen tıklım tıklım dolu sıra alınamıyor doktorlar uğraşmak zorunda mı böyle tiplerle.

• Beğen 1
  • Olumsuz 2
  • Kızgın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Anayurt Oteli, 7 dakika önce yazdı:

Çocuk da çocukluğunu bilsin yemeğini ye sporunu yap, yanlış enjeksiyon yapsa felç kalacak, damar içine ilacı enjekte etse ölecek, jino olsa bilmem kaç bin tl ameliyat parası kim ödeyecek parasını yine ailesi ödeyecek, hastaneler desen tıklım tıklım dolu sıra alınamıyor doktorlar uğraşmak zorunda mı böyle tiplerle.

Biz doktorlar sorun çözmek için varız sorunun olmadığı yerde bizim de yerimiz yok. Çok genç birisi bu gibi durumlarda travma geçirebilir sizin yazdıklarınızdan sebep belli ki genç birisi ve henüz ebeveyn olamamış birisiniz yaklaşımınızın sebebi bu iki şık değilse bu arkadaşın değil sizin eksikliğinizi gösterir. Güzel bir ata sözü der ki TATLI DİL YILANI DELİĞİNDEN ÇIKARIR. Güzel olanı, doğru olanı aşılamak yol göstermek varken asıl sizin bu tripleriniz neden? 

Camiye giden dövmeli, küpeli, uzun saçlı arkadaşlara bu ne hal diyen kör cahil amcalardan farkınız yok bilin isterim.

Ayrıca hayat ve tecrübe denen olgular bu şekilde kazanılıyor hata yapa yapa yapmamayı öğreniyor insan değil mi? Elbette ki bazı hataların geri dönüşü çok zor veya yok o yüzden biz bilinçli bireyler olarak yol gösterici olmalıyız korkutan veya yolu işgal eden kişilerden olmamalıyız.

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Alkış 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Anayurt Oteli, 51 dakika önce yazdı:

Sonuna kadar haklısın, artık bende sinirlenmeye başladığım için bişey yazmıyorum. Yakın zamanda eminim ki bu ilaçlara dopinglere düzenleme gelecek o zaman göreceğiz yazık günah felç kalsa bitti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
Larues, 19 dakika önce yazdı:

Sonuna kadar haklısın, artık bende sinirlenmeye başladığım için bişey yazmıyorum. Yakın zamanda eminim ki bu ilaçlara dopinglere düzenleme gelecek o zaman göreceğiz yazık günah felç kalsa bitti 

Dostum sinirlenmenin manası yok herkes hata yapabilir çocuk aklı denen bişey var bir yetişkin kadar iyi düşünemiyorlar. belli ki arkadaşa o an kaslı olmak cazip gelmiş böyle bir şeye kalkışmış doktorlar bunun gibilerle uğraşmak zorunda mı?

Tabiki zorunda işi bu çünkü insanlara şifa sağlamak nasıl ki bir öğretmenin öğrencilerine bişey öğretmesi gibi 

Hatanın neresinden dönersek kârdır mantığıyla hareket etmesi lazım hatasini anladıysa düzeltmeye çalışırcaktır. hepimiz erkeğiz bir erkek hata yapmadan öğrenemez derdi rahmetli dedem burda bize düşen arkadaşın düzelticeğine canı gönülden inanmamız lazım bu forumdaki abileri olarak

iyi günler dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaonlyq    1
Anayurt Oteli, 4 saat önce yazdı:

Ne desen haklısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
montreal31    0

18 yaş altı kan testi verebiliyor musun? ben herhangi bir ilaç kullanmıyorum değerlerimi merak ediyorum özelde 4700 fiyat verdiler nerde nasıl test yaptırdığını söyleyebilir misin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38

Ah guzel kardesim inan bana cok uzuldum umarim bir daha ayni hatayi yapmazsin.

Iyi ki surecte basina bir sey gelmemis. Trenbolone genellikle 3-4 kur sonrasinda gercekten bu isi anladiginda belki dusunulucek bir ilac ve kesinlikle yarismaci isen dusunulmesi gerekiyor bence cunku cok agir ve sert bir ilac.

Sana onerim bir daha boyle islere bulasmadan once veya bulascak isen herkesin bir cikari oldugunu aklinda tutman bu forumda dolas insanlarin yazilarini oku ve ogren inan bana hem sex hayatin, hem spor hayatin, hemde kimyasal etkiler hakkinda bilgin olur. Yasin cok kucuk cunku daha hormonlarin yerine oturmadi ve sen disaridan hormon aldin degerlerine bakalim 2 aya duzelmez ise duzeltecek seyler kullanmayi dusunebiliriz belki.

Ama kesinlikle oncelikle bir doktora goster kendini bobreklerini, spermlerini cunku sperm degerlerin cok temiz gozukmuyor, yasinda kucuk oldugundan ileri sureclerde basina bir sey gelmemesi adina. Lutfen boyle cikarci, ozur diliyorum asagilik insanlardan uzak dur. Umarim hatani ogrenirsin ve yoluna daha iyi devam edersin.

Iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaonlyq    1
montreal31, 19 dakika önce yazdı:

18 yaş altı kan testi verebiliyor musun? ben herhangi bir ilaç kullanmıyorum değerlerimi merak ediyorum özelde 4700 fiyat verdiler nerde nasıl test yaptırdığını söyleyebilir misin.

Dostum hastaneye gidiyorsun dahiliyede olmak istediğin testleri söylüyorsun sonra 1 güne çıkıyor sonuçlar

gerokx, 9 dakika önce yazdı:

Ah guzel kardesim inan bana cok uzuldum umarim bir daha ayni hatayi yapmazsin.

Iyi ki surecte basina bir sey gelmemis. Trenbolone genellikle 3-4 kur sonrasinda gercekten bu isi anladiginda belki dusunulucek bir ilac ve kesinlikle yarismaci isen dusunulmesi gerekiyor bence cunku cok agir ve sert bir ilac.

Sana onerim bir daha boyle islere bulasmadan once veya bulascak isen herkesin bir cikari oldugunu aklinda tutman bu forumda dolas insanlarin yazilarini oku ve ogren inan bana hem sex hayatin, hem spor hayatin, hemde kimyasal etkiler hakkinda bilgin olur. Yasin cok kucuk cunku daha hormonlarin yerine oturmadi ve sen disaridan hormon aldin degerlerine bakalim 2 aya duzelmez ise duzeltecek seyler kullanmayi dusunebiliriz belki.

Ama kesinlikle oncelikle bir doktora goster kendini bobreklerini, spermlerini cunku sperm degerlerin cok temiz gozukmuyor, yasinda kucuk oldugundan ileri sureclerde basina bir sey gelmemesi adina. Lutfen boyle cikarci, ozur diliyorum asagilik insanlardan uzak dur. Umarim hatani ogrenirsin ve yoluna daha iyi devam edersin.

Iyi forumlar

Şimdi şöyleki ben küçüklüğümden beri kilomdan dolayı çok ezildim buda bir yerden sonra gururuma dokunmaya başladı en son yol olarak steroid kullanmayı düşündüm bu şekildede kandırıldım trenbolonun ağır bi ilaç olduğunu biliyordum fakat bu kadar ağır olduğunu forumda öğrendim sonrada bu konuyu açtım işte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.