Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokalaf

Kür içi ovitrelle

Önerilen İletiler

gokalaf    134

Arkadaşlar selamlar bayağıdır testo küründeyim, testisler epey küçüldü, kür içi ovitrelle kullanmak istiyorum. Amacım testisleri az da olsa canlandırmak büyütmek.

Nasıl bir yol izlemeliyim?

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    756
gokalaf, 10 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar bayağıdır testo küründeyim, testisler epey küçüldü, kür içi ovitrelle kullanmak istiyorum. Amacım testisleri az da olsa canlandırmak büyütmek.

Kür içinde uyarıcı kullanmanın hiç bir anlamı yok yarar sağlamıyo devamlı testo alıyorsan ne anlamı var zaten?  Bir at üşün bu at koşuyor sonra sen atın en yüksek hızlarında tam randımanlı koşar halini durduruyorsun sonra o ata tekrar koş diyorsun sanırım en iyi böyle anlatılabilirdi. @metinav daha doğru bir yorum yapabilir bu konuda ama benim tecrübelerimce anlamsız kür içi.

• Beğen 2
  • Olumsuz 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
gokalaf, 24 dakika önce yazdı:

Eğer only testo ilerliyorsan bence pek gerek yok ama zarari da gelmeyecektir fakat deca tren fln kullaniyorsan hiç duşunmeden vur. Ovitrellede bölme şansin var mi bilmiyorum ama 2veya 3e bölebilirsin aralara 4-6hafta sokmaya calis. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MARİO29    0

OVİTRELLE KÜR İÇİNDE YAPILMAZ 

BEN OVİTRELLİ 6 AY BOYUNCA HAFTA DA 3 KEZ VURMAK ŞARTIYLA KULLANDIM ÇUNKU HORMONLARIM BAYA KÖTÜYDÜ SPERM SAYISI VE 0 A YAKINDI  UZUN KULLANIM ŞART YOKSA 2 -3 DEFA VURMAYLA HİÇ BİR ETKİSİ OLMAZ AYRICA BÖLME ŞANSINDA YOK 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
gokalaf, 34 dakika önce yazdı:

Kür içi testisteri uyarmanın yararı yok dünyada denenen bir model ama getirisi yok. Durmuş şeyi çalıştırmaya çalışıyorsun ama sonra tekrar durması için testosteron alıyorsun vücut bunu alırken neden üretim yapsın ki tekrar?

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Bay-T, 4 saat önce yazdı:

Kür içi testisteri uyarmanın yararı yok dünyada denenen bir model ama getirisi yok. Durmuş şeyi çalıştırmaya çalışıyorsun ama sonra tekrar durması için testosteron alıyorsun vücut bunu alırken neden üretim yapsın ki tekrar?

Yine de yapmasının en azindan bi zarari yok. Kimi coacar yapilmali diyor kimisi demiyor. Farkli tecrubeler. İlla kullanmak istiyorsa bence 2-3e bölüp kullanabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
gokalaf, 6 saat önce yazdı:

Kürden sonraki aşama önemli cruise veya trt şeklinde devam edecek misin pct mi yapacaksın? Pct yapacaksan kür sonrası kür içinde hcg kullanımı doğal hormonlarına geri dönmeni kısaltır. Ama bunu kür içinde düşük dozajlarla sık ve düzenli yapmalısın. Kür içinde hcg kullanmanın yararları da var zararı da, zarar olarak vücudun hcgye alışması ve bir sonraki dozu yükseltmen gerektiğini söyleyebilirim. Faydaları ise kür yapan kişiler düzenli hcg kullanımında baskılanan testis atrofisi, sperm üretimi ve " Pregnenolone " hormonunu aktive ederler. Pregnenolon hormonu ise uygun zihinsel işleyiş için önemlidir ve DHEA, testosteron, DHT, östrojen, kortizol gibi tüm steroid hormonların öncüsüdür. Bu hormon aktive olduğunda sağlıklı beyin fonksiyonunun desteklenir ve bunama ve Alzheimer hastalığına karşı korur. Pek çok erkek, Pregnenolon takviyesine başladıklarında kendilerini iyi hissettiklerini belirtiyor. Ruh halini iyileştirir ve depresyonu hafifletir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve enerji üretimini artırır gibi gibi bir çok faydası olan bir hormon bu. Klasik uzun sayılmayan 3-4 aylık kür içinde düzenli ve sık aralıklarla hcg kullandığımızda bu faydaları sağlar pctmiz daha kolay geçer. Sen uzun kür içindeysen 1-2 hafta yüksek doz hcg vurup devam ettiğinde çok az bir süre lh salgılayıp kısa bir süre testis büyümesi yaşayacağın için uzun vadede olmadığı sürece testistin büyüdüğü için üretimin başladığı için kısa süreli bir motivasyondan başka fayda almayacaksın. Kürü bırakmıyorsan dozajı düşürdüğün zaman dinlendiğin süre boyunca azar azar kullanman daha mantıklı olur. Klasik 3-4 aylık kür yapıp pct yapıyorsan kür boyu aynı düzende kullanman da aynı şekilde.

tarihinde gokhanacan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    756
gokhanacan, 16 saat önce yazdı:

zarar olarak vücudun hcgye alışması ve bir sonraki dozu yükseltmen gerektiğini söyleyebilirim. Faydaları ise kür yapan kişiler düzenli hcg kullanımında baskılanan 

En doğru paylaşım! Nasıl steroidlere vücut zamanla tolerans gösteriyor adale yapına bağlı çok daha fazla mg alman gerekiyor pct ilaçlarıda öyle uyarıcılar konusunda özellikle o yüzden lakluk pct yapılmaz veya pct ye teşebbüs edilmez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.