Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ozantmy

Def kürü sonrası pct gereklimi

Önerilen İletiler

ozantmy    0

Herkese merhaba geçen hafta 10 haftalık bir definasyon kürünenden çıktım ayın 19 unda testlerimi yaptırdım fakat pct gereklimi bilemedim açıkcası çok kafam karıştı testlerimi atıyorum birde siz incelerseniz ve bir yol haritası çizersek çok sevinirim @metinav @rastlantisal

7530A9D7-71D7-4FD2-A8D1-EA1CAAEB4647.jpeg 422294F6-B7D6-4BCD-876D-640A4C9C61E3.jpeg 09AEDB19-29AB-47EA-8524-7A88B3AD3603.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

son    50

napıcaksın küre devam ediceksen devam et ama etmiceksen bu değerlerle olmaz kesinlikle pct lazım serbest total testo değerlerin düşük sistemin kapanmış eğer yok ben devam etmicem diyorsan pct şarttt

bide o kolestrol değerleri çok sıkıntılı neden öyle

tarihinde son tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozantmy    0
son, 56 dakika önce yazdı:

bide o kolestrol değerleri çok sıkıntılı neden öyle

Kürüm geçen hafta bitti aslında öngörülenden önce bitti enjeksiyon yeterli gelmedi küre devam etmek istiyorum ama def olarak değilde birazdaha bulk gibi olsa iyi olur diye düşünüyorum pct yapıp sönmekte istemiyorum açıkcası değerler yeni bir küre girmeme engelse tabi yapıcam bişeyler açıkcası kafam çok karışık bir yol haritası çizemedim kendime .. kolestrol için bilemedim çok fazla börek tatlı falan tükettim son zamanda ondan yüksek çıkmıştır belki😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
ozantmy, 40 dakika önce yazdı:

Kürüm geçen hafta bitti aslında öngörülenden önce bitti enjeksiyon yeterli gelmedi küre devam etmek istiyorum ama def olarak değilde birazdaha bulk gibi olsa iyi olur diye düşünüyorum pct yapıp sönmekte istemiyorum açıkcası değerler yeni bir küre girmeme engelse tabi yapıcam bişeyler açıkcası kafam çok karışık bir yol haritası çizemedim kendime .. kolestrol için bilemedim çok fazla börek tatlı falan tükettim son zamanda ondan yüksek çıkmıştır belki😅

hayır hayır değerler engel değil sadece kolestrol göz korkutucu haftalık 250 enanthate ile tolere eder vücudun eğer ağır küre girmek istemiyorsan bence girme 250 mg ile rahat edersin kolestrol harbiden sıkıntı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.230

İnsan neler kullandı kaç hafta kullandı hangi sorunlarla karşılaştı bunları yazmaz mı? :) Yazmamışsın.

Sonuçlara göre evet PCT İHTİYACIN VAR. Üretimi tetiklemek için üretim pct protokolünü yapman lazım. Satıcınla konuş bu konuda sana destek versin ne nasıl yapılır nasıl geri döner sistem bunları biliyordur seni en iyi şekilde yönlendirir. Ha satıcı sadece satan bilgi dağıtmayan tiplerdense buraya yazarsın herkes yardımcı olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozantmy    0
son, 47 dakika önce yazdı:

hayır hayır değerler engel değil sadece kolestrol göz korkutucu haftalık 250 enanthate ile tolere eder vücudun eğer ağır küre girmek istemiyorsan bence girme 250 mg ile rahat edersin kolestrol harbiden sıkıntı

Az önce doktorum aradı hormonel konularda destek olamadı ama diğer konularda bir görüş belirtti kolesterol konusunda 8 hafta öncede aynı testi yaptırmıştım doktordan ona bakarak protein ağırlıklı beslendiğim için yüksek çıktığını söyledi çok problem değil biraz daha dikkat etmemi istedi b12 ve d vitamini önerdi .. ben küre devam etmek istiyorum ama kısa ester olarak değil uzun ester bir kür olabilir bu geçen 10 haftalık kürümü de atıcam birazdan 🙏🏻

Bay-T, 13 dakika önce yazdı:

İnsan neler kullandı kaç hafta kullandı hangi sorunlarla karşılaştı bunları yazmaz mı? :) Yazmamışsın.

Sonuçlara göre evet PCT İHTİYACIN VAR. Üretimi tetiklemek için üretim pct protokolünü yapman lazım. Satıcınla konuş bu konuda sana destek versin ne nasıl yapılır nasıl geri döner sistem bunları biliyordur seni en iyi şekilde yönlendirir. Ha satıcı sadece satan bilgi dağıtmayan tiplerdense buraya yazarsın herkes yardımcı olur.

Haklısın birazdan onu da paylaşacağım satıcı maalesef sizlere ömür ulaşılamıyor o yüzden destek amaçlı gruptan paylaştım güzel bir çalışma programım var bırakmadan uzun ester bir kürle devam etsem çok iyi form tutacağım diye düşünüyorum ama tabi uzman tavsiyesi alarak devam edeceğim o yüzden buradayım 😊 @otopsicikedi @Leepriest35 @galicik @Rdm

Kürüm bu şekildeydi 7. Haftada koruyucuları bıraktım elim ayağım titremeye başladı 8. Haftadan sonra da clen ve wins kullanımında bıraktım 

bu arada 5. Haftada boldeyi haftada iki enj olarak devam ettim

60CE96E6-6309-4EE6-A7E1-A07A4F179083.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363

Küre devam edilmeyecek kadar kötü kan değerlerin yok. Senin yerinde olsam OMEGA 3 eklerim 2000 mg. Kolesterol için birde günlük tükettigin yağ kaynağının 10 gramlık kısmını cevizden almanı tavsiye ederim buda 20 gram ceviz yapıyor zaten. Planlama tavsiyesi verecek olursam zaten kısıtlı bir süren var. Uzun esterede geçicem diyorsun. 

250 test. 200 masteron enanthate 5 hafta

350 test 300 masteron enanthate 5 hafta

Bu şekilde yaparak kürü tamamlardım. Bulabiliyorsan masteron yerine rimobolan öneririm.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozantmy    0
otopsicikedi, 32 dakika önce yazdı:

Küre devam edilmeyecek kadar kötü kan değerlerin yok. Senin yerinde olsam OMEGA 3 eklerim 2000 mg. Kolesterol için birde günlük tükettigin yağ kaynağının 10 gramlık kısmını cevizden almanı tavsiye ederim buda 20 gram ceviz yapıyor zaten. Planlama tavsiyesi verecek olursam zaten kısıtlı bir süren var. Uzun esterede geçicem diyorsun. 

250 test. 200 masteron enanthate 5 hafta

350 test 300 masteron enanthate 5 hafta

Bu şekilde yaparak kürü tamamlardım. Bulabiliyorsan masteron yerine rimobolan öneririm.

Omega3 hergün 1000mg alıyorum arttırmayı bende düşündüm, yağ konusunda biraz katı bir diyet düşünüyorum bende ..yeni kür konusunda ben şuan hiç pct başlamadan direk uzun esterle devam etsem sorun olurmu onu bilemiyorum 

tarihinde ozantmy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
ozantmy, 29 dakika önce yazdı:

Omega3 hergün 1000mg alıyorum arttırmayı bende düşündüm, yağ konusunda biraz katı bir diyet düşünüyorum bende ..yeni kür konusunda ben şuan hiç pct başlamadan direk uzun esterle devam etsem sorun olurmu onu bilemiyorum 

Sorun olmaz dostum. Şuan zaten sistemin kapalı sen bunu açıp pct yaptıktan sonra uzunca dinlenmeden birdaha küre girmeyi düşüneceksen pct çok mantıksız.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
ozantmy, 22.05.2023 - 10:29 yazdı:

Herkese merhaba geçen hafta 10 haftalık bir definasyon kürünenden çıktım ayın 19 unda testlerimi yaptırdım fakat pct gereklimi bilemedim açıkcası çok kafam karıştı testlerimi atıyorum birde siz incelerseniz ve bir yol haritası çizersek çok sevinirim @metinav @rastlantisal

Kesinlikle pct yapmalısın...Tam başlama zamanındasın üstelik...Östrojeni ve prolaktini düşürecek ilaç kullanma fazla düşmüş durumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.