Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

@otopsicikedi hocam ilacımın çalışmadığı söylenmişti bende öyle düşünüyordum siz tahlil verin belli olur dediniz ve aldım sonuçları bi bakabilirmisiniz ben çokanlamamda sanırım su basmışım :D serbest testosteron hastanede yokmuş, önemi nedir bilmiyorum ama

tahlil.thumb.png.47c22c060ed877373972df185158bd91.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

ilacı bıraksam (suyu) hiçbişe yok gibi devam edebilirmiyim bi sıkıntı olmaz demi şuan biraz define olcam yoğun çalışmicağım bi döneme giriyorum daha sonra başlasam ilaca

@rastlantisal hocam sizinde bi bakmanız mümkün mü acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Kürden önceki kan testlerin var mı. Çünkü lh baskılanmış bunun normalini görmek gerek.

maalesef yok hocam ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.407
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

maalesef yok hocam ya

Şu durumda bence 2 haftalık pct protokolü uygulanabilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

ne kullanmalıyım hocam klomen nolva?

otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

ilaçlar sahteyse neden baskılanmışki bide yeşil gözüküyordu normal sandım bende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

Çok çok az dozda olmasi bile baskilamaya yetebilir isin garibi sadece lh baskilanmis 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

neyse bilgili hocalarımız görür belki onlar ne der merak ettim

@galicik @Rdm hocam kafam karıştı şuan ne yapmalıyım ya, durmadan foruma yazıyorum ama kusura bakmayın. ilacı bidaha vurmayayım mı %100 sahtemi değerler için ne yapabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.407
ulquiorra_z, 3 saat önce yazdı:

neyse bilgili hocalarımız görür belki onlar ne der merak ettim

@galicik @Rdm hocam kafam karıştı şuan ne yapmalıyım ya, durmadan foruma yazıyorum ama kusura bakmayın. ilacı bidaha vurmayayım mı %100 sahtemi değerler için ne yapabilirim

Ürünlerin içine adam çay kaşığının ucuyla dozajı koymuş. Eğer küre devam etmek istiyorsan devam edebilirsin yeni ilaçlarla. Ya da 2 hafta birer tablet tamoxifen klomen kullansan vücudun toplarlanır. İyice dinlendikten sonra girmek istersen başka ilaçlarla girebilirsin.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Ürünlerin içine adam çay kaşığının ucuyla dozajı koymuş. Eğer küre devam etmek istiyorsan devam edebilirsin yeni ilaçlarla. Ya da 2 hafta birer tablet tamoxifen klomen kullansan vücudun toplarlanır. İyice dinlendikten sonra girmek istersen başka ilaçlarla girebilirsin.

powerlifterimda hocam şuan ağır çalışmicağım bi döneme giriyorum biraz definasyon yapcam. dinlenip girerim daha verimli olur benim için teşekkür ederim yardımınız için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Aşırı üzülüyorum böyle olaylara ya  2-3 kurus fazla kazanmak için yapılan şu işler aşırı moral bozucu. Adam o kadar az koymuş ki hem lh baskılanmış hem testo da yükselme olmamış büyük ihtimalle. Keşke kür öncesi testlerinde olsaydı

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
janbertozen, 3 saat önce yazdı:

Aşırı üzülüyorum böyle olaylara ya  2-3 kurus fazla kazanmak için yapılan şu işler aşırı moral bozucu. Adam o kadar az koymuş ki hem lh baskılanmış hem testo da yükselme olmamış büyük ihtimalle. Keşke kür öncesi testlerinde olsaydı

:( profesyonel kariyer hayaliyle yaşıyorum biryerden başliyim dedim başıma gelen işte

KlasikFizik, 2 saat önce yazdı:

Hangi marka kullandın boş çıktı

bohoja labs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    778
ulquiorra_z, 9 dakika önce yazdı:

:( profesyonel kariyer hayaliyle yaşıyorum biryerden başliyim dedim başıma gelen işte

bohoja labs

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.407
ulquiorra_z, 11 dakika önce yazdı:

bohoja labs

Eczane ürünlerinden şaşma dostum. Kolayca İran test bulabiliyoruz elimizin altında eczanede rimobolan var. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, 10 dakika önce yazdı:

Eczane ürünlerinden şaşma dostum. Kolayca İran test bulabiliyoruz elimizin altında eczanede rimobolan var. 

burdan alcam iran test bidaki girişimimde moralim bozulsada param yansada bana ders oldu. umarım şu klomen ve nolvayı bulabilirim zor bulunuyor diyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.407
ulquiorra_z, 30 dakika önce yazdı:

burdan alcam iran test bidaki girişimimde moralim bozulsada param yansada bana ders oldu. umarım şu klomen ve nolvayı bulabilirim zor bulunuyor diyorlar.

Eğitim araştırma hastanesi karşısındaki eczanelerde bence rahatça bulabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, 19.04.2023 - 00:30 yazdı:

Eğitim araştırma hastanesi karşısındaki eczanelerde bence rahatça bulabilirsin.

@otopsicikedi hocam oturduğum şehirde hiçbir eczanede yok, adana merkezine gidip bakcam bulana kadar ararımda, en kötü senaryo için sormak istiyorum pct yapılmassa ne olur şuan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    53
ulquiorra_z, 18.04.2023 - 23:31 yazdı:

bohoja labs

Sosyal medyadanmı aldınız Bohoja yı bohoja test bolde  aldım bende Güray Aydın ile videoları olan bir arkadaştan ürünlerin boş olmadığını pek çok markayla aynı yerde üretildiğini söylemişti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Darkdefender, 6 saat önce yazdı:

Sosyal medyadanmı aldınız Bohoja yı bohoja test bolde  aldım bende Güray Aydın ile videoları olan bir arkadaştan ürünlerin boş olmadığını pek çok markayla aynı yerde üretildiğini söylemişti

instagramdan birinden aldım, çalışma ihtimalı yok görünüşe göre benim yaşımda testo zirvede olmalı ilaçlı sonuç yukarda referansın üstünde değil. Aslında gücüm arttı ve omuzlarım sanki bi dolmuş şişmiş gibi hissediyorum ama testi gördükten sonra hepsinin psikolojik olduğu kanaatine vardım. kafam karışık acayip sıkıldı canım.

libido vs diyorlarda pek hissetmiyom gibi sadece ufak sabah ereksiyonu oluyordu normalde hiç olmam o da artık içine ne kadar koyduysa 30mg 50mg ondandır heralde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Darkdefender, 59 dakika önce yazdı:

ondan alan başka biri daha vardı o da boş demişti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
janbertozen, 10 dakika önce yazdı:

ondan alan başka biri daha vardı o da boş demişti 

hocam sizce 1 2 hafta daha vurup kendimi gözlemlesem değerlerimde çok farklılık olurmu? Loving hocanın total testoyla ilgili bi yazısını okudumda kafam karıştı 1 tık ve 210 dan 230 a çıkarmak squatı pek psikolojik gibi gelmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

ne kadar kullanmıştın ilacı(hafta olarak) da o testo değerine göre  ilacın çalışması imkansız belki içine koyduğu farklı birşey etkilemiştir gücünü 

tarihinde janbertozen tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
janbertozen, 1 dakika önce yazdı:

ne kadar kullanmıştın ilacı(hafta olarak) da o testo değerine göre  ilacın çalışması imkansız belki içine koyduğu farklı birşey etkilemiştir gücünü 

testi ilk enjeksiyondan tam 1 ay 2 gün sonra verdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.