Merhaba arkadaşlar; bugün çok ama çok ciddi forumda gerek bazı konulara tartışma malzemesi olan gerek telefonda olan diyaloglarımdan sebep bugün bir konuya açıklık getirmek istiyorum laboratuvar ürünlerini tercih etmeden kendinize sormanız gereken 2 soru! Bu sorulara cevabınız evet ise laboratuvar ürünleri ile korkamadan çalışabilirsiniz. Konunun ana amacı size sağlığınızın ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak. 1. SORU Arkadaş grubunuzla toplandınız ve hadi laflayalım dediniz. Sonra elinizde cipsler, çekirdekler, meyveli sodalar bir park veya bankların olduğu alana geçtiniz tam bank'a oturacakken birde baktınız ki '' BİRİSİ BANK'A TÜRKÜRMÜŞ! '' o banka oturur musunuz? %100 Hayır oturmam diyecektir konuyu okuyanların!  Otursanız bile en fazla pantolonunuz kirlenir onu da evde çamaşır makinesine atar kurtulursunuz. 2. SORU  Libidonuz çok yüksek uzun zamandır erekte olmadınız artık yerinizde duramıyorsunuz var sayımında bulunalım! Akabinde bir partner arayışı içerisine giriyorsunuz sonra ama şans ama sizin arzunuzla birisi karşınıza çıkıyor ve birliktelik kararı alıyorsunuz o esnada birisi sizde diyor ki '' BU X KİŞİ HIV VİRÜSÜ TAŞIYOR YANİ AİDS '' o kişi ile birlikte olur musunuz? %100 Hayır diyecektir konuyu okuyanların hepsi! Peki bu iki soruya aklı olan düşünebilen zihin fukarası olmayan herkes gibi hayır diyebiliyorken laboratuvar ürünü kullananlar veya kullanacaklar hangi akla hizmet bu ürünleri tercih ediyor? Eee hocam ne var yani tasarımı güzel, tanıdık hatta ünlü bir hocadan aldık pahalı da veya ucuz (geneli %95 ucuzdur) hem kimse ölmemişte şimdiye kadar?! Üstelik check kodları da var?! Arkadaşlar şunu kafanıza sokun nerede nasıl üretildiğini bilmiyorsunuz bu ilaçların! Bu işin merkezinde olan biri olarak bilgi anlamında diyeyim siz anlayın benim bildiklerimi bilseniz spor yapmaya küsersiniz! Bu ilaçların üretim hane demiyorum merdiven altı çalışma alanlarını görseniz köpeği koysanız köpek yaşamaz! Süslü etiket ve kutulara kanıyorsunuz ama tuvalet veya benzeri temizlikten ırak yerlerde hammaddeler stoklanıyor! Çalışma alanlarına bırakın yabancı insan girmesini güneş ışığı, temiz hava dahi girmez! Ürün yapım aşamasında havada, yerde göremediğiniz tüm partiküller ürün ambalaj veya şişelerine dahil oluyor! Hiç birinin üzerinde yazan içerikler yok! %99 İçinde aslında aynı ham madde var tek değişik olan etiket ve kutu tasarımları! Ürünleri gen mühendisleri üretmiyor sabah sokak köşelerinde millete laf atıp akşam köpek dövüştürecek zekada tiplerin elinden çıkıyor çoğu! Ürünlerin tasarım check kodu veya benzeri konularına gelecek olursak. Yol göstermek istemiyorum zira bilin istiyorum. Çoğu yerde pharmaticuals veya benzeri yabancı domain park sitelerinde satışa konan isimler var bunlar alınıyor o yerli alan adı ve domaini park eden bunu göz ardı edenler zaten ultra saf ülkemize özel satıcı gruplarından oluyor. Ama biraz aklını kullanan cin gözler dediğim yöntemi kullanır. Sonra web master forumlarında free lance iş bekleyen çok fazla profesyonel grafikerler var bunlara şişe ve etiket tasarımları yaptırılır çok ücra köşelerde spora veya benzeri işlere çok uzak atölyelerde bunlar bastırılır yüksek miktarda ve çok deneyimli php, java, asp veya benzeri dillere hakim yazılımcıya da kod sistemlerini yaptırdıklarında milyon tane kodu üretmeleri çeşitli programlar sayesinde sadece 1 saniyesini alıyor yazılımcının.  O yüzden 12 yıldır avazım çıktığı kadar bağırıyorum! Lab ürünü ALMAYIN! Sp nazarın da konuşacağım yine beni tanıyanlar bilir arkasında dünya devi olmuş bu konuda bir marka Balkan olmasına rağmen '' ONUDA ALMAYIN!!!! '' sonra demesinler o kadar anlatıyor da kendini farklı yere koyuyor diye!  Ama hocam bu dolar kurunda bu pahalılıkta nasıl eczane ilacı alalım? Paran yoksa doğal yap! Bugün bedava çeşmeden içtiğin suyu dışarıda iş....ken para veriyorsun değil mi? Bu dünya böyle bir dünya sen 3 lira 5 lira peşindeysen yapma, girme bu hormon işlerine ey genç arkadaşım, ey yaşıtlarım, ey büyüklerim! Canınız sağlığınız bu kadar mı değersiz? Direk tüm kan dolaşım sisteminize nerede nasıl üretildiğini bilmediğiniz '' ÇALIŞIYOR İŞTE '' diye geçiştirdiğiniz ürünleri sokacak kadar sağlığınıza düşmansanız o sizin tercihiniz. Bu kan dolaşım sisteminiz ile kanınıza giren zeytin tanesinin kabuğunun üzerindeki tortu dahi vücudunuzun her yerinde dolaşıyor! Evet anlık insanlalar ölmüyor belki ama 1 yıl 5 yıl 20 yıl sonra ak ciğerleriniz de beyninizin sağ lobunda mide çeperinizde kötü huylu geri dönünüşü güç veya imkansıza yakın olan hastalık veya hastalıklarla tanıştığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. O alırken oh 100 lira 200 liraya yarım yamalakta olsa çalışır ürün buldum seviniciniz aylar, yıllar sonra ödemesi güç sağlık sorunları ile karşınıza çıktığında ne demek istediğimi anlayacaksınız.  Bu ürünleri babanızın oğlundan alsanız yine güvenmeyin! Gözünüzle görseniz yine güvenmeyin! BU PİYASA AKLINIZIN ALAMAYACAĞI KADAR KARANLIK! ECZANE İLAÇLARI ÜLKE GÖZETMEKSİZİN KULLANIN, KULLANILMASINI TEŞVİK EDİN!