Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Revolex

Swiss nutrition hakkında

Önerilen İletiler

Revolex    11

Başlıkta belirttiğim markayı bir çoğumuz duymuş ve görmüşüzdür. Sayfalarında ürünlerinin lab sonucunu vs paylaşmaları ayrıca dikkatimi çekti. Ayrıca bir çok sporcuya da sponsor olduklarını gözlemledim. Deneyimi olanlar deneyimlerini görüşleri olanlar görüşlerini paylaşabilirler mi? :) @otopsicikedi @Vural2 @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yasarprime    7

Henüz geçen hafta Whey Gold ürününü aldım bisküvi krema aromalı olanını tadı gayet güzel karışma konusunda da sıkıntısı yok sindirim olarak da rahat içerik olarak da sağlam şeker oranı çok az alınabilecek en iyi markalardan birisi şuan bence Türkiye de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Aynı değil sanırım ya 

Bende ayni değil diye biliyorum. Yalniz firmada iyi bütçe var herkese sponsor oldular maşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, Şimdi yazdı:

Bende ayni değil diye biliyorum. Yalniz firmada iyi bütçe var herkese sponsor oldular maşallah 

aynı hocam sorduğum özellikle aynı firmalarmış satıcı hem tren hem kreatin satıyor 😄

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alayına35f    10
Larues, 9 dakika önce yazdı:

Aynı bir gün bu markanın wp yazdım ilaç sormuştum biz supplement satıyoruz dedi 30 dk sonra wpden biri yazdı ilaç mı lazım diye numaramı nerden aldınız diyince siz bizim oraya yazmışsınız dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
kartalfitness, 8 dakika önce yazdı:

aynı hocam sorduğum özellikle aynı firmalarmış satıcı hem tren hem kreatin satıyor 😄

Saticilar öyle de swissin üreticileri onlar mı onu bilmiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan, 4 dakika önce yazdı:

Saticilar öyle de swissin üreticileri onlar mı onu bilmiyorum.

kankam suplement firmasının içindeki elemanlar üretiyor swiss pharmayı çok net ispatlarımda forum kuralları gereği işte ama firma sahibide dahil mi bilmiyorum günahını almayayım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hectorr    0
kartalfitness, 2 dakika önce yazdı:

kankam suplement firmasının içindeki elemanlar üretiyor swiss pharmayı çok net ispatlarımda forum kuralları gereği işte ama firma sahibide dahil mi bilmiyorum günahını almayayım.

İlaçları kullandın mı hocam peki nasıl önerirmisiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Hectorr, 1 dakika önce yazdı:

İlaçları kullandın mı hocam peki nasıl önerirmisiniz

Değişiyor çevremden kullanan var ismini duyunca hayatta çalışmaz demiştim ama baya baya değişti adam pahalı da 40-50 Euro arası 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Sponsor olduğu sporcu grubuna şunu paylaşın bunu paylaşın gibi emirler yağdırırken mesajı gözden kaçıran ve birini uygulamayı unutan bir hocamız sıfır uyarıya ve ikaza rağmen haberi bile olmadan ekipten atılmış, marka hakkında gerisini söylememe gerek yok kullananlara afiyet bal şeker olsun :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky, 56 dakika önce yazdı:

Sponsor olduğu sporcu grubuna şunu paylaşın bunu paylaşın gibi emirler yağdırırken mesajı gözden kaçıran ve birini uygulamayı unutan bir hocamız sıfır uyarıya ve ikaza rağmen haberi bile olmadan ekipten atılmış, marka hakkında gerisini söylememe gerek yok kullananlara afiyet bal şeker olsun :) 

Hiçbir şey göründüğü gibi değil işte, halbuki sosyal medyadan ne kadar güzel geliyor, insan özeniyor keşke bana da sponsor olunsa diye. Ama işin arkası bambaşkaymış

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Geleceğin Olympia'sı, 2 saat önce yazdı:

Hiçbir şey göründüğü gibi değil işte, halbuki sosyal medyadan ne kadar güzel geliyor, insan özeniyor keşke bana da sponsor olunsa diye. Ama işin arkası bambaşkaymış

Sadece bu konu değil ki hayatta her seyin bir arka planı vardır sadece görüp şahit olduğuna inan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.