Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Sahte zpch! kanmayın, kandırılmayın

Önerilen İletiler

Bay-T    4.239

Şimdi bu konuda sahte zphc konusuna değinmek istiyorum ülkeye ilk girdiği zaman popüler olan ama sonra sahtesi dünya piyasasına çıkmasıyla tüm güveni kaybeden ve eski popülerliği kaybolan ciddi güven zedelenmesi yaşayan marka zphc. Balkan pharma gibi balkan pharma da 2018-19 yıllarına kadar dünyada en çok sahtesi üretilen markaların başında geliyordu çünkü markanın kod sistemi sıkıntılıydı ve bundan yararlanıp fake üreticiler çok ekmek yedi. Ama balkan 2019-20 gibi yeni bir hamle yaptı check kodları ve hologram ile o yıllardan bu günlere kadar asla taklit edilemedi.

Şimdi aynı sorunla zphc savaşıyor o yüzden tüm sporcular çok dikkatli olsun.

Platformda görüyorum fake zphc almış adam diyor ki  OLSUN ÇALIŞIYOR veya SATICIM BU TAKLİT AMA ÇALIŞTIĞINI SÖYLEDİ.

Gibi diyaloglar kol geziyor forumun her yerinde yazık. Sevgili dostlar bu ilaçlara hem gırla para veriyorsunuz hem de ne yaptığınızı bilmiyorsunuz bu çok yanlış. Şimdi buraya rehber konu niteliğinde bir arşiv bırakıyorum ona göre dikkatlice okuyun, gözlemleyin sonra yok bilmiyorum kandım demeyin.

ŞUAN PİYASADA TÜRKİYE VE DÜNYA PİYASASINDA ANORMAL DERECEDE FAZLA ZPHC ÇAKMASI VAR!

ANA FİRMA BİLE BU DURUMDAN ÇOK MUTSUZ ÇÜNKÜ KİMSE KORKUSUNDAN ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMİYOR ARTIK

1.thumb.png.516af27fb22f4784e5e4a87cd15422da.png 11.thumb.jpg.989c00a82a3ac14c2be93cf79a885d1a.jpg post-32833-1576476492.jpg.290a237261371ede985dba6d610513aa.jpg post-32833-1576476496.jpg.99622da2af870456079d87a667f1d049.jpg 

2.jpg.6b3873a24ecf62be52e3b0713cbff615.jpg 3.jpg.feb0ac990ac62c1569264b3b1f64300f.jpg 4.jpg.6624b92b6badac65579dd1471e9ace4b.jpg 5.jpg.994028b0d78dc12f60c0a408df13182c.jpg 6.thumb.jpg.bf1dcef4acfd096122369f3b303b22de.jpg 7.thumb.jpg.b413bef6e81bbc7a5630c8a499a109f7.jpg

8.jpg.579fef245550cd77d2c7c26c2e0c08a9.jpg 9.jpg.e823fcc7ee0713034dcc955d899dd7c4.jpg 10.jpg.f4ce1064151162fb86662c21edfccb95.jpg

W0wbAYU.thumb.jpg.8611be6cab87ea49f4b38b3b771ecf92.jpg vgf5snA.thumb.jpg.4df0ed18c6e33d3d6a3e6b8057785789.jpg 9ugl0qT.thumb.jpg.54a248f0101bda9440ae2d54cd76aba0.jpg oURfFHz.thumb.jpg.aaa775b9a48fcdda067d470be9221633.jpgGwcXr7F.thumb.jpg.f94f1a6de7c00146ff9448b9801cd881.jpg

post-32833-1576476500.jpg.6468ea6c5fb51def0a0b95fbbabd5270.jpg post-32833-1576476505.jpg.bf706ae1bc6870c8c4330c5cfa8bf65c.jpg post-32833-1576476509.jpg.98237616ce1699ebe6d690aad1b041c7.jpg post-32833-1577157084.thumb.jpg.41bcc6100f44708bfacc04870ee37c14.jpgpost-32833-1577157090.thumb.jpg.997309bdd1984b2741de72154775afc3.jpg post-41018-1609078614.thumb.jpeg.822de90a88b52bcd07dd0dfb568c573c.jpeg

Tüm detayları ile görseller ile anlatmaya çalıştım tercih etmeden mutlaka bu detaylara dikkat edin.

Mümkünse hiç bulaşmayın malum hava kararınca at izi it izine karışır.

SAHTE ALINAN ZHPC ÜRÜNLERİNE DAİR KONULAR

ZPHC İÇERİK KONUSU İLAÇLARI %80 DOLU TAM İÇERİK YOK NE YAZIK Kİ

( ORİJİNAL ZPHCDEN BAHSEDİYORUM )

• Beğen 11
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993

Kesinlikle hocam bana kim sorsa uzak dur diyorum.Hem o kadar para vereceksin hem de orjinal olduğundan emin değilsin.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Bay-T, 1 saat önce yazdı:

Şimdi bu konuda sahte zphc konusuna değinmek istiyorum ülkeye ilk girdiği zaman popüler olan ama sonra sahtesi dünya piyasasına çıkmasıyla tüm güveni kaybeden ve eski popülerliği kaybolan ciddi güven zedelenmesi yaşayan marka zphc.

ilaçların kendi orjinal siteleri hakkında bir başlık açmalı bilgili bi abimiz. minik harf değişiklikleriyle dolandırıcılık yapıyorlar. 

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Yalnız bişey söylemek istiyorum. Zphc.hk adresini yazınca zaten orjinal zphc.com adresine giriyo bu nasıl oluyo anlamadım.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Vural2, 4 saat önce yazdı:

Kesinlikle hocam bana kim sorsa uzak dur diyorum.Hem o kadar para vereceksin hem de orjinal olduğundan emin değilsin.

Noktasına kadar katıldığım yorum. @Bay-T harika olmuş eline sağlık.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7

sahte site sahibi orjinal siteye domain yönlendirme yapmış anlaşılmasın diye.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zphc medicine yazanlar da sahte ben kullandım sıfır etki. Ürünlerin sahtesini kullanacağınıza hiç kullanmayın daha iyi.

Ayrıca ali express de zphc ilaç boş kutu bile satılıyor oradanda bakıp orijinal sahte karşılaştırması yapabilirsiniz.

tarihinde baltalı hano tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Vural2, 01.04.2023 - 18:45 yazdı:

Bay-T, 01.04.2023 - 17:23 yazdı:

Mümkünse hiç bulaşmayın malum hava kararınca at izi it izine karışır.

Yazımın son cümlesini okusun tercihte bulunacaklar anlayana yeterli zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JoskeGymdrm    0

Orijinallerinin bile orijinal olduğu şaibeli bir marka gerçekten kullanan herkese Allah kolaylık versin .o kadar çok çakması var o kadar çok çakma internet sitesi varki adamlar dolandırmak için tüm imkanları kullanmışlar şaşırıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JoskeGymdrm, 20 dakika önce yazdı:

Orijinallerinin bile orijinal olduğu şaibeli bir marka gerçekten kullanan herkese Allah kolaylık versin .o kadar çok çakması var o kadar çok çakma internet sitesi varki adamlar dolandırmak için tüm imkanları kullanmışlar şaşırıyorum 

güvenilir bir satıcıdan ve sitesinden check edildiği sürece sorun olacağını düşünmüyorum ama suan piyasada çok çakması var evet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RPood    7

Bu konuyu aldıktan sonra görmem 😔😔 kullanıyorum ama yeni başladım bir süre sonra test yaptırıp bakıcam 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
RPood, 28.06.2023 - 07:18 yazdı:

Bu konuyu aldıktan sonra görmem 😔😔 kullanıyorum ama yeni başladım bir süre sonra test yaptırıp bakıcam 

Çok fazla sahtesi var o riske girmeseydin keşke. Vücuduna sokmadan defalarca düşün çünkü bir kere girince vücuda ne olduğu belli olmayan şeyler sonuçlarıda enteresan olabiliyor ama bugün ama yarın ama yıllar sonra. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Çok fazla sahtesi var o riske girmeseydin keşke. Vücuduna sokmadan defalarca düşün çünkü bir kere girince vücuda ne oldupu belli olmatan şeyler sonuçlarıda enteresan olabiliyor ama bugün ama yarın ama yıllar sonra. 

Hocam bu adamda zphc medicine var kendi distribütörleri sitesi bas bas bağırıyor medicine fake zphc.com orjinal diye sahtesinin kesin olduğu bi ürün kullanıyor adam hala vurup denicem diyo buna laf anlatamassın vücudu iltihap kapıp serumları yiyince aklı başına gelir anca 😂

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
KlasikFizik, Şimdi yazdı:

Hocam bu adamda zphc medicine var kendi distribütörleri sitesi bas bas bağırıyor medicine fake zphc.com orjinal diye sahtesinin kesin olduğu bi ürün kullanıyor adam hala vurup denicem diyo buna laf anlatamassın vücudu iltihap kapıp serumları yiyince aklı başına gelir anca 😂

Maalesef öyle ama acemilik bu forumda kimleri gördük ne hatalar yaptılar zararın neresinden dönerlerse kardır. Ben arkadaşın yerinde olsam asla vücuduma sokmam bizim Türklere has bazı genetik yetiştirilme sorunlarımız var mesela para verdim çöpe mi atayım gibi? Sanki vücuduna su sokuyorlar bu işlerin şakası yokkkk :( Bilinçli bir toplum olması lazım bunun içinde. @Bay-T tayfun abi yıllardır bilgilendirir burada insanları markalar hakkın da ama herkes aynı hatayı yapıyor önce satın alıyor sonra araştırıyor. :) Birde artık satıcılara kanmayın onlar paranızı nasıl alır onun derdindeler çoğu anasını boyar babasına satar derdi @Loving :D:) Dikkat edin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Screenshot_20230707_021724_Chrome.thumb.jpg.1db727d41968251d4df794b1fc79c266.jpg

Selamın aleyküm.  Hocam şimdi doğru mu anladım emin olmak için soruyorum.

www.zphc.hk

www.zphc.com

Bu ikisi orjinal diğerleri sahte site doğru öu

Gerisi sahte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Bay-T
      Evet geçmişte sahte zphcler ile alakalı konu açmıştım dostlar onu yine aşağıda paylaşacağım. Şimdi size dünya genelinde sahte olmayan gerçek olan zphc nin 1,2 grubuyla yapılan janoshik testlerini paylaşacağım. Markanın bu iki grubu muhtemelen tüm grupları tam dolu değil o yüzden bu markayı tercih etmeden 10 kere daha düşünseniz iyi olur. Sahte olanlarının içeriğini hiç konuşmuyorum bile bakın.

Diğer sahte zphcler ile alakalı açtığım konu okumak isteyenlere.

biraz önce ofiste tv açtım zap yaparken bir de ne göreyim Yer izmir arkadaşlar hangi markaya ait olduklarını bir kaç yere sordum tel ile dönüş yapacaklar kimindir neyindir gibi öğreneyim onuda paylaşırım.
      güncelleme : MARKA HELIX LABS kullananlara geçmiş olsun nerede nasıl üretildiğini görün paranıza zamanınıza hadi hepsini geçtim sağlığınıza yazık.
      http://www.gazetevatan.com/turkiye-sampiyonu-gozaltina-alindi-yurtdisindan-turkiye-ye-getir-1367228-gundem/

Arkadaşlar uzun zamandır yoktum demişler ki öldü. Söyleyin onlara @Bay-T geri döndü  yahu arkadaşlar nasıl özledim forumu sizi anlatamam işlerimden sebep yurt dışındaydım korona vs derken iş hayatımız da bireysel yaşantımızda bom b+++k oldu. Ne spora ne foruma bakamadım ama şükür hayatın kısmen normalleşmeye başlamaya yaklaşmasıyla bizlerde moral depoladık ve dedim ki piyasa da kim ne yapmış. Geçtiğimiz günlerde istanbul da anadolu yakasında 2,3 yer basılıyor ve en büyük yakalanmalardan birisi olarak sayılan baskının videosunu aşağı bırakıyorum yapan kişilerin ismine kadar markalara kadar bilgi gelmişti  ve şuan yerli piyasaya çıkan en az 5 ve üzeri markayı da bu adamlar yapıyor diyorlardı video izleyince doğruymuş dedim. piyasada çokça ürün var burak hocaya da söyledim görünce şaşırdı diyemem yapanları en az benim kadar tanıyormuş zaten asıl ben şaşırdım diyeyim  neyse bakallımmmmmm 1 haziran da salonlarda görüşmek üzere selamlar olsun. aldığım son bilgilere göre balkan dahil piyasaya yakalanmadan önce 2 milyon tl üzeri ürün dağıttıkları söyleniyor.
      yakalanan ve adamların çete olarak yaptıkları toplam gruplar
      thaiger pharma alpha avory generic vermodje  rootcell peptidler sarmlar da var işin içinde piyasa çok kötüydü bu coronayı fırsat bilip tamamen yayılmışlar çok dikkat edin derim.ve videoda gözükenlerin dışında daha 3,4 farklı markada var.hatta bu adamlar tek kişi değil tepe noktalardan birileri var işin içinde çok detay vermiyeceğim sıkıntı olabilecek mevkidekilerden bahsediyorum.sakın o kod efendim abd ürünü yok malta ürünü yok rusya ürünü kanmayın çinliler bugün ferrarinin aynısını yapıp satıyorlar haberiniz olsun  
      http://video.haber7.com/video-galeri/163944-istanbulda-kacak-ve-sahte-ilac-operasyonu

• Yazan: Mlt44
      Sahte steroid test kitleri spesifik substratlarla renk değişikliğine gore spektrofotometre analizi
      https://www.amazon.com/ROIDTEST-Complete-Steroid-Testing-System/dp/B01BLQYGN8

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.