Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baltalı hano

Tren ace ve ürünler hakkında 3 bilinmeyenli bir denklem

Önerilen İletiler

Herkese merhaba ben 5 haftadır Tren acetate küründeyim daha önceden kür yaptım fakat bu kürde garip bir problemim var.

Kişisel Bilgiler:

Boy:177

Kg:84-85

Ben kürde başladığımda zphc medicine ile yani zphc nin sahtesi ile başlamıştım. Bunun sebebi daha önceden ilk kürüm olan boldenone ve enanthate kürünü de ondan almıştım ve baya iyi gelişim göstermiştim fakat şu an anlıyorum ki only testo tarzı bir küre girmişim.

Şu an içinde olduğum Kür Haftada 3 vurum toplam 300mg Tren ace 450mg Testo Prop 30mg Oxandrolone 30mg Winstrol 1 ünite Genotropin

2 hafta: 100mg zphc Testo Prop 100mg zphc Tren ace ve 50mg Oxydine Testo Prop yaptım. İlk gün kabus yaptı veaşırı dalgınlık hali oldu sinir libido vb aşırı durumlar olmadı sanırım kabusta Testo propun kana hızlı karışmasından dolayı oldu ama ben bunu Trenden dolayı sanmıştım.

3. hafta Pharmagroup kullandım 100mg Testo Prop 100mg Tren Ace 50mg Oxydine Test Prop olacak şekilde. Bunda da bi değişiklik görmedim ve öve öve bitiremedikleri Treni neden bu kadar abarttıklarını düşünmeye başlamıştım. Bu arada bu 3 hafta boyunca karbı kısarak güzel bir diyet içerisindeydim ama damarlanma yinede baya vardı.

4. Hafta (reklam gibi algılanmasın diye ismini vermek istemiyorum) X ürününü kullandım ve aşırı, sinir hırs, özgüven vb geldi sanki o bütün kötü etkiler gitmiş yerine sadece iyi olanlar kalmış gibiydi ve ilacı vurunca ve vurduktan sonra hafif tatlı bi yanma sızı oluyordu 3-4 gün aşırı saldım kendimi ramazan ayınında etkisiyle tatlı çikolata şu bu derken baya kirli bi beslenme yaptım fakat çok garip bi şekilde yağlanmadım sadece östrojen kaynaklı sanırım ve glikojen depolarının da etkisiyle baya pump olmaya ve şişmeye başladım göğüs ucunda hassasiyet olmadığı ve libido düşüşü, duygusallık gibi etkilerde olmadığı için östrojeni baskılamak istemedim sadece proviron aldım son zamanlarda.

Benim sorum sizce yeni ilaç ile kürü uzatmalı mıyım diğer ilaçlar çalışmadığı için sanırım only testo tarzı bir şeydi yine eski kullandıklarım. Şu an 4 vurumluk Tren kaldı kürü kaç hafta yapacağım arasında da kararsızlıklar yaşıyorum hedefim tam define bir hale gelip yağ hücrelerini büyük çoğunlukla yok etmek istiyorum.

Merak edenler için koruycular ve vitaminleri de ekliyorum:

Proviron, Liv 52, Udca, Nac900

1200iu D vitamini, B Complex, Çinko, Demir, Kolajen, Balık yağı, Cla, 5 HTP, Oceon Capllus, Ginko Biloba, Selenyum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.539

Tren kürü en fazla 8 dozaja göre belki 10 hafta yapılması tavsiye edilir. Elimdeki kalanlar ile anladığım kadarı ile 1 hafta daha devam edebileceksin.

Maddi olarak sorunun yok ise madem küre girdin en azından 8 haftaya tamamlamalısın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 17 dakika önce yazdı:

Tren kürü en fazla 8 dozaja göre belki 10 hafta yapılması tavsiye edilir. Elimdeki kalanlar ile anladığım kadarı ile 1 hafta daha devam edebileceksin.

Maddi olarak sorunun yok ise madem küre girdin en azından 8 haftaya tamamlamalısın.

Hocam peki bunu yaparken sizce eski ürünü de baz alarak mı süreyi devam ettireyim yoksa yeni ürünü kullanmaya başladığım süreden mi devam edeyim.

Birde dozajlamayı sizce nasıl ayarlamam daha doğru olur 100 tren 100 testo olarak mı yoksa 100 tren 150 testo gibi mi daha uygun olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539

Ben olsam toplamına bakar 8-10 haftada bitirirdim kürü. Testosteron biraz daha yüksek olabilir trenden önemli olan trenin son enjeksiyonundan sonra testosterona 1 ay daha devam etmek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    53
Rdm, 43 dakika önce yazdı:

Ben olsam toplamına bakar 8-10 haftada bitirirdim kürü. Testosteron biraz daha yüksek olabilir trenden önemli olan trenin son enjeksiyonundan sonra testosterona 1 ay daha devam etmek.

Hocam 25 haftalık kür planladım.                         10hafta testo e boldenon 2şer ml haftalık.                  18ci haftaya kadar testo e boldenon 2şer ml haftalık buradaki 8haftada tren eklemeyi düşünüyordum 1ml tren 200 mg haftalık 1ml yeterlimidir tren bittikten sonra 18ci haftada 2hafta daha boldenon ile devam edip boldenonu da bırakıp son 5haftayı testo e masteron ile sonlandırmayı planlıyorum kan değerlerine göre daha önce tren kullanmadım 2kür yaptım 10 hafta 20 hafta olarak testo boldenon kullanmıştım ozamanda birde 12haftalık only testo kullandım boy 170 kilo 83 profil fotoğrafım define halim trenin dozu ne olmalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim, bunu bilmiyordum. Bir ay kadar Testoya devam etmenin sebebi tam olarak nedir? Bir de Testoya devam ederken dozajlamayı replasman dozunda mı yoksa aynı 150mg dozunda mı ilerletmeliyim tekrardan teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
Darkdefender, 1 saat önce yazdı:

Hocam 25 haftalık kür planladım.                         10hafta testo e boldenon 2şer ml haftalık.                  18ci haftaya kadar testo e boldenon 2şer ml haftalık buradaki 8haftada tren eklemeyi düşünüyordum 1ml tren 200 mg haftalık 1ml yeterlimidir tren bittikten sonra 18ci haftada 2hafta daha boldenon ile devam edip boldenonu da bırakıp son 5haftayı testo e masteron ile sonlandırmayı planlıyorum kan değerlerine göre daha önce tren kullanmadım 2kür yaptım 10 hafta 20 hafta olarak testo boldenon kullanmıştım ozamanda birde 12haftalık only testo kullandım boy 170 kilo 83 profil fotoğrafım define halim trenin dozu ne olmalı 

Yeni bir konu açarsan daha çok kişi görür ve daha doğru cevaplar alabilirsin. Bir de nokta (.) işareti kullanmanı şiddetle tavsiye edebilirim :) Ve gerçekten ne zaman ne kullanmak istediğini anlamadım, Boldenon'u 20 hatta 24 haftaya kadar devam edip, sonra duruma göre tren devam etmen daha iyi olacaktır. Boldenon ile tren pek  birlikte kullanılan bir ikili değil.

baltalı hano, 32 dakika önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim, bunu bilmiyordum. Bir ay kadar Testoya devam etmenin sebebi tam olarak nedir? Bir de Testoya devam ederken dozajlamayı replasman dozunda mı yoksa aynı 150mg dozunda mı ilerletmeliyim tekrardan teşekkürler.

Nor19 grubu sonrası deca dick denilen ereksiyon kaybına karşı önlem olarak kullanmak gerekli. Deca'da daha sabıkalı olsa da bence tren sonrası da testosterona devam etmek, pct süreci için de daha iyi olacaktır. Mümkün olduğunca normal  kullandığın dozlarda, eğer mümkün değilse en azından TRT dozda kullanmalısın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 15 saat önce yazdı:

Yeni bir konu açarsan daha çok kişi görür ve daha doğru cevaplar alabilirsin. Bir de nokta (.) işareti kullanmanı şiddetle tavsiye edebilirim :) Ve gerçekten ne zaman ne kullanmak istediğini anlamadım, Boldenon'u 20 hatta 24 haftaya kadar devam edip, sonra duruma göre tren devam etmen daha iyi olacaktır. Boldenon ile tren pek  birlikte kullanılan bir ikili değil.

Nor19 grubu sonrası deca dick denilen ereksiyon kaybına karşı önlem olarak kullanmak gerekli. Deca'da daha sabıkalı olsa da bence tren sonrası da testosterona devam etmek, pct süreci için de daha iyi olacaktır. Mümkün olduğunca normal  kullandığın dozlarda, eğer mümkün değilse en azından TRT dozda kullanmalısın.

çok teşekkürler hocam aynı dozlarda testo ile devam edeyim o halde hem kür sonrası çöküşe de en azından bi miktar faydası olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baltalı hano, 30.03.2023 - 08:52 yazdı:

çok teşekkürler hocam aynı dozlarda testo ile devam edeyim o halde hem kür sonrası çöküşe de en azından bi miktar faydası olur.

Kanka tren sonunda 1 ay testo kullanimin bitince yorumuma alinti yapar misin neler yasadin, kac kilo kazandin, yararlari, zararlari ne vs.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: trenmonster
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kişisel detaylarım:
      Yaş 19  Boy 194 103 kg %15-%17 yağ oranı Kür detaylarım şu şekilde:
      SP Labs Trenbolone Enanthate
      hafta 400 hafta 600 hafta 400 Vurdum Ürünün kodunu okuttum orijinal diyor ama henüz bir yan etki hissetmedim. Sadece bir kaç kg koydum ve ara sıra daha fazla terliyorum. 
      Ağırlıklarım :
      Öncesi Bench 115 kg Şuan 125 kg. (3. hafta) Olması gerektiği gibi mi çalışıyor yoksa bir şeyi yanlış mi kullanıyorum + yanında ekstra bir şey alınmalı mı?

• Yazan: jasyak
      Herkese selamlar,
      Sizlerden bi konu hakkında yardım almak istiyorum. Kilo verme sürecindeyim beslenmende makro mikro düzenime kalori açığına dikkat ediyorum. Ayrıca antrenman + yarım saat kardiyoya da dikkat ediyorum bunlarda hiç sıkıntım yok kilo da veriyorum yardım istediğim konu hangi takviyeleri kullanmalıyım hem genel sağlık hem süreci bi miktarda olsa hızlandıracak şeyler. elimde yurtdışından bizzat kendim alıp getirdiğim:
      Tongatali ashwagandha fenugreek extract semsc selenium d3 bromelain Gibi şeyler var hepsini aynı anda bilinçsizce kullanmak istemiyorum. Bu yazdıklarım dışında önereceğiniz hem yağ yakımını destekleyecek ya da genel sağlık için takviyeler önerirseniz çok mutlu olurum. aklıma gelenler yohimbine magnezyum çinko omega3 nac600 gibi şeyler umarım sorumu anlatabilmişimdir şimdiden teşekkürler. @Diver @Oathbreaker
    • Yazan: Weeliz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Testo e Bolde kürümün 9. haftasını bitirdim devam edip etmemek konusunda kararsızım.
      20 yaş 83 kilo %20 yağ oranı Civarı bir durumdayım. Kür içeriğim;
      500Mg Testo E  320Mg Bolde Kullanıyorum.
      Boldenone un dozunu arttırıp biraz daha mı devam etmeliyim? Yoksa define olmak için farklı ilaç kombinasyonlarına mı geçmeliyim? Eğer farklı ilaç kombinasyonlarına geçmemi öneriyorsanız bu ilaçlar hangileri olmalı?
    • Yazan: Fkehlibar
      Merhaba, arkadaşlar nasılsınız?
      9 haftalık enjeksiyonlar;
      npp test prop masteron (haftalık 3x100 ml) Haplar;
      anavar winstrol (günlük 40 mg) Düzeniyle 8. Haftamdayım. Hapları 6 hafta kullanıp 2 hafta ara verdim. Aynı zamanda 6 haftada proviron kullandım. 5 hafta boyunca hiç e2 ye müdahale etmedim. 119 a çıktı. 4 günde 1 şeklinde arimidex kullanacağım. Göğüs ucunda batma var gece yatmadan her gün 10 mg tamoxsifen kullanıyorum.
      Kendim hakkında da bilgi vereyim:
      Boy 178 cm Kilo 78 Yağ oranı %9. Total testo:3460 (ref aralığı 240-870) lh,fsh 0,1 Sorularım;
      4 gün oldu göğüs ucu batması hala geçmedi bunun için ne yapmalıyım?
      Total kolestrol:192 (ref aralığı 130-200) LDL:153 (ref aralığı 0-130) HDL:29 (ref. Aralığı 35-60) Kolestrol için omg3 2000mg üstüne çıktım. Alfa lipoik asit günlük 200 mg kullanmaya başladım.
      LDL ve HDL için başka ne yapmalıyım ?
      E2:89  Daha da düşürmeli miyim ?
      Son olarak 6 hafta olacak şekilde tren acetat düşünüyorum.
      Bunun için prolaktin yükselmesine dikkat etmem gerekiyor? Sizlerin önerileri neler olur? İlk kürüm only testo şeklinde 8 haftaydı sonrası da yukarıda yazdıklarım.
      Ayrıca belki sorularım için lazım olur diye günlük kullandıklarım;
      omega3 (ocean 2400 mg) magnesium(newday complex 250 mg) çinko (zinco220) mucovit1200 milkthistle(naturessupreme) ester c ( naturessupreme 500 mg) D vit. (Günlük 6000iu) @Askabar @godofdark @Semih Erarslan @Emrah @otopsicikedi @metinav @Oathbreaker @rastlantisal @GHOST

• Yazan: Pnshr
      Merhabalar hocalarım. 
      İlk Tren Testo e. kürüm için dozları nasıl tutmamı önerirsiniz. 
      ÖRNEĞİN;
      İlk başta 250 mg only Testo ile 5 hafta devam edip 
      5. Haftadan 14. Haftaya kadar 200mg testo, 250-300 mg Tren ile 10.Haftayı tamamlamak (8HAFTA Tren ile devam etmiş olucam) 14. Haftadan sonra da bi süre TRT dozu ile dinlenmeyi düşünüyorum. Koruyucuları vs. alacağım şu anlık doz nasıl sizce? ( 3. Kürüm olacak)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.