Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Artizz

Yüzücüyüm ilaç olarak ne kullanabilirim

Önerilen İletiler

Artizz    0

Milli takıma hazırlanan profesyonel yüzücüyüm,testo masteron kürüne girmeyi düşünüyorum,kısa mesafe yüzüyorum,patlayıcı kuvvete ihtiyacım var masteronun nabız azaltan bir etkiside olduğu için onu kullanmayı istiyorum,testoyuda kuvvet patlayıcı güç için,siz neler düşünüyorsunuz neler kullansam daha iyi olur? @Rdm @Vural2 @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Artizz    0
MuscleBoxer, 3 dakika önce yazdı:

Adamın sorduguna bak senın verdıgın cevaba bak 

Girip veya girmemeyi sormadım neler kullansam daha iyi olur dedim ama pek okumadı galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Artizz, 2 saat önce yazdı:

Milli takıma hazırlanan profesyonel yüzücüyüm,testo masteron kürüne girmeyi düşünüyorum,kısa mesafe yüzüyorum,patlayıcı kuvvete ihtiyacım var masteronun nabız azaltan bir etkiside olduğu için onu kullanmayı istiyorum,testoyuda kuvvet patlayıcı güç için,siz neler düşünüyorsunuz neler kullansam daha iyi olur? @Rdm @Vural2 @metinav

AAS'lere bulaşmanı tavsiye etmem yaşın itibariyle. Hormon dengeni bozmayacağı için anlık olarak etki veren efedrin kullanmayı düşünebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 yaşında doğal testo döngünü kapatma , zaten hormonların yeni yeni gelişmeye başlıyor , illa bir şey kullanacağım diyorsan eczaneden broksin şurup al içinde efedrin bulunduruyor , yarışlardan önce kafein aspirin efedrin yap performansına çok iyi yansır.

tarihinde Anayurt Oteli tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi de adam nabız azaltan etkisi için masteron demiş siz de efedrin önermişsiniz o da nabız hızlandırıyo.

bence peptid ya da dmaa kullanabilirsin. Hem büyümen durmadıysa peptid ile boyun da uzayabilir.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Artizz    0
Rdm, 2 saat önce yazdı:

AAS'lere bulaşmanı tavsiye etmem yaşın itibariyle. Hormon dengeni bozmayacağı için anlık olarak etki veren efedrin kullanmayı düşünebilirsin.

Teşekkür ederim deneyeceğim

baltalı hano, 1 saat önce yazdı:

İyi de adam nabız azaltan etkisi için masteron demiş siz de efedrin önermişsiniz o da nabız hızlandırıyo.

bence peptid ya da dmaa kullanabilirsin. Hem büyümen durmadıysa peptid ile boyun da uzayabilir.

Kısa mesafe yüzüyorum nabız çok etki etmeyedebilir denemek lazım

Anayurt Oteli, 1 saat önce yazdı:

18 yaşında doğal testo döngünü kapatma , zaten hormonların yeni yeni gelişmeye başlıyor , illa bir şey kullanacağım diyorsan eczaneden broksin şurup al içinde efedrin bulunduruyor , yarışlardan önce kafein aspirin efedrin yap performansına çok iyi yansır.

Uzun mesafelerde sıkıntı yaşayabilirim ama kısa da bunu deneyeceğim umarım kalple ilgili sorun yaşamam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
quacky, Bir saat önce yazdı:

Aslında tam doğru cevabı vermiş. 18 yaşında birine verilmesi gereken tek cevap o başlıktır. Siz şimdi yardımcı olduğunuzu düşünüyorsunuz ama kötülük yapıyorsunuz. Üstüne bir de milli olmayı düşünen bir sporcuya bunu hiç yakıştıramıyorum. Çok çalışarak elde etmesi gereken şeyi kısa yoldan sunmuş oluyorsunuz. Sonra ne oluyor? Türk sporcularından olimpiyatlarda doping şoku.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 20 dakika önce yazdı:

Aslında tam doğru cevabı vermiş. 18 yaşında birine verilmesi gereken tek cevap o başlıktır. Siz şimdi yardımcı olduğunuzu düşünüyorsunuz ama kötülük yapıyorsunuz. Üstüne bir de milli olmayı düşünen bir sporcuya bunu hiç yakıştıramıyorum. Çok çalışarak elde etmesi gereken şeyi kısa yoldan sunmuş oluyorsunuz. Sonra ne oluyor? Türk sporcularından olimpiyatlarda doping şoku.

Hocam size kısmen katılmıyorum, olimpiyat derecesindeki elit sporcuların bile çoğu dopingli. Doping olmasaydı o insan üstü performansları biz izleyemezdik, futboldan yüzmeye yüzmeden bisiklete her sporda var ve var olmaya devam edecek doping.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Geleceğin Olympia'sı, 2 dakika önce yazdı:

Hocam size kısmen katılmıyorum, olimpiyat derecesindeki elit sporcuların bile çoğu dopingli. Doping olmasaydı o insan üstü performansları biz izleyemezdik, futboldan yüzmeye yüzmeden bisiklete her sporda var ve var olmaya devam edecek doping.

Bunu çalıştığı kulübün doktoruna danışması daha doğru olur.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Dostum profesyonel bir sporcu isen, bir hocayla çalışmanı tavsiye ederim. İlaç almanın getirdiği yan etkiler sadece bedensel değil. Dolayısıyla seni psikolojik olarakta dengede tutacak, ilaç beslenme antremanınla ilgilenecek bir profesyonel hocaya ihtiyacın var.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Boş işlerle uğraşma kardeşim git performansını arttırmaya calis efedrinjn olası yan etkisinde nefessiz kalırsın body buuldnge benzemez bu. Doping alman gerekirse zaten hocan verir kendi başına iş yapma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Artizz    0
Probis, Bir saat önce yazdı:

Dostum profesyonel bir sporcu isen, bir hocayla çalışmanı tavsiye ederim. İlaç almanın getirdiği yan etkiler sadece bedensel değil. Dolayısıyla seni psikolojik olarakta dengede tutacak, ilaç beslenme antremanınla ilgilenecek bir profesyonel hocaya ihtiyacın var.

Dikkate alıcam teşekkür ederim

Larues, 51 dakika önce yazdı:

Boş işlerle uğraşma kardeşim git performansını arttırmaya calis efedrinjn olası yan etkisinde nefessiz kalırsın body buuldnge benzemez bu. Doping alman gerekirse zaten hocan verir kendi başına iş yapma

Efedrini ilk spor salonunda denemeyi düşünüyorum yarışlarıma kadar ondan sonra yarışımda da kullanıp etkisine bakacağım,denemeden bileceğimi sanmıyorum

Larues, 51 dakika önce yazdı:

Ve artık bi sınıra geldim gibi hissediyorum fazlasıyla antrenman yapmama rağmen kara antrenmanları su antrenmanları olsun derecelerim düşmüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.