Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ibrahiw

Enjeksiyon sonrası oluşan ödem nasıl geçer?

Önerilen İletiler

ibrahiw    3

Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce kalçadan yaptığım enjeksiyon ödem yaptı ve ağrısı hala devam ediyor ve bacağıma vuruyor topallıyorum.  2 ml testo 1 ml tren aynı enjeksiyona çekip kalçadan yaklaşık 25/30sn  gibi bir sürede enjekte ettim.

Enjekte ettikten sonra yaklaşık 30 sn kadar ovaladımda bölgeyi kolonyalı pamuk ile. ama 2. iğneden itibaren bir ağrı başladı belime ve bacağıma vuruyor. enjeksiyonu yaptığım bölgede sertlik var. Ne yapöam gerekiyor sıcak su torbası önerenler var , buz ile pres önerenler var ne yapacağımı şaşırdım. yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar. @Vural2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

exsaquiz    1
gönderildi (düzenlendi)

Birdahakine 1 ml e vitamini ile birlikte enjekte et 

tarihinde exsaquiz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahiw    3
exsaquiz, 9 dakika önce yazdı:

Birdahakine 1 ml e vitamini ile birlikte enjekte et 

birdahaki diye  bir şey kalmadı ilacı kestim. şuan olan ödemi nasıl geçirebilirim onun derdindeyim 1 hafta oldu bacağıma vuruyor ağrısı topallıyorum.  yinede çok sağol bilgilendirme için , eksik olma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Ödem atıcı ilaçlar kullan, diğer taraftan yaptır enjeksiyonu yeterince sterilize etmemişindir ya da ilaçlar steril değildir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    922

Eczaneden fast jel al. Ödem bölgesine sabah akşam sür 2 güne geçer 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahiw    3
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

Ödem atıcı ilaçlar kullan, diğer taraftan yaptır enjeksiyonu yeterince sterilize etmemişindir ya da ilaçlar steril değildir

ilaçlar sıkıntılı aynı markadan sorun yasayan bir çok insan var  , teşekkürler yorumun için. 

yarın ilk işim bu olacak sağol @Askabar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exsaquiz    1
ibrahiw, 19 saat önce yazdı:

birdahaki diye  bir şey kalmadı ilacı kestim. şuan olan ödemi nasıl geçirebilirim onun derdindeyim 1 hafta oldu bacağıma vuruyor ağrısı topallıyorum.  yinede çok sağol bilgilendirme için , eksik olma.

Bir süre ödem atıcı ilaçlar kullan geçmezse ya ameliyat ile aldıracaksın ya da çevrende bilen varsa enjektör ile çekebilir ödemi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

hirodoid jeli deneyebilirsin bende karından pregnyl vurmuştum deri altı  1 ml bile olmadı ki o bile şişlik yaptı 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    922
ibrahiw, 3 saat önce yazdı:

@Askabar @Testocu 2 gündür ikisinide kullanıyorum. suanlık bi faydası yok. bu iş büyük ihtimal hastanede bitecek

Nimokajin al o Zaman geçirir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahiw    3
Askabar, 12.03.2023 - 10:58 yazdı:

Nimokajin al o Zaman geçirir 

deneyim onuda bakayım olmadı hastane

@Askabar @Testocu @exsaquiz kalçadaki sertlik geçti ama sağ bacağım çok şişti var mı öneriniz Dr gidersem hangi bölüme gitmeliyim olayı nasıl anlatayım ?

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    922
ibrahiw, Bir saat önce yazdı:

@Askabar @Testocu @exsaquiz kalçadaki sertlik geçti ama sağ bacağım çok şişti var mı öneriniz Dr gidersem hangi bölüme gitmeliyim olayı nasıl anlatayım ?

Şişlik zamanla geçiyor bence doktora gitme benimde bacakta var 3-4 hafta oldu ama ağrı yok ama şişlik duruyor çok sorun etmiyorum açıkçası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

bana şöyle olmuştu, enjeksiyondan 2 gün sonra kalçada morarma oldu ilk önce, daha sonra kaşıntılar başladı, daha sonra sivilce gibi ucu kıpkırmızı oldu. sonra gün geçtikçe büyümeye başladı bir su şişesi kapağı kadar mesafeye yayıldı, dedim heralde ameliyatla falan aldırcaz inanılmaz acıyor çünkü. Sonra gittim bitane toplu iğne aldım kardeş, ocağı yaktım, ocakta o iğneyi iyice bir sımsıcak hale getirdim mikroplar vs de ölsün diye, sonra iğneyi o morluğa 7 8 sefer batırdım ve sıkmaya başladım. İçinden pıhtılaşmış simsiyah kan akmaya başladı, sıktıkça akıyodu dokunmazsam akmıyodu bir yarım saat uğraştım iğne batır çek sık vs. küçüldü epey şimdi bayağı ufak sivilce gibi bir nokta var çok önemli değil büyürse bakarız çaresine. 

Bu arada harbiden bodyciler olarak sağlıklı değiliz zihin olarak da bence veya ben mi öyle düşünüyorum millet mi öyle sanıyor bizi anlamadım. Anlatıyorum millete böyle geçirdim diyorum adamlar diyor oğlum ruh hastası mısınız manyak mısınız vs vs ulan bana niye normal geliyor bu :D

tarihinde gokalaf tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahiw    3
Askabar, 10 saat önce yazdı:

Şişlik zamanla geçiyor bence doktora gitme benimde bacakta var 3-4 hafta oldu ama ağrı yok ama şişlik duruyor çok sorun etmiyorum açıkçası 

ağrıda var topallıyorum, kalçadaki ödem buraya nasıl geçti onu anlamadım

gokalaf, 9 saat önce yazdı:

bana şöyle olmuştu, enjeksiyondan 2 gün sonra kalçada morarma oldu ilk önce, daha sonra kaşıntılar başladı, daha sonra sivilce gibi ucu kıpkırmızı oldu. sonra gün geçtikçe büyümeye başladı bir su şişesi kapağı kadar mesafeye yayıldı, dedim heralde ameliyatla falan aldırcaz inanılmaz acıyor çünkü. Sonra gittim bitane toplu iğne aldım kardeş, ocağı yaktım, ocakta o iğneyi iyice bir sımsıcak hale getirdim mikroplar vs de ölsün diye, sonra iğneyi o morluğa 7 8 sefer batırdım ve sıkmaya başladım. İçinden pıhtılaşmış simsiyah kan akmaya başladı, sıktıkça akıyodu dokunmazsam akmıyodu bir yarım saat uğraştım iğne batır çek sık vs. küçüldü epey şimdi bayağı ufak sivilce gibi bir nokta var çok önemli değil büyürse bakarız çaresine. 

Bu arada harbiden bodyciler olarak sağlıklı değiliz zihin olarak da bence veya ben mi öyle düşünüyorum millet mi öyle sanıyor bizi anlamadım. Anlatıyorum millete böyle geçirdim diyorum adamlar diyor oğlum ruh hastası mısınız manyak mısınız vs vs ulan bana niye normal geliyor bu :D

sen abartmışsın biraz brom 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exsaquiz    1
gokalaf, 9 saat önce yazdı:

Hacamat yapsaydın direkt dostum 😂😂

ibrahiw, 11 saat önce yazdı:

Şişlik olan bölgeye soğuk press yap geçer bi kaç güne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf, 8 saat önce yazdı:

zaten akıllı adam yarışmacı değilse ilaç kullanmaz normal değiliz biz :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahiw    3
exsaquiz, 6 saat önce yazdı:

Hacamat yapsaydın direkt dostum 😂😂

Şişlik olan bölgeye soğuk press yap geçer bi kaç güne

soğuk pres denemiştim ödem kalçadayken pek bi etkisini görememiştim , işe gidiyorum şimdi topal topal yarın eve geldiğimde bacağada yapayım bakayım

@exsaquiz bu ilaçlar yağlı ya büyük ihtimal dağılmadığından yapıyor bu ödemi , mesala oda sıçaklığında değilken soğuk olduğunda vurduğunda da çok ödem , ağrı yapıyor. soğuk presin bu yüzden yararından çok zararı olucağını düşünüyorum dağılmayacak gibi geliyor ilaçlar. bildiğin mantıklı bir açıklaması varsa yazar mısın yarın soğuk pres deneyeceğim. açıp kapatamıyorum bacağı oturmak yürümek zulüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exsaquiz    1
ibrahiw, 10 saat önce yazdı:

soğuk pres denemiştim ödem kalçadayken pek bi etkisini görememiştim , işe gidiyorum şimdi topal topal yarın eve geldiğimde bacağada yapayım bakayım

@exsaquiz bu ilaçlar yağlı ya büyük ihtimal dağılmadığından yapıyor bu ödemi , mesala oda sıçaklığında değilken soğuk olduğunda vurduğunda da çok ödem , ağrı yapıyor. soğuk presin bu yüzden yararından çok zararı olucağını düşünüyorum dağılmayacak gibi geliyor ilaçlar. bildiğin mantıklı bir açıklaması varsa yazar mısın yarın soğuk pres deneyeceğim. açıp kapatamıyorum bacağı oturmak yürümek zulüm.

Mantıklı bir açıklaması şu soğuk press ödemin yayılmasını önler ve şişliği azaltır baskılı şekilde yapman lazım, ve enjekte ettiğin ilacı çektigini düşünüyorum vucudunun steril olmayan ilaçlarda bu gibi sorunlar çok oluyor ama düzelmeye yakın seninki ucuz atlatmışsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tritren89    16

öncelikle arkadaşa geçmiş olsun:) Benim arkadaşıma da daha önce böyle bir şey olmuştu ilaç satan kişi bir gün sonra geçeceğine kolonya sürmesini tavsiye etmiş ama gecesinde acile kaldırdılar bacağını hareket ettiremiyordu beni aradığında telefonda ağlıyordu o kadar kötü bir ağrı, yani eğilip çorabını bile giyemiyordu aşırı bir ağrı varmış kalçasında şişlik morarma ve doktor kan tahlili istemiş CRP değeri çok yüksek çıkmış  ilaçla tedavi oldu novesef diye bir ilaç günde 2 kere enjeksiyon oldu  bir hafta sonra geçti doktor bu işin şakası yok direkten döndün demiş eğer ilaçta tedavi olmazsa iğneyi vurduğun yere kadar orayı delip iltihabı dışarı akıtacağız demiş ameliyatla, şimdi artık enjeksiyonları sağlık kabinine yaptırıyor ve kullandığı ilaçlardan da olabilir, kendisi yerli ama içi dolu diye tabir edilen ürünlerden kullanıyordu, neden olduğunu çözemedik ama bence ilaçlardandır bir de 3 ilacı birbirine karıştırmış farklı markalar bence bundan da olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahiw    3
exsaquiz, 8 saat önce yazdı:

Mantıklı bir açıklaması şu soğuk press ödemin yayılmasını önler ve şişliği azaltır baskılı şekilde yapman lazım, ve enjekte ettiğin ilacı çektigini düşünüyorum vucudunun steril olmayan ilaçlarda bu gibi sorunlar çok oluyor ama düzelmeye yakın seninki ucuz atlatmışsın

ucuz atlattım mı bilemiyorum inş öyle olmuştur. ilacı kestim zaten 7/8 gün kalçada şişlik adım atamama , oturamams vs. tam orası geçti derken bu sefer bacağımda şişlik adım atamıyorum rahat oturamıyorum. sabah pres yaptım , şimdi yine yapacağım hayırlısı bakalım.

Tritren89, 6 saat önce yazdı:

öncelikle arkadaşa geçmiş olsun:) Benim arkadaşıma da daha önce böyle bir şey olmuştu ilaç satan kişi bir gün sonra geçeceğine kolonya sürmesini tavsiye etmiş ama gecesinde acile kaldırdılar bacağını hareket ettiremiyordu beni aradığında telefonda ağlıyordu o kadar kötü bir ağrı, yani eğilip çorabını bile giyemiyordu aşırı bir ağrı varmış kalçasında şişlik morarma ve doktor kan tahlili istemiş CRP değeri çok yüksek çıkmış  ilaçla tedavi oldu novesef diye bir ilaç günde 2 kere enjeksiyon oldu  bir hafta sonra geçti doktor bu işin şakası yok direkten döndün demiş eğer ilaçta tedavi olmazsa iğneyi vurduğun yere kadar orayı delip iltihabı dışarı akıtacağız demiş ameliyatla, şimdi artık enjeksiyonları sağlık kabinine yaptırıyor ve kullandığı ilaçlardan da olabilir, kendisi yerli ama içi dolu diye tabir edilen ürünlerden kullanıyordu, neden olduğunu çözemedik ama bence ilaçlardandır bir de 3 ilacı birbirine karıştırmış farklı markalar bence bundan da olabilir 

sağ kalçada şişlik bendede vardı 1 haftaya geçti , bacağa enjekte yapmadığım halde şuan sağ bacak şiş morarma yok ama ağrı var yürürken , oturup kalkarken , elim ile ellediğimde bile var soğuk pres yapıyorum şimdi düzenli sonucu buraya yazacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
ibrahiw, 16.03.2023 - 16:57 yazdı:

ucuz atlattım mı bilemiyorum inş öyle olmuştur. ilacı kestim zaten 7/8 gün kalçada şişlik adım atamama , oturamams vs. tam orası geçti derken bu sefer bacağımda şişlik adım atamıyorum rahat oturamıyorum. sabah pres yaptım , şimdi yine yapacağım hayırlısı bakalım.

sağ kalçada şişlik bendede vardı 1 haftaya geçti , bacağa enjekte yapmadığım halde şuan sağ bacak şiş morarma yok ama ağrı var yürürken , oturup kalkarken , elim ile ellediğimde bile var soğuk pres yapıyorum şimdi düzenli sonucu buraya yazacağım.

Hocam son durum ne oldu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ardas
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Pregnly kas içi enjeksiyon ile uygulanıyor fakat kimisi karın kasına filan yapın yazmış omuzdan kas içi yapsam olur mu acaba ? 
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jeshi
      Herkese selamlar, 500mg htp testo e. ile ilk kürüme başladım şuan sadece testesteronela ilerliyorum 3.haftadayım fakat ne zaman enjeksiyon yapsam o omzumda inanılmaz bir ağrı, ödem, kızarıklık ve şişkinlik oluşuyor kolumu kaldıramayacak dereceye geliyorum. İlacı satan kişiyle konuştum o markaya alerjimin olduğunu ve şuan ki kutu bittikten sonra başka markaya geçmem gerektiğini söyledi fakat bu kutuyu bitirmek bile zülüm olmaya başladı antrenman performansımı da çok etkiliyor. Bu kadar olması normal mi? enjeksiyon sonrası yapabileceğim bir şey var mı? (sterillikte sorun yok her şeyi tam yapıyorum)
    • Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili dostlar pazartesi ilk kürüm için start vermeyi düşünüyorum.
      Pazartesi
      Testo 1 ml 250 mg Bolde 1 ml 250 mg Perşembe 
      Testo 1 ml 250 mg Bolde 1 ml 250 mg Aynı şırıngaya çekip kullanmayı düşünüyorum ilk kürüm olduğu için enjeksiyonu bir sağlık kabininde yaptıracağım.
      Hangi enjektörü kullanmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: ugurrgennc
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Dün gece ilacı yaparken şırıngaya kan geldi ben de panikle şırıngayı çıkarttım içeriden ve kenara koydum. Dün gece 1 den beri oda sıcaklığında ilaç şırınganın içinde ağzı kapalı şekilde muhafaza halinde ancak içerisinde 1 damladan bile az olacka şekilde kan var bu ilacı yarın sabah vursam sorun olur mu ? 
      @SantoR @rastlantisal @godofdark @Diver @Bay-T @otopsicikedi @Askabar

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.