Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

qwert

Değerlerim ve only testo

Önerilen İletiler

qwert    25

Only testo kürüne girmeye niyetim var genel olarak hormon ve diğer değerlerim bunlar sizce girmemde bi sıkıntı olur mu triglesrit ve hdl ldl açısından sıkıntı olur mu ve anti tpo bi sıkıntı çıkartır mı

111.JPG 2222.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.414

Sanıyorum kilo sorunun var. Beslenme sorunlu, su tüketimi az. Tiroidlerde de sorun var.

Kürden ziyade iyi bir dahiliye doktoruna görünmende fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Sanıyorum kilo sorunun var. Beslenme sorunlu, su tüketimi az. Tiroidlerde de sorun var.

Kürden ziyade iyi bir dahiliye doktoruna görünmende fayda var.

Hocam 176 97 kg yim göbeğim var hem gelişme hemde kilo verme amacıyla only testo niyetim varda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414
qwert, 12 dakika önce yazdı:

Hocam 176 97 kg yim göbeğim var hem gelişme hemde kilo verme amacıyla only testo niyetim varda

Olmaz. Bu değerler ile bu yağ oranı ile küre girilmez. Önce muayene, sonra irade ve spor ile kilo verme. Bu bir disiplindir. Kendini disipline etmeden kürden medet umulmaz. Üstelik vücudunda tiroide karşı antikor gelişimi var. Belki de tiroid hastasısın ve o yüzden kilo alıyorsun. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Olmaz. Bu değerler ile bu yağ oranı ile küre girilmez. Önce muayene, sonra irade ve spor ile kilo verme. Bu bir disiplindir. Kendini disipline etmeden kürden medet umulmaz. Üstelik vücudunda tiroide karşı antikor gelişimi var. Belki de tiroid hastasısın ve o yüzden kilo alıyorsun. 

Anladım hocam çok teşekkür ederim ozaman biraz bu kür düşünceme ara verip kilo vermeye odaklanıcam. şuanlık troid e karşı antikor geliştiriyor vucut ama diğer değerler normal haşimato sendromu varsa ki buda ileride troidi bozar. peki bi soru daha sorayım kür direk troidleri mi etkiliyor hocam yaş 23

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

her sabah aç karnına düşük yoğunluklu kardio en az kesintisiz 30 dakika, yani tempolu fakat nefes nefese kalmayacağın şekilde

kalori ihtiyacından -500 kalori ile başlayıp 1 ay sonra -750 1 ay sonra -1000 kalorilere kadar düşülmesi,

metabolizmanın yavaşlamasını engellemek amacıyla haftada 1 gün kalori ihtiyacının alınması ve karbonhidratın pirinç gibi hızlı yanan bir besinden alınması

kalan 6 gün ;

kahvaltının gerçekten acıkmadan yapılmaması, 50 gram zeytinyağı kalan kalorinin sebze ve tavuktan gelmesi her öğünde yağsız haşlanmış tavuk göğsü ve çiğ ya da haşlanmış yeşillik-sebze olması

karnabahar ve brokoliyi tavsiye ederim, miktarları yukarıda bahsettiğim şekilde kendi kalori ihtiyacına göre hesaplarsın

örneğin; günde 3 öğün her öğünde 300 gram haşlanmış brokolinin üzerinde 15 gram zeytinyağı ve 300 gram haşlanmış tavuk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
Hafifzargana, Bir saat önce yazdı:

her sabah aç karnına düşük yoğunluklu kardio en az kesintisiz 30 dakika, yani tempolu fakat nefes nefese kalmayacağın şekilde

kalori ihtiyacından -500 kalori ile başlayıp 1 ay sonra -750 1 ay sonra -1000 kalorilere kadar düşülmesi,

metabolizmanın yavaşlamasını engellemek amacıyla haftada 1 gün kalori ihtiyacının alınması ve karbonhidratın pirinç gibi hızlı yanan bir besinden alınması

kalan 6 gün ;

kahvaltının gerçekten acıkmadan yapılmaması, 50 gram zeytinyağı kalan kalorinin sebze ve tavuktan gelmesi her öğünde yağsız haşlanmış tavuk göğsü ve çiğ ya da haşlanmış yeşillik-sebze olması

karnabahar ve brokoliyi tavsiye ederim, miktarları yukarıda bahsettiğim şekilde kendi kalori ihtiyacına göre hesaplarsın

örneğin; günde 3 öğün her öğünde 300 gram haşlanmış brokolinin üzerinde 15 gram zeytinyağı ve 300 gram haşlanmış tavuk 

çok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert, 28.02.2023 - 02:22 yazdı:

Only testo kürüne girmeye niyetim var genel olarak hormon ve diğer değerlerim bunlar sizce girmemde bi sıkıntı olur mu triglesrit ve hdl ldl açısından sıkıntı olur mu ve anti tpo bi sıkıntı çıkartır mı

Bro değerlerin çok sıkıntılı eczaneden d vitamini ve bir adet benexol alıp güzel bir diyete gir d vitamini testonu bir nebze de olsa arttırır. Ağır bi diyetin de işe yaraması için vucuttaki neredeyse her sentez işlevinden sorumlu olan b vitaminlerine ihtiyacin var onu da benexol ile kapatacaksın. Vereceğim en büyük tavsiye şu olsun yağ oranı yüksekken küre GİRİLMEZ

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
Schwarzenegger, 3 saat önce yazdı:

Bro değerlerin çok sıkıntılı eczaneden d vitamini ve bir adet benexol alıp güzel bir diyete gir d vitamini testonu bir nebze de olsa arttırır. Ağır bi diyetin de işe yaraması için vucuttaki neredeyse her sentez işlevinden sorumlu olan b vitaminlerine ihtiyacin var onu da benexol ile kapatacaksın. Vereceğim en büyük tavsiye şu olsun yağ oranı yüksekken küre GİRİLMEZ

Peki yağ oranım kaça düşünce girilir. Ve kan değerlerimde troid hariç hangileri kötü acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert, Şimdi yazdı:

Peki yağ oranım kaça düşünce girilir. Ve kan değerlerimde troid hariç hangileri kötü acaba 

Tiroid tek başına çok büyük bir etken. Kontrol edilmesi gerek. Tiroid hastasıysan steroidler çok az etki gösterir vucudunda arkadaşlarım üzerinde denendi onaylandı. Yağ oranı maksimum %16-17 olmalı kür için de. Vitaminleriniz eksik olmamalı. Bunun sebebi ise ilaclarin her makro mikroyu somurup kaslara taşıması. Yani sizin normalde d vitamini ihtiyscinizin 2 katı kadar sentez yapılacak diyelim şuanki fevri durumunuz 2 katı kötüleşmiş olacak. Bence kür girmeden doğal devam edin ve tiroid hastalığınızı araştırın 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Greblan
      Testo bolde danabol küründeyim. 5. haftanın son günündeyim. Kolestrol değerleri beni ciddi anlamda ürkütüyor. LDL kısmen eh işte seviyesinde ama HDL nin bu kadar düşük olması kafamı çok karıştırdı. HDL yükseltme açısından cardiolara ağırlık vermemi ve zeytin yağı vs. tüketmemi önerenler oldu ama sizlerinde yorumlarını almak istiyorum. HDL yükseltmek için ve LDL düşürmek için ne önerirsiniz? @Vural2 @metinav

• Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 
    • Yazan: boziko
      yakında testosteron enantat kullanmayı düşünüyorum , ilk kez kullanacağım . Verim alır mıyım , enjeksiyon sonrası ağrı olur mu ? apse yapar mı veya ödem cevaplarsınız sevinirim ve özellikle enjeksiyonda dikkat etmem gerekenler neler. bacaktan enjeksiyon için.
    • Yazan: testostereon
      Herkese merhaba sayın hocalarım, Kardeşlerim bir kaç dorum olacaktı bu benim 2. Steroid hikayem ve only testo yapmaya karar verdim önceki kürümde pct yapmadan 500 mg başladım bri sorun olurmu yoksa artırarakmı gitmeliyim...
      önceki kürümde:
      npp 200 mg boldenon 500 mg  test e 500 mg   enjeksiyon yapıyordum bazı sorunlardan dolayı ilaca ve spora  ara vermek sorunda kaldım 1.5 ay ve tekrardan başlamaya karar verdim ilaçlarla birlikte başlamak istedim pct yapmadan ve buradaki değerli arkadaşlar pcy yapmadan only testı yapabilirsin sorun olmaz dediler bende bugün enjeksiyonumu oldum 500 mg her hafta pazartesi 500 mg enjeksiyon yapmayı planlıyorum sizce 250 mg ye düşürüp  artırarak mı gideyim yoksa 500 mg başlangıçtan devam mı edeyim? 
      Not: bugün 500 mg Enjeksiyon yaptım.
      Saygılar sevgiler iyi forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.