Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Öncelikler herkese merhaba 2. kürüme başladım 8-10 hafta arası düşünüyorum ve sizin de fikirlerinizi almak istedim. Boy: 177, Güncel Kilo 87, %15-16 civarı yağ oranı

Pazartesi: Testosteron Propionate 150mg, Tren Acetate 50mg

Çarşamba: Testosteron Propionate 200mg, Tren Acetate 100mg

Cumartesi: Testosteron Propionate 100mg, Tren Acetate 100mg

Haftada 5 gün 1 ünite Genotropin (Az olduğunun

Her gün sabah, öğle, akşam 1 tablet Oxandrolone ve Stanozolol

Vitamin ve koruyucu olarak: Liv-52, Benexol, Çinko, Balık yağı, Selenium, Multivitamin, Melatonin, 5-HTP, (Haftada 1 Nac-600).

Diyet: Günde 200 gram Yasemin pirinci ya da Bulgur, 600-700 Gram Tavuk Göğsü, Çok olmamakla birlikte bir miktar yeşillik (maydanoz, dereotu, brokoli vb.) Gün içinde Çoban çökerten, Ada çayı vb. gibi çaylar.

Supplement: Antrenman öncesi 1 ölçek Arginine, Antrenman sonrası 1 ölçek Whey Protein, 1 ölçek Glutamine.

-Jinekomasti için ne kullanmam gerektiğine daha karar veremedim ama şu anlık haftada 2 yarım tablet Cabaser düşünüyorum tavsiyeleriniz varsa lütfen söyleyebilir misiniz?

-Sizce kür içinde Proviron kullanmamın bi faydası olur mu?

-Sizce en azından önlem dozu olarak 25mg civarı Levotiron kullanmalı mıyım?

-İlacın ilk vurumunu cumartesi günü yaptım yan etki olarak Pazar günü hayatı sorgulamaya çok başladığımı farkettim (hayatın anlamsız gelmesi gibi), Bir miktar sinir yaptı ama önceki kürden deneyim olarak tutuyorum artık kendimi, Bir de gece uyurken kabus tarzı rüyalar görüp bir kaç kez uyandım geceleri.

Sizce eksiklerim nelerdir, nasıl önlemler almalıyım neler eklemeliyim ve antrenman şiddetini nasıl ayarlamalıyım? Herkese çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.380
baltalı hano, 26 dakika önce yazdı:

Öncelikler herkese merhaba 2. kürüme başladım 8-10 hafta arası düşünüyorum ve sizin de fikirlerinizi almak istedim. Boy: 177, Güncel Kilo 87, %15-16 civarı yağ oranı

Pazartesi: Testosteron Propionate 150mg, Tren Acetate 50mg

Çarşamba: Testosteron Propionate 200mg, Tren Acetate 100mg

Cumartesi: Testosteron Propionate 100mg, Tren Acetate 100mg

Haftada 5 gün 1 ünite Genotropin (Az olduğunun

Her gün sabah, öğle, akşam 1 tablet Oxandrolone ve Stanozolol

Vitamin ve koruyucu olarak: Liv-52, Benexol, Çinko, Balık yağı, Selenium, Multivitamin, Melatonin, 5-HTP, (Haftada 1 Nac-600).

Diyet: Günde 200 gram Yasemin pirinci ya da Bulgur, 600-700 Gram Tavuk Göğsü, Çok olmamakla birlikte bir miktar yeşillik (maydanoz, dereotu, brokoli vb.) Gün içinde Çoban çökerten, Ada çayı vb. gibi çaylar.

Supplement: Antrenman öncesi 1 ölçek Arginine, Antrenman sonrası 1 ölçek Whey Protein, 1 ölçek Glutamine.

-Jinekomasti için ne kullanmam gerektiğine daha karar veremedim ama şu anlık haftada 2 yarım tablet Cabaser düşünüyorum tavsiyeleriniz varsa lütfen söyleyebilir misiniz?

-Sizce kür içinde Proviron kullanmamın bi faydası olur mu?

-Sizce en azından önlem dozu olarak 25mg civarı Levotiron kullanmalı mıyım?

-İlacın ilk vurumunu cumartesi günü yaptım yan etki olarak Pazar günü hayatı sorgulamaya çok başladığımı farkettim (hayatın anlamsız gelmesi gibi), Bir miktar sinir yaptı ama önceki kürden deneyim olarak tutuyorum artık kendimi, Bir de gece uyurken kabus tarzı rüyalar görüp bir kaç kez uyandım geceleri.

Sizce eksiklerim nelerdir, nasıl önlemler almalıyım neler eklemeliyim ve antrenman şiddetini nasıl ayarlamalıyım? Herkese çok teşekkürler.

Diyette olduğun için ağırlıklar düşse bile antrenman şiddetin bulktakiyle aynı olmak zorunda. Gördüğün kabuslar trenin etkileri. Kısa ester kullandığın için 10 gün sonra testini verip blokajları ayarlamalısın. Ben olsam ikinci kürden tren kullanmazdım. Testo p masteron oxandralon yapardım.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 17 dakika önce yazdı:

Diyette olduğun için ağırlıklar düşse bile antrenman şiddetin bulktakiyle aynı olmak zorunda. Gördüğün kabuslar trenin etkileri. Kısa ester kullandığın için 10 gün sonra testini verip blokajları ayarlamalısın. Ben olsam ikinci kürden tren kullanmazdım. Testo p masteron oxandralon yapardım.  

Neden 2. kürden Tren kullanmayı tavsiye etmezsiniz? Benim de aslında kafamda Tren yoktu Prop Masteron Winstrol Oxandrolone düşünüyodum ama ilaçları önceden güvendiğim bi hoca bu şekilde tarif etti ben de ucuz olsun diye önceden almıştım fakat şimdi sizinle aynı fikirdeyim ama masraftan dolayı mecbur kullanıyorum artık. Bugün ikinci vurumu yaptım hemen bi dalgınlık ve yoğunluk hali geldi sanırım bi 10-20 dk içinde kana karışıyor çünkü bulktayken hiç böyle bir şey olmazdı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
baltalı hano, Şimdi yazdı:

Neden 2. kürden Tren kullanmayı tavsiye etmezsiniz? Benim de aslında kafamda Tren yoktu Prop Masteron Winstrol Oxandrolone düşünüyodum ama ilaçları önceden güvendiğim bi hoca bu şekilde tarif etti ben de ucuz olsun diye önceden almıştım fakat şimdi sizinle aynı fikirdeyim ama masraftan dolayı mecbur kullanıyorum artık. Bugün ikinci vurumu yaptım hemen bi dalgınlık ve yoğunluk hali geldi sanırım bi 10-20 dk içinde kana karışıyor çünkü bulktayken hiç böyle bir şey olmazdı.

İlacın kâr zarar ilişkisini düşündüğümde bana kalırsa kullandığında sadece define olmak için kullanılmamalı. Çünkü natural olarak form tutuluyorken trensizde form tutulabilir. İlaçların kısa ester kendini hissettirmesi gayet doğal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

İlacın kâr zarar ilişkisini düşündüğümde bana kalırsa kullandığında sadece define olmak için kullanılmamalı. Çünkü natural olarak form tutuluyorken trensizde form tutulabilir. İlaçların kısa ester kendini hissettirmesi gayet doğal.

Daha önceden yap oranımı natural olarak düşürmeye çok çalıştım fakat sıkı bir diyette bile tam anlamıyla kuru bi vücuda ulaşamadım o yüzden ilaç desteğine giriş yapmış oldum. Bu kürde hem kütle kazanıp hem yağ kaybedebileceğim bi formata nasıl dönüştürebilirim böyle bir imkan var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
baltalı hano, 25 dakika önce yazdı:

Daha önceden yap oranımı natural olarak düşürmeye çok çalıştım fakat sıkı bir diyette bile tam anlamıyla kuru bi vücuda ulaşamadım o yüzden ilaç desteğine giriş yapmış oldum. Bu kürde hem kütle kazanıp hem yağ kaybedebileceğim bi formata nasıl dönüştürebilirim böyle bir imkan var mı?

Yapabilirsin sonuçta antrenmanları kasımız atrofi yaşasın diye yapmıyoruz. Zorlandığı yerde kas zaten kendini büyütecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sparta34
      Arkadaşlar selam, nasılsınız?
      Definasyondayım bi süredir ve uzun bi zaman bulk yapamayacağım yaparsam da çok ağır değil ufak 2-3 aylık şeklinde. Elimde sp nin boldeleri var zamanında stok yapmıştım. Tren ace ile kombini nasıl olur deneyimleyen var mı?
      Form şuan şu şekilde. Teşekkürler şimdiden

• Yazan: FatChicken
      Trenbolone Acetate 280mg ve Testosterone Propionat kullanıyorum. Damarlanma artışı ve daha damarlı görünüm benim için önemli, bunun için yanına oxandrolone winstrol turinabol gibi oral steroid eklemek mi daha mantıklı yoksa trenbolone dozajını 400'e çıkarmak mı?
    • Yazan: Kado
      Selamlar 60 kg başladığım süreçte şu an 90 kiloyum bu zamana kadar sadece 15 gün kardiyo yaptım onda da kilo tutamadığım için bıraktım bel ölçüm artmıyordu zaten , kardiyo yapınca sadece karnitinle bile belim çok hızlı inceliyordu. Her neyse şu son 10 günde 83 kilodan 90 kiloya çıktım , aç karna fakat normal 3800-4000 kalorilik beslenmem harici son öğünden sonra 1800-2200 kalorilik shakeler yapıp içtim içeriği: fıstık ezmesi , cici bebe ve gainer ,
      Güzel kilo tuttum ölçülerimde büyüdü fakat belde büyüdü hayatımda ilk defa hafif göbekliyim 😅 sizce  shakeleri mi kessem kesmesem çok iyi kilo alıyorum ama hedef 100 kg yoksa kardiyoya mı başlasam yavaştan ya karnitinle , yada fragment yohimbe clen vs tarzında , şu an 125 mg testo ile trt yapıyorum 1 veya 2 ay daha böyle gidicek.
      @rastlantisal @otopsicikedi @GHOST @crosfredy @Diver @SantoR @metinav
      Fotoğraflar arasında yaklaşık 15 gün var.

• Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Bundan 2 yıl önce 3 defa kür yapmıştım şuan %25 yağ oranlarında iyi bir fiziğim var definasyon kürüne giricem yüksek yağ oranında hangi ilaçları önerirsiniz 
      Not : önce yağ oranını düşür vs gibi önerilerde bulunmayın gerekirse only testo ile baslıyıcam değerli bilgilieriniz için tessekür ederim 
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.