Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Normatech kullanan var mı?

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.363
Markus Rühl, 7 dakika önce yazdı:

Bu markayı daha önce deneyen varmı forumda adına sadece 1 konu açılmış.

Ben kullandım. Blast dönemindeki testo P + Tren Ace normatech idi. İkisininde etkisini çok net hissettim. 

Yalnız iki konuda seni uyarmam gerekir. 

İlk olarak çok çok kuvvetle muhtemel ki yerli üretim. Buna şaşıracağını sanmıyorum.

ikinci olarak ise satıcıdan satıcıya fark olduğunu biliyorum. Benim duyduğum piyasada aynı etikete sahip iki farklı dozu var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Ben kullandım. Blast dönemindeki testo P + Tren Ace normatech idi. İkisininde etkisini çok net hissettim. 

Yalnız iki konuda seni uyarmam gerekir. 

İlk olarak çok çok kuvvetle muhtemel ki yerli üretim. Buna şaşıracağını sanmıyorum.

ikinci olarak ise satıcıdan satıcıya fark olduğunu biliyorum. Benim duyduğum piyasada aynı etikete sahip iki farklı dozu var.

Fiyat aralığı nasıl hocam , tren e enanthate ve danabol satın alıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Markus Rühl, Şimdi yazdı:

Fiyat aralığı nasıl hocam , tren e enanthate ve danabol satın alıcam.

İnan ki hatırlamıyorum ve bilmiyorum. Ben genelde yılda 1 kere alıp dolabıma koyuyorum. Bütçen el veriyorsa Balkandan şaşma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

İnan ki hatırlamıyorum ve bilmiyorum. Ben genelde yılda 1 kere alıp dolabıma koyuyorum. Bütçen el veriyorsa Balkandan şaşma.

Ekonomik durumlardan dolayı mecbur merdiven altına kaymak zorundayım artık , Balkan da 1 flakona 1800-2k TL verip 0,5 ml 1ml gıdım gıdım kullanıyorum , diğer tarafta tanıdığı olan adamlara bakıyorum 500-600 TL lik flakonlarla manyak form tutuyorlar ve çoğu bizim gömdüğümüz testosu bile boş dediğimiz markaları kullanıyor , ben anladım adamına göre muamele var , eli kolu uzun birini bulana kadar deney tahtasına çeviricem kendimi mecbur yoksa bu iş böyle gitmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Markus Rühl, 1 dakika önce yazdı:

Ekonomik durumlardan dolayı mecbur merdiven altına kaymak zorundayım artık , Balkan da 1 flakona 1800-2k TL verip 0,5 ml 1ml gıdım gıdım kullanıyorum , diğer tarafta tanıdığı olan adamlara bakıyorum 500-600 TL lik flakonlarla manyak form tutuyorlar ve çoğu bizim gömdüğümüz testosu bile boş dediğimiz markaları kullanıyor , ben anladım adamına göre muamele var , eli kolu uzun birini bulana kadar deney tahtasına çeviricem kendimi mecbur yoksa bu iş böyle gitmez.

Ben sizden farklı olarak 80kg'da %8-%10 yağ oranı ile form korumaya yönelik devam ediyorum. Dönem dönem yağlanıp kilo verebiliyorum mesela veya tam tersi kilo alıp kuruyabiliyorum. Yarışma vs gibi bir maksadım olmadığından boyuma - kafa büyüklüğüme ve kemik yapıma göre olası en iyi formda senenin 1/3ünü geçirmeye odaklı davranıyorum. Hal böyle iken benim girmem gereken dozlar, amacı her daim daha da büyümek olan birine göre komik kalabiliyor. 

Seni iyi anlıyorum. Başladın bir kere durmak istemiyorsun. Lakin ülkenin de ekonomisi belli o yüzden daha uygun çareler arıyorsun. Tek diyebileceğim çok çok dikkat etmen gerektiği. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
Markus Rühl, 13.02.2023 - 13:59 yazdı:

Bu markayı daha önce deneyen varmı forumda adına sadece 1 konu açılmış.

Hocam bu markanın deca+test ent+dianabol kullanıyorum daha 10 gün oldu ilerleyen süreci merak edersen paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

ben de bir ay sonra kullanmaya başlayacağım umarım iyi çalışır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anapolon    2
Fkehlibar, 28.01.2024 - 22:59 yazdı:

Hocam bu markanın deca+test ent+dianabol kullanıyorum daha 10 gün oldu ilerleyen süreci merak edersen paylaşırım.

Kardeşim gelişmeşerini merakla bekliyor olacağım bende aynı markadan kullanmaya karar verdim temin ettiğim kişi kariyer sahibi başarılı bir sporcu aldığın fiyat aralığını öğrene bilirmiyim mahsuru yoksa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
Anapolon, 19 saat önce yazdı:

Kardeşim gelişmeşerini merakla bekliyor olacağım bende aynı markadan kullanmaya karar verdim temin ettiğim kişi kariyer sahibi başarılı bir sporcu aldığın fiyat aralığını öğrene bilirmiyim mahsuru yoksa 

Dostum bende kariyer sahibi ama karakter sahibi olmayan birinden aldım 😂 2 test,2 deca,2 dianabol 3900 tlye aldım.

Günlük beslenmem;

• 700gr pirinç
  • 300gr kıyma 400gr tavuk yada hindi göğüs
  • 30 gr zeytin yağı
  • 81 ile başladım 4 hafta hiç kilo alamadım.

Son bir haftadır temiz ve kirli karışık besleniyorum.3 kilo aldım 1 haftada.Güncel 84 kgyim. Kaldırdığım ağırlıklar arttı. Ancak görselde bir değişiklik yok fotoğraf eklerim. Test sonuçlarına göre de her şey normal anlamadım. Total testo 10bin.Lh,Fsh neredeyse sıfırlanmış.(0,01-0,02)

ilk fotoğraf küre başlamadan önce 73 kgydim bi ince definasyon yaptım. Sonra diyet bozdum 81 oldum ve küre başladım.

2. fotoğrafta kürde 4. Haftamdan.

@Anapolon

IMG_9227.jpeg IMG_1681.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anapolon    2
Fkehlibar, 9 saat önce yazdı:

Dostum bende kariyer sahibi ama karakter sahibi olmayan birinden aldım 😂 2 test,2 deca,2 dianabol 3900 tlye aldım.

Günlük beslenmem;

• 700gr pirinç
  • 300gr kıyma 400gr tavuk yada hindi göğüs
  • 30 gr zeytin yağı
  • 81 ile başladım 4 hafta hiç kilo alamadım.

Son bir haftadır temiz ve kirli karışık besleniyorum.3 kilo aldım 1 haftada.Güncel 84 kgyim. Kaldırdığım ağırlıklar arttı. Ancak görselde bir değişiklik yok fotoğraf eklerim. Test sonuçlarına göre de her şey normal anlamadım. Total testo 10bin.Lh,Fsh neredeyse sıfırlanmış.(0,01-0,02)

ilk fotoğraf küre başlamadan önce 73 kgydim bi ince definasyon yaptım. Sonra diyet bozdum 81 oldum ve küre başladım.

2. fotoğrafta kürde 4. Haftamdan.

Aynı ilaçlar benim listede 4800 tl bi tık kâr payı fazla sanırım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Fkehlibar
      Merhaba hayırlı ramazanlar,
      Yaşım 28 ilk kürüm. Normatech marka
      deca test. Ent. dianabol Kürü yaptım. Haftada 2 kere 1er ml enjeksiyon ve 6 hafta boyunca 40 mg dianabol kullandım. Küre başlamadan önce ölçümlerimi yaptım.Kol,göğüs,omuz vs 8. Haftada gram değişiklik olmadı.Günlük 4000 kalori aldım zor bela kür süresince 4 kg aldım ama sadece belim kalınlaştı başka da bir değiş ölçü olmadı. Kilo almak için inatlaştım 1ay temiz 600 pirinçle kilo alamadım.
      1 hafta boyunca bir öğün burger,pide vs yedim öyle 4 kilo anca alabildim.
      Şimdi sorularım şunlar yardımcı olacak hocalarıma şimdiden teşekkürler.
      Burger.pide yediğim dönem alnımda sivilce benzeri ama uçları yok öyle şeyler çıktı ama 12 gün oldu geçmiyor tavsiyeleriniz nelerdir? 7. Hafta verdiğim testte progesteron düşük çıktı bu normal bir durum mu? Test vermeden önce arimidex ve tamoxifen içmiştim bu sebep olmuş olabilir mi ? Test sonuçlarımı paylaşacağım. Bu ilaç bende mi çalışmadı yoksa ilaçta mı sıkıntı var ilk kürüm olduğu için fikir sahibi değilim bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca ilacı aldığım kişi normalde yardımcı olacaktı ama yarı yolda bıraktı bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var  @metinav @Emrahtkty @DeMoNhUnTeR @Diver @Askabar @otopsicikedi @Rdm

• Yazan: Anapolon
      2. Kürümü yapıcam ilk kürümü optimum pharma ile yaptım aman aman bi verim alamadığim için marka değişmeyi düşünüyorum sosyal medyada göz önünde bulunan yarışmacı pro kartı olan birisinden NORMATECH adlı marka temin etme imkanım oldu bu markayı daha önce duyan tadan var mı?  
      Yanıtlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: Fkehlibar
      Merhaba; Normatech marka
      deca test e dianabol Kullanıyorum ve haftada;
      2 1er ml enjekte günlük 40 mg dianabol. Günlük;
      30 gr zeytinyağı 500 karb 160-200 arası protein alıyorum. 3200-3500 arası kalori toplamı. İlk kürüm ve küre 81 kiloyla başladım ve 5. Haftamdayım hala 81-82 kiloyum güç artışı oldu ama tartı gram oynamıyor .Bel boyun kol gibi ölçülerimde de değişiklik yok. ilaç sahte mi bende mi sıkıntı var?
      4. Hafta kan sonuçlarımı paylaşacağım.
      Siteye ve zaman ayırıp yardımcı olan hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bir çok bilgi edindim ve itinayla yardımcı oldukları için ayrıca teşekkür ederim. Ayrıca kürden önceki halim ve güncel 5. Hafta halimi de paylaşacağım. İlk foto yani 394 nolu dolap yanında olan kürden önceki halim tahmini 74 kiloyum orada. Küre başlamadan önce 1 ay diyet bozdum 81 kgye çıktım ve küre başladım. Hala daha aynı kilodayım.
      Alttaki fotoğraf güncel 81-82 kilo halim.

• Yazan: alpseyhan0
      Selamlar 20 yaşındayım 1.5 yıllık aktif spor  geçmişim var kendim beden eğtm öğrt öğrencisiyim kilom ilk başladığımda 65 civarıydı kendimi bildim bileli hiç pis büyümedim fazla karb protein alsam da şuan aç k arnına 74.2 kiloyum ramazandan sonra küre gireceğim bi hocam var 10 yıldır beraberiz Normatech adlı bir marka ile testo dianabol boldenon kürüne gireceğim ramazan bitince şuandan itibaren omega3 böbrek koruyucu ve karaciğer koruyucu temin ettim marka hakkında bilgisi olan varmı normatech ismi ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.