Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Schwarzenegger

Türk eczanesinin kuvveti

Önerilen İletiler

Bu konuyu hiç kimseyi eleştirmek adına değil, faydalı olması adına paylaşıyorum. Öncelikle eczanemizde sandığımızdan fazla ürün bulunuyor gidip merdiven altında hayvanın nefes almayacağı yerde üretilen ilaçları almadan bir düşünün, tamam çok güvenilir çok steril çok dolu bir ilaç buldunuz. BÜTÜN camianin uyarmasına rağmen ekonominiz iyi değilken küre giriyorsunuz, veya iyiyken giriyorsunuz hiç farketmez. Size B kompleks vitamin, karaciğer koruyucu, sağlam bir d vitamini, ve bir çok fazla destekleyici ürün lazım. Günümüz dünyasının pazarlama fırsatçılığına yenik düşen kardeşlerim, abilerim;

Gidip 200 300 liraya b vitamini mi alacaksınız internetten, YANLIŞ. Eczanede yüksek gramajlı b vitamini ürünleri, benexol apikobal gibi ürünler 70-100 tl arasında.

Gidip internetten saçma sapan bir nutrition markasından övülen yükseltilen milk thistle mı alacaksınız 300 400 tlye? YANLIŞ. Eczanede carsil 50 tl :)

Karaciğer değerleriniz yükseldi, sivilceleriniz fırlaadı. İdrar ve dışkı sapsarı renk aldı. Gidip 300 liraya liv52 mi alacaksınız? YANLIŞ. Eczanede nac 600 80 tl. Hatta nac+c önerimdir 600de de 900de de var 110 tlden başlıyor c vitamini içerikli.

Ve daha nice ürün, d vitaminlerinden tutun, arjininler vs vs. 

Ve çok okuduğum bir şey, askere gideceğim. Kürdeyim, pct yapamayacağım. Eczanede NEBIDO adında bir ürün var. 1000 mg testosteron undekonat içeriyor. Sizi sustanon gibi dalgalamadan götürür. Askerliğiniz uzun mu sürecek? 1 tane virigen testocaps. 5 günde 1 tane. Testo sevdalısı arkadaşlar için keşke testoviron adlı ürün de türkiyede olsaydı.

Hepiniz sağlıcakla kalın keyifli sporlar. Lütfen merdiven altıcı hayat karartan heriflere para kazandırmayın.

• Beğen 8
  • Vayyyy!! 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

wesley23, 17 dakika önce yazdı:

Arjinin için hangi eczane markasını tavsiye edersiniz? 

Eczanenin kendi arjinin markası yok arjinin içerikli ürünleri var baya ucuz onlar da samimi bi doktorunuz varsa size yazar ama kaliteli ürünleri eczaneler getirip kendileri de satıyor ucuz fiyatlara. Eczanede bulamadığınızda da baharatçılara bakın tribulus arjinin çok ucuza bulursunuz pazarlık da yapıyorlar, internetteki fiyatının yarısına geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halley    1
Schwarzenegger, 58 dakika önce yazdı:

Bu konuyu hiç kimseyi eleştirmek adına değil, faydalı olması adına paylaşıyorum. Öncelikle eczanemizde sandığımızdan fazla ürün bulunuyor gidip merdiven altında hayvanın nefes almayacağı yerde üretilen ilaçları almadan bir düşünün, tamam çok güvenilir çok steril çok dolu bir ilaç buldunuz. BÜTÜN camianin uyarmasına rağmen ekonominiz iyi değilken küre giriyorsunuz, veya iyiyken giriyorsunuz hiç farketmez. Size B kompleks vitamin, karaciğer koruyucu, sağlam bir d vitamini, ve bir çok fazla destekleyici ürün lazım. Günümüz dünyasının pazarlama fırsatçılığına yenik düşen kardeşlerim, abilerim;

Gidip 200 300 liraya b vitamini mi alacaksınız internetten, YANLIŞ. Eczanede yüksek gramajlı b vitamini ürünleri, benexol apikobal gibi ürünler 70-100 tl arasında.

Gidip internetten saçma sapan bir nutrition markasından övülen yükseltilen milk thistle mı alacaksınız 300 400 tlye? YANLIŞ. Eczanede carsil 50 tl :)

Karaciğer değerleriniz yükseldi, sivilceleriniz fırlaadı. İdrar ve dışkı sapsarı renk aldı. Gidip 300 liraya liv52 mi alacaksınız? YANLIŞ. Eczanede nac 600 80 tl. Hatta nac+c önerimdir 600de de 900de de var 110 tlden başlıyor c vitamini içerikli.

Ve çok okuduğum bir şey, askere gideceğim. Kürdeyim, pct yapamayacağım. Eczanede NEBIDO adında bir ürün var. 1000 mg testosteron undekonat içeriyor. Sizi sustanon gibi dalgalamadan götürür. Askerliğiniz uzun mu sürecek? 1 tane virigen testocaps. 5 günde 1 tane. Testo sevdalısı arkadaşlar için keşke testoviron adlı ürün de türkiyede olsaydı.

Hepiniz sağlıcakla kalın keyifli sporlar. Lütfen merdiven altıcı hayat karartan heriflere para kazandırmayın.

Hocam bunları sıralayabilirmisiniz isim olarak tek tek eczanede satılanları

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22

Türkiyedeki çoğu insanın kaybedecek hiçbir şeyi yok :)

Toplum baskısı, aile baskısı vs. derken inanın bana çoğu genç ben de dahil bu hormonları kullanınca doğacak sonuçları zerre s. takmıyor, kaybedecek şeylerimiz olduğu bilincinde olsaydık.

Kendimden örnek vereyim 1 aydır antrenmana bile gitmiyorum beslenmem tabiri caizse b*k gibi psikolojim ortada ama hala da haftada 500 mg testo e vuruyorum çünkü ben bunu bırakıp pct geçersem o dönemi kaldıracağımı sanmıyorum veya uzun süreli kullanımda oluşacak riskler zerre beni korkutmuyor deprem bölgesinde yaşıyorum evim salıncak gibi sallanıyor yataktan kalkmıyorum dediğim gibi kısaca Türkiye'deki gençlerin %90'ına ne kadar nasihat verirsen ver yine kendi bildiklerini yapacaklar.

• Beğen 2
  • Üzgün 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Tamam eczanede bunlar var fakat asıl vücut geliştirme sporu için olmazsa olmaz dediğimiz primo, sustanon yok deniyor.Zam geleceğini duyuyor stokluyor ucuza.Zam gelince birden 500 kutu çıkıveriyor ortaya.Bu fırsatçılık bizim ülkemizde her konuda var.En basitinden deprem için gerekli olan ürünlerin fiyatı birden 2-3 katına çıkıverdi.Bu fırsatçılıkla kusura bakmayın ama her şey hayal olarak kağıt üzerinde kalır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 1 saat önce yazdı:

Tamam eczanede bunlar var fakat asıl vücut geliştirme sporu için olmazsa olmaz dediğimiz primo, sustanon yok deniyor.Zam geleceğini duyuyor stokluyor ucuza.Zam gelince birden 500 kutu çıkıveriyor ortaya.Bu fırsatçılık bizim ülkemizde her konuda var.En basitinden deprem için gerekli olan ürünlerin fiyatı birden 2-3 katına çıkıverdi.Bu fırsatçılıkla kusura bakmayın ama her şey hayal olarak kağıt üzerinde kalır.

İşte o vatandasın fırsatçılığı, kendi ülkesini yağmalayan kişiler var. Felaket durumunda. Ama araştırma sonucu herkes ulasir diye dusunuyorum steroidin en son geleceği memleketteyim medikal başkanı rimabolan yan etkisi cok getirmiyoz falan diyor ben bile buluyorum :) Benim bahsettiğim şey hükümeti, veya başka bir sistemi yüceltmek değil. Aksine merdiven alticilari gömmek.

cemkuray, 2 saat önce yazdı:

Toplum baskısı, aile baskısı vs. derken inanın bana çoğu genç ben de dahil bu hormonları kullanınca doğacak sonuçları zerre s. takmıyor, kaybedecek şeylerimiz olduğu bilincinde olsaydık.

Kendimden örnek vereyim 1 aydır antrenmana bile gitmiyorum beslenmem tabiri caizse b*k gibi psikolojim ortada ama hala da haftada 500 mg testo e vuruyorum çünkü ben bunu bırakıp pct geçersem o dönemi kaldıracağımı sanmıyorum veya uzun süreli kullanımda oluşacak riskler zerre beni korkutmuyor deprem bölgesinde yaşıyorum evim salıncak gibi sallanıyor yataktan kalkmıyorum dediğim gibi kısaca Türkiye'deki gençlerin %90'ına ne kadar nasihat verirsen ver yine kendi bildiklerini yapacaklar.

Kaldıramayacağını düşünme sebebin ilacinin ya overdose olması seni tanrı kompleksine sokması ya da underdose olup mentalini kapatması. Merdiven altı güvenilir olmayan ilaç yerine al sustanon vur diyorum ben de o kadar. B*k gibi yiyen adamın kusura bakmayın kürle falan işi olmamalı. Milyonda bir genetiksen tamam ye ama öyle birisi türkiyede yok. Varsa da kendisi bilmiyor. Oyuncak değil bu. Doktora gitsen bi kalp rahatsızlığın çıksa allah korusun bu ilaçlardan sen dersin belki amaan banane zaten halimize bak, ki bence bunu bile diyemezsin. Ailen arkandan o kadar üzülecek o kadar sorumluluğa sokacaksın sevenlerini. Niye? 500 mg merdiven altı test e yüzünden. Valla ne hallere gelmişiz insanları bu hallere getirenler utansın ama çabuk pes etmeyin. Aynı şekilde ben de deprem bölgesindeyim ama özellikle bi erkeğin hisleriyle yaptığı şeyler bir olmamalı. Zamanında gökdelen inşaatında çalışan adamlsr da yüksekten korktu ama yaptılar. En büyük liderler de kılıçtan korktu ama savaştılar. Mental olarak taş gibi degilsek bunlara işimiz olmamalı zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Schwarzenegger, 3 dakika önce yazdı:

İşte o vatandasın fırsatçılığı, kendi ülkesini yağmalayan kişiler var. Felaket durumunda. Ama araştırma sonucu herkes ulasir diye dusunuyorum steroidin en son geleceği memleketteyim medikal başkanı rimabolan yan etkisi cok getirmiyoz falan diyor ben bile buluyorum :) Benim bahsettiğim şey hükümeti, veya başka bir sistemi yüceltmek değil. Aksine merdiven alticilari gömmek.

Kesinlikle karaborsa fiyatlarına değil de normal ecza fiyatlarına bile okeyim.En azından ne vurduğunu bilirsin.Sustanon tecrübem yok ama dalgalanma için sık enjeksiyon ile çözülebilir ve kafii de gelecektir.Üstünde yazanı aldığını bilirsin vücuda.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halley, 3 saat önce yazdı:

Hocam bunları sıralayabilirmisiniz isim olarak tek tek eczanede satılanları

Şuan aklımda olanları filtreliyorum size; 

Steroid ilaçlar

Sustanon

Rimabolan

Nebido

Virigen testocaps

Koruyucu,takviyeler

Benexol

Apikobal

Nac+c

Carsil

Magnezinc

Zinco

Decavit

Daha da var ama aklıma gelmedi şuan. Bu ürünlerin hepsinin gramaji sacma sapan supplement firmalarının ürünlerinden fazla ve daha ucuz.

Vural2, 13 dakika önce yazdı:

Kesinlikle karaborsa fiyatlarına değil de normal ecza fiyatlarına bile okeyim.En azından ne vurduğunu bilirsin.Sustanon tecrübem yok ama dalgalanma için sık enjeksiyon ile çözülebilir ve kafii de gelecektir.Üstünde yazanı aldığını bilirsin vücuda.

Benim yazım sadece ufak bi anektot. Bu işi objektifliğinden çıkarırsak bizim eczamız bile esnaf olmuş. Diyecek söz bulamıyorum ilaç saklamak nedir

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

Sustanon sık enjeksiyon ile tamamen rahat, su gibi akıyor, en azından bana yarıyor bu ilaç. Dalgalanma problemi yaşamıyorum. Sustanon bulabiliyorum ancak rimo kesinlikle büyük çaba gerektiriyor. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz, 1 dakika önce yazdı:

Sustanon sık enjeksiyon ile tamamen rahat, su gibi akıyor, en azından bana yarıyor bu ilaç. Dalgalanma problemi yaşamıyorum. Sustanon bulabiliyorum ancak rimo kesinlikle büyük çaba gerektiriyor. 

Rimabolan için hastane karşısı eczaneleri öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schwarzenegger, Şimdi yazdı:

Steroid ilaçlar

Sustanon

Rimabolan

Nebido

Virigen testocaps

Koruyucu,takviyeler

Benexol

Apikobal

Nac+c

Carsil

Magnezinc

Zinco

Decavit

Daha da var ama aklıma gelmedi şuan. Bu ürünlerin hepsinin gramaji sacma sapan supplement firmalarının ürünlerinden fazla ve daha ucuz

Neredeyse hepsinin çok daha ucuz ve kaliteli muadilleri mevcut bugüne kadar magnezinc, nac, dodex ve sustanon dışında eczaneden bir şey almadım.. decavit'in demir değeri çok ama çok  yüksek çünkü hamile kadınlar için piyasaya sürülmüş bir ilaç zaten sporcu gibi beslenen biri için yan etkileri beraberinde getirecektir. Nebido, primo çok pahalı ve gereksiz. Dodex alınabilir o güzel.. dodex,nac, sustanon dışında piyasada daha kaliteli ve ucuz ürünler mevcut magnezinc'de epey pahalandı onu da almıyorum artık. Bir örnek vereyim bundan 5-6 sene önce melatonin takviyesi çok pahalıydı yanına yaklaşamıyorduk şimdi 40 50 tl'ye bile bu ürünler satışa sunuluyor ve ben vardiyali bir çalışan olarak çok faydalanıyorum.. demem o ki piyasa ne kadar serbest ise o kadar fazla seçenek size sunulacaktır.  Eczane konu zam olunca kuvvetli ama bu esnada sizler fakirleşiyorsunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
Schwarzenegger, 32 dakika önce yazdı:

Kaldıramayacağını düşünme sebebin ilacinin ya overdose olması seni tanrı kompleksine sokması ya da underdose olup mentalini kapatması. Merdiven altı güvenilir olmayan ilaç yerine al sustanon vur diyorum ben de o kadar. B*k gibi yiyen adamın kusura bakmayın kürle falan işi olmamalı. Milyonda bir genetiksen tamam ye ama öyle birisi türkiyede yok. Varsa da kendisi bilmiyor. Oyuncak değil bu. Doktora gitsen bi kalp rahatsızlığın çıksa allah korusun bu ilaçlardan sen dersin belki amaan banane zaten halimize bak, ki bence bunu bile diyemezsin. Ailen arkandan o kadar üzülecek o kadar sorumluluğa sokacaksın sevenlerini. Niye? 500 mg merdiven altı test e yüzünden. Valla ne hallere gelmişiz insanları bu hallere getirenler utansın ama çabuk pes etmeyin. Aynı şekilde ben de deprem bölgesindeyim ama özellikle bi erkeğin hisleriyle yaptığı şeyler bir olmamalı. Zamanında gökdelen inşaatında çalışan adamlsr da yüksekten korktu ama yaptılar. En büyük liderler de kılıçtan korktu ama savaştılar. Mental olarak taş gibi degilsek bunlara işimiz olmamalı zaten.

Kanka burak hocadan destek aldım iran enanth kullanıyorum, haklısın bozuk psikoloji ile küre girilmemeli rastlantısal hocamı dinleyin siz benim gibi eşşeklik etmeyin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
cemkuray, 5 dakika önce yazdı:

Kanka burak hocadan destek aldım iran enanth kullanıyorum, haklısın bozuk psikoloji ile küre girilmemeli rastlantısal hocamı dinleyin siz benim gibi eşşeklik etmeyin

Psikoloji kesinlikle her şey örnek veriyorum.Ben tren + sert diyet yapabilecek psikolojiye sahip değilim.Çevreme toxic çekilmez biri oluyorum + kendime olan fiziksel ve mental zararları söylemiyorum.Kesinlikle psikolojisine güvenmeyen bir birey DECA,NPP,TREN türevleri kullanmamalı.Merak ediyorsunuz çevreden duyuyorsunuz merak uyandırıyor biliyorum ama yan etkileri kaldıramazsanız emin olun yarardan çok zarar göreceksiniz.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NamasteGodDamnİt, 4 saat önce yazdı:

Neredeyse hepsinin çok daha ucuz ve kaliteli muadilleri mevcut bugüne kadar magnezinc, nac, dodex ve sustanon dışında eczaneden bir şey almadım.. decavit'in demir değeri çok ama çok  yüksek çünkü hamile kadınlar için piyasaya sürülmüş bir ilaç zaten sporcu gibi beslenen biri için yan etkileri beraberinde getirecektir. Nebido, primo çok pahalı ve gereksiz. Dodex alınabilir o güzel.. dodex,nac, sustanon dışında piyasada daha kaliteli ve ucuz ürünler mevcut magnezinc'de epey pahalandı onu da almıyorum artık. Bir örnek vereyim bundan 5-6 sene önce melatonin takviyesi çok pahalıydı yanına yaklaşamıyorduk şimdi 40 50 tl'ye bile bu ürünler satışa sunuluyor ve ben vardiyali bir çalışan olarak çok faydalanıyorum.. demem o ki piyasa ne kadar serbest ise o kadar fazla seçenek size sunulacaktır.  Eczane konu zam olunca kuvvetli ama bu esnada sizler fakirleşiyorsunuz.

İnternetten almaktan iyidir zaten bu da eczanin kuvvetini gosterir bize. Magnezinc yoksa zinco var grizinc var 1 ton marka vardir gidince ecza su muadili var diye soyluyor zaten. Ben rimabolan disinda hicbi urunun pahali oldugunu dusunmuyorum ama eczacilarin hareketlerini kiniyorum. Küre gireceksen bi kere o bütce lazim bu ekonomide kür camiasındaysan fiyatlara yakınmanın bi luzmu yok kür sonu daha kötü olur. Nebido kür için gereksiz rimabolan dünyada belki satılan en iyi rimabolan bizde ve çok üstün bir ilaç. Keşke hükümetimiz bizi sömürmek isterken bir yandan eczacımız grosscular gibi stokculuk yapmasa :D acı gerçekler. Çıkarmamız gereken ders daha çok para kazanmak çünkü bunlar bizi düşünmeyecekler.

ArdaK2, 1 saat önce yazdı:

Hocam virigen testocaps tam olarak ne oluyor tablet testosteron mu

Evet tablet testosteron undekonat.

cemkuray, 4 saat önce yazdı:

Ümit abi kraldır. Bu işe girmeden herkesin cebinde parası kafasında demir gibi iradesi bulunmalı. Bunu Burak Hoca da yazılarında belirtiyor. Ama hepimiz insanız sonuçta? Bizden önce birileri bu sorunları yaşadı ve ilerde de bir çok kişi yaşayacak. Birbirimize destek olmalıyız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Schwarzenegger, 20 saat önce yazdı:

Steroid ilaçlar

Sustanon

Rimabolan

Nebido

Virigen testocaps

Koruyucu,takviyeler

Benexol

Apikobal

Nac+c

Carsil

Magnezinc

Zinco

Decavit

Daha da var ama aklıma gelmedi şuan. Bu ürünlerin hepsinin gramaji sacma sapan supplement firmalarının ürünlerinden fazla ve daha ucuz.

Benim yazım sadece ufak bi anektot. Bu işi objektifliğinden çıkarırsak bizim eczamız bile esnaf olmuş. Diyecek söz bulamıyorum ilaç saklamak nedir

Carsil üretimi durmuş bilginize

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Schwarzenegger, 08.02.2023 - 16:46 yazdı:

Hocam sizi ikidir yakalıyorum verdiğiniz bilgiler muazzam. Teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper, 05.03.2023 - 21:39 yazdı:

Hocam sizi ikidir yakalıyorum verdiğiniz bilgiler muazzam. Teşekkürler.

Çok tesekkürler. Decavit yüksek dozajli multivitamin bu arada yanlış eklemisim sadece 60 tl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigiterkent    11
Schwarzenegger, 08.02.2023 - 16:46 yazdı:

vay be zamanında sağlam yazmısım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
Schwarzenegger, 08.02.2023 - 20:40 yazdı:

Steroid ilaçlar

Sustanon

Rimabolan

Nebido

Virigen testocaps

Koruyucu,takviyeler

Benexol

Apikobal

Nac+c

Carsil

Magnezinc

Zinco

Decavit

Hocam nebido TRT için uygun mu 3 ayda bir yapılıyor sanırım. Tek ampul içinde mi alınıyor yoksa flako şeklinde mi. Tek seferde kaç mg alınıyor. Bilginiz var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
cemkuray, 08.02.2023 - 18:36 yazdı:

Evet gençler nasihattan anlamıyor birine il küründe çok akıl verdim ama yine ayni kişiden gol yedi sonra bana ağlandı.2 kutu testo 1 kutu tren 2 kutu bolde 1 kutu oxana ki marka da çok iyi değil yüzde 30 40 dolu ilaç 13500 tl para vermiş ai napayım beni ikna etti diyor :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229

Güzel liste brom takdir ettim

Taksir etmedim çünkü piyasada yok çoğu yazdın da yok boşu boşuna eczacıya gittim tablet testi için 🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Vural2, 8.02.2023 - 20:39 yazdı:

Karaborsadan ziyade dolar kuruyla alakalı. Dolar 1 lira civarındayken sustanonu bedava almıştım neredeyse. İstesem koliyle alırdım stokta sıkıntı yoktu. Kür bilgim yoktu 2 enj. sonrası korktum devam etmedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.