Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

merts34

Vortex pharma

Önerilen İletiler

merts34    0

Merhabalar efendim, Vortex marka ilaç aldım, daha kullanmadım küre başlamadım. Kullanan oldu mu ? Oldu ise çalıştı mı veya çalıştığına dair kan sonuçları olan var mı ? 

Yaşım 26 6-7 Yıldır spor ile uğraşıyorum. Test E, rimabolan geçmişim var. şuan aldığım kür için hormon düzeylerim için endokrin doktorum hazır, bizzat kendimde sağlık personeliyim. Tanıyan bilen kullanan olduysa bilgi verebilir mi ? Ona göre iade edeceğim

Deca,Test E, Boldenon aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alaz    135

Direkt iade et. 

Forumda Vortex ve o satıcı hakkında çeşitli konular mevcut. Keşke bu tür ürünleri almadan önce gerekli araştırma yapılsa. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merts34, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar efendim, Vortex marka ilaç aldım, daha kullanmadım küre başlamadım. Kullanan oldu mu ? Oldu ise çalıştı mı veya çalıştığına dair kan sonuçları olan var mı ? 

Yaşım 26 6-7 Yıldır spor ile uğraşıyorum. Test E, rimabolan geçmişim var. şuan aldığım kür için hormon düzeylerim için endokrin doktorum hazır, bizzat kendimde sağlık personeliyim. Tanıyan bilen kullanan olduysa bilgi verebilir mi ? Ona göre iade edeceğim

Hocam keşke almadan önce konu açsaydın. Forumda vortex ile ilgili açılmış konular var onları okumanı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

İade et hocam eczane veya laboratuvar ürünleri kullanin lütfen.  Ben Türk yapımı bir  ürün kullandım berbat etkiler yaşattı.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

Uzun zamandır foruma girip yorum yapamamıştım , vortex sayesinde bir iki kelam yazayım : )

Bir sağlık personeli olarak bu gibi dışarıdan alınan hormon takviyelerinde sağlığınızla nasıl oyun oynayacağınızı siz daha iyi biliyorsunuz. Vortex markasının bu forumda ve bir çok yerde negatif yorumları mevcut , uzak durmanızı öneririm. Ürün çalışıyor diyenler %10 etkiye etki diyen kişiler sanırım anlayamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

İade edin , ben o ürünleri vücuduma sokmam , güya dünya markasıymış Türkiye den başka satıldığı yer yok , Yurt dışında kullanan eden forumlarda yazan tek kişi dahi yok , bilgisiz kişilere yüksek dozaj fazla ilaç çorba gibi kür yazıyor , sebebi ilaçları düşük doz ve önemsediği tek şey para , forumda ilk küründe 600-800 mg vortex tren kullanan kişi vardı adam da tık yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halley    1

Hocam bnde sipariş ettim ürün ancak 1.5 hafta geçti ilacıda yanlış göndermiş zaten geri iade edip paramı geri istedim kür içindeyim bide ilaçlarda bitmişti ilacı hem yanlış gönderiyo hemde mesajlarada zor bela bakıyo hiç kullanmadım ama soğuttu beni yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
merts34, 5 saat önce yazdı:

Ucuz diye mi aldın boşuna balkan spden şaşmayın diyoruz kullanıcaksan eczane ilacı veya sp gibi laboratuvar ilacı kullanıcaksın vortex kullanıpta memnun olanda gördüm olmayanda ne diyim dene gör 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah onur    1
merts34, 31.01.2023 - 10:49 yazdı:

Selam dostum . Yaklasik 3 yil once vortexi almistim t den. Gittim oturduk muhabbet ettik, verdigi ilaclarin baktim ne kutusu var ne biseyi var. Sen bunlara takilma dedi . Yerimi biliyorsun ilaclar calismazsa o zaman gel dedi. Ben inandim ve kullandim.  kendisiyle bana bir calisma plani vermisti, mutlaka bu plana gore calis demisti. Enanthate ve boldenon almistim . Igneyi vurdum basladim calismaya. Ilk gunler vucudumda karincalanmalar basladi, asabiyet tavan oldu artik boyle parmaklarimi hissetmeyecek dereceye gelmisti. 1 ay gecti dedim genel cerraha gidip bir kan testi yaptirayim. Bir tanidik vasitasiyla gittim test yaptirdim. Doktor degerlerimin cok yuksel oldugunu ne kullandigimi sordu bende protein tozu vs kullaniyorum dedim ama yemedi . Acil kullandigin seyleri birak karaciger ve bobrekler iflas etmek uzere demisti korkup birakmistim. Degerlerimin tekrar yerine gelmesi 1 yili buldu . Buradan sen cikart calisip calismadigini. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    82
Emrah onur, 6 dakika önce yazdı:

Selam dostum . Yaklasik 3 yil once vortexi almistim T.F den. Gittim oturduk muhabbet ettik, verdigi ilaclarin baktim ne kutusu var ne biseyi var. Sen bunlara takilma dedi . Yerimi biliyorsun ilaclar calismazsa o zaman gel dedi. Ben inandim ve kullandim.  kendisiyle bana bir calisma plani vermisti, mutlaka bu plana gore calis demisti. Enanthate ve boldenon almistim . Igneyi vurdum basladim calismaya. Ilk gunler vucudumda karincalanmalar basladi, asabiyet tavan oldu artik boyle parmaklarimi hissetmeyecek dereceye gelmisti. 1 ay gecti dedim genel cerraha gidip bir kan testi yaptirayim. Bir tanidik vasitasiyla gittim test yaptirdim. Doktor degerlerimin cok yuksel oldugunu ne kullandigimi sordu bende protein tozu vs kullaniyorum dedim ama yemedi . Acil kullandigin seyleri birak karaciger ve bobrekler iflas etmek uzere demisti korkup birakmistim. Degerlerimin tekrar yerine gelmesi 1 yili buldu . Buradan sen cikart calisip calismadigini. 

Şu sürekli allah kitap diyen adam satmıyor mu bu ürünleri.. Dışardan görende adam sanar. Adamına göre dolu ilaç veriyor bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.