Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

janusz

Off-cycle/pct kararı

Önerilen İletiler

janusz    3

Selamlar, 23 yasındayım 11 aydır 250mg testo E ile ilerliyorum bu süreçte yağ oranımım %11-12 koruyarak 9-10kg aldım. 2 Ay sonra kürden tamamen çıkmak istiyorum bu süreçte döngü tamamen kapandığı için bir süreden sonra LH,FSH gibi testleri yaptırmadım. Sadece karaciğer, böbrek enzimlerini kontrol ederek ilerledim.

Hayat şartlarımdan dolayı şuanlık kürden çıkma kararı aldım çünkü belirli bir süre spora-beslenmeye yeterli önemi veremeyeceğim bundan dolayı da ilaç kullanmamım anlamı kalmıyor. Sizlere danışmak istediğim ve aklıma takılan birkaç soru var: Psikolojik olarak hazırım fakat ne kadar kas kütlesi kaybederim(bunun bir matematiği yok ama) çok sarsıcı olur mu?

PCT başladığında düzelmem kaç ay aralığında olur?(Sizlere o zaman sonuçları atacağım.) @rastlantisal

NOT: Bahsetmediğim, atladığım konular olabilir hatta sorduğum soru saçma olabilir. Şimdiden kusura bakmayın..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janusz    3
desperado, 5 dakika önce yazdı:

Hem ilacı bırakıp hem de antrenman ve beslenmeyi boşlarsan çok dramatik kayıplar yaşarsın.

Öyle bir niyetim yok, eksik beslenme idman yapmama gibi bir durum oluşmayacak. Hedefim doğrutulsunda sert ve düzenli idman yapamayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucky    8

Yüzdelik bir oranı kimse veremez dostum bunlar senin hayat standartlarına,genetiğine normal testo seviyene bağlı olarak bile değişebilir

Tek kurtarır yanı yüksek dozaj testo girilmemiş yani ilaca bağlı aşırı bir kütle kazandığını sanmıyorum doğal gelişeceğinin üstüne bi tık fayda etmiştir belki. Sporu bırakmayacaksan yine disiplinli şekilde beslenme ve antrenman yapacaksan aşırı kayıp yaşayacağını düşünmüyorum ama dediğim gibi bunların hepsi varsayım, bekleyip görmekten başka çaren yok :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Merhabalar.

Normal doz only testo girmiş birisinin sporu ve beslenmeyi gevşetmediği sürece dramatik kayıplar yaşanması beklenmez. Vücuttaki E2 miktarını bilmediğim için yorum yapmak güç, spor geçmişini bilmediğim için yorum yapmak güç vs vs uzar liste. 

PCT döneminde biraz kaybın olacak. O aldığın 10 kilonun azının kas olduğunu bildiğini düşünüyorum. 3KG sende kalırsa ne ala. Hiç az bir rakam değil. PCT başladığında Kreatin de kullanmaya başla. Etki ve su kaybını azaltması babında iyi gelecektir.

Ne kadar da düzelirsin bunu kimse bilemez.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janusz    3
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Normal doz only testo girmiş birisinin sporu ve beslenmeyi gevşetmediği sürece dramatik kayıplar yaşanması beklenmez. Vücuttaki E2 miktarını bilmediğim için yorum yapmak güç, spor geçmişini bilmediğim için yorum yapmak güç vs vs uzar liste. 

PCT döneminde biraz kaybın olacak. O aldığın 10 kilonun azının kas olduğunu bildiğini düşünüyorum. 3KG sende kalırsa ne ala. Hiç az bir rakam değil. PCT başladığında Kreatin de kullanmaya başla. Etki ve su kaybını azaltması babında iyi gelecektir.

Ne kadar da düzelirsin bunu kimse bilemez.

Son enjeksiyondan kaç gün sonra kan testi alayım ve pct protokolüne başlıyayım? Enanthate kullanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.362
janusz, 5 dakika önce yazdı:

Son enjeksiyondan kaç gün sonra kan testi alayım ve pct protokolüne başlıyayım? Enanthate kullanıyorum.

İki hafta sonra kan testi yaptır dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
janusz, 12 saat önce yazdı:

Selamlar, 23 yasındayım 11 aydır 250mg testo E ile ilerliyorum bu süreçte yağ oranımım %11-12 koruyarak 9-10kg aldım. 2 Ay sonra kürden tamamen çıkmak istiyorum bu süreçte döngü tamamen kapandığı için bir süreden sonra LH,FSH gibi testleri yaptırmadım. Sadece karaciğer, böbrek enzimlerini kontrol ederek ilerledim.

Hayat şartlarımdan dolayı şuanlık kürden çıkma kararı aldım çünkü belirli bir süre spora-beslenmeye yeterli önemi veremeyeceğim bundan dolayı da ilaç kullanmamım anlamı kalmıyor. Sizlere danışmak istediğim ve aklıma takılan birkaç soru var: Psikolojik olarak hazırım fakat ne kadar kas kütlesi kaybederim(bunun bir matematiği yok ama) çok sarsıcı olur mu?

PCT başladığında düzelmem kaç ay aralığında olur?(Sizlere o zaman sonuçları atacağım.) @rastlantisal

NOT: Bahsetmediğim, atladığım konular olabilir hatta sorduğum soru saçma olabilir. Şimdiden kusura bakmayın..

Dostum varsa testo öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaşma şansın var mı only testo düşünen arkadaşlara da bir örnek olur bende only testo düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janusz    3
Oblood, Bir saat önce yazdı:

Dostum varsa testo öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaşma şansın var mı only testo düşünen arkadaşlara da bir örnek olur bende only testo düşünüyorum 

Kişisel kararımdan dolayı fotoğraflarımı paylaşmak istemiyorum. Kusura bakmayın.. Söylemek gerekirse dramatik bir gelişim oldu biranda olmadı devam ettiğim her ay kararlı bir şekilde yağlanmadan büyüdüm. Kas kütlesi arttığı için güç artışım da oldu.

@rastlantisal Size özel olarak ulaşabileceğim bir yer var mı? Instagram, mail vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
janusz, 39 dakika önce yazdı:

@rastlantisal Size özel olarak ulaşabileceğim bir yer var mı? Instagram, mail vs.

Kişisel bilgilerin paylaşılması yasak. Buradan sorabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janusz    3
rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

Kişisel bilgilerin paylaşılması yasak. Buradan sorabilirsin.

Nasıl bir pct planı izlemeliyim? Sadece testo E kullandım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
janusz, 1 saat önce yazdı:

Nasıl bir pct planı izlemeliyim? Sadece testo E kullandım.

Önce test sonuçları, sonra duruma göre PCT.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

@janusz hocam ilk kürünüz muydu

@rastlantisal hocam birde size sorum var ilk kürüm only testo gidiyorum sivilce dışında bir yan etki yaşamadım suanlik testlerde temiz sıkıntı yok ilk kürden 7-8ay yapsam nasıl olur acaba 30hafta felan yani sadece testosteron şuan 12. haftadayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
ArdaK2, 6 saat önce yazdı:

@rastlantisal hocam birde size sorum var ilk kürüm only testo gidiyorum sivilce dışında bir yan etki yaşamadım suanlik testlerde temiz sıkıntı yok ilk kürden 7-8ay yapsam nasıl olur acaba 30hafta felan yani sadece testosteron şuan 12. haftadayım 

İlk kür için uzun kür tavsiye etmem. Şimdilik sorun yaşamıyor olabilirsin ama uzadıkça yaşar mısın garantisi yok. Onun yerine sonraki kürde bir adım daha ileri gitmek daha doğru geliyor. Keza sevgili hocam @Metinav uzun kür tavsiye etmiyor. 

Yol tek değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

İlk kür için uzun kür tavsiye etmem. Şimdilik sorun yaşamıyor olabilirsin ama uzadıkça yaşar mısın garantisi yok. Onun yerine sonraki kürde bir adım daha ileri gitmek daha doğru geliyor. Keza sevgili hocam @Metinav uzun kür tavsiye etmiyor. 

Yol tek değil.

Peki ilk kür only testo kullanıyorsak kaç hafta önerirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
ArdaK2, Şimdi yazdı:

Peki ilk kür only testo kullanıyorsak kaç hafta önerirsin

16 hafta öneriyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, Şimdi yazdı:

16 hafta öneriyorum. 

Hocam sadece testo kullanıyorsak pct döneminde psikolejik çok sıkıntı yaşarmiyiz enanth kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
ArdaK2, 4 saat önce yazdı:

Hocam sadece testo kullanıyorsak pct döneminde psikolejik çok sıkıntı yaşarmiyiz enanth kullanıyorum 

PCT döneminde yaşayacağın sıkıntı, kürde kullandıklarından ziyade PCT de kullandıkların ile alakalıdır. Evet psikolojik olarak dibi göreceğin bir kaç gün olabiliyor. Ama korkulacak bir şey yok. Neyin neden olduğunu bildiğin sürece o noktada kendini telkin edersin. 

Gözünüzde PCT işini büyütmeyin lütfen.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janusz    3
rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Önce test sonuçları, sonra duruma göre PCT.

Kaç gün sonra test vereyim? 

ArdaK2, 12 saat önce yazdı:

Evet ilk ve son kürümdü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
janusz, 2 dakika önce yazdı:

Kaç gün sonra test vereyim? 

Evet ilk ve son kürümdü.

Son enjeksiyondan 3 hafta sonra test vermek en ideali oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: qwert
      Herkese merhaba,
      3 aylık only testo kürünü bitirmeye karar verdim hep 250 mg gittim genel olarak ilaçları 2 haftadır bıraktım ve dün kan tahlili verdim sonuçlar yazımın altında paylaştığım gibidir.
      Sizce pct ye başlamalı mıyım? Yoksa 1 hafta daha mı beklemeliyim? Testesteron ölçü birimi nmool/l nq ml de 3-4 arası değere tekabül ediyor. Elimde 2 adet ovitrelle klomen ve tamoxifen ayriyeten de proviron mevcut ürünlerimi stokladım. Aşağıya da küre girmeden önceki sonuçlarımı atacağım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. @rastlantisal @Askabar @godofdark @otopsicikedi @GHOST 

• Yazan: Beastmode
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürü bıraktım 3 ay oluyor pct yapmadım uzun bir kürden çıktım. Testesteron ve östrojen değerlerim bunlar fakat testosteron değer sonucu normal yazmasına rağmen düşük değil mi? Ve östrojen değerim de normal yazıyor ama yüksek değil mi çünkü çok fazla halsizlik, güçsüzlük ve duygusallık hissediyorum bilenler yardımcı olabilir mi? Doktor sonuçları göstermem için 2 hafta sonrasına randevu verdi kafama çok takıldı sonuçlar.

• Yazan: Yasinakda
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 2. Kür başlayacağım en hızlı kütle nasıl koyabilirim? Kilo 80 define olup öyle mi girmeliyim sizce? Teşekkürler.

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.