Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DeMoNhUnTeR

TRENBOLON YAN ETKİLERİ HAKKINDA KULLANICI YORUMLARI

Önerilen İletiler

DeMoNhUnTeR    233

Selamlar arkadaşlar,

Trenbolonun kürdeki yan etkileri hakkında Türkçe kaynak yetersizliği olduğunu düşündüğüm için Trenbolon hakkında kullanıcı tecrübelerine dayanan nitelikli bir yan etki rehberi hazırlamak istedim. Rehberin amacı sadece yaşanmış deneyimi birebir sporculara aktarmak ve değerlendirilerek kulaktan dolma bilgilere karşıtlık oluşturması olacak. Bu nedenle sadece trenbolonu kullanmış olan sporcuların yaşadıkları yan etkileri yazmasını istiyorum. İyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252

Çok güçlü ve keskin bir üründür ak ciğerlerde çözüldüğü için nefes darlığı çekersiniz ürünü vücudunuza aldığınızda.

Geceleri boğulacak yada uykuda öleceğinizi sanarsınız.

Ateş yükselmesi yapar.

Agresiflik oranı çok düşük bile olsa kullanıcıyı hayatı boyunca hiç yaşamadığı alakasız ortamlarda yada ufacık konularda sinir krizi geçirtebilir.

İnternete tren kullanıp işinden eşinden ayrılanlar diye başlık açsam sanırım çok kişi yorum yapar..

Güzel yanlarına değinecek olursak.

Ne kadar estetik dışı bir görünümünüz olsada (Bulk - definasyon arası) definasyona geçtiğiniz dönemlerin başında bulk - define arasındaki dönemde çok güzel sonuçlar çıkarır vücudunuz kara kalem ike çizilmiş gibi şekillenir ve muhteşem görünüme kavuşursunuz.

Şimdilik bu kadar .. Anlatacak çok şey olsa'da.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

açıkçası benim yaşadığım yanetkiler şöyle oldu

çabuk yorulma

yüksek aktivite esnasında (koşu ağır idman cinsel birleşme) aşırı aşırı bir terleme (örnekle açıklamak gerekirse partnerinizin üzerine suratınızdan şıp şıp damlayan ve çarşafın komple su olmasını sağlayan bir terleme)

uykudan sırtın terlediği için uyanma

vucudun kıllarında dökülme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Trenbolone Acetate hızlı etki eden Yağsız kas kütlesi artırımı ve Yağ yakımında en etkili Steroidtir bana göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Acetat ve Enantat arasındaki yan etki görülme sıklığı hakkında da yorumlarınızı bekliyorum.

Enantat için bahsi geçen tüm yan etkiler daha ağır ve baskın hissediliyor hepsi bu benim tecrübem en azından.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Acetat ve Enantat arasındaki yan etki görülme sıklığı hakkında da yorumlarınızı bekliyorum.

Enantat için bahsi geçen tüm yan etkiler daha ağır ve baskın hissediliyor hepsi bu benim tecrübem en azından.

İlginçmiş hocam. Normalde aas lerde uzun ester ilacın yan etkileri daha sığ yaşanıyor diye biliyorum. Peki Trenbolon'da tam tersi durum yaşamanı neye bağlıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Ben kullanmadım lakin çalıştırdığım 1 2 kişide kullandık genel olarak

Antremanlar'da ak ciğerde sıkışma

Agresiflik çok fazla oluyor idman yaparken önünden geçen adama sövdüğünü bilirim.

Uzun vadeli kullanımda yada uzun kürlerde sabah uyandığınızda idranınız koyu kırmızı renkte olabilir yani böbreklerinizi bitire biliyor.

Uzun kullanımlarda böbrekleri bitirmek için birebir ilaç

Testo dan 5 kat daha anabolik bir ilaç.

Sahtesi aşırı fazla olan bir ilaç ( Ham maddesi pahalı )

Prolaktin kaynaklı jinekomasti yapar kamikaze dalışcılarımız genelde bunun östrojenden olduğu sanıp arimidex veya nolvadex ile kesmeye çalışır kesemezler...

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1

Bende su an tren testo boldenon kurundeyim. Kurumun bas aktoru tren enat. Oldugu icin en bariz yan etkisi kesinlikle nefes almakta zorlanmak diyebilirim. Aerobik performansim ciddi anlamda dustu. Kardio yaparken ciddi anlamda zorlaniyorum. Gun icersinde cok ust duzey beslendigim halde bitkinlik yasiyorum. Agresifligini kontrol altinda tutuyorum . Geceleri birkac kez tuvalete kalkiyorum. Sivi alimini 1 2 saat onceden kesmeme ragmen. Bunun disinda aci bir kuvvet verdi ve son 2 haftadir kardio yapamadigim halde bel bolgem kontrol altinda. 10. Haftamdayim ciddi olcu artisi yasiyorum. Aklima geldikce bu basliga yazicam ki okuyan insanlarin yasanmis tecrubelerimizden yola cikarak daha verimli bir surec yasamalari saglansin. Son olarak agresyonu baskilayin. Zira bu ilac adam oldurtur. Ben bunu birkax kez tecrube ettim. Iyi sporlar..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2

Ben bu yoruma takıldım açıkçası, uzun ester özellikle "Testosteron Enanthate" acemi kullanıcılar yani ilk küre girecekler için tavsiye edilen isk testestorendur.

Ve yan etkileri tölere edilebilir deniliyor-ki açıkçası bende onumuzdeki haftalar buna başlamayı düşünüyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Ben bu yoruma takıldım açıkçası, uzun ester özellikle "Testosteron Enanthate" acemi kullanıcılar yani ilk küre girecekler için tavsiye edilen isk testestorendur.

Ve yan etkileri tölere edilebilir deniliyor-ki açıkçası bende onumuzdeki haftalar buna başlamayı düşünüyordum.

Doğrudur ama bu konuda trenbolon anlatılıyor. İkisi farklı ilaçlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Trenbolon çok yüksek anabolik ve androjenik etkisi olan bir ilaçtır. Trenbolonun en büyük etkisi karaciğerde IGF-1 hormonunu artırmasıdır, IGF-1 hormonu vücudumuzda, kas kütlesi, tendonlar, sinir sistemi ve eklemleri yenileyen ve güçlendiren bir hormondur.

Trenbolone'un 3 farklı ester çeşidi bulunmaktadır, Ester vücuda salınım süresini belirlemektedir.

Trenbolone Acetat

Parabolan

Trenbolone Enanthate

Trenbolone Acetat;

En kısa esterli trenbolondur. Definasyon kürlerinde, yağ yakımı, sert ve parçalı görünüm, yağsız kas kütlesi eklemek için kullanılır. Hiç su tutmaz.

Kısa esterli olduğu için 2 günde bir enjekte edilmelidir. Haftalık 200-400mg arası yeterlidir.

Örnek Kombine; Testosteron propionat-Masteron-Trenbolone acetat

Parabolan;

Trenbolon acetat'dan daha uzun esterlidir, haftada 2-3 enjeksiyon yeterlidir. Hem hacim hem definasyon kürlerinden çok etkilidir.

Trenbolone Enanthate;

En uzun esterli trenbolonedur. Haftalık 1-2 enjeksiyon yeterlidir. Hacim ve Bulk kürlerinde kullanılır. Haftalık 200-600mg aras sporcunun kilosuna göre değişiklik gösterir.

Örnek Kombine; Sustanon-Boldenon-Trenbolone enanthate

renbolone Kullanımında Dikkat Edilmesi gerekenler;

Tuz,Yağ ve şekerden uzak durun.

Tek başına trenbolone kullanmayın yanından proviron veya mutlaka testosteron olsun.

Trenbolone Yan etkileri;

Sivilce, kıllanma ve erkek tipi saç dökülmesi yapabilir herkesde olacak diye bir kaide yok.

Yüksek dozajlarda terleme,uykusuzluk,huzursuzluk yapabilir.

:crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sonnogoku    7
Bende su an tren testo boldenon kurundeyim. Kurumun bas aktoru tren enat. Oldugu icin en bariz yan etkisi kesinlikle nefes almakta zorlanmak diyebilirim. Aerobik performansim ciddi anlamda dustu. Kardio yaparken ciddi anlamda zorlaniyorum. Gun icersinde cok ust duzey beslendigim halde bitkinlik yasiyorum. Agresifligini kontrol altinda tutuyorum . Geceleri birkac kez tuvalete kalkiyorum. Sivi alimini 1 2 saat onceden kesmeme ragmen. Bunun disinda aci bir kuvvet verdi ve son 2 haftadir kardio yapamadigim halde bel bolgem kontrol altinda. 10. Haftamdayim ciddi olcu artisi yasiyorum. Aklima geldikce bu basliga yazicam ki okuyan insanlarin yasanmis tecrubelerimizden yola cikarak daha verimli bir surec yasamalari saglansin. Son olarak agresyonu baskilayin. Zira bu ilac adam oldurtur. Ben bunu birkax kez tecrube ettim. Iyi sporlar..

Caber ve aromasini nasıl kullanıyorsun? Bir de eczaneden mi temin ettin acaba bunları?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754

Caber ve aromasini nasıl kullanıyorsun? Bir de eczaneden mi temin ettin acaba bunları?

Eczaneden alabilirsin hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1

Cabaseri 2 gunde bir yarim tablet seklinde aliyorum. Hergun 1 adet 100 mcg levotiron bunun disinda aromataz inhibitoru kullanmiyorum. Uzun esterli ilaclarin etksiini baskilamak istemiyorum. 2 gunde bir 10 mg nolvadexle kontrol saglayabiliyorum. 10. Haftamdayim hersey simdlik yolunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2018    1

Boldenon kaçıncı haftada etkisini gösteriyor ? 6. haftada hala hiçbir değişiklik göremedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar 2. kürümü yapıcam t

1-8 hafta 400 mg testo propianat

1-8 hafta 400 mg masteron

1-4 hafta clen

4-8 hafta winstrol

4-8 hafta anavar

sizce bu kürüme ilk 6 hafta 200-300 mg trenbolon acetat eklersem nasıl olur yan etki olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2018    1
Tren in etki yan etkisi kaç günde görülür

Ertesi gün öksürük, boğazda gıcık, terleme ve sırtta sivilce ile etkisini göstermeye başlıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öksürük olayı enjeksiyon hemen sonra olur.O zaman olmazsa başka zaman olmaz.Her enjeksiyoda yaşama riskin var bunu

Tren in fiziksel yan etkilerinden çok psikolojik yan etkileri önemli

anksiyete

paranoya

obsesyon

uyku oroblemleri

agresyon

bunlar gerçekten kötü şeyler.hayatını tamamen değiştirebiliyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

herkesde farklı oluyor malesef bende gece terlemeleri terlemeye bağlı uykuda sekteye uğrama kondisyonda düşme çabuk yoruma görülürken

tren acetat enjeksiyonunda illallah getirecek bir öksürük fakat enanthante formunda öksürükden eser yok :)

psikolojik etkileri görmeye başladığınızı hissettiğiniz anda kaldıramayacaksanız bırakın gitsin bu ilacı kullanmak zorunda değilsiniz çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.