Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

batuhan24

Kür içi arimidex

Önerilen İletiler

batuhan24    3

Değerli arkadaşlarım ve hocalarım selamlar.

İlk bulk kürümde 3. Haftaya girmek üzereyim. Henüz Perşembe 3. Enjeksiyonumu yapılacağım. Test. Cyp. 600 mg- bolde 200mg - dianabol 40mg şeklinde kürüm. Yaşım 24, 183 boyunda, güncel olarak 102kg ağırlığındayım. Tahminen %18 civarında yağ oranım ve 5-6 yıldır bu sporla ilgileniyorum. Aslında sorum çok basit. Herhangi bir jinekomasti belirtisi yok(Kaşıntı, ağrı, hassasiyet vb.) Ama temin ettiğim hoca haftada 1 al diyor. Forumdan okuyup edindiğim bilgiler bir belirti yoksa boş yere östrojen baskılar şeklinde. Sizce bir belirti başlayana kadar kullanmamakta haklımıyım. Öneriniz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
batuhan24, 4 dakika önce yazdı:

İlk bulk kürümde 3. Haftaya girmek üzereyim. Henüz Perşembe 3. Enjeksiyonumu yapılacağım. Test. Cyp. 600 mg- bolde 200mg - dianabol 40mg şeklinde kürüm. Yaşım 24, 183 boyunda, güncel olarak 102kg ağırlığındayım. Tahminen %18 civarında yağ oranım ve 5-6 yıldır bu sporla ilgileniyorum. Aslında sorum çok basit. Herhangi bir jinekomasti belirtisi yok(Kaşıntı, ağrı, hassasiyet vb.) Ama temin ettiğim hoca haftada 1 al diyor. Forumdan okuyup edindiğim bilgiler bir belirti yoksa boş yere östrojen baskılar şeklinde. Sizce bir belirti başlayana kadar kullanmamakta haklımıyım. Öneriniz nedir?

Belirti yoksa bişey kullanmaya gerek yok, illede kullanıcaksan  ben işimi garantiye alıcam belirti olmasada önlem almak istiyorum dersen tamoksifen kullanmalısın bir hafta dolu bir hafta boş olucak şekilde haftada 2 yada 3 tablet kullanabilirsin ben öle yapıyorum,, arimidex alırsan östrojeni bastırır buda büyüme küründe pek istemezsin, ama Tamoksifen östrojeni bastırmadan jinokomasti önlüyor,, sen en iyisi her ay kan tahlili ver, prolaktin östrojen falan baktırrsın duruma göre çok yükselen değerleri dengelersin dostinex,,, armidex falan alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.391
batuhan24, 8 dakika önce yazdı:

Kan tahlili verdikten sonra kullanmalısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan24    3
mcanmeco, 2 dakika önce yazdı:

Belirti yoksa bişey kullanmaya gerek yok, illede kullanıcaksan  ben işimi garantiye alıcam belirti olmasada önlem almak istiyorum dersen tamoksifen kullanmalısın bir hafta dolu bir hafta boş olucak şekilde haftada 2 yada 3 tablet kullanabilirsin ben öle yapıyorum,, arimidex alırsan östrojeni bastırır buda büyüme küründe pek istemezsin, ama Tamoksifen östrojeni bastırmadan jinokomasti önlüyor,, sen en iyisi her ay kan tahlili ver, prolaktin östrojen falan baktırrsın duruma göre çok yükselen değerleri dengelersin dostinex,,, armidex falan alırsın 

otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Kan tahlili verdikten sonra kullanmalısın

O halde 1. Ayı tamamlayana kadar birşey kullanmayıp, tamamladıktan sonra tahlili sizinle paylaşıp öyle bir yol izlerim. Teşekkürler arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Serm yani tamoxifenle östrojeni engellemeye çalışmak kas gelişimi için nacizane önem taşıyan igf-1 hormonunu bloke ediyor o yüzden AI(aromatiz inhib.) kür içinde arimidex kullanmak kas gelişimi için daha sağlıklı olduğunu okumuştum. Pct için serm ilaçları tercih ediliyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
quacky, Bir saat önce yazdı:

Serm yani tamoxifenle östrojeni engellemeye çalışmak kas gelişimi için nacizane önem taşıyan igf-1 hormonunu bloke ediyor o yüzden AI(aromatiz inhib.) kür içinde arimidex kullanmak kas gelişimi için daha sağlıklı olduğunu okumuştum. Pct için serm ilaçları tercih ediliyor.

Tamoksifen östrojeni engellemez, doğrudan meme ucuna  bağlı çalışıyor,, arimidex östrojeni etkiliyor senin dediğin igf-1 hormonunu arimidex baskılıyorsa baskılar, ben bu kadar detay bilmiyorum bulk kürün de östrojeni çokta baskılamak istemeyiz bu yüzden arimidex çok gerek kalmadıkça kullanılmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
mcanmeco, 36 dakika önce yazdı:

Tamoksifen östrojeni engellemez, doğrudan meme ucuna  bağlı çalışıyor,, arimidex östrojeni etkiliyor senin dediğin igf-1 hormonunu arimidex baskılıyorsa baskılar, ben bu kadar detay bilmiyorum bulk kürün de östrojeni çokta baskılamak istemeyiz bu yüzden arimidex çok gerek kalmadıkça kullanılmaz 

Ben de arimidexden çekiniyorum tamoxifen kullanma taraftarıydım fakat bu igf-1 mevzusu jino durumunda düşüncelerimi serm(tamoxifen) yerine ai(arimidex) düşük doz kullanmaya itiyor.

serms.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
quacky, 12 dakika önce yazdı:

Ben de arimidexden çekiniyorum tamoxifen kullanma taraftarıydım fakat bu igf-1 mevzusu jino durumunda düşüncelerimi serm(tamoxifen) yerine ai(arimidex) düşük doz kullanmaya itiyor.

serms.png

Bu yazıyı yazan kişi güvenilir kaynakmı ona bakmak laızm,, doğru bilinen birsürü yanlış var, ben ve birsürü sporcu yıllardır arimidex yerine nolvadex kullandık, şimdide tamoksifen kullanıyoruz, ama belkide doğrusu arimidex Di biz yanlış biliyorduk,, yabancı forumlarda her yazana inanmamak lazım, senin serm dediğin olay östrojen resepterü anlamına geliyormuş, Google dan baktım,, yinede benim bilgim kısıtlı ama bana mantıklı gelen Tamoksifen kullanmak, yani östrojeni doğrudan etkilenmeyen bir ilaç nasıl igf-1 büyüme hormonunu bakılıyor... Farklı farklı kaynaklardan araştırmak lazım daha dün forumdan bir arkadaş paylaştı kür en fazla 12 hafta yapılmalı 1.5ay pct yapıp yeni küre girilmeli diyorlar mış yabancı forumlarda,, şimdi ben bunu okuduktan sonra asla yabancı forumlara inanarak iş yapmam hocam Türkiye de işin ehli birsürü steroid bağımlısı var bunların çoğunluğu arimidex ile östrojeni baskılamak büyümeyi engeller diyor,, yani Tamoksifen igf-1 baskılıyorsa kullanmayalım yarın forumda farklı farklı yorumlar gelir bende çok merak ettim benim bildiğim yanlışmı diye 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Genetik risk yoksa kaşıntı hassasiyet olmadan kullanmaya gerek yok deniyor ama ben garantiye almak için minimum dozda kullanıyorum östrojeni baskıladığını çok hissedersem hapı keserim düzelir ama jino ameliyatsız düzelmiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan24    3
Kupabeyi, 21.09.2022 - 10:43 yazdı:

Genetik risk yoksa kaşıntı hassasiyet olmadan kullanmaya gerek yok deniyor ama ben garantiye almak için minimum dozda kullanıyorum östrojeni baskıladığını çok hissedersem hapı keserim düzelir ama jino ameliyatsız düzelmiyor 

Minimum doz olarak ne kadar kullanıyorsun tam olarak kardeşim?

Herkese tekrardan selamlar. Küre girmeden önceki kan testimi ve aradan bir ay geçtikten sonraki testimi paylaşıyorum sizinle. Hala arimidex kullanmadım. Çevremde jineko ile ilgili birşeyler söyleyip korkutan çok insan var. Sizce bu değerlere göre artık kullansam mı? Bu arada konuya insanları nasıl etiketliyoruz arkadaşlar?

Screenshot_2022-10-05-09-09-49-255_com.google.android_apps_docs.thumb.jpg.29a8c405a66ba98f1d3ed74c5d7df541.jpg Screenshot_2022-10-05-09-12-43-043_com.google.android.apps.docs.jpg IMG_20221005_092146.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yavuz
      Selamlar arkadaşlar.
      Bugün kan testi verdim aç karnına bolde testo küründeyim jinekomasti var bende ama daha önceki kürden kalma 4 hafta ilaç kullandım kestim ve 2 haftadır ilaç kullanmıyorum  ilk sorum - 24 mayısta ameliyat var bu değerlere göre tekrar etmez değil mi jinekomasti bir de ikinci sorum - bolde çalışmış mı bu değerlerden anlaşılıyor mu ??

• Yazan: k9cakaf9
      Ağabeylerim selamlar
      Testo bolde danabol kürüne başladım.
      Enjeksiyonu oldum Enjeksiyonumu bugün olacağım Daha öncesinde kür geçmişim yok ama rad140 kullanmışlığım vardı. Marka söylemek yasak mı hatırlamıyorum ama Türkiye'de üretilen markalardan biriydi boştu sanırım. Son 2,3 haftadır da mememde biraz şişlik var normalde bir şey hissettirmiyor ama elimi üstüne koyup bastırınca acıyor. Jinekomasti başlangıcı mı var diye korkuyorum kimseye de söyleyemiyorum. Dün test verdim enjeksiyon günü vericektim terslik oldu sağlıkocağında enjeksiyondan sonra verebildim.
      Bir bakıp beni aydınlatabilir misiniz. İsterseniz fotoğraf da koyabilirim.
      Şimdiden teşekkür ederim

• Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: Yavuz
      Beyler selamlar bulk kürümden sonra jinekomasti ameliyatı olacağım yaklaşık 1 ay spor yok bu süreçte spor yapmadığım dönemde sadece testo alarak vucudu korumak mumkün mü veya başka onereceğiniz bir şey var mı yapmadığım dönemde minumum kayıp için.
    • Yazan: berserkzirhimvar
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık olarak:
      500 bolde 500 testo  Küründeyim fakat bolde henüz açılmadı. Her çarşamba 1 tablet arimidex kullanıyorum. 80 kiloyu görüyorum arimidexten sonra 77 düşüyor iyileşme hızı düşüyor gücüm azalıyor. Östrojeni bu sıklıkla baskılamam gerekiyor mu?
      Arimidex kullanımı bu kürde sizce nasıl olmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.