Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Selman15

Koçumu bıraktım amatörüm biraz yardım iyi olabilir

Önerilen İletiler

Selman15    0

Merhaba. 3 yıl natural olarak çalıştıktan sonra 4 ay önce küre başlamaya karar verdim. Pek çok kişinin tanıdığı youtubede video çeken birisinin koçluğu altında küre başladım. İlk kürüm 8 hafta, haftada 1 ml tren enanthate, 2 ml boldenone, 3 ml testosteron enanthate. Hemen ardından 4 hafta, haftada 2 ml trenbolone enanthate, 2ml testosteron cypionate ve anavar oldu. 

Bu süreçte hiçbir koruyucu kullandırmadı ve gelişimimle hiç ilgilenmedi. Hatta attığım değişim fotolarıma bakmadı bile. Aslında devam edicektim ama hem fiyatları 3 ayda 2 katına çıkardı hem de para hariç hiçbirşeyimle ilgilenmiyordu, ben de bırakmaya karar verdim. 

Şu an dımdızlak kaldım, piyasa ona sahte ürün varken kime güvenebiliceğimi bilmiyorum. Dün google da gezerken bu saydayı gördüm ve içinde kaliteli insanlar olduğunu anladım. Sizden isteğim bana kür konusunda yardımcı olmanız.

sagılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

quacky    93
Selman15, 1 saat önce yazdı:

Merhaba. 3 yıl natural olarak çalıştıktan sonra 4 ay önce küre başlamaya karar verdim. Pek çok kişinin tanıdığı youtubede video çeken birisinin koçluğu altında küre başladım. İlk kürüm 8 hafta, haftada 1 ml tren enanthate, 2 ml boldenone, 3 ml testosteron enanthate. Hemen ardından 4 hafta, haftada 2 ml trenbolone enanthate, 2ml testosteron cypionate ve anavar oldu. bu süreçte hiçbir koruyucu kullandırmadı ve gelişimimle hiç ilgilenmedi. Hatta attığım değişim fotolarıma bakmadı bile. Aslında devam edicektim ama hem fiyatları 3 ayda 2 katına çıkardı hem de para hariç hiçbirşeyimle ilgilenmiyordu, ben de bırakmaya karar verdim. Şu an dımdızlak kaldım, piyasa ona sahte ürün varken kime güvenebiliceğimi bilmiyorum. Dün google da gezerken bu saydayı gördüm ve içinde kaliteli insanlar olduğunu anladım. Sizden isteğim bana kür konusunda yardımcı olmanız.

sagılarımla.

Kür konusunda yardımcı olabilmemiz için öncelikle sorunu belirleyip buraya konu açman gerekiyor. Forumda kategori olarak " Kitaplarda Yazmayan Bilgiler "  kısmına göz atmanızı öneririm bir çok sorunun cevabını Burak @Loving hocamız paylaşmış zaten. Bahsettiğin youtuber hocanı merak ettim açıkçası baş ve son harfini noktalayıp yazailir misin? S.B gibi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840

Geçmiş olsun ismi kısaltıp baş harfini isminin ve soy ismini baş harfini yazar mısın? Daha ilk kürden tren ha? Bence adamı sadece bırakıp gitme ona sağlam bi söv derim tren yan etkileri çok fazla ve deneyimli sporcuların bile dikkatle kullanması gereken bir ilaç. Bu süreçte senden ne kadar para aldı ilaçlara kür desteği vermeye vesaire?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
anak1nskyw4lk3r, 20 dakika önce yazdı:

T.F. mi acaba? :D

2 lafından birinde Allah kelimesi geçiyor ama insanları bu şekilde yüzüstü bırakıyor inanılır gibi değil. Zaten çok popüler tanınan bir isim böyle şeylere ihtiyacı olmamalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum çok saçma bir kür planlamış anavarın bu kürde son hafta ne işi var, 8 hafta boldenon niye var yada neden kürün ortasında ester değişikliğine gidiyor düzgün bir pct ile kürü sonlandırmanı ve bu işi gerçekten işini bilen insanlar ile yapmanı öneririm. Kendim bir koç ile çalışmak istesem bu Türkiye'de G.A. Olur tedarikçi olarak da 12-13 yıldır bu işi yapan ve hakkında bir tane kötü yorum duymayacağın Burak hoca olur ona da sol alttaki WP ikonundan ulaşabilirisin. Ben bahsettiğin kişinin T.F olduğunu düşünüyorum

tarihinde İngiliz Kemal tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Hocam  bu zamanda çoğu satıcı aynı taktiği yapıyor,, ürünleri satıp 2 _3 hafta tarif edip yoldan çekiliyorlar,  genelde dandik ürün satanlar yapar bunu,, ama    T. F  den ilaç aldıysan bu aralar gerçekten çok yoğun herife ilaç almak için defalarca yazdım insta face, aradan 3 hafta geçti YouTube videosunun altına yorum da yazdım cevap ver artık diye,,  instadan konuştuk çok yoğun olduğunu dizi çekimleri olduğunu söyledi, bu yüzden pek bakamıyorum dedi,, bu arada ilaçlar ne marka ve ilaçlar çalıştımı sonuç aldınmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cleave49    2
Selman15, 11 saat önce yazdı:

Merhaba. 3 yıl natural olarak çalıştıktan sonra 4 ay önce küre başlamaya karar verdim. Pek çok kişinin tanıdığı youtubede video çeken birisinin koçluğu altında küre başladım. İlk kürüm 8 hafta, haftada 1 ml tren enanthate, 2 ml boldenone, 3 ml testosteron enanthate. Hemen ardından 4 hafta, haftada 2 ml trenbolone enanthate, 2ml testosteron cypionate ve anavar oldu. 

Bu süreçte hiçbir koruyucu kullandırmadı ve gelişimimle hiç ilgilenmedi. Hatta attığım değişim fotolarıma bakmadı bile. Aslında devam edicektim ama hem fiyatları 3 ayda 2 katına çıkardı hem de para hariç hiçbirşeyimle ilgilenmiyordu, ben de bırakmaya karar verdim. 

Şu an dımdızlak kaldım, piyasa ona sahte ürün varken kime güvenebiliceğimi bilmiyorum. Dün google da gezerken bu saydayı gördüm ve içinde kaliteli insanlar olduğunu anladım. Sizden isteğim bana kür konusunda yardımcı olmanız.

sagılarımla.

Bahsettiğin kişi T.F ise bende yazdım vucut fotolarını at dedi attım 2 hafta oldu cevap yok. Verse geri dönüş yapardım ama senin yazını görmem iyi oldu eyvallah :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    11

T.F 'den ben de memnun kalmadım kimseye de önermiyorum. Parasını çöpe atmak isteyen varsa gidip alabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30

T.F bu işin kolpasıdır, Carbon’dan dilimizi yaktı dedi KANDIRILDIK :) edeceğim küfürlerin haddi hesabı yoktur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Can35, 2 saat önce yazdı:

T.F bu işin kolpasıdır, Carbon’dan dilimizi yaktı dedi KANDIRILDIK :) edeceğim küfürlerin haddi hesabı yoktur. 

Carbon sayesinde prim yaptı vortexlerinden nerde cktığı belli malı iyi olan kimse reklam yapmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Yazik ya millet vallahi hoca adi altinda kasaplik yapıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selman15    0
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

@Selman15 Hocam hangi marka ilaç kullandın, ilaçlar çalıştımı verim aldınmı

Çalıştı hocam güzel verim aldım ama sağlığımdan bi haberim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Selman15, 30 dakika önce yazdı:

Çalıştı hocam güzel verim aldım ama sağlığımdan bi haberim 

Geçmiş olsun hocam, acilen kan testi yaptır forumda paylaş herkes elinden geldiğince bilgisi kadar yardımcı olucaktır,, kullandığın ilaçlar ne markaydı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.