Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YampiriHortu

Iki farklı konuda yardıma ihtiyacım var.

Önerilen İletiler

Herkese iyi forumlar Testo enanth. boldenon kürünün 13.haftasındayım son 5 gündür inceden testislerimde ağrı çekiyordum. 2 gün önce karnımda gaz varken hapşurmam ile birlikte sanki testislerimi kırmışlar gibi yoğun bi ağrı hissettim. internette araştırdığımda varikosel tarzında şeyler okudum ama evde kendim bi kaç hareketle kontrol ettim çok bariz sert bir damara denk gelmedim. psikolojik olarak takıntı yaptım bunu daha önce böyle bir olay yaşayan oldu mu ? yoksa hemen ürolojiden randevu alıp bi ultrason mu çektirmeliyim ?  @rastlantisal

ikinci konum ise şu testoyu şırıngaya çekerken köpürüyor. ilk partide böyle bi sorun yaşamamıştım. ürün sahte olabilir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.399
YampiriHortu, 7 saat önce yazdı:

Herkese iyi forumlar Testo enanth. boldenon kürünün 13.haftasındayım son 5 gündür inceden testislerimde ağrı çekiyordum. 2 gün önce karnımda gaz varken hapşurmam ile birlikte sanki testislerimi kırmışlar gibi yoğun bi ağrı hissettim. internette araştırdığımda varikosel tarzında şeyler okudum ama evde kendim bi kaç hareketle kontrol ettim çok bariz sert bir damara denk gelmedim. psikolojik olarak takıntı yaptım bunu daha önce böyle bir olay yaşayan oldu mu ? yoksa hemen ürolojiden randevu alıp bi ultrason mu çektirmeliyim ?  @rastlantisal

ikinci konum ise şu testoyu şırıngaya çekerken köpürüyor. ilk partide böyle bi sorun yaşamamıştım. ürün sahte olabilir mi ? 

Dediğin şiddette hiç yaşamadım. PCT dönemi testisler büyürken biraz ağrı oluyor ama yine dediğin şiddette değil. Bir doktora görünmenin faydası olur zararı olmaz.

Köpürmeden ürünün sahte olup olmadığını anlayamayız.

Markası nedir?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Dediğin şiddette hiç yaşamadım. PCT dönemi testisler büyürken biraz ağrı oluyor ama yine dediğin şiddette değil. Bir doktora görünmenin faydası olur zararı olmaz.

Köpürmeden ürünün sahte olup olmadığını anlayamayız.

Markası nedir?

Markası yok abi. Tanıdığım bi vücut geliştirme sporcusu tarafından temin ediyorum. üstünde herhangi bir marka yok düz flakon. 8.haftaya kadar sustanon ile beraber kullandım. 5 haftada test verdiğimde referans değerin 2 katı çıkmıştı testestoron değerim. şırıngaya çekerken aklıma takıldı biraz da araştırdım forumda fake pregynl tarzı şeyler gördüm o sebepten sordum. 

Testis ağrısı da berbat bir şeydi abi bi 10 saniye çömeldim ve bekledim acının geçmesini. acaba karındaki gaz testislere baskı yaptığından dolayı bu tarz bi ağrı yaşamış olabilir miyim ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
YampiriHortu, 1 dakika önce yazdı:

Markası yok abi. Tanıdığım bi vücut geliştirme sporcusu tarafından temin ediyorum. üstünde herhangi bir marka yok düz flakon. 8.haftaya kadar sustanon ile beraber kullandım. 5 haftada test verdiğimde referans değerin 2 katı çıkmıştı testestoron değerim. şırıngaya çekerken aklıma takıldı biraz da araştırdım forumda fake pregynl tarzı şeyler gördüm o sebepten sordum. 

Testis ağrısı da berbat bir şeydi abi bi 10 saniye çömeldim ve bekledim acının geçmesini. acaba karındaki gaz testislere baskı yaptığından dolayı bu tarz bi ağrı yaşamış olabilir miyim ? 

Ah canım kardeşim sen ne yapıyorsun?

Evet yeri geliyor bende merdiven altı kullanıyorum ama aynı markanın senelerdir piyasada olduğundan emin olarak. Yarışmacısından hobicisine etkisini ve yan etkisini araştırarak. Bak buna rağmen yaptığımı doğru bulmuyorum. İnsan "vücuda hormon almak" gibi cinsel eğilimini dahi değiştirecek bir "büyük olay" için bu kadar tepkisiz olmamalı. 

Yarın sorun yaşadığında o sporcu seni suçlayacak. Hızlı zıpladın ondan oldu ilacıma iftira atıyor diyecek. Bak bunları çok gördüm ben. Şimdi o anaboliği kaldır çöpe at. Only sustanon devam et ve ACİLEN doktora git.

Bu işlerin şakası yok. Doktorun tetkik, muayene ve yaptıracağı test sonuçları hakkında da bizi bilgilendir ki halini anlayalım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
YampiriHortu, 10 dakika önce yazdı:

üstünde etiket bile olmayan bir ilacı kullanmak gerçekten büyük cesaret umarım kötü bir şey çıkmaz test sonuçlarında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 14 dakika önce yazdı:

Ah canım kardeşim sen ne yapıyorsun?

Evet yeri geliyor bende merdiven altı kullanıyorum ama aynı markanın senelerdir piyasada olduğundan emin olarak. Yarışmacısından hobicisine etkisini ve yan etkisini araştırarak. Bak buna rağmen yaptığımı doğru bulmuyorum. İnsan "vücuda hormon almak" gibi cinsel eğilimini dahi değiştirecek bir "büyük olay" için bu kadar tepkisiz olmamalı. 

Yarın sorun yaşadığında o sporcu seni suçlayacak. Hızlı zıpladın ondan oldu ilacıma iftira atıyor diyecek. Bak bunları çok gördüm ben. Şimdi o anaboliği kaldır çöpe at. Only sustanon devam et ve ACİLEN doktora git.

Bu işlerin şakası yok. Doktorun tetkik, muayene ve yaptıracağı test sonuçları hakkında da bizi bilgilendir ki halini anlayalım.

Abi ilacı kendisi üretmiyor ürün farklı bir yerden geliyor. kendisi de aynı ilaçları kullanıyor ve ilaçlar çalışıyor bu anlaşılıyor. sadece köpürmesi beni bi tık huzursuz etti. zaten bu tarz markasız ürüne güvenip kullanma sebebim de bu ama benim vücudumda nasıl bir etki yaptıgını bilemiyorum en kısa sürede bi kan testi verip ürolojiden randevu almam benim için daha iyi olacak. çok teşekkür ederim 

tarihinde YampiriHortu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Kendisinin üretmesi ya da üretmemesi değil, vücuduna neyin enjekte edildiğini bilmek önemli olan bu. Marka bu yüzden önemli, ilaçların sadece çalışıyor olması değil asıl mesele. 

Bu arada kendiside aynı ilaçları kullanıyor kısmı her zaman bir muamma içerir, piyasada sahte ilaç ya da gerçek anlamda merdiven altı ve ölüme sürükleyecek ilaç satan kişilerin klasik sözüdür; "Ya kardeşim bak bende kullanıyorum aynı ilaçları, vücuduma bak nasıl çalışıyor ilaç!"...

Marka ilacın çalışıp-çalışmaması dışında piyasadaki konumu, güvenilirliği, hijyen gibi çeşitli konuları açıklığa kavuşturuyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz, 5 dakika önce yazdı:

Kendisinin üretmesi ya da üretmemesi değil, vücuduna neyin enjekte edildiğini bilmek önemli olan bu. Marka bu yüzden önemli, ilaçların sadece çalışıyor olması değil asıl mesele. 

Bu arada kendiside aynı ilaçları kullanıyor kısmı her zaman bir muamma içerir, piyasada sahte ilaç ya da gerçek anlamda merdiven altı ve ölüme sürükleyecek ilaç satan kişilerin klasik sözüdür; "Ya kardeşim bak bende kullanıyorum aynı ilaçları, vücuduma bak nasıl çalışıyor ilaç!"...

Marka ilacın çalışıp-çalışmaması dışında piyasadaki konumu, güvenilirliği, hijyen gibi çeşitli konuları açıklığa kavuşturuyor. 

%100 haklısınız ama o noktada kafamı karıştıran şey şu oldu. bu ilaçların hepsi aynı laboratuvarda yapılıp farklı yerlerde marka etiketi basılıyor aslında piyasadaki markalarının %90 ı aynı yerden çıkıyor tarzında bir duyum almıştım.(yurtdışı hariç) bu duyumu aldıktan sonra hepsi aynı ne farkeder moduna girmiştim. yanlış bir düşünceymiş sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
YampiriHortu, 5 dakika önce yazdı:

%100 haklısınız ama o noktada kafamı karıştıran şey şu oldu. bu ilaçların hepsi aynı laboratuvarda yapılıp farklı yerlerde marka etiketi basılıyor aslında piyasadaki markalarının %90 ı aynı yerden çıkıyor tarzında bir duyum almıştım.(yurtdışı hariç) bu duyumu aldıktan sonra hepsi aynı ne farkeder moduna girmiştim. yanlış bir düşünceymiş sanırım.

Kesinlikle yanlış bir yönlendirme ancak şu noktada doğruluk payı var, yerli ürünlerin büyük oranda sahte olması, merdiven altı ve ölüme sürükleyebilecek olması. Bu sebeple yerli ürün önermiyor kimse. Aynı yerde üretilmiyorlar ancak aynı yer diyebileceğimiz mekanlarda üretiliyorlar, laboratuvar demeye bin şahit lazım diyebileceğimiz mekanlarda. 

Kısacası yerli ürün tavsiye edilmez, ben de etmem.  Sağlam markalara ya da %100 eczane ürünlerine yönelmek en sağlıklı karar, hatta en sağlıklısı direkt eczane ürünleri de diyebiliriz. 

Bu arada varikosel için şunu diyebilirim, başlangıç aşaması ise ilaçlı tedavi, yok ilerlemiş bir durum mevcut ise ameliyat ile hallediliyor. Ancak kürü bitirmeniz gerekiyor, tedavi sürecini etkiliyor kür. Umuyorum ki varikosel değildir. Bazı okuduğum yabancı makalelerde, testislerin yukarı çekilme durumu kür içerisinde nadirde olsa yaşanabiliyormuş. Ancak doğru teşhis doktor kontrolü ile olur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
YampiriHortu, 50 dakika önce yazdı:

Kardeşim o merdiven altı tabirini sen mecazen sanıyorsun galiba. Hiç biri laboratuvar görmüyor. :)))

Merdiven altı bodrumlarda blender ile karıştırılıp şişeleniyor. 

MEsela bu videodaki yine iyi bile merdivenaltı standartlarına göre :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.