Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ortega07

Testesteron iktidarsızlık ve kısırlık

Önerilen İletiler

Ortega07    8

Merhaba arkadaşlar ben 34 yaşındayım ve bundan tam 13 sene önce gelenika adlı testesteron kullandım ama çok bilinçsizce ve cahilce ozamanlar internette bilgi alışverişi bukadar kolay değildib tabiki vurduğum toplam iğne sayısı belki 40 iğneyi geçmemiştir iğneyi bırakırken ne azaltarak bitirmeye dikkat ettim nede PCT yaptim. Çok uzun bir süredir iktidarsızlık yaşıyorum belkide testo aldığım zamandan buyana, 8 senedir evliyim ve viyagra almadan ilişkiyi girdiğimi hatırlamıyorum bundan eşimin haberi yok. Bu zaman sarfında bir kac kez uroloğa gitmiştim ama ilgilenmediklerini ve geciştirdiklerini görünce doktorlardan soğudum psikolojik deyip viyagra yazıp gönderdiler birde pahalı olan şok dalga terapisi yaptılar hiçbir işe yaramadı, geçen hafta öğrendimki çocuk sahibi olamamamızın sebebi spermin yetersiz olmasıymıs bu olay beni tekrar seneler önce yaptığım hataya götürdü ve araştırmaya başladım PCT denen birşey varmış bunuda yeni öğreniyorum acaba sizce tüm bu sorunların sebebi seneler önce yaptığım hatamı? sizce onca seneden sonra düzelme şansım varmı. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ortega07    8
Lv1Crook, 1 dakika önce yazdı:

kan testi verip buraya atman faydalı olur tabi hocalarımız daha iyi bilir

Haftaya pazartesiye randevu aldım sonuçları paylaşıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

pct için birşey diyemem ama döngün kapalı ve testesteronun yok vücutta neredeyse

pct lazım sana abi

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Hocam döngünün kapalı ve testosteronunun düşük olması hakkında yorum yapamicam çünkü bir çok nedene bağlı olabilir. Hangisi olduğunu kestirmek bu durumda çok zor. ama iktidarsızlık konusunda çoğu insan sizinle aynı durumu paylaşıyor emin olabilirsiniz. Çevremde bir çok arkadaşım kullanıyor. Bunlar steroidin yanından bile geçmeyen insanlar. Zamanında performansları düşükken kullanıp bağımlısı olan ve onsuz asla ilişkiye giremeyeceğini düşünen çok insan var. Doktorunuz tahlil sonuçlarıyla ilgili tepkisi ve izlenecek tedavi yöntemini söyledi mi? Söylediyse bizimlede paylaşır mısınız merak ettim. 

tarihinde Blitzkrieg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ovirette veya pregyln kullanılmalı 

Ovirette var ise : 5000 iu tek seferde 

Preglyn varsa : 6 gün boyunca 1.500 iu 

1-15: 100 mg klomen 15-30 : 50 mg klomen 

1-45 tamoxifen 40 mg 

Çinko 

Proviron 

E vitamini 800 iu günlük 

Çakşır suyu 

Nac 600 ilk 15 gün 2 adet sabah akşam  25 gün tek sefer 

Umarım sorunların çözülür 

tarihinde Mutlucanelcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Ortega07, 5 saat önce yazdı:

Test sonuçlarım geldi arkadaşlar - olanlar düşükmuş

89989987-840A-4890-8754-98030A89BB4F.jpeg

Merhabalar.

Öncelikle geçmiş olsun. Kür sonrası PCT yapmazsamda döngü nasılsa açılır diye düşünüyor bazı insanlar. Her zaman açılmadığına iyi örnek olmuş.

Sanıyorum Türkiye'de değilsin. Bulabilirsen pregnly veya chromium, klomen ve tamoksifen lazım. Bunları temin edebilir misin?

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8

Pregnyl bulmam biraz sıkıntılı doktorlar reçete yazmıyor yada yazmaktan çekiniyor, clomifen ve tamoxifen reçetesiz eczaneden alabilirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Kardesim oncelikle geçmiş olsun sirasiyla yapman gerekeni yazicam pregnil bulman imkansiz chromion da bi ara uretildi sonra kestiler piyasada bulmak zor var ama zor simdi 

1. İki adet ovitrelle aliyorsun soguk zincir bir ilactir buzlukta degil dolabin alt kisminda saklanir bu iki adet ovitrelleyi 4 bolup vurucaksin igne ucu degismez ayni igneyle gobek deliginin 4cm sag sol fark etmez vurucaksin 1.gun yarisini 2.gun bos 3.gun diger yarisini gun asiri iki adet ovitrelleyi vurduktan sonra

2. İki kutu klomen 50mg bir kutu tamoksifen almani öneririm ve bir kutuda zinco  kullanimi soyle olcak ovitrelle kullanimi bittikten sonra gunluk 1 adet klomen bir adet tamoxsifen  gunluk iki adet zinco yani cinko vitamini kullanmani oneririm yirmi gunde kapsulleri kullan muhtemelen hormon dongun acilir suanki halinden daha iyi duruma gelirsin gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Ortega07, 7 saat önce yazdı:

Pregnyl bulmam biraz sıkıntılı doktorlar reçete yazmıyor yada yazmaktan çekiniyor, clomifen ve tamoxifen reçetesiz eczaneden alabilirim. 

Çok uzun süredir döngün kapalı. İllaki bulmaya çalış. Daha kesin sonuç alırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

östrojen yüksek değilken tamoxifen kullanmanın mantığı nedir? bilmediğimden soruyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
gokalaf, 1 saat önce yazdı:

östrojen yüksek değilken tamoxifen kullanmanın mantığı nedir? bilmediğimden soruyorum...

Klomenle sinerjik çalışıyor olması ve klomen aldığında zaten östrojeninde yükseliyor.

otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Klomenle sinerjik çalışıyor olması ve klomen aldığında zaten östrojeninde yükseliyor.

Screenshot_2022-10-11-10-19-52-125_com.instagram.android.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8

Öncelikle tavsiyeleriniz için herbirinize teşekkür ederim sayenizde kendimi bu konuda yanliz hissetmiyorum. Merak ettiğim bu ilaçları kullandıktan sonra sonuçlar bir miktar düzelirse bu kalıcımı olur yoksa bir kac sene sonra şuanki seviyeye gerimi düşer?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Ortega07, 1 dakika önce yazdı:

Öncelikle tavsiyeleriniz için herbirinize teşekkür ederim sayenizde kendimi bu konuda yanliz hissetmiyorum. Merak ettiğim bu ilaçları kullandıktan sonra sonuçlar bir miktar düzelirse bu kalıcımı olur yoksa bir kac sene sonra şuanki seviyeye gerimi düşer?

Kalıcı olsun diye PCT yapıyoruz. Şuan motor tekliyor. İlaçlar aracı arkadan iten insanlar gibi düşün. Çalışınca devam edecek

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8

Sadece bu  ilaçlar lh ve fsh döngüsünü geri getirdiği tamam, peki kan değerlerinden gördüğünüz üzere testesteron ve serbest testesteron değerlerimde düşük, bazı hocalara göre bunun çaresi ömür boyu dışarıdan testesteron almak buna katılırmısınız??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Ortega07, 15 dakika önce yazdı:

Sadece bu  ilaçlar lh ve fsh döngüsünü geri getirdiği tamam, peki kan değerlerinden gördüğünüz üzere testesteron ve serbest testesteron değerlerimde düşük, bazı hocalara göre bunun çaresi ömür boyu dışarıdan testesteron almak buna katılırmısınız??

Siz kendiniz için sağlıklı beslenme vitmanin minarelleri düzenli almak spor yapmak yaptıktan sonra bir düzelme olmuyorsa. Düzelmeden kastım bu değerler ile kendinizi sağlıklı hissetmiyorsanız cinsel yönden/ hayat enerjinizden kaynaklı hayatı zindan etmeye gerek yok tabikide TRT dozlarla natural testonuzun Max seviyesine yakın tutmak şart.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AdemE    0
otopsicikedi, 5 saat önce yazdı:

Siz kendiniz için sağlıklı beslenme vitmanin minarelleri düzenli almak spor yapmak yaptıktan sonra bir düzelme olmuyorsa. Düzelmeden kastım bu değerler ile kendinizi sağlıklı hissetmiyorsanız cinsel yönden/ hayat enerjinizden kaynaklı hayatı zindan etmeye gerek yok tabikide TRT dozlarla natural testonuzun Max seviyesine yakın tutmak şart.

katılıyorum kesinlikle , bunu yapmak zorunda değilsin sadece kendini iyi hissetmiyorsan bir çare bu , lakin yaptığın pctden sonra düzeleceğini tahmin ediyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8

Merhaba arkadaşlar, sonunda tavsiye ettiğiniz bütün ilaçları buldum 7 adet 5000iu pregnyl 3 kutu clomen 2 kutu tamoxifen.     ( 7 kutu pregnyl almamın sebebi her iğneye yeniden karışım yapmak). Şimdi tam olarak nasıl başlanmalı ilk önce pregny sonra tamox ve clomen mi yoksa hepsine aynı andamı??

@rastlantisal

tarihinde Ortega07 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8
rastlantisal, 11.10.2022 - 07:25 yazdı:

Çok uzun süredir döngün kapalı. İllaki bulmaya çalış. Daha kesin sonuç alırsın.

Hocam söylediğin bütün ilaçlar elimde, kan değerleride göz önünde bulundurularak hangi sıraya göre başlamamı tavsiye edersiniz?

61744A78-2469-4005-8AAB-B8C025B04966.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346

Üstadım kutudaki ilaçların fotosunu tek tek atar mısın :)

Pregnly buldu isen;

Göbekten 1 prenly enjeksiyonu.

Enjeksiyondan 1 hafta sonra günde 1 klomen + günde 1 tamoksifen ile en az 3 hafta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Üstadım kutudaki ilaçların fotosunu tek tek atar mısın :)

Pregnly buldu isen;

Göbekten 1 prenly enjeksiyonu.

Enjeksiyondan 1 hafta sonra günde 1 klomen + günde 1 tamoksifen ile en az 3 hafta.

Tamam resimleri birazdan atarım, elimde 7 deffa 5000 iu pregnyl var. Bir gün arayla 7 deffa 1000iu uygunmu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Ortega07, 1 dakika önce yazdı:

Tamam resimleri birazdan atarım, elimde 7 deffa 5000 iu pregnyl var. Bir gün arayla 7 deffa 1000iu uygunmu? 

1 gün arayla 2 kere 2000Uİ yapsan kafi. Diğerleri at dolapta dursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

1 gün arayla 2 kere 2000Uİ yapsan kafi. Diğerleri at dolapta dursun.

Deme hocam :) dünyanın parasını verdim beş kutu boşa çıktı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.