Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hasann

Kafam da soru işaretleri

Önerilen İletiler

Hasann    6

Yasim 18 ve ilk kur deneyimim Merhaba abilerim kardeşlerim bu form da yine bir kaç kez konu açtım bu sefer problemim kısırlık korkum kürüm ve pctim bitti pct biteli 2 3 gün oluyor meni rengim affedersiniz idrardan farkı yok şeffaflığı vs aynı idrar herneyse sabah ereksiyonlarim yok ve testislerim hala ufak kaldı kürüm 30mg 4 hafta dianabol 750mg testo 750mg boldenon 100mg 15 hafta şeklinde oldu npp son 5 hafta koyduk ve kurun son 2 haftası psikoloji darma duman hal de ve deca dick olmuş durumdayım ve ek olarak varikosel ve kistlere benzer şeyler çıktı kendi yaptığım muayneyle 

Hocamın tavsiyesiyle pctim 10 gün sürdü 2500iu chroimon tek sefer de vurdun kalan 2500iu yu 10 güne bölüp aynı anda tamoxifene başladım 10 günde bitirdim ve saçlarım seyrelmeye basladi

Değerli hocalarım @metinav @rastlantisal

tarihinde Hasann tarafından düzenlendi
  • Üzgün 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.592

Hocan nerde şimdi ? Parayı cebe indirdi ve arkasına bile bakmadı, topukladı :)

Senin bu yaşta kür kullanman kadar mantıksız ve vurdumduymazca bir davranış olamaz.Ailen bilse kesinlikle tavır alırlar.Hani yaptığın hatayı düzeltmek kolay olsa yine olabilir yapmış bir hata diyebilir insan, fakat bu işlerin ne denli zahmetli ve sıkıntılı olduğunu forumu biraz olsun araştırsan görürdün...

Neresini düzelteceksin ki, kasap birinin elinde saçma sapan uygulamalar yapılmış.Yazık ya...

Bu aşamada bir şey söyleyebilmek için önce hormon testi yaptırman lazım.Onu da kullandığın ilaçların etkileri geçtikten sonra yapmalısın.Olan olmuş artık, bir hafta sonra hormon testi yaptır ona göre yorum yapabilelim...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Senin bu yaşta kür kullanman kadar mantıksız ve vurdumduymazca bir davranış olamaz.Ailen bilse kesinlikle tavır alırlar.Hani yaptığın hatayı düzeltmek kolay olsa yine olabilir yapmış bir hata diyebilir insan, fakat bu işlerin ne denli zahmetli ve sıkıntılı olduğunu forumu biraz olsun araştırsan görürdün...

Neresini düzelteceksin ki, kasap birinin elinde saçma sapan uygulamalar yapılmış.Yazık ya...

Bu aşamada bir şey söyleyebilmek için önce hormon testi yaptırman lazım.Onu da kullandığın ilaçların etkileri geçtikten sonra yapmalısın.Olan olmuş artık, bir hafta sonra hormon testi yaptır ona göre yorum yapabilelim...

Kürden 15 gün sonra yaptırdığım test var hocamScreenshot_20220803-145211_e-Nabz.thumb.jpg.f2f5eca6fa7f8a79e31105af5aa0f7a5.jpgScreenshot_20220803-144039_e-Nabz.thumb.jpg.d58704ae99d7e4e3ede1090802ec895f.jpg20220804_163735.thumb.jpg.48805e6220214e534cdc49d39bcef983.jpg20220804_163730.thumb.jpg.53c8514bef186ebc8ec007bee1c4b042.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
metinav, 30 dakika önce yazdı:

@metinavhocam bu pct döneminde özellikle chroimon enjektesini aldıktan sonra testisler de bir büyüme görülmediyse, bu testislerin tepki vermediğini gösterir mi , ve örnek veriyorum chroimon enjekteleri bitti klomen kullanımı başladı chroimondan büyütemediği testisi klomen büyütebilir mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

18 yaşında kür yapman hayatının en büyük hatası değil artık kullanma yaşı bi hayli düştü bu senin kendi kararın kendi hayatın , bende 18 yaşındayım kürde 1.haftam ama 250 test alıyorum ve kürün %80 inde 250 test ile devam edicem tamam doz artınca verim de artıyor ama sonunuda düşünmek lazım ilk kürden 750 test 750 bolde npp ve danabol bunları gördüğünde fazla olduğunu anlamadın mı nasıl böyle bir şeyi kabul ettin ki , adam bildiğin daha fazla para koparabilmek için üzerinde deney yapmış , bu kadar ağır kürden sonra 10 gün pct yaptırmış şaka gibi , ama ben inanıyorum 30 günlük klomen tamoksifen kullanımından sonra döngün açılacak çünkü daha çok gençsin vücut kendini toparlayacaktır ama 10 GÜNDE değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Hasann, 3 saat önce yazdı:

Kürden 15 gün sonra yaptırdığım test var hocam

Durumu kontrol amaçlı bir cabaser almanı öneriyorum şu anlık ve imkanın varsa hacamat yaptır yada bi kan verebileceğin kuruluşa gidip kan ver kan düzeyin normale dönsün pct evresine geçmeyi düşünüyorsan tavsiyede bulunabiliriz sadece umarım daha iyi olacaksın gerekli şeyleri yaptıktan sonra zaman ilacın olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.413
Hasann, 5 saat önce yazdı:

Yasim 18 ve ilk kur deneyimim Merhaba abilerim kardeşlerim bu form da yine bir kaç kez konu açtım bu sefer problemim kısırlık korkum kürüm ve pctim bitti pct biteli 2 3 gün oluyor meni rengim affedersiniz idrardan farkı yok şeffaflığı vs aynı idrar herneyse sabah ereksiyonlarim yok ve testislerim hala ufak kaldı kürüm 30mg 4 hafta dianabol 750mg testo 750mg boldenon 100mg 15 hafta şeklinde oldu npp son 5 hafta koyduk ve kurun son 2 haftası psikoloji darma duman hal de ve deca dick olmuş durumdayım ve ek olarak varikosel ve kistlere benzer şeyler çıktı kendi yaptığım muayneyle 

Hocamın tavsiyesiyle pctim 10 gün sürdü 2500iu chroimon tek sefer de vurdun kalan 2500iu yu 10 güne bölüp aynı anda tamoxifene başladım 10 günde bitirdim ve saçlarım seyrelmeye basladi

Geçmiş olsun. İyi bilirsiniz ki ben 22-23 yaş altı küre tamamen karşıyım. Normalde cevap da vermiyorum ama olan olmuş. 

Kürün çok saçma, PCT protokolün çok saçma. Keşke şu sorunları yaşamadan önce forumu okusanız. 

Son PCT ilacını içtiğin tarihten 14-15 gün sonra tam kan testi, karaciğer enzim testi, LH, FSH, E2, Prolaktin, Total testosteron, Free testosteron içeren bir test yaptırıp paylaş bizimle ve duruma bakalım.

Yıllarca motosiklet sürdüm ve bu konuda bir sürü arkadaşım sakatlandı yada öldü. Tek ortak nokta ise hepsindeki aşırı özgüvendi. Kaza olana kadar hep böyledir. Sonra olan olur zaten. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372    8
Hasann, 6 saat önce yazdı:

Hocalarımızın dediği gibi gerekli testleri ver.  Sonuca göre devam et bu yaşlarda bende önermiyorum ya cidden gözü karartıp ben yarışmaya hazırlanıcam bu işin içine giricem özel hocalar ile çalışıcam  dersin o zaman hadi biraz anlarız.. O hazırlayan hocalar bile bu kadar sert bir Kür ile seni başlatmaz. Zamanın bol hayat devam ediyor.  Sanki yarın ölürü** ne varsa vücuduma sokun kafası bu.  Böyle olmaz zaten bu iş. Asıl az ilaç ile max gelişim sağlamak olmalı bana kalırsa amaç. Tabi boy kilo vs bunlar etkiliyor...  Geçmiş olsun testlerden sonra pct ni uzun tutman gerek başka türlü zor kurtulursun sakın pes etme  bu süreçte ne denirse o yolu izle.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

çok geçmiş olsun psikolojik olarak biraz zor geçer ama umarım atlatırsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. İyi bilirsiniz ki ben 22-23 yaş altı küre tamamen karşıyım. Normalde cevap da vermiyorum ama olan olmuş. 

Kürün çok saçma, PCT protokolün çok saçma. Keşke şu sorunları yaşamadan önce forumu okusanız. 

Son PCT ilacını içtiğin tarihten 14-15 gün sonra tam kan testi, karaciğer enzim testi, LH, FSH, E2, Prolaktin, Total testosteron, Free testosteron içeren bir test yaptırıp paylaş bizimle ve duruma bakalım.

Yıllarca motosiklet sürdüm ve bu konuda bir sürü arkadaşım sakatlandı yada öldü. Tek ortak nokta ise hepsindeki aşırı özgüvendi. Kaza olana kadar hep böyledir. Sonra olan olur zaten. 

Çok haklısınız hocam hicbirsey söyleyemiyorum sizi dinleyerek gerekli testleri yapıp konuyu guncelliyecegim

alpay372, 3 saat önce yazdı:

Hocalarımızın dediği gibi gerekli testleri ver.  Sonuca göre devam et bu yaşlarda bende önermiyorum ya cidden gözü karartıp ben yarışmaya hazırlanıcam bu işin içine giricem özel hocalar ile çalışıcam  dersin o zaman hadi biraz anlarız.. O hazırlayan hocalar bile bu kadar sert bir Kür ile seni başlatmaz. Zamanın bol hayat devam ediyor.  Sanki yarın ölürü** ne varsa vücuduma sokun kafası bu.  Böyle olmaz zaten bu iş. Asıl az ilaç ile max gelişim sağlamak olmalı bana kalırsa amaç. Tabi boy kilo vs bunlar etkiliyor...  Geçmiş olsun testlerden sonra pct ni uzun tutman gerek başka türlü zor kurtulursun sakın pes etme  bu süreçte ne denirse o yolu izle.  

Çok teşekkür ederim motive edici cümleleriniz cidden iyi hissettiriyor 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

İnstagram fenomeni birisiyle çalışırsan baş harflerini yazar mısın dikkat edelim ona hem ders olur konuyu araştıran kişilere 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
Kupabeyi, 16 saat önce yazdı:

İnstagram fenomeni birisiyle çalışırsan baş harflerini yazar mısın dikkat edelim ona hem ders olur konuyu araştıran kişilere 

instagram fenomeni değildi abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Ahmet1212, 25.08.2022 - 02:35 yazdı:

@metinavhocam bu pct döneminde özellikle chroimon enjektesini aldıktan sonra testisler de bir büyüme görülmediyse, bu testislerin tepki vermediğini gösterir mi , ve örnek veriyorum chroimon enjekteleri bitti klomen kullanımı başladı chroimondan büyütemediği testisi klomen büyütebilir mi? 

Doz düşük gelmiş ise etkisi zayıf olur.Evet klomen de testislerde canlandırma yapar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.