Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crash47

Kürde sahte ilaç kullanımı

Önerilen İletiler

crash47    10

Merhaba arkadaşlar.

1-16 testo 500

1-15 bolde 500

1-6 dianabol 30mg küre girdim ama testo sahte cıktı, ya da içerik az. Kürr girdikten 2 hafta sonra libido artısı oldu, güç artısı oldu ve testis güçüldü. Ama görünürde birşey yok1 ayda sadece 1 kilo aldım.

Testoyu atmaktansa 750 mg ma cıkartıp, danabolu de 40 mg a mı cıkarsam?

Ya da ilk kürümde aburaihan kullanmısyım cok verim aldım. Yoksa aburahian testo ile mi devam etsem?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crash47    10
Şuan kullandığın Testo En. Hangi marka ?

Testo En. Değiştir

Thaiger labs hocam. 3 flakkn aldım kodları doğru çıkmıyor. 1 flakon bitti. Diğerlerini atacam artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
spele06    0

hocam bende thaiger labs kullanıyorum acaba tüm thaiger labslar sahte mi ? ürün kodu nasıl yanlış doğrulama yanlış mı çıktı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

boldenon testislerin küçülmesine sebep oluyor mu?

ya da danabol testislerin küçülmesine sebep oluyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Vallah dostum Alpha pharma Bvs tercihi edebilirsin eczane ürünü bakımından İran Testo En. Yunanistan eczane ürünü Norma Testo. En. Tercih edebilirsin at gitsin çöpe kullanma onları Boldenon hangi marka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

anlamadığım, testislerin küçülmüş olması demek, vücuda dışarıdan testo girmiş demek değil mi*?

bu da gelişim olması gerektiği anlamına gelmiyor mu? çünkü fazladan testo var bünyede ve protein sentezi de buna bağlı hızlı olmalıve yine buna paralel gelişim olması gerekmez mi?

yok eğer boldenon tek başına testisleri baskıya alıp çalışmamalarına sebep oluyorsa bilemem; ama boldenonun da 12 haftada çalışmaya başladığı söyleniyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

Hocam kodu girince hiçbirşey cıkmıyor. Kafadan sallayınca yine birşey cıkmıyor. Sadece orjinallerde bi sayfa cıkıyo sabırım. Biraz araştırdımda thaigerlabs sadece türkiyede satılıyor sanırım. Pharmanın cakması olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10
Vallah dostum Alpha pharma Bvs tercihi edebilirsin eczane ürünü bakımından İran Testo En. Yunanistan eczane ürünü Norma Testo. En. Tercih edebilirsin at gitsin çöpe kullanma onları Boldenon hangi marka

Hocam optimum pharma bolde mix 400mg/ml

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

Hocam ibrahim uygardan aldım bilemiyorum. Peki kürdeki bütün ilaçlarım sahteyse yine de pct yi normal şekilde mi yapmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Git bi hastaneye lh fhs free Testosteron baktır kür de kaçıncı hafta oldu

Bvs Labs

Alpha Pharma

Thaiger Paharma vs. Bilindik malzeme varken almayın öyle kıçı kırık markalar güvenilir kaynak yoksa git primo sustanon yap en azından ne olduğu belli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

Bvs Labs

Alpha Pharma

Thaiger Paharma vs. Bilindik malzeme varken almayın öyle kıçı kırık markalar güvenilir kaynak yoksa git primo sustanon yap en azından ne olduğu belli

Hocam daha 5. Haftayı yarıladım. Olmadı bvs labs ile devam ediyim. Sonra pctyi normal şekilde yapıyım. Yukarıdaki mesajda test düşük, öst yüksek yazılmıs, bvs labs ile 750 mg haftalık ile baslasam mı acaba??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burhan966    0
Hocam ibrahim uygardan aldım bilemiyorum. Peki kürdeki bütün ilaçlarım sahteyse yine de pct yi normal şekilde mi yapmalıyım

Hocam geçmiş olsun o adamdan ilaç mı alınır alıcaksan thaiger labs , gamma , shree vankatesh alabilirsin :mrgreen::mrgreen:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Bvs Labs

Alpha Pharma

Hocam daha 5. Haftayı yarıladım. Olmadı bvs labs ile devam ediyim. Sonra pctyi normal şekilde yapıyım. Yukarıdaki mesajda test düşük, öst yüksek yazılmıs, bvs labs ile 750 mg haftalık ile baslasam mı acaba??

o olay öyle işelemiyor belki testo da düşük değil bilemezsin test yaptırmadan pct yapmaya kalkarsan zarar verirsin kendine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
spectre222    0
crash47, 11/7/2016 - 10:42 yazdı:

Hocam steroid sep..im comdan aldım. Aldıktan sonra site kapandı, adamın whatsapp hesabı da kapandı :(

konuyu tesadüfen gördüm. bahsettiğin siteden uzun zamandır alışveriş yapıyorum ve sahibide arkadaşım. bu şekilde yalan söylemen hiç hoş olmamış. Bahsettiğin site tüm ürünlerini üreticisinden alıyor. Sen yanlışlıkla thaigerpharma'nın sitesine girip sorgulamış olmayasın? thaigerlabsın sahtesini satan kutusuz satar. kimse doğrulanmayacağını bile bile kutulu ürün göndermez sana...

Eğer isim soyadını verirsen arkadaşıma yönlendirirm. bakalım hangi tarihte alışveriş yapmışşsın (eğer yaptıysan) oradan ürün alıp sahte ürünle karşılaşma ihtimalin sıfır...

Thaigerlabs thaigerpharmanın çakması filanda değildir.. Thaigerpharmacılar çıkardı bunuda son dönemde.. Ağzı olan konuşuyor... Eğer isminde "thaiger" var diye mantık yürütülüyorsa o zaman thaigerpharmada MALAYTIGER çakması??

tarihinde spectre222 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10
spectre222, 04.09.2017 - 15:21 yazdı:

konuyu tesadüfen gördüm. bahsettiğin siteden uzun zamandır alışveriş yapıyorum ve sahibide arkadaşım. bu şekilde yalan söylemen hiç hoş olmamış. Bahsettiğin site tüm ürünlerini üreticisinden alıyor. Sen yanlışlıkla thaigerpharma'nın sitesine girip sorgulamış olmayasın? thaigerlabsın sahtesini satan kutusuz satar. kimse doğrulanmayacağını bile bile kutulu ürün göndermez sana...

Eğer isim soyadını verirsen arkadaşıma yönlendirirm. bakalım hangi tarihte alışveriş yapmışşsın (eğer yaptıysan) oradan ürün alıp sahte ürünle karşılaşma ihtimalin sıfır...

Thaigerlabs thaigerpharmanın çakması filanda değildir.. Thaigerpharmacılar çıkardı bunuda son dönemde.. Ağzı olan konuşuyor... Eğer isminde "thaiger" var diye mantık yürütülüyorsa o zaman thaigerpharmada MALAYTIGER çakması??

yazılanlar 2016 da yazıldı hocam. şimdi site calısır durumda. ben aldıktan sonra site kapanmıstı,thaigerlabs ın sitesi kodları onaylamıyordu. kür bittikten sonra thaigerlabs ın sitesine girdim ve kodların hepsi sağlam cıktı. Lakin ilaçlara gelince sadece libido artısı oldu. belki içinde az miktarda testo vardı. Siz thaigerlabslardan nasıl verim aldınız ? Sizinkiler çalıştı mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
crash47, 08.11.2016 - 08:07 yazdı:

Kardeşim sen naptın, o tayfadan hiçbirşey alma, su bile alma

spectre222, 04.09.2017 - 15:21 yazdı:

Abicim thaiger labs çakma, tr üretimi. Bence sus sen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Bu sahte steroid olayi acaba turkiyeye mi ozgu....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.