Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

frostinheart

9 aylık gelişim ardından 2.5 yıl ara ve sahalara dönüş

Önerilen İletiler

Rota    225
galicik, Şimdi yazdı:

Bence anabolizanların hiç birine gerek yok peptit varken de işte deneyerek öğreniyoruz bazı şeyleri ne yazık ki... Keseceğim gibi duruyor 

Peptidler fazla pahalı. Hayalim İgf-Lr3 - Follistatin 344 - 8iu Genetropin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Rota, Şimdi yazdı:

Peptidler fazla pahalı. Hayalim İgf-Lr3 - Follistatin 344 - 8iu Genetropin...

Fazla pahalı da çevremdeki igf ghrp insülin kullanan kişilerin gelişimlerine ve kan değerlerine bakıyorum sonra dönüp anabolizanlara bakıyorum içimden diyorum ki yemişim decasını trenini yok prolaktin ne oldu e2 ne oldu agresif olacak mıyım bir ton zahmet dert koy 500mg testonu ekle peptitini yaslan arkana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, 3 dakika önce yazdı:

Fazla pahalı da çevremdeki igf ghrp insülin kullanan kişilerin gelişimlerine ve kan değerlerine bakıyorum sonra dönüp anabolizanlara bakıyorum içimden diyorum ki yemişim decasını trenini yok prolaktin ne oldu e2 ne oldu agresif olacak mıyım bir ton zahmet dert koy 500mg testonu ekle peptitini yaslan arkana 

Evett. Testo P eklerdim ben. Ama ya da eklemezdim hiç sistemi kapatmaya bile gerek yok :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
galicik, 13 dakika önce yazdı:

Vallaha 16 haftadır bolde kullanıyorum kümülatif bir şekilde tansiyon problemi yaşıyorum saçlarda döküntü sivilce akne fazla değil fakat bu tansiyon bu nabız çekilecek çile değil 2 flakon ilacım var kesmeyi bile düşünüyorum sadece testo devam edebilirim son 8 hafta zaten 140mg trende ekledim daha 1 enjeksiyon yaptım kararsızım ümit abi sence kesmeli miyim  yoksa 16 hafta dayandım 24 e tamamlamalı mıyım sen olsan ne yapardın. Birde ümit abi çoğu forumda tren için 5 hafta üstü sakıncalı demişsin bu enant için mi yoksa kısa ester için mi geçerli 7 hafta 140mg planlamıştım  

Ben de 24 hafta diye yola çıktım. 18 hafta dayanabildim. :D

Bence kesmelisin. 

Trende ise uzun veya kısa vücuda giren sıvı miktarına bakmak lazım. Trende god mode açılıyor. Çok değişik bir kafası var. "Benim insan çocuklarım" diye ortalarda geziniyorsun :D Öfke konusu çok çok tehlikeli. Tanrı modunda gezinirken öfke krizleri de geçirirsen zeusun yıldırımı önce seni yakar. Bu yüzden evi barkı dağılan, işinden olan insanlar var. 

En en en önemlisi prolaktini kontrol altına alman. İster 5 git ister 7 hafta. Tıpkı boldenonda yaptığın gibi durman gereken yeri bildiğin sürece güvenlik içinde kürünü yaparsın. 140mg için 7 hafta yapılabilir. 

Bir de sana tavsiyem etrafında çok vakit geçirdiğin birine kendini psikolojik manada takip ettir. Anormal bir şey yaşadığında kürdesin diye seni uyarsın. Bu çok etkili oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Ben de 24 hafta diye yola çıktım. 18 hafta dayanabildim. :D

Bence kesmelisin. 

Trende ise uzun veya kısa vücuda giren sıvı miktarına bakmak lazım. Trende god mode açılıyor. Çok değişik bir kafası var. "Benim insan çocuklarım" diye ortalarda geziniyorsun :D Öfke konusu çok çok tehlikeli. Tanrı modunda gezinirken öfke krizleri de geçirirsen zeusun yıldırımı önce seni yakar. Bu yüzden evi barkı dağılan, işinden olan insanlar var. 

En en en önemlisi prolaktini kontrol altına alman. İster 5 git ister 7 hafta. Tıpkı boldenonda yaptığın gibi durman gereken yeri bildiğin sürece güvenlik içinde kürünü yaparsın. 140mg için 7 hafta yapılabilir. 

Bir de sana tavsiyem etrafında çok vakit geçirdiğin birine kendini psikolojik manada takip ettir. Anormal bir şey yaşadığında kürdesin diye seni uyarsın. Bu çok etkili oluyor.

Abi çok teşekkür ederim değerli vaktini ayırıp tecrübelerini paylaştığın için sağolasın. Takip dahilinde 7 hafta gideceğim bugün itibariyle de boldeye son noktayı koyuyorum. 

Rota, Bir saat önce yazdı:

Evett. Testo P eklerdim ben. Ama ya da eklemezdim hiç sistemi kapatmaya bile gerek yok :D

Ben şimdi şu kürüm bir bitsin bir planlama yapacağım eylül için ilaçlarıda temin edeceğim şimdiden ama yine de enant koyarım ya enjeksiyonu ağrısız sızısız seviyorum testo enant ı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48

Merhaba dostlar bugün itibari ile tekrar küre başlamış bulunuyorum. 
250mg test e ve 200mg deca ile kücük bir baslangic yaptim. 2 hafta kadar bu dozlarla gidip sonra 500mg test ve 300-400 arasi decaya yükseltmeyi düsünüyorum. Gelisme oldukca resim ekleyecegim :)

tarihinde frostinheart tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
frostinheart, 18.08.2022 - 18:36 yazdı:

Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese selamlar ve saygılarımı sunarım. Bu forumu uzun zamandır takip ederim ancak daha önce paylaşım yapmamıştım. Vücut geliştirme konusunu uzun yıllardır takip eden ve daha ileri seviyelere çıkmayı isteyen biriydim ancak o zamanlarki hevesim hiçbir zaman gerçeğe dönüşemedi ve bodybuilding ile ilgililenemedim iş güç hayat koşuşturması vs derken. Ancak 2018 sonlarına doğru bunu durumu değiştirme kararı aldım ve kendimi ne olursa olsun adamaya karar verdim. 

Herkese keyifli forumlar

Hacım sende ne biçim genetik var ağzım açık kaldı. 1.5 aylık yaptığın doğal değişim bile inanılır gibi değil kürlü halini yazmıyorum bile. İlacı antrenmanı yapmamış halin bile 2-3 yıllık badicilerle bir. Şimdiye kadar nerelerdeydin sağlam kariyer yaparmışsın vücut geliştirme alanında.

rastlantisal, 28.12.2022 - 08:54 yazdı:

Geçmiş olsun. Saydığın yan etkiler boldenonun yan etkileri. Yağlanma hariç. 

Saçlarını döken ise DHT. Yani gene boldenon :). Eğer düşündüğüm gibi ise sivilce çabuk geçmeyecek, saç dökülmesi de durmayacak. Karaciğerdeki ağrı hissi böbreklerden kaynaklı olabiliyor. Sen boldenonu 16 hafta üstü kullan o zaman daha bir iyi görürsün yan etkilerini. 

Bir kere girdim bir daha üstüne para verseler boldenona girmem. BB dünyasının en uyduruk anaboliği bu olsa gerek. Etki / yan etki karşılaştırması yaptığında kesinlikle rezalet. 

Son enjeksiyondan 3 hafta sonra hormon testi yaptır. PCT yapman gerekecek yüksek ihtimalle. 

Abi boldenonun 2-3 yazıda daha DHT türevi olduğunu yazmışsın. Boldenon testosteron türevi değil mi?

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
frostinheart, 2 saat önce yazdı:

250mg test e ve 200mg deca ile kücük bir baslangic yaptim. 2 hafta kadar bu dozlarla gidip sonra 500mg test ve 300-400 arasi decaya yükseltmeyi düsünüyorum. Gelisme oldukca resim ekleyecegim :)

formun çok iyi  hocam nasıl besleniyorsun

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
mokarper, 1 saat önce yazdı:

Hacım sende ne biçim genetik var ağzım açık kaldı. 1.5 aylık yaptığın doğal değişim bile inanılır gibi değil kürlü halini yazmıyorum bile. İlacı antrenmanı yapmamış halin bile 2-3 yıllık badicilerle bir. Şimdiye kadar nerelerdeydin sağlam kariyer yaparmışsın vücut geliştirme alanında.

Abi boldenonun 2-3 yazıda daha DHT türevi olduğunu yazmışsın. Boldenon testosteron türevi değil mi?

Teveccühünüz hocam çok teşekkür ederim.

Yani sürekli bir spor hevesim olmuştur ama işte futbol yazdan yaza yüzme gibi. Daha önce hiçbir bodybuilding geçmişim olmadı. Genetik yönünden biraz şanslı olduğumu düşünüyorum bende. Tabiki antrenman şiddetimi her zaman maximum düzeyde tutmaya özen gösteriyorum yani 12 15 tekrarı zar zor yapabildiğim kilolarla sürdürmeyi ve progressive overload yaparak ilerlemeyi kendime ilke edindim (tabiki bunun da bir sınırı var, istersem 120 kilo olayım gidip 200 kilo bench ile çalışıp eklemlerimi zorlamayı düşünmem) ve bunun yanında beslenmeyi de hakkıyla yerine getirmeye çalışıyorum. Çocukluğumdan beri çok iştahlıyım iştahımın kesildiği hiç görülmemiştir belki de bu bana avantaj sağlıyordur.

Dediğiniz gibi biraz geç girdim bu işlere ama en azından geç olsun güç olmasın diyelim :)

Saygılar 

Tr3n, 40 dakika önce yazdı:

formun çok iyi  hocam nasıl besleniyorsun

Merhabalar

Genelde pek yemek seçmem, evde ne varsa yerim. Ancak genel olarak ele alırsak daha çok kilo başı 3 ila 4 gram arası karbonhidrat ve 1.5 2gr arası protein tüketmeye çalışırım. Aşırı seçici ve dikkatli davranıyorum sürekli bir yarışma düşüncem olmadıgından. Genelde makarna pilav ya da ekmek biftek ton baligi hindi köfte gibi kombinasyonlar arasında döndürüyorum. Haftada 1 2 kere karnımın acıkma durumuna göre kalori saymadan hamburger tatlı yararsız besinler grubunu da tüketiyorum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
frostinheart, 22 saat önce yazdı:

Hangi marka ilaçlarla başladınız? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
fert, 43 dakika önce yazdı:

Hangi marka ilaçlarla başladınız? 

Aburaihan test e ve sp deca. Hepsini B. hocamdan temin ettim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
frostinheart, 30 dakika önce yazdı:

Aburaihan test e ve sp deca. Hepsini B. hocamdan temin ettim. 

Eğer özel değilse SP deca nın fotosunu atabilir misiniz? Ben de 53 dolara SP deca temin edip başladım. Kodu filan herşeyi onay verdi bi sıkıntı gözükmüyor ancak orjinalliğinden emin olmak için soruyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
fert, 08.04.2023 - 22:03 yazdı:

Eğer özel değilse SP deca nın fotosunu atabilir misiniz? Ben de 53 dolara SP deca temin edip başladım. Kodu filan herşeyi onay verdi bi sıkıntı gözükmüyor ancak orjinalliğinden emin olmak için soruyorum.

20230408_232420.thumb.jpg.f6756608a94bbd6925e26920becad0c3.jpg 20230408_232426.thumb.jpg.0b31d3bfa41810e7deb3f136a300e6cf.jpg 20230408_232418.thumb.jpg.a3ab086585b4e2246bb930767a30b506.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
fert, 29.06.2023 - 00:50 yazdı:

Hocam durum nedir küründe? @frostinheart

Merhabalar. Kafam biraz bozuk olduğu için hiç bakmadım ve güncellemedim.

3 hafta sonunda yine yoğun saç dökülmesini durduramadığım için kürü bıraktım. Yapmak istiyorum ancak saç dökülmesi aşırı derecede canımı sıkıyor. Natürel olarak devam ediyorum.

Kilom 92 93 arası

Resim de pek çekmiyorum isteğim kırıldığı için. Galerimde öylesine çektiğim resimleri koydum şimdilik. 1.5 ay önce çekmiştim.

Test enanthate 500 ve 250 decadan daha az saça etkisi olabilecek birşey yok ama yine de dökülüyor zayıflıyor kürü kesince 2 3 ayda tekrar gürleşiyor saçlar. Çözümünü bulsam devam edecegim ama edemiyorum 😭

İçimde ukde kaldı şu iş.

IMG_20230701_150031_379.jpg IMG_20230701_145954_923.jpg IMG_20230619_215823_280.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.