Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Pringless

Fotoğrafli biceps

Önerilen İletiler

Pringless    2

Arkadaşlar bu sporda 4 ayım bitti. Kollarimi bir türlu geliştiremedim. Bana mı öyle gelıyor acele mi ediyorum bilmiyorum. Rad 140 bu durumda işime yarar mı

Bu poz spora baslamadan once pumpsiz

20220816_184744.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pringless    2

Bu poz da bugun bacak calistim ondan sonra pumpsiz

20220816_184831.jpg

holyland, 16.08.2022 - 18:51 yazdı:

yarar ve acele ediyorsun

İnşallah ben acele ediyorimdur yani bilemedm 4 ay az bi sure degil 2. Fotoya bak sanki pump almişim okadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

Yağ oranın fazla önce onu düşürmelisin.Bunun için yohimbe kullanabilirsin.Kollarında 4 aya göre kötü değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pringless    2
holyland, 16.08.2022 - 18:53 yazdı:

ilk foto spora başlamadan öncemi

Evet

Preworkout, 16.08.2022 - 18:53 yazdı:

Yağ oranın fazla önce onu düşürmelisin.Bunun için yohimbe kullanabilirsin.Kollarında 4 aya göre kötü değil.

Yağ oranimı düsürüp 33 cm kolla gezmek istemiuorum açıkçasi şuan pumpsiz 38 . Biraz hacim alip öyle planliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

yani 4 ayda alabileceğin en iyi verim değil ama idare eder yemek ve spor u düzeltmeye çalışabilirsin 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pringless    2
holyland, 1 dakika önce yazdı:

yani 4 ayda alabileceğin en iyi verim değil ama idare eder yemek ve spor u düzeltmeye çalışabilirsin 

Aklım genetiğe kaýiyor biraz mesela göğüslerimde aşırı dolgunluk hissediyorum hem de bnecte 100 kg ye daha yeni çıktim. Acaba benim kollarım hep geriden mi gelecek diye moralkm bozuluyor. Beslenme olarak sadece proteinimi hesaplarım. Diyete girmedjm cunku 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

yağ seker yeme bari 

Pringless, 1 saat önce yazdı:

Aklım genetiğe kaýiyor biraz mesela göğüslerimde aşırı dolgunluk hissediyorum hem de bnecte 100 kg ye daha yeni çıktim. Acaba benim kollarım hep geriden mi gelecek diye moralkm bozuluyor. Beslenme olarak sadece proteinimi hesaplarım. Diyete girmedjm cunku 

bu arada en iyi bölgen kolun neden taktın ki o kadar 😅

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Pringless, 17 saat önce yazdı:

Abim zaten bicepsin uzun ondan dolayı  dolması uzun sürecektir 4 aylık süreçte bormal gayet

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Abi sen 4 ayda 100kg benche çıktıysan hicbirsey kullanıp doğal halini bozmadan devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pringless    2
swager, 38 dakika önce yazdı:

Abi sen 4 ayda 100kg benche çıktıysan hicbirsey kullanıp doğal halini bozmadan devam et.

Ama 90 kiloyum ben bence bana az 

Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Sürece göre iyi merak etme bana bile hala kollarım küçük geliyo insan oğlu doyumsuz malesef 😁

Eyvallah insallah gelişirim 

Kerem kurt, 1 saat önce yazdı:

Abim zaten bicepsin uzun ondan dolayı  dolması uzun sürecektir 4 aylık süreçte bormal gayet

Insallah kardesim

holyland, 4 saat önce yazdı:

yağ seker yeme bari 

bu arada en iyi bölgen kolun neden taktın ki o kadar 😅

Yok yaa en iyi göğsüm bence tabi fotolarda yokk

Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Sürece göre iyi merak etme bana bile hala kollarım küçük geliyo insan oğlu doyumsuz malesef 😁

Kardeşim benim kolum başladiktan beri hiç buýumedi sanki sen hayvan gibisin :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Pringless, 36 dakika önce yazdı:

Ama 90 kiloyum ben bence bana az 

Eyvallah insallah gelişirim 

Insallah kardesim

Yok yaa en iyi göğsüm bence tabi fotolarda yokk

Kardeşim benim kolum başladiktan beri hiç buýumedi sanki sen hayvan gibisin :D

Estağfurullah.Ben spora başladığımda 2.5 sene önce kollarım 26 cm idi ölçüm yapmışlardı salonda sürece yay ve farklı idman tekniklerini araştır.Drop süper set gibi tekniklerden birisi mutlaka tepki verecektir adelene.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Bu işler zamanla oluyor ve ölçüye takmamanı tavsiye ederim çünkü 40 cm kol var 40 cm kol var yeni başlayanlarda bi ölçü alma acelesi oluyor ama vücut geliştirme ölçü alma sporu değil estetik görünme sporu  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pringless, 17 saat önce yazdı:

Ölçüyü bu kadar kafaya takmaya gerek yok. Bi süre sonra 3 4 ayda 1 cm alsan şükür ediyorsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pringless    2
Emrahtkty, 10 saat önce yazdı:

Estağfurullah.Ben spora başladığımda 2.5 sene önce kollarım 26 cm idi ölçüm yapmışlardı salonda sürece yay ve farklı idman tekniklerini araştır.Drop süper set gibi tekniklerden birisi mutlaka tepki verecektir adelene.

Drop süper birleşik set hepsi var programimda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.