Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nt41

Ilk kür

Önerilen İletiler

Nt41    1

Merhaba arkadaşlar. İlk küre girmek istiyorum. Yaklaşık 1.5 yıldır spor yapıyorum. Ne tavsiye edersiniz yan etkisi çok olmayan ve Saç dökmeyi etkilemeyen? @agfitness @hectordoyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyzel2    70
Nt41, 2 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. İlk küre girmek istiyorum. Yaklaşık 1.5 yıldır spor yapıyorum. Ne tavsiye edersiniz yan etkisi çok olmayan ve Saç dökmeyi etkilemeyen? @agfitness @hectordoyle

Dht türevi zaten tüm ürünler genetiğinde varsa saç dökülmesine engel olamazsın hafif orta yağlı birisiysen 150-200 mg testesteron kısa ester prepionat öneriyorum ben genelde kısa estetik ve ilk kürde enanth a göre tepkimesi daha hızlı enjeksiyon sıkıntısı olursa sürekli vurmak istemiyorsan 1.5 ml enant kullanırsın 375 mg yapar turinabol 20-30 mg eklersin tamamen sana kalmış bir de sarms eklenmesini önerirdim yanına benim kişisel görüşüm bu yönde 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Nt41, 2 saat önce yazdı:

Sana en büyük tavsiyem şöyle foruma detaylıca bir göz atman olacak. Çünkü baştan sana söylemeliyim ki yaşayacağın muhtemel yan etkiler arasında saç dökülmesi en hafifi kalabilir🙂 ve ben olsam sarms falan bulaşmam bu işlerde ya 1 vardır ya 0 steroide başlangıç için hafifi veya ağırı yok. Ya gir ya girme fakat bu işlerde çok yenisin foruma detaylıca göz gezdir sağlık şakaya gelmez 1.5 yıl olmuş birde başlayalı natural olarak ne kadar ilerlersen ilaçlı şekilde o kadar verim alırsın bence steroidi  kullanma

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

2 porsiyon adana kebap tavsiye ederim. 

Kusura bakmayın ama konuyu açarken biraz özenli davranıp form fotoğrafraflarınızı koysanız, biraz detay verseniz daha iyi yardımcı olunabilir gibi geliyor bana.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nt41    1
Eyzel2, 8 saat önce yazdı:

Dht türevi zaten tüm ürünler genetiğinde varsa saç dökülmesine engel olamazsın hafif orta yağlı birisiysen 150-200 mg testesteron kısa ester prepionat öneriyorum ben genelde kısa estetik ve ilk kürde enanth a göre tepkimesi daha hızlı enjeksiyon sıkıntısı olursa sürekli vurmak istemiyorsan 1.5 ml enant kullanırsın 375 mg yapar turinabol 20-30 mg eklersin tamamen sana kalmış bir de sarms eklenmesini önerirdim yanına benim kişisel görüşüm bu yönde 

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. 1.80 80 kiloyum biraz yağlıyım. (göbek ve yanlarda) yağları azaltıp hacim kazanmak istiyorum. Sarms steroid kombini çok iyi olabilir 

Larues, 8 saat önce yazdı:

Sana en büyük tavsiyem şöyle foruma detaylıca bir göz atman olacak. Çünkü baştan sana söylemeliyim ki yaşayacağın muhtemel yan etkiler arasında saç dökülmesi en hafifi kalabilir🙂 ve ben olsam sarms falan bulaşmam bu işlerde ya 1 vardır ya 0 steroide başlangıç için hafifi veya ağırı yok. Ya gir ya girme fakat bu işlerde çok yenisin foruma detaylıca göz gezdir sağlık şakaya gelmez 1.5 yıl olmuş birde başlayalı natural olarak ne kadar ilerlersen ilaçlı şekilde o kadar verim alırsın 

Teşekkür ederim. İyice araştırıyorum bakalım 

Delice, 8 saat önce yazdı:

2 porsiyon adana kebap tavsiye ederim. 

Kusura bakmayın ama konuyu açarken biraz özenli davranıp form fotoğrafraflarınızı koysanız, biraz detay verseniz daha iyi yardımcı olunabilir gibi geliyor bana.

1.80 80 kiloyum göbek ve yanlarda biraz yağ var. Baya uğraşıyorum eritmek için. Hacimdende düşmek istemiyorum. Bundan dolayı steroid veya sarsm düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Nt41, Bir saat önce yazdı:

1.80 80 kiloyum göbek ve yanlarda biraz yağ var. Baya uğraşıyorum eritmek için. Hacimdende düşmek istemiyorum. Bundan dolayı steroid veya sarsm düşünüyorum 

Peki kür bitince kazandığının sana kalacağını mı düşünüyorsun?

Bu sadece illüzyon! 

Eğer natural olarak kilo vermeyi başaramıyorsan kür bittikten sonra ve hatta iddea ediyorum PCT bitene kadar çok daha fazlasını almış olursun. Kür son ihtimaldir. Son atımlık kurşundur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nt41    1
agfitness, 9 saat önce yazdı:

1.5 yıl devede kulak, çok daha fazla tecrübe gerekiyor 3 yılı doldurmanı tavsiye ederim.
Ayrıca her zaman söyledik arkadaşlar;
-Kilo
-Kan Grubu
-Spor geçmişi
-Hastalık geçmişi
-Genetik (ailevi) rahatsızlıklar
-Ön,Yan,Arka açılardan çekilmiş form durumu

belirtmeden yardım istemeniz size bir fayda sağlamayacaktır. Kurusıkı bilgiler ile hareket etmeyin.

Sağlıklı sporlar...

Yaş 28

Boy 1.80

Kilo 77

Spor geçmişi 1.5 yıl

Göbek ve yan çevremde yağlar var. Atletle filan fit duruyorum ama işte göbek ve yanlarda yağ oranım fazla. 6 ay daha naturel olarak devam edip küre girmeyi planlıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Trenbolone hariç herhangi birşey olabilir,,  hatta bugün salonda gördüm  daha 22 yaşında  genç Bi kardeşim, taktir ettim  cesaretini çokta iyi yapmış baya iyi olmuş 7. Haftasına gelmiş kürün  mermi gibi olmuş , 1 senedir spor yapıuormış daha ilk kürü ne başlamış 1 kür olarak,,  10.hafta deca Boldenon,,  testo enanthate girmiş  haftalık 500  testo 500 deca 500 bolde giriyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nt41    1
mcanmeco, 19.08.2022 - 18:23 yazdı:

Trenbolone hariç herhangi birşey olabilir,,  hatta bugün salonda gördüm  daha 22 yaşında  genç Bi kardeşim, taktir ettim  cesaretini çokta iyi yapmış baya iyi olmuş 7. Haftasına gelmiş kürün  mermi gibi olmuş , 1 senedir spor yapıuormış daha ilk kürü ne başlamış 1 kür olarak,,  10.hafta deca Boldenon,,  testo enanthate girmiş  haftalık 500  testo 500 deca 500 bolde giriyor 

İlk kür olarak Testo,  enanthate ve boldenon nasıl hocam sizce? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Nt41, 9 dakika önce yazdı:

İlk kür olarak Testo,  enanthate ve boldenon nasıl hocam sizce? 

güzel ilk kür olarak kendini yormamış olursun,  ama çok etkili verim  alman için  haftada en az 12 hafta ve üstünü yapman laızm boldenon geç açılıyor 10haftadan sonra tam anlamı ile verim alırsın iyice araştır forum da eski konulara bak,  kendine Bi kür planı çıkar,  kaç hafta yapıcan ne kadar doz alıcan 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nt41    1
mcanmeco, 20 dakika önce yazdı:

güzel ilk kür olarak kendini yormamış olursun,  ama çok etkili verim  alman için  haftada en az 12 hafta ve üstünü yapman laızm boldenon geç açılıyor 10haftadan sonra tam anlamı ile verim alırsın iyice araştır forum da eski konulara bak,  kendine Bi kür planı çıkar,  kaç hafta yapıcan ne kadar doz alıcan 

Çok çok teşekkür ederim hocam sağolun. Baya araştırıyorum. İlk küre böyle karar verdim. Enjeksiyon işi kafamda soru işareti. Onuda öğrenir, alışırım umarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Nt41, 2 saat önce yazdı:

Çok çok teşekkür ederim hocam sağolun. Baya araştırıyorum. İlk küre böyle karar verdim. Enjeksiyon işi kafamda soru işareti. Onuda öğrenir, alışırım umarım 

kafadan soru işareti olan konu ile ilgili bir çok konu var forumda bisiklete binmek gibi düşün bir kere gittinmi devamı geliyor :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nt41    1
heliosxz, 2 saat önce yazdı:

bu kafayla memnun olunmaz anca pişman olunur

Aynen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.